בסל הכלים של כל מדביר מקצועי צריכה להיות קיימת האפשרות לטפל במזיקים שונים גם באמצעות הדברה ביולוגית. הדברה זו מוגדרת כסוג של הדברה ירוקה ולה יתרונות רבים לעומת הדברה כימית רגילה ואצלנו בפסט מאסטר אנו מבצעים הדברות ביולוגיות בפריסה ארצית מלאה ובמחירים אטרקטיביים.

מה זה הדברה ביולוגית ירוקה, כיצד מבצעים אותה, מהם היתרונות של הדברה ביולוגית לבית, לגינה או לשדה חקלאי, כמה עולה הזמנת מדביר שכזה ולמה דווקא פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברות ביולוגיות בכל הארץ נגד כל סוגי המזיקים (מחיר מיוחד)

✔️ הדברה ביולוגית לבית או לגינה בפריסה ארצית מלאה – מדבירים מורשים ומוסמכים   

✔️ מבחר שיטות הדברה וריסוס ביולוגי כולל הדברה ביולוגית משולבת

✔️ שימוש בחומרי הדברה מאושרים בלבד ומתן אחריות בסיום כל עבודה

✔️ הדברה ביולוגית של כנימת העש, נגד נמלי אש, עש הטבק, טרמיטים ועוד

✔️ לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית להדברה ביולוגית >>

מוזמנים ליצור קשר: 050-8303463

 

הדברה ביולוגית
שירותי הדברה ביולוגית בכל הארץ נגד כל סוגי המזיקים

 

 

הדברה ביולוגית – מה זה בדיוק?

בתחום המקצועי של ההדברה ניתן למצוא מספר שיטות שנועדו לחסל, ללכוד ו/או להרחיק מזיקים שונים. השיטה הקלאסית נעשית באמצעות ריסוס של חומרים רעילים אך עם השנים פותחו שיטות הדברה ירוקות שאינן פוגעות בבריאות האדם ובאיכות הסביבה. הדברה ביולוגית היא אחת מהשיטות הללו ומתבצע בה שימוש באמצעים טבעיים בלבד, על מנת לטפל במזיקים. אמצעים אלו יכולים להיות חומרי הדברה ביולוגית או לחלופין, בעלי חיים שמהווים בעצמם גורם הדברה בשל היותם ניזונים מאותם מזיקים.

מבין החומרים השונים ניתן למצוא מינרלים שונים (כגון אדמה דיאטומית מלח וכדומה), הורמונים, פרומונים ומעכבי גדילה והתפתחות. כאשר מדובר בשימוש בבעלי חיים, חברת הדברה ביולוגית מקצועית תשתמש בטורפים טבעיים של המזיקים, כמו גם בטפילים ומחוללי מחלות למיניהם.

 

יתרונות של הדברה ביולוגית

היתרון המרכזי של הדברה ביולוגית לעומת הדברה כימית הוא בחוסר ההשפעה על האדם והסביבה. במהלך הדברה ביולוגית לא משתמשים ברעלים רבי עוצמה ולכן היא אינה פוגעת באדם, בחיות המחמד, בצמחייה ובסביבה.

הדברה ביולוגית מתאימה לבעלי חיים וחיות מחמד כך שניתן לבצע הדברה ביולוגית בגינה הפרטית ללא חשש. שיטה זו מתאימה גם לשדות ומשקים חקלאיים, מאחר ואין סכנה לחדירת רעלים ליבולים.

מעבר לזאת, ההבדל בין הדברה ביולוגית וכימית מספק עוד מספר יתרונות מובהקים:

✔️ אפשרות הדברה גם בקרב אוכלוסיות מיוחדות – לא רק בתים עם בעלי חיים וחיות מחמד יכולים ליהנות מהדברה ביולוגית בגינה שלהם, אלא גם כאלה שבהם מתגוררים ילדים קטנים, תינוקות, קשישים, נשים בהיריון ואנשים שסובלים מאלרגיות לחומרי ריסוס או ממחלות רקע קשות.

✔️ אין תופעות נלוות – בעוד בהדברה כימית תופעות כמו ריח רע שגורם בין היתר גם לסחרחורות וכאבי ראש בהחלט יכולות להתרחש, בהדברה ביולוגית הדבר אינו קיים כלל וכלל ולמעשה בדרך כלל לא צריך לעזוב את המתחם.

