הדברה נגד פשפשי מיטה ע”י מדבירים מוסמכים במחירים מעולים – מגיעים לכל כתובת בישראל

אם גם אתם קמים בכל בוקר עם עקיצות לא ברורות ולא נתקלתם באף יתוש בביתכם, סיכוי גבוה כי הדברת פשפש מיטה היא מה שאתם צריכים להזמין. אצלנו בפסט מאסטר תוכלו לקבל שירותי הדברה מקצועיים נגד פשפש המיטה במחירים משתלמים במיוחד, כולל אחריות מלאה על העבודה.

אנו מציעים את השירותים שלנו בפריסה ארצית רחבה ועושים שימוש בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות ובשיטות המתקדמות ביותר. איך מדבירים פשפשי מיטה, כמה עולה הדברת פשפש המיטה ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? הנה כל התשובות.

 

הדברת פשפש המיטה במחירים נוחים (כל הארץ)!

✔️ גיליתם פשפשים במיטה? זה הזמן לקרוא לנו 🙂 זמינים 24/7

✔️ מדביר פשפש המיטה ייצא אליכם ברגע הקריאה לכל יישוב בישראל

✔️ תקבלו מאיתנו אחריות בכתב בסיום הדברה נגד פשפש המיטה

✔️ נמאס לכם מהעקיצות? אנו מציעים הדברה של פשפשי המיטה במקצועיות

✔️ הדברת פשפש המיטה במחיר אטרקטיבי בדירה, בבית או בכל מקום אחר

מוזמנים להתקשר אלינו: 050-8303463

 

הדברת פשפש המיטה
שירותי הדברת פשפש המיטה בפריסה ארצית

 

מה זה פשפש המיטה? מי אתה וכיצד הגעת אלינו?

פשפש המיטה הינו חרק זעיר שאורכו עד 6 מ”מ כאשר הוא מגיע לבגרות. עד לשלב זה הוא עובר גלגולים שונים (ביצה ונימפה) בגדלים הרבה יותר קטנים, שיכולים להגיע גם למ”מ אחד כך שקשה מאוד להבחין בו. הצורה שלו עגולה ושטוחה וצבעו נע בין חום-צהבהב בשלב הנימפה ועד לאדום-שחור בשלב הבגרות.

המקור של פשפש המיטה הוא ממדינות מעבר לים, כאשר הוא משתמש בבני אדם על מנת לעבור ממקום למקום, בזכות יכולתו להיצמד לעור ולבגדים שלנו. הוא אוהב במיוחד את המיטות שלנו, שם הוא יכול לעקוץ אותנו בחופשיות במהלך שעות הלילה והחשיכה ולהשביע את רעבונו באמצעות הדם שלנו.

מקומות מסתור נוספים שאהובים על פשפש המיטה הם קרטונים, מוצרי טקסטיל שונים וסדקים בתור פרטי ריהוט, כך שבקלות הוא יכול למצוא את דרכו למכולות בתוך מוצרים אלו ומשם הדרך להתפשטותו בישראל קלה מאוד.

בשנת 2008 דיווח משרד הבריאות על עלייה תלולה במספר המקרים המדווחים על ידי מדבירים לגבי פשפש המיטה. הסיבה לכך, ככל הנראה, היא המהפכה התיירותית בה ישראלים רבים גילו את עולם השכרת הדירות בחו”ל (כגון Airbnb) שאינן ברמת בתי מלון בכל הקשור לתנאיי ההיגיינה המחמירים, מה שגרם לכך שישראלים רבים חזרו עם פשפשי מיטה במטוס לישראל.

זה יכול להיות על הבגדים, על גבי המזוודות וכדומה. מסיבה זו חשוב מאוד להכניס באופן מיידי בגדים ומצעים לכביסה לאחר חזרה מנופש ולאכסן את המזוודה כמה שיותר רחוק מחדר השינה.

 

תעודת זהות: מי אתה פשפש המיטה? מאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיפשפש המיטה – Cimex lectularius
שמות נוספים פשפשאים
האם הוא מסוכן?פשפשי מיטה אינם מסוכנים אך מהווים מטרד
נזקים שהוא גורם להםמעוררי גרד חזק ופריחה, בעייתיים יותר אם לאדם יש אלרגיה אליהם
באילו מקומות נפוץ?במקומות בהם אנשים ישנים, מזרנים ומיטות
צבע המזיקחום-צהבהב, שחור
איך נפטרים מפשפשי המיטה בבית? (שיטות מובילות)שאיבה, קיטור חם ואז ריסוס
מחיר הדברת פשפשי מיטההחל מ-550 ₪ עבור הדברת פשפש המיטה בבית פרטי

תמונות של פשפשי מיטה שהודברו

איך נראה פשפש המיטה

בסרטון: ערן המדביר שלנו מבצע הדברה נגד פשפשי המיטה בבית

מדוע חשוב לבצע הדברה של פשפש המיטה?

