הדברת מרתף הוא שירות מבוקש בכל רחבי המדינה, בעיקר בתקופות מעבר. מעוניינים לבצע הדברה למרתף במחירים נוחים? צרו קשר!

אם יש לכם מרתף בבית או בעסק וזיהיתם בו מזיקים, חרקים או מכרסמים (עכברים, חולדות וכדומה), כדאי שתתקשרו אלינו לפסט מאסטר עבור שירות הדברת מרתף.

התנאים במרתפים הם אידיאליים לסוגי מזיקים רבים, כך שאם לא תבצעו הדברה במרתף שלכם, הם עלולים להתפשט גם לשאר הבית או העסק שלכם. הדברת מרתפים היא המומחיות שלנו בפסט מאסטר ונשמח לשלוח אליכם מדביר מרתפים מקצועי לכל מקום בארץ במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים במרתף, איך מדבירים קומת מרתף, כמה עולה הדברה כזו ומדוע להדביר מרתף דווקא איתנו? הנה כל התשובות.

 

הדברה למרתף במחירים מיוחדים ע"י מדבירים מורשים (אחריות כלולה)

✔️ הדברת מרתפים נגד כל סוגי המכרסמים: עכברים, חולדות, עכברושים, חפרפרות ונוספים

✔️ מבחר טכניקות הדברה מתקדמות להדברת מזיקים במרתף – נמלים, ג'וקים, טרמיטים ועוד

✔️ ראיתם מזיקים במרתף? דברו איתנו! פסט מאסטר, מדבירים בצ'יק כל מזיק

✔️ הדברת מרתפים ירוקה, אורגנית, ביולוגית, פתיונות ג'ל, מלכודות ועוד

✔️ לקבלת הצעת מחיר משתלמת להדברת מרתף >>

צרו קשר: 050-8303463

 

הדברת מרתף
ריסוס או הדברת מרתף בכל יעד בישראל – פסט מאסטר מובילים במחיר ובשירות

 

 

הדברת מרתף – מדוע זה כל כך חשוב?

בימינו מרתף אינו משתמש אך ורק כסוג של מחסן, אלא גם כחדר מגורים לכל דבר ועניין, כמו במקרה של חדר שינה למתבגרים, חדר משחקים לילדים, חדר עבודה להורים או אפילו מרתף יינות מפואר. ישנם מרתפים שנמצאים לחלוטין מתחת לאדמה ואילו אחרים כוללים חלק שבולט לסביבה החיצונית וכוללים גם חלונות.

חלק מהמרתפים כוללים דלת כניסה עצמאית מבחוץ ואילו אחרים נגישים רק מתוך המבנה. ומה המשותף לכל סוגי המרתפים הללו? שבכולם קיימים תנאים אידיאליים של לחות, קרירות, חשיכה וקירבה לאדמה לצמחייה, מה שמושך את המזיקים השונים אליהם ומאפשר להם להתרבות ולחיות באין מפריע.

כמובן שהמזיקים אינם נעצרים במרתף ובמרבית המקרים משם הם גם פולשים לכל הבית, מה שיוצר בעיה גדולה יותר. הפתרון? התקשרות אלינו והזמנה של שירותי הדברת מרתף מאיתנו לפחות פעם בשנה. אנחנו יודעים כיצד להדביר את כל סוגי המרתפים, בין אם מדובר על הדברת מרתפים קטנים או מרתפים גדולים, הדברת מרתף יינות או הדברת מרתף שמשמש כחדר שינה – לכל סוג של מרתף נמצא את פתרון ההדברה המתאים.

✔️ לקריאה נוספת: הדברה נגד מזיקים

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים במרתפים?

את כל סוגי המזיקים שנפוץ למצוא במבנים רגילים, נפוץ למצוא גם במרתפים, כשלמעשה פעמים רבות המזיקים מגיעים לשאר חלקי הבית אחרי שפלשו בתחילה למרתף, שהרבה יותר קל להגיע אליו בשל קרבתו לקרקע. הנה כמה מסוגי המזיקים שיותר נפוץ למצוא במרתפים במידה ולא מבצעים הדברת מרתף תקופתית:

✔️ תיקנים אמריקאים – התיקן האמריקאי מגיע למרתף בעיקר דרך פתחים בחלונות, חריצי הדלת ופתחי הביוב. הוא מאוד אוהב תנאי חשיכה ולכן מרתפים נחשבים למקומות מועדפים עליו.

