פסט מאסטר – שירותי ריסוס נגד נמלים בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים. צרו קשר לפרטים.

עם עליית הטמפרטורות ולקראת תקופת הקיץ, בבתים רבים נדרש לבצע הדברת נמלים על מנת למנוע נזקים לרכוש, צמחייה ואף בכל הקשור לבריאות הדיירים במתחם.

עם המדבירים המוסמכים שלנו בפסט מאסטר תוכלו לבצע זאת בצורה המקצועית ביותר, בשיטות ההדברה היעילות ביותר ובמחירים הכי משתלמים שיש.

מה עושים נגד נמלים בבית או בחצר, איך מדבירים אותן בשיטה מהירה ויעילה, כמה זה עולה ומה חשוב לדעת לפני? את כל התשובות תקבלו מיד.

 

הדברת נמלים בבית בכל אזור בארץ עם מדביר מורשה!

✔️ עם פסט מאסטר תהיו בטוחים – כל החומרים מאושרים על ידי המשרד להגנה"ס

✔️ סטנדרט הדברות פסט מאסטר – התחייבות בכתב בסיום כל הדברה

✔️ הדברה יעילה נגד נמלים באמצעות רעלים או הדברת נמלים ירוקה

✔️ שירותיות ומקצועיות כערך עליון, מחירים אטרקטיביים

✔️ לקבלת מענה מיידי והצעת מחיר >>

חייגו למוקד הדברות: 050-8303463

 

הדברת נמלים בבית ובגינה
הדברת נמלים בבית ובגינה – ריסוס נגד נמלים בכל רחבי הארץ

 

 

אילו נמלים נפוצות בישראל ומהן הנזקים שהן מביאות?

מרגע שהקיץ מתקרב והטמפרטורות עולות, לא רק פריחת הפרחים וציוץ הציפורים חוזרים לחיינו, אלא גם אורחות נוספות ובלתי רצויות – הנמלים.

כאשר מדברים על סוגי נמלים בישראל ישנן כמה יותר נפוצות, דוגמת נמלת האש, נמלת הקציר, הבנאית הישראלית, העורפנית הסורית, המורית, הנווטת והקמפונית. עוד על הדברת נמלי אש.

מושבות של נמלים מכל אחד מהסוגים הללו יכולות למנות אלפי, עשרות אלפי ואף מאות אלפי נמלים והן מתחילות להיות פעילות לקראת תקופת הקיץ, כשהן מתחילות לאגור מזון לתקופת החורף.

ללא טיפול ממוקד של חברת הדברה מקצועית, אותן נמלים לא ייעלמו, מה שעלול להוביל לפגיעה קשה באיכות החיים שלכם.

הנזקים השונים המיוחסים להן כוללים נזק לפרטי ריהוט, מחלות חיידקיות, עקיצות כואבות, הרס של צמחייה ועצים ופגיעה אסתטית.

המטרה של כל תהליך הדברת נמלים היא למעשה להגיע אל המלכה של הקן. ברגע שהמלכה מחוסלת, הנמלים פשוט יעזבו את הקן והבעיה תיפתר.

 

תעודת זהות: מי את נמלה? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעינמליים – Formicidae
שמות נוספיםנמלים
האם מסוכנת?זן נמלת האש בלבד
נזקים אפשריים להם גורםעקיצה מנמלת אש היא כואבת ולעיתים אף עשויה לגרום לתגובת יתר אלרגית (ואף להגיע לכדי אשפוז או במקרים קיצוניים במיוחד גם למוות)
באילו מקומות נפוץ?כתלות בזן הנמלה
צבע המזיקשחור, חום-צהבהב, חום
איך נפטרים מנמלים? (שיטות מובילות)ריסוס כימי או הדברה ירוקה, הרחקת נמלים ללא ריסוס, הסרת קן נמלים
מחיר הדברת נמליםהחל מ-250 ₪

הדברת נמלים בבית וגם בחצר היא דבר הכרחי

בחצר הבית שלכם קיימות שפע של הזדמנויות לנמלים להקים מושבות באין מפריע וליהנות מגישה מלאה למקורות מזון. אלא שהן עלולות בסופו של דבר לגרום לנזקים לא רק לצמחיית החצר שלכם ולבריאותכם (נמלי אש למשל ידועות בעקיצות הכואבות והמסוכנות שלהן) אלא גם למצוא את עצמן בשביל פרומונים (ראו בהמשך) מגיעות ישירות לתוך הבית.

מבלי שתשימו לב ואם לא תטפלו בבעיה בזמן, תמצאו את עצמכם זקוקים באופן מיידי לשירותיה של חברת הדברה מקצועית לשם הדברת נמלים קטנות במטבח, בעציצים במרפסת ואפילו הדברת נמלים באמבטיה או במקלחת, המקום הכי אינטימי ונקי שאמור להיות בבית.