הדברה נגד פשפש מיטה היא דבר הכרחי מאחר וגם הוא כמו סוגי מזיקים אחרים ניזון מדמם של בני האדם. אומנם הוא לא מעביר מחלות, אך העקיצות שלו מאוד מגרדות ואף עלולות להכאיב, וזה הדבר האחרון שהייתם רוצים להרגיש במיטה שלכם, שאמורה להוות את מקום הרוגע והשלווה שלכם.

בנוסף, יש לקחת בחשבון כי מי שאלרגי ורגיש לעקיצות של פשפש המיטה, עלול להגיע למצב מסכן חיים בשל שוק אנפילקטי במערכת החיסון. הדברת פשפש המיטה בבית או בדירה היא דבר הכרחי גם בשל ריחות הצחנה של צואת הפשפשים, דבר שלא ניתן להתעלם ממנו לאורך הזמן.

אומנם ישנם חרקים למיניהם דוגמת עכבישים שאוהבים לטרוף פשפשי מיטה, אך כאשר הם מתפשטים בכמויות גדולות, רק הדברה מקצועית והתקשרות איתנו תוכל לעזור לכם להשמידם באופן ודאי.

 

כיצד תדעו בוודאות כי פשפש המיטה נמצא בביתכם?

הדרך הטובה ביותר לזהות האם פשפש המיטה פלש לביתכם היא כמובן להזמין איש מקצוע, אך ישנם גם כמה סימנים שהופעה שלהם מעידה בסבירות גבוהה כי אין ברירה מלבד הזמנה של שירות הדברת פשפש מיטה בהקדם:

  • גירודים בלתי פוסקים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה.
  • עקיצות על הגוף בקימה בבוקר בצורת מקבצים בקו ישר.
  • נקודות שחורות על גבי הסדין או פינות המיטה, הבסיס שלה, הספות שבסלון וגם על גבי שקעים, קירות ורהיטים. זוהי למעשה הצואה של הפשפשים.
  • ריכוז של ביצים לבנות בכל אחד מהמקומות שציינו.
  • סימני דם קטנטנים על גבי הסדין.
  • ריח לא טוב ברחבי הבית.

לעיתים סימני הצואה והדם שמותירים אחריהם פשפשי המיטה נראים כמו התפתחות של מרכזי עובש, אך כאשר מדובר בסדינים, ספות, ארגזי מצעים ואפילו רהיטים שונים ושקעים חשמליים  – ככל הנראה שמדובר בפשפש המיטה שהתחיל להתפשט ברחבי הבית ויש להזמין מדביר שיבדוק את העניין לעומק.

 

כיצד מבוצעת ההדברה של פשפש המיטה?

בין אם תזדקקו לשירותי הדברת פשפש מיטה בחדר השינה ובין אם לשירותי הדברת פשפשי מיטה בספה שבסלון, במרבית המקרים יהיה צורך ביותר מביקור אחד כדי לבצע את המשימה, מאחר ומדובר במזיק עיקש ביותר.

מדביר פשפשים מומלץ כמו שתמצאו אצלנו ידאג לבצע ניטור מקדים על מנת לעלות על מוקד ההתפרצות וההתרבות של הפשפשים ובהתאם לזאת יבצע הדברה מקצועית במספר שלבים שנועדו לטפל בכל שלבי ההתפתחות השונים שלהם (ביצים, נימפות, בוגרים). טיפול בפשפשי מיטה בצורה מקצועית כולל שלושה שלבים עיקריים:

* שאיבה – בשלב הראשוני נשתמש בשואב אבק תעשייתי רב עוצמה על מנת לשאוב את כל פריטי הפשפשים, הביצים והנימפות שנמצאו חשופים בשטח. השואב מצויד במסנן מיקרוני מסוג HEPA כך שאף פשפש מיטה גלוי אינו מסוגל לחמוק ממנו והוא מסולק מהחדר לצמיתות. זהו שואב חזק ביותר שמסוגל לשאוב לא רק מזרונים וריפודים אלא גם רהיטים, ארגזי מצעים, ארונות בגדים, רצפות ומוצרי טקסטיל.

