הדברת בניין מגורים משותף היא דבר הכרחי אחת לכמה זמן – אנו בחברת פסט מאסטר מדבירים בניינים מדי יום וניתן להזמין את השירות במחירים משתלמים במיוחד. לא משנה באיזה סוג מזיק מדובר, אנו נדאג כי הוא לא ימצא סיבה להיכנס לבניין שלכם לשם חיפוש מחסה, מקור מזון או מציאת מקום להתרבות בו, וגם אם כבר נכנס, נדע כיצד להשמידו ולהבריחו מהבניין בצורה מהירה ויעילה.

אז אילו סוגי מזיקים נפוץ למצוא בבנייני מגורים, איך מדבירים ג'וקים בבניין וגם סוגי מזיקים אחרים, כמה עולה הדברה לבניין ומדוע הדברה לבניין עושים עם פסט מאסטר ולא עם חברות אחרות? הנה כל התשובות.

 

הדברה בבנייני מגורים בכל כתובת בישראל (במחירים אטרקטיביים)!

✔️ גיליתם מזיקים בלובי הבניין, חדר המדרגות, המקלט? מדביר בניינים זמין בפריסה ארצית

✔️ ריסוס לבניין מגורים משותף על ידי מיטב המדבירים, הדברת פנים הבניין ומבחוץ

✔️ חומרי הדברה לבניינים באישור המשרד להגנת הסביבה בלבד!

✔️ הדברת בניין חדש או ישן במגוון סוגי שיטות: הדברה ירוקה לבניין, אורגנית ועוד

✔️ אחריות בכתב ללקוח על הדברת בניין משותף כולל טיפול מנע – כל סוגי החרקים!

✔️ לשיחת ייעוץ עבור הדברה לבניין אנו מזמינים אתכם לשוחח עם נציגינו >>

חייגו למספר: 050-8303463

 

הדברת בניין
הדברה בבניין מגורים משותף

 

 

החשיבות של הדברת בניין מגורים משותף

סוגי מזיקים רבים אוהבים לפלוש לבנייני מגורים, שם הם מוצאים מחסה ומקורות מזון ויכולים להתרבות בצורה נוחה. הדבר נפוץ במיוחד בתקופת הקיץ אז הם יותר פעילים. אם ניקח לדוגמא את הנמלה, כולנו יודעים שבקיץ היא עמלה לקראת החורף. גם יתושים וקשת רחבה מאוד של חרקים נוספים אינם פעילים במהלך החורף כך שעם התחממות הטמפרטורות הם מתחילים להופיע בהמוניהם. מסיבה זו חשוב מאוד לבצע הדברה בבניין משותף בתזמון הנכון עבור כל מזיק ולפחות אחת לשנה, כשאצלנו בחברת פסט מאסטר מסוגלים להתמודד עם כל סוגי המזיקים ללא בעיה.

ישנם כמובן גם סוגי מזיקים שפעילים כל השנה ונגדם יש לפעול מיד כשמזהים אותם, כגון  טרמיטים, תיקן אמריקאי, עכברים וחולדות, פשפשים וקרציות. יתרון ההתקשרות איתנו הוא שבאפשרותנו לשלוח לכם מדביר לבניינים גם בהתראה קצרה, מתי שרק תזדקקו לכך. מומלץ מאוד להזמין הדברה לבניין גם כאשר מדובר בבניין חדש לגמרי וטרם מסירת המפתחות לדיירים החדשים בפרויקט. הדברת בניין חדש תאפשר לדיירים להיכנס לדירה החדשה שלהם כשהם יודעים שיש להם שקט ממזיקים לשנה אחת לפחות.

 

מהם המקומות בבניין שחשוב להדביר? ומהם הדגשים?

הדברת בניין מגורים מקצועית ויסודית אמורה להתבצע בכל חלקיו ובדרך כלל זה מה שנמליץ לכם לעשות. יחד עם זאת, תוכלו להזמין את השירות גם באופן ממוקד רק עבור אזורים ספציפיים בבניין, למשל הדברה בחדרי מדרגות ולובי הבניין, הדברה של מתחם פחי הזבל, הדברת הגינה, הדברת מקלט של בניין ואפילו הגג.

במקרים מסוימים נמליץ לכם לבצע את ההדברה גם במקום מרוחק מהבניין שממנו יוצאים המזיקים ומגיעים עד לבניין שלכם, כמו במקרה של דבורים וצרעות. לא משנה מהו היקף ההדברה שתזמינו מאיתנו, אנו נקפיד על מספר דגשי הדברה חשובים:

✔️ ביצוע הדברה ממוקדת כנגד המזיקים ללא גרימת נזק בריאותי לדיירי הבניין, חיות המחמד והצמחייה שבמקום, וזאת תוך שימוש בחומרים המאושרים לכך על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

✔️ שימוש באמצעים בטיחותיים בכל מה שקשור לפיזור הרעלים בבניין (למשל, הצבת רעל נגד עכברים וחולדות בתוך תיבות האכלה).