הזמנה של שירותי הדברה מקצועיים תמנע מכם את המצב הזה. מדביר מוסמך ידע לבצע את ההדברה בצורה יעילה, לזהות את קן הנמלים גם כאשר מדובר במושבות נסתרות בתוך הבית ולבצע הדברת נמלים במשקופים, בתמי4 ועוד.

גם כאשר מדובר בריסוס של נמלים בגינה או בחצר, מדביר מקצועי ידע לבצע זאת בצורה יעילה למרות תנאים סביבתיים שעלולים לפגוע ביעילות חומרי ההדברה, דוגמת השקיה, טל בבוקר וכדומה.

 

ריסוס נגד נמלים – המטרה: חיסול פרומונים וחיסול המלכה

סביר להניח שגם אתם ניסיתם, כמו רבים אחרים, להשתמש בתכשירי ריסוס נמלים ביתיים במטרה להרחיק אותן מביתכם.

שיטה זו אומנם יעילה לטווח הזמן הקצר, אך בתוך ימים בודדים הנמלים חוזרות בדרך כלל להופיע בדיוק באותו המקום.

הסיבה לכך היא שהתרסיסים הללו אינם מסוגלים לטפל בהיבט המרכזי שגורם לנמלים להגיע למקום מסוים – הפרומונים שהן משאירות אחריהן.

חשוב להבין כי נמלים מתקשרות ביניהן באמצעות ריחות אורגניים הקרויים פרומונים.

כל נמלה משאירה מאחוריה שובל של ריחות שגורמים לנמלים האחרות להימשך אליהם או להידחות. אותם ריחות מחולקים ל-2. פרומון השביל שעוזר להן לשמור על נתיב קבוע ומסוים בדרך למזון וחזרה לקן, ופרומון המצוקה שמופרש בעת סטרס או מוות של נמלים ומאותת לנמלים האחרות שלא להגיע למקום לזמן מה.

פרומונים אצל נמלים הם למעשה הסיבה העיקרית לכך שתנועה אקראית של נמלה עשויה להוביל שיירת נמלים אל תוך הבית או החצר שלכם. שירותי ההדברה נועדו לקטוע את שרשרת הפרומונים הזאת ולמגר את התופעה לחלוטין.

המטרה הנוספת שלהם היא גם לחסל את המלכה, שכן בלעדיה קן הנמלים אינו יכול להמשיך לתפקד והן יעזבו למקום אחר.

 

ריסוס נגד נמלים בבית ובחצר
ריסוס נגד נמלים בבית ובחצר בפריסה ארצית

 

אילו שיטות הדברה נגד נמלים קיימות?

קיימות 2 שיטות מרכזיות להדברת נמלים:

#1 ריסוס נגד נמלים – זוהי שיטת ההדברה הקלאסית, אשר עושה שימוש ברעלן כימי חזק שפוגע בנמלים כאשר הוא בא במגע ישיר עימן. פעולת הריסוס נועדה להשמיד נמלים משוטטות ולהשאיר שובל של רעל שפועל למניעת תנועה שלהן באזור.

כלומר, הריסוס הורג את הנמלים, משאיר אותן בתוך הקן או מונע מהן מלהיכנס למבנה מבחוץ. זוהי שיטה יעילה מאוד כאשר הקן גלוי וניתן להגיע גם אל המלכה. במידה ולא, הרי שיש להשתמש בשיטות אחרות.

#2 הדברת נמלים בבית ללא ריסוס – זוהי הדברה הכוללת שימוש בפיתיון ג'ל רעיל והיא נחשבת לאחת השיטות המוצלחות ביותר בימינו לחיסול קני נמלים.

אותו פיתיון כולל בתוכו חומר מאכל כלשהו עם רעל בתוכו. כאשר הנמלה אוכלת את הפיתיון היא למעשה נושאת בתוכה את הרעל ומגיעה איתו אל הקן, שם הוא מתפזר, מגיע לכל מושבת הנמלים וגם למלכה ובסופו של דבר משמיד את כולן, כולל הביצים.

הדברה בשיטה זו מחייבת מקצועיות רבה של המדביר, מאחר ואת הפיתיון יש להתאים לעונות השנה (פיתיון פחמימה מתוקה או פיתיון חלבון) ואף לדעת היכן הכי כדאי להציב אותו.

יש לציין כי השימוש בפיתיון אינו עובד באופן מיידי וכי תוצאותיו ניכרות רק לאחר מספר ימים, לכן מקובל לעיתים לשלב זאת עם פעולת ריסוס, שמשפרת את המצב כבר באותו הרגע.