* שימוש בקיטור חם – הדברת פשפש המיטה בקיטור נועדה לחסל את פשפשי המיטה שאינם חשופים שנותרו, כאלה שמתחבאים בין סיבי מוצרי הטקסטיל, במשקופים, במזרנים ובתוך הספות. אומנם פשפשי מיטה הינם יצורים שעמידים גם בתנאי סביבה קשים מאוד, אך עדיין, חום גבוה בשילוב לחות גבוהה מסוגלים לפגוע בפשפשי מיטה בוגרים ונימפות ובמיוחד בביצים שלהם.

* ריסוס – השלב האחרון כולל את השמדת הפשפשים האחרונים שנותרו וזאת באמצעות חומרים כגון פירתרואידים או קרבמאטים. אלו הם חומרי הדברה לפשפש המיטה אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות. חלקם פוגעים בפשפשים במהירות וקוטלים אותם באופן כמעט מיידי ואילו אחרים פוגעים ביכולת הפריון העתידית שלהם.

רק הטיפול המשולב (שאיבה, קיטור, ריסוס) יכול להביא לכ- 100% הצלחה בחיסול אוכלוסיית פשפשי המיטה שפלשו לביתכם, זאת בשילוב של פעולת ניטור מקדימה, שכל אחד מהמדבירים שלנו מקפיד עליה. בסיום ההדברה יש לפנות את הבית לכ-6 שעות כאשר מדובר בילדים ומבוגרים ולכ-12 שעות כאשר מדובר בחיות מחמד.

 

מיקום פשפש המיטהאיך מטפלים?
פשפש המיטה במזרון אם הפשפשים חדרו לסיבי המזרון יש צורך לבצע הדברה באמצעות קיטור כדי להשמיד אותם לחלוטין.
פשפש המיטה בבגדיםפתרון יעיל לפשפשים בבגד הוא באמצעות כביסה במעלות גבוהות
פשפשים בחדר השינה (בשידה, בארונות, בשטיח, בתמונות או מסביב למיטה)יש להזיז את המזרון, לבצע ריסוס יסודי ולאחר מכן מומלץ להשתמש בקיטור כדי לוודא שלא יחזרו
פשפש המיטה על הקיריש לרסס באזור המתאים

פשפשים במיטה – פעולות שחשוב לבצע לפני ההדברה שלנו

מאחר ופשפש המיטה נחשב לחרק מאוד עמיד ולכזה שמסוגל להתחבא גם במקומות מאוד צרים שקשה להגיע אליהם, חשוב כי תבצעו מספר פעולות מקדימות אשר יהפכו את פעולת ההדברה שלנו לאפקטיבית עוד יותר:

✔️ כיבוס – הכניסו את כל מוצרי הטקסטיל שלכם (בכל הבית או רק בחדר הנגוע) למכונת הכביסה, בטמפ’ של 60 מעלות ובתוכנית כיבוס ארוכה ככל שניתן. אם מדובר במוצרי טקסטיל שרגישים לכביסה בטמפ’ זו, ניתן לכבס אותם ב- 40 מעלות, לאוורר אותם בשמש היוקדת או אפילו להקפיא אותם. במידה ומדובר בבגדים, רצוי גם להעביר אותם ניקוי יבש.

✔️ שטיפת ריצפה – יסודית ככל שניתן וזאת לאחר שהזזתם רהיטים והגעתם לכל המקומות הנסתרים שבדרך כלל אינם עוברים טיפול.

✔️ היפטרו ממוצרי טקסטיל ישנים – כיסויי ספה, סדינים, מזרנים, כריות וכל חפץ שכבר נמצא במצב גרוע וישן מאוד.

✔️ רוקנו את ארגז המצעים שלכם והשאירו אותו חשוף למשך מספר שעות.

✔️ היפטרו מחפצי פלסטיק שאין לכם עוד צורך בהם, או לפחות שטפו אותם במים חמים ובאלכוהול. קישוטים וצעצועים ישנים אהובים מאוד על פשפשי מיטה בתור מקומות מחבוא.

 

מחירי הדברת פשפש המיטה – כמה עולה?

עלות מדביר פשפשי מיטה נחשבת ליקרה יותר לעומת הדברה של סוגי מזיקים אחרים, מאחר וקשה מהם להיפטר מהם והדבר דורש במקרים רבים מספר ביקורים.

