הדברה למאפייה ולעסקי מזון בפריסה ארצית רחבה. אנו בפסט מאסטר גאים לספק שירותי הדברה למאפיות כנגד כל סוג של מזיק כבר למעלה מעשור – מובילים במחיר במקצועיות ובשירות.

האם ידעתם שעל פי החוק ישנה חובה לבצע הדברה למאפיה לפחות אחת לחודש וכך גם לגבי כל עסק אחר בתחום המזון? המטרה של חובה זו היא דאגה לבריאות הציבור בכך שלא יצרוך מזונות שזוהמו על ידי מזיקים מסוגים שונים, והדבר אומר שעליכם בתור בעלי מאפיה להתקשר עם חברת הדברה מקצועית שעובדת באישור ולעמוד בתנאי החוק.

הדברה למאפייה זו ההתמחות שלנו בפסט מאסטר, בנוסף לביצוע הדברה לעסקי מזון נוספים. אנחנו יכולים לשלוח אליכם מדביר מקצועי לכל מקום בארץ. כל זאת במחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה. מדוע חשוב להדביר מאפיות, איך מדבירים, כמה זה עולה ומדוע כדאי שתתקשרו אלינו עוד היום להזמנת הדברה למאפיה שלכם? הנה התשובות.

 

הדברת מאפייה במחירים נוחים בכל עיר וישוב בישראל – מדבירים מורשים

✔️ הדברת מאפיות, חנויות מזון ועסקי מזון בפריסה ארצית במחיר הטוב בישראל – פסט מאסטר

✔️ ריסוס נגד ג'וקים, מזיקים ומכרסמים במאפיות – חולדות, עכברים, זבובים, ברחשים ועוד

✔️ מבחר סוגי הדברה למאפיות: הדברה ירוקה, מלכודות, פיתיונות ועוד

✔️ פסט מאסטר – מומחים בהדברות. בעסקי מזון לא מתפשרים

✔️ תעודת אחריות כתובה תימסר בצמוד לחשבונית בסיום העבודה

✔️ פנו אלינו לייעוץ והצעת מחיר להדברת מאפייה >>

בטלפון: 050-8303463

 

הדברה למאפייה
הדברת למאפיות בכל הארץ במחיר מעולה, כולל אחריות.

 

 

מדוע חשוב לבצע הדברה למאפיה?

גם אם לא הייתם מחויבים לכך על פי חוק, חשוב מאוד שתזמינו הדברה למאפיה שלכם לעיתים קרובות, מאחר ומדובר בגן עדן למזיקים מסוגים שונים. במאפיות קיימים חומרי גלם רבים שיכולים להוות מקורות מזון מאוד מפתים עבור המזיקים וכמו כן, העומס והצפיפות שקיימים במאפיות יוצרים מקומות מסתור רבים עבור המזיקים, שיכולים לחיות ולהתרבות בתוכם, לעיתים זמן רב מבלי שיתגלו.

ברגע שהם כבר מתגלים בכמויות גדולות זה יכול להיות כבר מאוחר מידי מבחינה עסקית. הלקוחות לא יכולים להתעלם מקיומם של מזיקים במקום, במיוחד אם הם מצליחים לפלוש גם אל המדפים ולהגיע אל המאפים עצמם. בשורה התחתונה, הדבר עלול לגרום לכם לפגיעה קשה במוניטין והלקוחות פשוט יפסיקו להגיע.

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים במאפיות?

ישנם מספר סוגי מזיקים שיכולים להיות מאוד נפוצים במאפיות, במידה ולא מבצעים בהן הדברה קבועה:

#1 חרקי מזון – נחלקים לעשים, תולעים וחיפושיות, כגון חיפושית הקמח, חדקונית האורז ועוד. חרקים אלו עשויים להרוס את חומרי הגלם ולהפוך אותם ללא ראויים למאכל אדם.

#2 תיקנים / ג'וקים במאפייה – יכולים לפלוש למאפייה דרך פתחי הביוב בעיקר בתקופת הקיץ (תיקנים אמריקאיים) או להטיל צואה בכל מקום ולחסל לכם את מכשירי ושקעי החשמל לאורך כל השנה (תיקנים גרמניים). עוד מידע על הדברת ג'וקים.

#3 נמלים – מקורות המזון הרבים, שבמאפיות כוללים בעיקר עמילנים וגלוקוז, מהווים מקור מזון מושלם עבור נמלים. הן מתחבאות בסדקים מאוד צרים ופעילות מאוד בלילה. הן יכולות גם להגיע בקלות לתוך המוצרים הסופיים שמיוצרים במאפייה ולגרום לאי שביעות רצון של משווקים ולקוחות, מה שעלול להיגמר גם בתביעות. קריאה נוספת: הדברת נמלים

#4 חרקים מעופפים – ביניהם צרעות ודבורים, שנמשכות לחומרי הגלם המתוקים שבמאפייה וגם יתושים וזבובים, שנמצאים כמעט בכל מקום פתוח בישראל ומאפיות רבות הן כאלה.