 

הרחקת נמלים טבעית – ההבדל אל מול הדברה

עוד שיטה מעט שונה דוגלת בהרחקת הנמלים ולא בהדברה שלהן. כשמדברים על הרחקת נמלים מתכוונים למעשה לשימוש בחומרים טבעיים למיניהם שנועדו לכוון מחדש את תנועתן, כך שהן תעלמנה מהמרחב הביתי או החיצוני שלכם.

חומרים אלו מושכים או דוחים את הנמלים לכיוונים הרצויים ופועלים כמעין פרומונים. אפשרות זו כוללת סוגים שונים של חומרים כגון קינמון, פלפל או פרומונים סינטטיים. אפשרות נוספת היא להשתמש באדמה דיאטומית, חומר שנדבק אליהן ומייבש אותן. הבעיה עם שיטות ההרחקה למיניהן היא שהן לא פותרות את הבעיה לחלוטין מאחר והן מחסלות רק את הנמלים שמגיעות לאזור, אך לא את המלכה שנמצאת בתוך הקן.

על מנת להשמיד קן נמלים לחלוטין יש לבצע הדברה ולא הרחקה, כאשר אם הדברת נמלים טבעית היא מה שמעניין אתכם, ניתן להשתמש בפיתיון ג'ל שכולל בתוכו חומר טבעי דוגמת עמילן תירס למשל. המזיקים יאכלו את הפיתיון ויביאו אותו אל תוך הקן, שם גם המלכה תאכל ממנו ותמות במהירות.

שיטת הדברה זו הינה בעלת 100% הצלחה, לעומת הרחקה שהינה בעלת אחוזי הצלחה נמוכים ומשמשת בעיקר כפעולה מניעתית.

 

מושבת נמלים - איך להיפטר מנמלים בגינה
מושבת נמלים – איך להיפטר מנמלים בגינה – פסט מאסטר

 

חומרים נפוצים להדברת נמלים

ישנם מספר סוגי חומרים להדברת נמלים (למשל, Bifenthrin, Cypermethrin ואחרים) כאשר חלקם מאושרים לשימוש רק על ידי מדבירים ועם חלקם כל אחד יכול להשתמש.

מה שונה בין חומרים שרק מדבירים מוסמכים יכולים להשתמש בהם לבין כאלו אחרים?

ובכן, הדבר טמון בשני גורמים עיקריים – ריכוז החומרים הפעילים וסוג הפורמולציה.

ריכוזי חומר גבוהים אינם מאושרים לשימוש שלא על ידי מדבירים וכמו כן, לא כל פורמולציה זמינה לרכישה פרטית וזאת בשל הנזק הבריאותי והסביבתי שעשוי להיגרם בשימוש לא נכון או לא מיומן דיו.

חומר מומלץ להדברת נמלים שניתן להשתמש בו בצורה יעילה וללא חשש הוא מזרק שכולל בתוכו את פיתיון הג'ל שהזכרנו. הוא קל מאוד לשימוש אך ההמלצה שלנו עבורכם היא כי בכל זאת תיעזרו במדביר, שכן הוא ידע היכן בדיוק כדאי ליישם את הפתיונות.

 

מחיר הדברת נמלים

מחיר הדברת נמלים על ידי חברה מקצועית הוא דבר שתלוי בגודל השטח שרוצים להדביר והאם ישנה גם חצר בבית. להלן טווח מחירים מומלצים להדברת נמלים בבית או בחצר (לא כולל מע"מ):

מחירי הדברה של נמלים לפי סוגמחירון מומלץ
עלות הדברת נמלים בדירת 1-2 חדרים250-300 ₪
כמה עולה להדביר נמלים בדירת 3 חדרים250-350 ₪
מחיר הדברת נמלים בדירת 4 חדרים300-400 ₪
המחירים של הרחקת נמלים בדירת 5-6 חדרים350-500 ₪
עלויות הדברה של בית פרטי עם חצר400-600 ₪
מחיר ריסוס נגד נמלים בחצר (ריסוס כללי)החל מ-300 ₪ בהתאם לגודל הגינה
הדברת נמלים עם כנפייםהחל מ-250 ₪
הדברת נמלי אש מחיריםהחל מ-250 ₪

כל עוד תדבירו נמלים עם חברת הדברה מקצועית אשר תבצע את תהליך ההדברה בצורה מדוקדקת, התוצאות אמורות להחזיק למשך תקופת זמן של שנה עד שנתיים, תוך קבלת אחריות מלאה על העבודה.

 

✔️ לקריאה על הדברת מזיקים נוספים: הדברת טרמיטים | הדברה נגד ג'וקים | הדברת נדלים | הדברת ברחשים

 

קן נמלים תמונה
קן נמלים – הדברה

 

מדוע כדאי לכם להדביר דווקא איתנו?