✔️ הצבת שילוט מתאים בכל רחבי הבניין באשר לביצוע ההדברה וממה יש להיזהר (למשל, לא לתת לחיות המחמד להסתובב חופשי בשעות הראשונות שלאחר בביצוע ההדברה בבניין).

במידה והדבר יתאפשר, נוכל להציע לכם גם שירותי הדברה ירוקה לבניין, תוך שימוש במגוון חומרים ואמצעים טבעיים כנגד מזיקים, דוגמת צמחים שונים שהריח שלכם מרחיק מזיקים מהמקום, שימוש בפרומונים ומעכבי גדילה ואף בטורפים טבעיים של המזיקים, מה שמכונה הדברה ביולוגית.

 

הדברת מזיקים בבניין מגורים – אילו סוגי מזיקים באפשרותנו להדביר?

המדבירים המקצועיים של פסט מאסטר מסוגלים להתמודד עם כל סוגי המזיקים הנפוצים בבניינים, הנה כמה דוגמאות לכך:

✔️ הדברת תיקנים בבניין מגורים – תיקנים נחשבים לסוג המזיק הנפוץ ביותר בבנייני מגורים, במיוחד התיקן האמריקאי (שמקורו מבורות ביוב) והתיקן הגרמני (שמקורו מקרטונים וזבל). הדברת בניין כנגד תיקנים מתבצעת באמצעות ריסוס, פיתיונות ג'ל ושיטות הדברה ירוקות.

✔️ הדברת נמלים בבניין משותף – זהו עוד סוג מזיק מאוד נפוץ בבנייני מגורים, במיוחד בדירות גן ובדירות בקומות הראשונות, אך גם בחדר האשפה, הלובי והגינה של הבניין. ההדברה במקרה זה מתבצעת באמצעות ריסוס והצבה של פיתיונות ג'ל מורעלים.

✔️ הדברת בניין נגד טרמיטים – דבר שמתבצע באמצעות ריסוס, שימוש בפיתיונות ג'ל, שימוש בגז ובנוסף, הדברה של הקרקע שמסביב לבניין על ידי חפירת בורות. לעיתים כשמדובר בטיפול בטרמיטים, עולה הצורך ליישם גם מספר קידוחים בריצוף של הלובי וחדרי המדרגות ולהדביר מתחת לאריחים.

✔️ הדברה של מכרסמים – כאשר מדובר בכמות רבה של מכרסמים, משתמשים בחומרי רעל כגון אנטי-קואגולנטים וכאשר מדובר בכמות קטנה, ניתן להשתמש בשיטות אקולוגיות באמצעות מלכודות.

בנוסף אנו מציעים לכם גם שירות הדברת זבובים בחדרי אשפה, שירותי הדברה נגד חרקים מעופפים נוספים דוגמת דבורים וברחשים, ושירותי הדברת קרציות, פרעושים וחרקים טפילים אחרים בגינות על ידי ריסוס.

 

מחיר הדברה לבניין מגורים – כמה עולה?

מחיר הדברה לבניין מתחיל ב- 250 שקלים ועולה בהתאם למספר הקומות בבניין, האם הבניין כולל גם גינה שרוצים להדביר ובאיזו שיטת הדברה בוחרים. למשל, הדברת בניין ירוקה היא בדרך כלל יקרה יותר מאשר הדברת בניין באמצעות ריסוס כימי. גם הזמנה של מדביר או לוכד לבניין באופן דחוף תעלה את המחיר, כמו במקרה של הזמנת לוכד מכרסמים לבניין בשעות הערב והלילה או בסוף השבוע.

הדברת בניין מחיר לפי סוג ההדברה מחירים מומלצים לריסוס מזיקים בבניין
כמה עולה להדביר בניין מגורים שלם? כולל לובי וחדרי מדרגות? 300-500 ₪
כמה עולה להדביר נמלים בבניין מגורים? 300-500 ₪
המחיר של הדברת פשפשים בחדרי מדרגות ( מחיר לקומה) החל מ-400 ₪
מחיר הדברת מכרסמים בחצר הבית או הבניין 250-600 ₪
מה העלות של הדברת חולדות בחדר האשפה? 250-400 ₪
הדברת חולדות בחדר האשפה מחיר ממוצע 250-400 ₪
מחיר הדברת ג'וקים בסביבת הבניין ובחצר 250-350 ₪
כמה עולה הדברת נמלים בחצר בניין? 250-600 ₪
עלות הדברת חיפושיות בחצר בניין 250-450 ₪
ריסוס נגד חרקים מעופפים בחצר קטנה של בניין 250-450 ₪
הדביר דג הכסף בחצר בניין מחיר 250-500 ₪
מחיר מדביר עכבישים בבניין 250-300 ₪
המחיר של הדברת נמלי אש בסביבה החיצונית של הבניין 250-600 ₪

בכל מקרה, אצלנו מציעים לכם שירות הדברת מזיקים בבניין מגורים במחירים משתלמים שלא תמצאו במקומות אחרים, מה גם שהם כוללים אחריות, במידה והמזיקים יחזרו. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.