לקריאה בנושא: הדברת תיקן אמריקאי | הדברת תיקן גרמני | הדברה נגד ג'וקים

✔️ נמלים – קינים של נמלים בתוך מרתפים הם לרוב נסתרים מהעין. הנמלים יוצאות בשעות החשיכה לחפש אחר מזון ולמעשה מתרבות באין מפריע לאורך זמן בתוך המרתף. עוד על הדברת נמלים.

✔️ טרמיטים – אלו הם חרקים דמויי נמלים אך כאלו שמסוגלים לגרום נזקים חמורים למבנה הבית. הם מגיעים למבנים בעיקר מתוך האדמה באמצעות מחילות ולכן המרתף מהווה את נקודת המפגש הראשונה שלהם בחיפושיהם אחר מזון. מדריך הדברה נגד טרמיטים.

✔️ מכרסמים – גם עכברים וחולדות נוטים להתחבא ולהתרבות במרתפים בשל תנאי האקלים המצוינים שקיימים שם ואהובים עליהם.

למידע נוסף: לוכד עכברים | הדברת חולדות

 

באילו שיטות מדבירים מרתף?

קיימות מספר שיטות שניתן לבצע באמצעותן הדברת מרתפים, כאשר הבחירה באחת או יותר מהן תלויה בסוג המזיקים ובתנאי השטח שקיימים במרתף המדובר. הנה כמה מהשיטות היעילות ביותר:

✔️ ריסוס מרתף (כימי) – זוהי השיטה היעילה ביותר עבור הדברת מרתף, בעיקר נגד תיקנים אמריקאים או נמלים מסוגים שונים. קריאה: הדברה כימית

✔️ פיתיונות ג'ל – שיטה שמתאימה גם כן נגד נמלים ומאפשרת להגיע גם אל המלכה שלהן. משתמשים בה לעיתים גם בשלבים הראשונים של הדברת טרמיטים.

✔️ פיזור מלכודות – לצרכי לכידת עכברים וחולדות בצורה הומנית שלא תהרוג אותם. השיטה מתאימה עבור תפיסת מכרסמים בודדים שמנסים לחדור למרתף או כבר חדרו אליו.

✔️ רעלים – כאשר מדובר במרתפים גדולים וקיים חשש מפני מכרסמים רבים שנמצאים בסביבה, ניתן להציב גם תיבות הרעלה או לפזר רעל, אך זוהי אפשרות אחרונה.

הדברה ירוקה – בימינו קיימת אפשרות לבצע גם הדברת מרתף טבעית אשר כוללת שימוש בחומרים אורגניים טבעיים וללא רעלים בכלל. הדברה ירוקה מתאימה במיוחד עבור בתים שבהם גרים ילדים, קשישים, נשים בהריון וחיות מחמד.

מעבר לכך, חשוב מאוד גם לבצע פעולות איטום וסגירה של פתחים פרוצים, להתקין רשתות בחלונות של המרתף וחוסמי גומי מתחת לדלת, ולטפל בהתפרצויות של התרבות  מזיקים מחוץ למבנה.

 

מחיר הדברת מרתף – כמה עולה?

מחיר הדברות למרתפים הוא דבר שתלוי בעיקר בגודל המרתף וסוג המזיק. הדברה במרתף גדול תהיה יקרה יותר מאשר הדברה של מרתף קטן, והדברה באמצעות ריסוס כימי פשוט נגד נמלים או תיקנים תהיה זולה יותר מאשר שיטות הדברה ירוקות או לעומת הדברת טרמיטים במרתף, שנחשבת יקרה יותר בשל מורכבותה. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת מרתפים בכל סדרי הגודל:

הדברת מרתף מחיר לפי מזיקמחירים מומלצים
מחיר הדברת מרתף נגד נמלים250-400 ₪
לכידת נחשים במרתף – מחיר לנחש בודד300-700 ₪
הדברת ג’וקים במרתף מחיר ממוצע250-500 ₪
המחיר עבור הדברה נגד תולעי עץ במרתף250-400 ₪
לוכד עכברים וחולדות למרתפים250-450 ₪
כמה עולה להדביר עכבישים במרתף?250-300 ₪
מחיר הדברת מרתף נגד עש250-500 ₪
הדברת פרעושים במרתף מחיר ממוצע300-600 ₪
מה מחיר הדברה נגד עכברים במרתף?350-750 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור הדברת מרתף ואין זה משנה באיזה גודל של מרתף מדובר.

בנוסף גם תקבלו מאיתנו אחריות בכתב לתקופה ארוכה, למקרה שהמזיקים יחזרו למרתף שלכם מכל סיבה שהיא.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.