כשאתם יוצרים איתנו קשר לצורך ביצוע הדברת נמלים, אתם יכולים להיות בטוחים כי המטרד הכל כך מציק הזה ימוגר מהשטח שלכם בצורה מהירה ויעילה, עם תוצאות שיחזיקו לתקופה ארוכה ותוך כדי מינימום הפרעה לחיי השגרה שלכם.

יכולות ההדברה המקצועיות שלנו מתבטאות בתהליך יסודי ומקיף שכולל לא רק את העלמת הנמלים מהשטח הנראה לעין אלא גם השמדה של הקן שלהן שממוקם בפינות נסתרות יחד עם המלכה, מה שמבטיח 100 אחוזי הצלחה.

בנוסף, אנו מציעים לכם אחריות מלאה על העבודה, כך שגם במידה והנמלים יחזרו להופיע תוך פרק זמן של כמה חודשים, תקבלו מענה מקצועי ומהיר, ללא תשלום נוסף.

יתרונות נוספים של התקשרות עימנו הינם היותנו מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף (הדבר נדרש על פי החוק), הקפדה על שימוש בחומרים שמאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה ובשיטות הדברה ירוקה, פריסה ארצית רחבה ומחירים משתלמים במיוחד.

 

טיפים שיעזרו לכם להיפטר מנמלים בבית באופן עצמאי

רק הדברה מקצועית על ידי חברה המתמחה בכך, באמת תצליח להעלים את הנמלים מביתכם. יחד עם זאת, ישנן מספר פעולות שתוכלו לבצע בעצמכם מעת לעת לשם מניעה ושיפור המצב:

✔️ שימוש בתרסיסי הדברה נגד נמלים – הדבר יוכל להעלים אותן לכמה ימים, כשניתן למצוא מגוון רחב של תרסיסים, בנוסף לעט פיתיון הג'ל.

✔️ שמירה על הניקיון בבית – נמלים מגיעות לבתים שאינם נקיים דיו, שם הן יכולות למצוא פירורי מזון למיניהם. על כן חשוב לשמור על ניקיון הבית (שטיפת ריצפה, שטיפת כלים יום יום וכדומה) ובכך למנוע את תנועת הנמלים בתוכו ואת שחרור פרומוני המשיכה לנמלים נוספות. על מנת לחזק את ניטרול ריח הפורומונים, רצוי לערבב בדלי המים גם חומץ ולשפוך בכל מקום בו הן נוהגות להופיע.

✔️ הגנה על צמחיית הגינה – גם במקרה הזה ישנם פתרונות ביתיים יעילים שמחזיקים לכמה ימים, כמו ערבוב של סבון כלים יחד עם מים בבקבוק תרסיס והשפרצה על הצמחים מפעם לפעם.

✔️ איטום חריצים – בקירות, במשקופים ובארונות, על מנת לא לתת לנמלים פתח ראוי ליצירת מושבה חבויה.

אנו עומדים לשירותכם גם בכל הקשור להדברה של סוגי מזיקים נוספים, דוגמת ג'וקים ותיקנים, זבובים ויתושים, דבורים וצרעות, פרעושים, פשפשים ועוד. מוזמנים ליצור עימנו קשר לשם קבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

להמשך קריאה: הדברת נמלים מעופפות

 

תשובות לשאלות נפוצות

נמלים עלולות להזיק לצמחייה, לריהוט, להעביר מחלות – וישנן גם כאלה שעוקצות בני אדם, למשל נמלי אש שעקיצתן צורבת וכואבת עד מאוד.

נמלים המטיילות במטבח ובחללי הבית השונים, נחשבות למפגע אסתטי ולכן אנשים מעוניינים להיפטר מהן ולמנוע את חזרתן.

נמלים יוצאות מן הקן כשהטמפרטורות בחוץ עולות, לכן בעונת הקיץ יש עלייה בביקוש לפעולות הדברה נגד נמלים.

עם זאת, מוטב לבצע פעולות מנע ולבצע הדברה מקצועית, גם אם הופיעה שיירת נמלים דווקא בחורף. בכל מקרה מומלץ להזמין הדברה לפני מעבר לדירה חדשה, זאת כיוון שפעולת ההדברה יעילה לחודשים ארוכים.

הרחקת נמלים לתקופה ארוכה ומניעת החזרה שלהן לתוך הבית, תצליח רק על ידי חיסול מלכת הנמלים, דבר שיגרום לכך שהקן כולו יחוסל בעקבותיה, או שהנמלים ינטשו אותו ויעברו למקום אחר.

כדי שזה יצליח, חשוב לרסס גם בבית וגם מחוצה לו, במידת הצורך, לאחר שהמדביר זיהה את מיקום הקן.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.