הדברת בניין מגורים משותף היא דבר הכרחי אחת לכמה זמן – אנו בחברת פסט מאסטר מדבירים בניינים מדי יום וניתן להזמין את השירות במחירים משתלמים במיוחד.

לא משנה באיזה סוג מזיק מדובר, אנו נדאג שהוא לא ימצא סיבה להיכנס למבנה שלכם לשם חיפוש מחסה, מקור מזון או מציאת מקום להתרבות בו, וגם אם כבר נכנס, נדע איך להשמידו ולהבריחו בצורה מהירה ויעילה.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בבנייני מגורים, איך מדבירים ג'וקים בבניין ומזיקים אחרים, כמה עולה השירות ולמה לבחור בפסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

הדברה בבנייני מגורים בכל כתובת בישראל (מחיר אטרקטיבי)!

✔️ גיליתם מזיקים בלובי הבניין, חדר המדרגות, המקלט? צרו קשר

✔️ ריסוס לבניין מגורים משותף (פנים וחוץ) על ידי מדביר מוסמך

✔️ חומרי הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה

✔️ הדברת בניין חדש או ישן במגוון שיטות, כולל הדברה ירוקה

✔️ לשיחת ייעוץ והצעת מחיר – התקשרו אלינו >>

למספר: 050-8303463

 

הדברת בניין
הדברה בבניין מגורים משותף

 

 

מחיר הדברה לבניין

מחיר הדברה לבניין מתחיל ב- 250 שקלים ועולה בהתאם למספר הקומות, האם הבניין כולל גם גינה שרוצים להדביר ובאיזו שיטת הדברה בוחרים.

למשל, הדברת בניין ירוקה היא בדרך כלל יקרה יותר מאשר הדברת בניין באמצעות ריסוס כימי.

גם הזמנה של מדביר או לוכד לבניין באופן דחוף תעלה את המחיר, כמו במקרה של הזמנת לוכד מכרסמים לבניין בשעות הערב והלילה או בסוף השבוע.

הדברת בניין מחיר לפי סוג העבודהמחירים מומלצים
כמה עולה להדביר בניין מגורים שלם? כולל לובי וחדרי מדרגות?300-500 ₪
כמה עולה להדביר נמלים בבניין מגורים?300-500 ₪
המחיר של הדברת פשפשים בחדרי מדרגות ( מחיר לקומה)החל מ-400 ₪
מחיר הדברת מכרסמים בשטח הבניין250-600 ₪
מה העלות של הדברת חולדות בחדר האשפה?250-400 ₪
הדברת חולדות בחדר האשפה מחיר ממוצע250-400 ₪
מחיר הדברת ג'וקים בסביבת הבניין ובביובים250-450 ₪
עלות הדברת חיפושיות250-450 ₪
ריסוס נגד חרקים מעופפים בחצר קטנה של בניין250-450 ₪
הדברה של דג הכסף בחצר בניין מחיר250-500 ₪
מחיר ריסוס נגד עכבישים250-300 ₪
המחיר של הדברת נמלי אש בסביבה החיצונית של הבניין250-600 ₪

בכל מקרה, אצלנו מציעים לכם שירות הדברת מזיקים בבניין מגורים במחירים משתלמים שלא תמצאו במקומות אחרים, מה גם שהם כוללים אחריות, במידה והמזיקים יחזרו.

 

החשיבות של הדברה בבניין משותף

סוגי מזיקים רבים אוהבים לפלוש לבנייני מגורים, שם הם מוצאים מחסה ומקורות מזון ויכולים להתרבות בצורה נוחה. הדבר נפוץ במיוחד בתקופת הקיץ אז הם יותר פעילים.

אם ניקח לדוגמא את הנמלה, כולנו יודעים שבקיץ היא עמלה לקראת החורף. גם יתושים וקשת רחבה מאוד של חרקים נוספים אינם פעילים במהלך החורף כך שעם התחממות הטמפרטורות הם מתחילים להופיע בהמוניהם.

מסיבה זו חשוב מאוד לבצע הדברה בבניין משותף בתזמון הנכון עבור כל מזיק ולפחות אחת לשנה, כשאצלנו בחברת פסט מאסטר מסוגלים להתמודד עם כל סוגי המזיקים ללא בעיה.

ישנם כמובן גם סוגי מזיקים שפעילים כל השנה ונגדם יש לפעול מיד כשמזהים אותם, כגון  טרמיטים, תיקן אמריקאי, עכברים וחולדות, פשפשים וקרציות. יתרון ההתקשרות איתנו הוא שבאפשרותנו לשלוח לכם מדביר גם בהתראה קצרה, מתי שרק תזדקקו לכך.