יחד עם זאת, אצלנו בחברת פסט מאסטר מציעים לכם עבור שירותי הדברת פשפש המיטה מחירים הרבה יותר זולים ממה שתמצאו אצל חברות אחרות, והם כוללים גם אחריות מלאה לתקופת זמן ארוכה. טווח המחירים המומלץ להדברת פשפש המיטה הינו:

הדברת פשפש המיטה מחיר – לפי סוג השירותמחירים מומלצים להדברה
עלות ביקור מדביר פשפשים לשם אבחון החל מ-250 ₪
מחיר הדברת פשפש המיטה בבית1,000 – 800 ₪
המחיר של הדברת פשפש המיטה בבית מלון7000 – 1000 ₪
מחירי הדברת פשפש מיטה במשרד, עסק, קליניקה וכדומה3000 – 1000 ₪

 מחיר הדברה אורגנית – המחיר להדברת פשפש מיטה ירוקה (אורגנית) בדרך כלל נוטה להיות גבוה בכ-30% עד 50%, בשל הצורך לבצע מספר ביקורים רב יותר.

כמה עולה הדברת פשפש המיטה עשה זאת בעצמך? מרבית החומרים יעלו לכם כמה עשרות שקלים בלבד, כשניתן למצוא בחנויות גם תרסיסים ייעודיים בעלות של כ-150 שקל לתרסיס. העלויות אומנם נמוכות אך עליכם לקחת בחשבון כי הפשפשים יחזרו בסופו של דבר ולכן רצוי לפנות אלינו לשם קבלת שירותי הדברה מקצועיים יותר.

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד!

 

הדברה נגד פשפש המיטה – עשה זאת בעצמך

אם אתם מעוניינים להרחיק את פשפש המיטה לאחר ביצוע ההדברה, או לוותר עליה לחלוטין מטעמי חיסכון, תוכלו לבצע גם סוג של הדברה ירוקה.

פשפש המיטה רגיש למספר חומרים דוגמת חומץ (יש לערבב אותו עם מים ולרסס בכל מקום נגוע), אבקת סודה לשתייה (באמצעות תרסיס או פיזור שלה ברחבי הבית), אבקת בורקס (BORAX) באמצעות פיזור או הוספה למכונת הכביסה, אלכוהול (באמצעות מריחה שלו על רהיטים וחפצים), אדמה דיאטומית (גם כן באמצעות פיזור שלה)  ושמנים אתרים דוגמת נים, אקליפטוס, מנטה ועוד (באמצעות דילול במים וריסוס).

הדברת פשפש המיטה פסט מאסטר
פשפש המיטה - הדברת בפריסה ארצית

הדברת פשפש המיטה - שאלות ותשובות נפוצות

מדובר בחרק זעיר אשר צורתו עגולה ושטוחה וצבעו נע בין חום-צהבהב בשלב הנימפה ועד לאדום-שחור בשלב הבגרות. אורכו יכול להגיע עד ל-6 מ”מ בבגרותו ובמידה ומדובר בביצה ו/או נימפה עשוי להיות קשה מאוד להבחין בו שכן הגדלים זעירים אף יותר ועשויים להגיע עד מילימטר אחד בלבד.

לרוב נמצא באזורים החשופים (ברגליים בעיקר) מקבץ מאורגן של עקיצות המסודרות בטור. העקיצות אדומות ובעלות כתם כהה במרכזן, גורמות לנפיחות מקומית ולגירוד אך לא לכאב.

על מנת להרחיק את פשפש המיטה ניתן להשתמש בחומרים שפשפש המיטה רגיש אליהם כדוגמת ריסוס חומץ מעורבב עם מים בכל מקום נגוע, פיזור או ריסוס אבקת סודה לשתייה ברחבי הבית, אבקת בורקס (BORAX) באמצעות פיזור או הוספה למכונת הכביסה, מריחה של אלכוהול על רהיטים וחפצים וריסוס שמנים אתרים מדוללים במים דוגמת נים, אקליפטוס, מנטה ועוד.

קיימים סוגי שונים של טיפול טבעי בפשפשי מיטה, ניתן לעשות שימוש בחומרים כמו: אבקת בורקס, חומץ, אבקת סודה לשתייה, אלכוהול רפואי, שמנים אתרים מהולים במים.

בנוסף, מומלץ גם לכבס את מוצרי הטקסטיל בבית/ בחדר הנגוע למשך תכנית ארוכה ככל הניתן ב-60 מעלות, להפטר ממוצרי טקסטיל ישנים שיכולים להיות מזוהמים, ריקון ארגז המצעים והשארתו פתוח וחשוף למספר שעות ולהיפטר ממוצרי פלסטיק בסביבת הטרמיטים.