הדברה במאפיה היא דבר הכרחי גם נגד מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות, שאוהבים להסתתר בתוך המבנה ולצאת לחפש אחר מזון בעיקר בלילה כשאין אף אחד במקום. עכברים וחולדות יכולים להדביק את העובדים במחלות והם פוגעים בהיגיינה של המקום על ידי פיזור צואה ושתן בכל עבר, לרבות בתוך חומרי הגלם והמוצרים המיוצרים במאפייה.

 

כיצד מדבירים במאפיה?

מאחר ומדובר במקום שמייצר מזון, על ההדברה להתבצע תוך נקיטת הזהירות הרבה ביותר, ולכן ניתן לומר כי הדברה ירוקה במאפיה היא האופציה היותר מועדפת, לעומת שימוש בחומרים כימיים למיניהם. הנה כמה מהשיטות המומלצות ביותר כשרוצים לבצע הדברה למאפיות ועסקי מזון אחרים:

✔️ פיתיונות ג'ל – מתאימים לטיפול בחרקים שונים ובעיקר נמלים והתיקן הגרמני. הם נחשבים לבטוחים לשימוש ואינם פוגעים באדם ובסביבה. הדברת מאפייה כשרה נשענת רבות על פיתיונות ג'ל, שמושכים את החרקים השונים אל מחוץ למקורות המזון וחומרי הגלם טרם הדברתם הסופית, שכן חל איסור לפי היהדות על הימצאות חרקים במזון.

✔️ מלכודות – מתאימות עבור הדברה נגד עכברים במאפיה או הדברת חולדות. מדובר במלכודות שאינן הורגות את המכרסמים, אך במידה ומדובר בכמות גדולה של עכברים וחולדות, ניתן לפזר ברחבי המקום גם תיבות הרעלה. תיבות אלו נחשבות לבטוחות לשימוש במאפיות ולא מרעילות את האדם ומוצרי המזון שבסביבה.

✔️ הדברה אלקטרונית – הדברה שמתבצעת בשיטה שכזאת יכולה לכלול שימוש במנורות שואבות ללכידת חרקים מעופפים או במכשירים שמפיקים גלי קול שמבריחים חולדות ועכברים.

הדברה אורגנית – שיטה שכוללת שימוש בחומרים בעלי פוטנציאל רעילות נמוך ביותר לאדם ואשר מאושרים לשימוש במאפיות. מדובר בחומרים טבעיים לחלוטין, בדרך כלל כאלו שפוגעים ביכולת המזיקים להתרבות או להתגלגל למחזור החיים הבא שלהם.

כשאין ברירה, הדברה למאפיה או לחנות בתחום המזון יכולה להתבצע גם באמצעות ריסוס של חומרים כימיים, אך בדרך כלל סביב המבנה, דרכי הגישה אליו ופתחי הביוב ולא בתוכו. הדברת צרעות במאפיה היא דוגמא טובה לכך והיא מבוצעת על ידי ריסוס סביב המאפייה, אך מדביר מנוסה יוכל לנסות להתחקות אחר מקור הופעתן, לגלות את הקן גם אם הוא מרוחק מאוד מהמאפייה ולחסל אותו.

 

כמה עולה להדביר מאפיה?

עלות הדברת מאפיה מתחילה בכ-300 שקלים בלבד, אך יש לזכור שעל פי החוק יש לבצע אותה לפחות אחת לחודש. המחיר המדויק נקבע פרטנית לאחר סיור במקום ואפיון הצרכים המדויקים על פי מיקום המאפייה, שטח בית העסק ומורכבות העבודה. המחיר צריך לכלול גם את ניהול יומן ההדברה של המאפיה (מצוינים בו תאריכי ההדברה, סוג החומרים, רישום מיקום המלכודות ועוד), שכן הדבר מחויב על ידי הרשויות.

הדברה למאפיה יכולה גם לעלות יותר מהרגיל, במידה ומזמינים אותה מחוץ לשעות העבודה המקובלות או כאשר יש צורך בביצוע הדברה דחופה לפני ביקורת של משרד הבריאות.

הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת מאפיות ועסקי מזון נוספים:

הדברת מאפייה מחיר לפי מזיקמדביר למאפיות – טווח מחירים מומלץ
הדברת מאפיה מחיר ממוצע250-650 ₪
מחיר ממוצע להדברת בית קפה250-700 ₪
עלות הדברת חרקים במאפייה 350-700 ₪
מחיר הדברת מכרסמים במאפייה/ בית קפה300-750 ₪
הדברת עכברים במאפייה מחיר לעכבר בודד350-650 ₪
כמה עולה להדביר חולדות במאפייה?350-650 ₪
הדברת ג'וקים במאפיות מחיר ממוצע250-650 ₪
מחיר הדברה ירוקה למאפיות450-1,150 ₪
תוספות הדברה עם ג’ל במידת הצורך100-150 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור שירותי הדברה למאפיות ותוכלו להיות בטוחים שתעמדו בכל הדרישות של רשויות החוק בנושא. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.