מומלץ מאוד להזמין הדברה לבניין גם כאשר מדובר בבניין חדש לגמרי וטרם מסירת המפתחות לדיירים החדשים בפרויקט. הדברה כזו תאפשר לדיירים להיכנס לדירה החדשה שלהם כשהם יודעים שיש להם שקט ממזיקים לשנה אחת לפחות.

 

צפו בצוות מדביר נגד ג'וקים בביוב של בניין בבת ים

 

המקומות בבניין שחשוב להדביר והדגשים

הדברת בניין מגורים מקצועית ויסודית אמורה להתבצע בכל חלקיו ובדרך כלל זה מה שנמליץ לכם לעשות. יחד עם זאת, תוכלו להזמין את השירות גם באופן ממוקד רק עבור אזורים ספציפיים בבניין, למשל הדברה בחדרי מדרגות ובלובי, הדברה של מתחם פחי הזבל, הדברת הגינה, הדברת מקלט של בניין ואפילו הגג.

במקרים מסוימים נמליץ לכם לבצע את ההדברה גם במקום מרוחק מהאזור שממנו יוצאים המזיקים ומגיעים עד לבניין שלכם, כמו במקרה של דבורים וצרעות. לא משנה מהו היקף ההדברה שתזמינו מאיתנו, אנו נקפיד על מספר דגשי הדברה חשובים:

✔️ ביצוע הדברה ממוקדת כנגד המזיקים ללא גרימת נזק בריאותי לדיירי הבניין, חיות המחמד והצמחייה שבמקום, וזאת תוך שימוש בחומרים המאושרים לכך על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

✔️ שימוש באמצעים בטיחותיים בכל מה שקשור לפיזור הרעלים בבניין (למשל, הצבת רעל נגד עכברים וחולדות בתוך תיבות האכלה).

✔️ הצבת שילוט מתאים בכל רחבי המתחם באשר לביצוע ההדברה וממה יש להיזהר (למשל, לא לתת לחיות המחמד להסתובב חופשי בשעות הראשונות שלאחר בביצוע ההדברה).

במידה והדבר יתאפשר, נוכל להציע לכם גם שירותי הדברה ירוקה לבניין, תוך שימוש במגוון חומרים ואמצעים טבעיים כנגד מזיקים, דוגמת צמחים שונים שהריח שלכם מרחיק מזיקים מהמקום, שימוש בפרומונים ומעכבי גדילה ואף בטורפים טבעיים של המזיקים, מה שמכונה הדברה ביולוגית.

 

אילו סוגי מזיקים באפשרותנו להדביר?

המדבירים המקצועיים של פסט מאסטר מסוגלים להתמודד עם כל סוגי המזיקים הנפוצים בבניינים, הנה כמה דוגמאות לכך:

✔️ הדברת תיקנים בבניין מגורים – תיקנים נחשבים לסוג המזיק הנפוץ ביותר בבנייני מגורים, במיוחד התיקן האמריקאי (שמקורו מבורות ביוב) והתיקן הגרמני (שמקורו מקרטונים וזבל). הדברת נגד תיקנים מתבצעת באמצעות ריסוס, פיתיונות ג'ל ושיטות הדברה ירוקות.

✔️ הדברת נמלים בבניין משותף – זהו עוד סוג מזיק מאוד נפוץ בבניינים, במיוחד בדירות גן ובדירות בקומות הראשונות, אך גם בחדר האשפה, הלובי והגינה של הבניין. ההדברה במקרה זה מתבצעת באמצעות ריסוס והצבה של פיתיונות ג'ל מורעלים.

✔️ הדברת נגד טרמיטים – דבר שמתבצע באמצעות ריסוס, שימוש בפיתיונות ג'ל, שימוש בגז ובנוסף, הדברה של הקרקע שמסביב למקום על ידי חפירת בורות. לעיתים כשמדובר בטיפול בטרמיטים, עולה הצורך ליישם גם מספר קידוחים בריצוף של הלובי וחדרי המדרגות ולהדביר מתחת לאריחים.

✔️ הדברה של מכרסמים – כאשר מדובר בכמות רבה של מכרסמים, משתמשים בחומרי רעל כגון אנטי-קואגולנטים וכאשר מדובר בכמות קטנה, ניתן להשתמש בשיטות אקולוגיות באמצעות מלכודות.

בנוסף אנו מציעים לכם גם שירות הדברת זבובים בחדרי אשפה, שירותי הדברה נגד חרקים מעופפים נוספים דוגמת דבורים וברחשים, ושירותי הדברת קרציות, פרעושים וחרקים טפילים אחרים בגינות על ידי ריסוס.

 

צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

צריכים לשאוב ביוב לפני ההדברה עצמה? אנחנו ממליצים על חברת ענק הביובית.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.