הדברה נגד תיקנים אמריקאים בכל אזורי הארץ – מחירים נוחים והוגנים – מדבירים מורשים

הקיץ הולך ומתקרב, הלחות והחום עולים ועימם גם מגיע הצורך שלכם להתקשר אלינו ולקרוא לנו לבצע הדברת תיקן אמריקאי. מדובר באחד מסוגי התיקנים הנפוצים בישראל ואנחנו בפסט מאסטר יודעים כיצד להדביר אותו בצורה מהירה ויעילה.

הדברה נגד ג'וקים אמריקאים מבוצעת על ידי מדבירים מוסמכים בכל רחבי הארץ, במחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה. מה זה ג'וק אמריקאי, כיצד מדבירים אותו, כמה עולה שירות מסוג זה ומדוע כדאי לכם לעשות זאת איתנו? מיד כל התשובות.

 

הדברת תיקן אמריקאי – מחירים נוחים, שירות בכל אזורי הארץ!

✔️ הדברת ג'וק אמריקאי המכונה גם מקק בחומרים מורשים ע"י המשרד להגנת הסביבה

✔️ הדברה נגד תיקנים שנכנסים אל הבית, כולל אפשרות הדברה ירוקה

✔️ הדברה יסודית גם בתוך מערכת הביוב וטיפול המונע את חזרת הג'וקים

✔️ מתן אחריות בסיום הדברת ג'וקים אמריקאיים – מחויבים לשירות מקצועי

✔️ לשיחה עם מדביר תיקנים אמריקאים מומלץ >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת תיקן אמריקאי
מחיר הדברת תיקנים אמריקאיים שלא תמצאו בשום מקום אחר, מדבירים בכל כתובת בישראל

 

 

תיקן אמריקאי – התיקן הגדול בישראל

בישראל ניתן למצוא שני סוגי תיקנים נפוצים: התיקן האמריקאי ותיקן גרמני. הסוג האמריקאי נחשב לגדול יותר מבין השניים, מה שגורם למרבית האנשים לפחד ממנו יותר וגם להיגעל. אורכו יכול להגיע עד לכ- 5 ס"מ וצבעו חום כהה-אדמדם והוא פעיל ומתרבה בעיקר בקיץ, כאשר הטמפרטורות עולות ועימן גם הלחות. הנה עוד כמה תכונות שמאפיינות את התיקן האמריקאי ושלמעשה מאפשרות לו לפלוש בקלות לכל מתחם שירצה:

#1) יכולת תעופה – רבים שואלים אותנו האם התיקנים הללו מעופפים? התשובה היא שכן (לעומת התיקן הגרמני שלא מסוגל), מה שמאפשר לו לעבור ממקום למקום במהירות רבה במיוחד.

#2) יכולת עבירות – למרות ממדיו הגדולים יחסית, התיקן הייחודי הזה יכול לעבור דרך פתחים מאוד קטנים בקלות, גם אם מדובר בסדקים צרים בקיר.

#3) יכולת ראייה – נחשבת למפותחת ביותר, במיוחד ראיית הלילה שלו, מה שגורם לו להיות פעיל לאורך כל שעות היממה ולפעול באין מפריע גם בזמן חשיכה.

#4) תזונה – התיקן האמריקאי הוא אוכל כל – צמחים, בשר וחומרים אורגניים רקובים כולל צואה, כך שבכל מתחם הוא ימצא מקור מזון להימשך אליו.

מעבר לזאת, לתיקן מהסוג הזה יכולת מדהימה שקרויה "רפלקס הבריחה", שנשענת על העברה עצבית מאוד מהירה. זו הסיבה מדוע קשה מאוד לתפוס את הג'וק הזה גם כאשר מבחינים בו.

 

הדברת תיקן אמריקאי
תיקן אמריקאי יכול להופיע במקומות שונים בבית ובעיקר באזור המטבח

 

 

מדוע חשוב להדביר תיקנים אמריקאים?

ראשית כל, מדובר בתיקן די מאיים מבחינת המראה שלו ולכן כל כניסה שלו לבית או לעסק גורמת לבהלה ותחושות גועל קשות. בנוסף, מדובר בחרק שמסוגל להתרבות בצורה מהירה ואתם ממש לא מעוניינים שביתכם או מקום העבודה שלכם יתמלא בתיקנים.

הסיבה השלישית והחשובה ביותר שבגינה חשוב לבצע הדברת ג'וקים מהסוג הזה היא הפן הבריאותי. מדובר בחרק שמתרבה בעיקר בתוך מערכת הביוב ולכן הצואה שלו מאוד מזוהמת. הוא נוטה להטיל את הצואה שלו על גבי מקורות מזון, מה שיכול לגרום למחלות של דרכי העיכול אצל האדם.

 

יונתן המדביר שלנו מבצע הדברה נגד תיקנים אמריקאים בדירת מגורים

 

כיצד תדעו אם ג'וקים אמריקאים חדרו לבית או לעסק שלכם?