✔️ הדברה של מזיקים עמידים – ההדברה הכימית יצרה מצב בו עם הזמן מזיקים רבים פיתחו עמידות כנגד הרעלים השונים. מחקרים מראים כי אין כך הדבר כאשר מדובר בהדברה ביולוגית ולכן קל יותר לטפל במזיקים השונים, שאינם חוזרים להטריד תקופת זמן ארוכה יותר.

בעת הצורך ניתן לנצל בכל זאת את היתרונות של הדברה כימית (מסוגלת לחסל את המזיקים בצורה מהירה ויעילה) ולבצע הדברות ביולוגיות משולבות עם חומרים כימיים בריכוזים הרבה יותר נמוכים מהרגיל. באופן זה משיגים את אותו האפקט מבלי לפגוע באדם וסביבתו בצורה חמורה מידי.

 

נגד אילו מזיקים ניתן להשתמש בהדברה ביולוגית?

קיימות מספר שיטות הדברה ביולוגית שניתן להתאים לכל סוגי המזיקים, בין אם מדובר בחרק או מכרסם שפלש למתחם שלכם.

הנה כמה דוגמאות למה שבאפשרותנו להציע לכם במסגרת שירותי ההדברה המקצועיים שלנו:

✔️ הדברה ביולוגית באמצעות תנשמות – בעל חיים דורס זה ניזון (בין היתר) ממכרסמים שונים כך שניתן לטפח קיני תנשמות על מנת להיפטר מחולדות, עכברים וחפרפרות.

✔️ הדברה ביולוגית באמצעות עכבישים – כגון כאלה ממשפחת הערסלניים אשר נחשבים לטורפים טבעיים של מזיקים שונים דוגמת כנימת עלי הדגן וחרקים אחרים, כשהם בעצמם אינם מהווים מטרד ואינם מתרבים במהירות.

✔️ הדברת ג'וקים ביולוגית – לעיתים לא די בריסוס הכימי הקלאסי על מנת להיפטר מג'וקים, וניתן להשתמש גם בפרומונים שגורמים לתיקנים להתרחק מהמקום.

✔️ הדברה ביולוגית של זבוב הבית – מבוצעת באמצעות מה שקרוי "שיטת ההדברה העקרה". בשיטה זו מפזרים המוני חרקים שמסוגלים לטרוף או להשתלט על מרחב המחייה של הזבובים ולמעשה מכחידים אותם מהמקום. אותם חרקים שמפזרים הם עקרים גנטית ולכן לא יתרבו וייעלמו בעצמם לאחר פרק זמן לא רב.

✔️ הדברה ביולוגית לעש – נעשית באמצעות טורף טבעי של כנימת העש, בעיקר אקרית סבירסקי (Amblyseius swirskii).

בנוסף אנו מתמחים בביצוע הדברה ביולוגית נגד נמלי אש באמצעות טכנולוגיות טבעיות חדישות (וירוסים וטפילים) בשילוב פיתיונות ג'ל וללא שימוש בריסוס כימי, הדברה ביולוגית לחיפושיות באמצעות שימוש בהורמונים מעכבי התפתחות וגם בהדברת יתושים באמצעות שימוש בחיידקי בצילוס או דגים במקווי מים עומדים כנגד הזחלים שלהם.

 

מחיר הדברת ביולוגית – כמה עולה?

מחיר הדברה ביולוגית מתחיל ב-250 ₪ והוא הולך ומתייקר ככל ששטח הדברה גדול יותר וככל שמדובר בשיטת הדברה מורכבת יותר.

למשל, המחיר של הדברת חרקים ביולוגית בחצר הבית או הבניין יהיה זול יותר לעומת הדברה ביולוגית שאמורה להתבצע במשק חקלאי או שדה גדול.

בכל מקרה, כאשר אתם בוחרים בנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המחירים המשתלמים ביותר.

 

הדברה ביולוגית ירוקה עם אחריות מלאה

יתרון נוסף של הזמנת הדברה ביולוגית מאיתנו הוא שמעבר למחיר המשתלם תקבלו גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שתמיד תוכלו לקבל ביקור נוסף של מדביר מקצועי, במידה והמזיקים יחזרו. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.