את התיקן האמריקאי קשה מאוד לפספס בשל גודלו, אך פעמים רבות הוא נחבא מן העין ויוצא לחפש מקורות מזון רק בלילה. כך שאם הבחנתם בכתמים שחורים-חומים עם ריח רע על הרצפה, הדבר עשוי להיות צואה של תיקנים.

בנוסף, תמיד ישנה אפשרות שתשימו לב לביצי תיקנים בשטח. הביצים שחרק זה מטיל נראות בתחילה לבנות ולאחר מכן הופכות לחומות והן עשויות להיות דבוקות על הקירות או הארונות, קרוב לפתחי הביוב. אם גיליתם אותן בבית או בעסק שלכם, חשוב מאוד שתתקשרו אלינו בהקדם על מנת שנשמיד אותן ונמנע התרבות המונית של תיקנים אמריקאים בשטח שלכם.

לקריאה בהרחבה: ג'וקים בבית – איך להיפטר? | תיקן פסים חום בבית

 

כיצד מדבירים תיקן האמריקאי?

מדביר תיקנים אמריקאיים מקצועי בודק ראשית כל האם אכן מדובר במתקפת ג'וקים אמריקאים (או שמא מדובר בתיקן אחר לגמרי, כגון זה הגרמני) ובהתאם לכך פועל על פי האפשרויות הבאות:

✔️ ריסוס ג'וק אמריקאי – הריסוס מהווה את הפעולה האגרסיבית והיעילה ביותר כנגד התיקנים האמריקאיים. מדובר בריסוס כימי אשר מכיל חומרי רעל (פירטרואידים) שאותם יש ליישם לאורך כל מקומות המעבר של התיקנים וליד הפתחים השונים מהם הם יוצאים. הדברה נגד תיקן אמריקאי בביוב מבוצעת בשיטה זו ויש לרסס ישירות לתוך פתחי הביוב שנכנסים לתוך הבית ולתוך צינורות הביוב הגדולים יותר שנמצאים מחוצה לו. חומר הדברה שמאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה אינו צפוי לגרום לבעיה בריאותית אצל האדם, אך לשם ביטחון מקובל לפנות את הבית למשך כשעתיים לאחר ביצוע ההדברה.

✔️ הדברה ירוקה לתיקנים אמריקאים – במקרה שמדובר בבית עם ילדים קטנים, חיות מחמד, נשים בהריון, קשישים או נכים שלא מסוגלים לצאת מהבית וכו', או שלא מעוניינים להשבית את העסק למספר שעות, ניתן להשתמש בשיטות ירוקות למיניהן אשר נחשבות לבטוחות לאדם ולסביבה ואינן רעילות עבורם. במקרה של תיקנים אמריקאיים ניתן להשתמש למשל בריסוס על בסיס פרטרואיד טבעי שמופק בדרך כלל מחרציות. על מנת להימנע לחלוטין מריסוס ובמקרים קלים בלבד של חדירת תיקנים למתחם, ניתן גם לנסות לשפר את מידת ההרמטיות של המבנה וזאת באמצעות איטום חריצים.

 

הדברת תיקן אמריקאי
כדי להדביר ולהרחיק תיקן אמריקאי מהבית – המדביר ירסס את החומר גם מתחת לארונות המטבח

 

מחיר הדברת תיקן אמריקאי – כמה עולה?

מחיר הדברת תיקן אמריקאי מתחיל ב-250 שקלים בלבד עבור ריסוס כימי פשוט ומתייקר בהתאם לגודל השטח שרוצים להדביר והרצון להשתמש גם בשיטות ירוקות. רצוי שתזמינו אותנו עוד לפני תחילת הקיץ, גם בשל הניסיון שלכם למנוע מראש את מכת התיקנים השנתית בקיץ וגם בשל העובדה שבקיץ הביקושים לשירותי ההדברה עולים ואיתם גם המחירים.

גם רצון שלכם לבצע את ההדברה בשעות לא שגרתיות, למשל בשעות הערב או בסוף השבוע, יעלה את מחיר ההדברה. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת תיקנים לשנת 2022:

מחיר ההדברה הסופי תלוי בגודל השטח שרוצים להדביר ובעד כמה בעיית התיקנים חמורה. להלן טווחי המחירים הממוצעים:

מחיר הדברת תיקן אמריקאי לפי סוג השירותהדברת ג'וק אמריקאי – מחירים מומלצים
עלות הדברת תיקן אמריקאי בבית, בדירה או במשרד250-450 ₪
מחיר הדברה נגד תיקנים אמריקאים במסעדה, בית קפה וכדומה350-500 ₪
המחירים של הדברת ג'וק אמריקאי במטבח ביתי250-400 ₪
עלויות הדברת מקק אמריקאי במטבח תעשייתי350-500 ₪

בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברת תיקנים אמריקאים וסוגי תיקנים אחרים ותקבלו גם אחריות ארוכה על העבודה. הדבר יאפשר לכם להזמין אותנו פעם נוספת במידה והתיקנים יחזרו, ללא תוספת תשלום. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.