פינוי פגרים בפריסה ארצית ע"י מדבירים מוסמכים – שירות מהיר ומקצועי במחירים נוחים – פסט מאסטר

להיתקל בפגר של חיה זה אף פעם לא נעים וחשוב לטפל במפגע לפני שהוא יתפתח למצב של ריקבון מתקדם.

המדבירים המורשים שלנו יגיעו לבצע פינוי פגר, כולל איתור של הפגר במקרה הצורך, הטמנה וגם ניקוי וחיטוי של האזור כולו לאחר הטיפול – כך שלא תצטרכו להתעסק בזה בעצמכם.

אנחנו בחברת פסט מאסטר מספקים שירותי פינוי פגרים ונבלות 24 שעות ביממה במחירים נוחים – חולדה, עכבר, יונה, חתול, כלב, סוס ונוספים.

 

שירות פינוי פגרים מחיר זול בכל הארץ 24/7

✔️ נתקלתם בנבלה? הריח בלתי נסבל? צריכים סיוע? צרו קשר

✔️ פינוי פגרים בפריסה ארצית, כולל חיטוי ע"י מדביר מוסמך

✔️ התחייבות למחירים אטרקטיביים לפינוי כל סוג של פגר

✔️ טיפול בכל סוגי בע"ח: פגר של חתול, כלב, מכרסמים, יונה ועוד 

✔️ דואגים לפנות, לחטא את האזור ולהיפטר מהריח הלא נעים 

✔️ למידע נוסף, צרו קשר ונשמח לסייע >>

טלפון שלנו: 050-8303463

 

פינוי פגרים
פינוי פגרים מחיר זול – כל סוגי בעלי החיים. שירות מקצועי

 

 

שירות פינוי פגרים מקצועי

יש לכם ריח חריף של נבלה בבית או ריח של פגר ואתם לא יודעים מאיפה הוא מגיע? מצאתם פגר בחצר הבית, באחד מארונות המטבח או במסתור הכביסה? אתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד!

פגרים של בעלי חיים מביאים איתם מחלות, חיידקים ומושכים מזיקים אחרים. זאת בנוסף לריח החריף והבלתי-נסבל, ולדחייה הטבעית שזה מעורר ברובנו.

למזלנו, ישנם אנשי מקצועי מוסמכים שניתן לכנות גם בשם: מפנה פגרים, שערוכים לפנות גופות בעלי חיים בצורה מסודרת.

המדביר יפעל לפינוי פגרי מכרסמים ובעלי חיים אחרים יאתר את הפגר, יפנה אותו ולבסוף יחטא וינקה את האזור כולו, כדי שאתם לא תצטרכו להתעסק בזה בעצמכם. השירות כולל חיטוי.

 

איתור פגרים – איך מתבצע פינוי פגר?

פינוי פגר או נבלה מתבצע בשלושה שלבים:

#1 איתור הפגר – לפעמים, אנחנו נתקלים בריח חזק של נבלה אבל לא בטוחים מנין הוא מגיע. האמת היא שאיתור מקור הריח עשוי להיות משימה מורכבת שדורשת בדרך כלל עזרה מאיש מקצוע. מריחים ריח של נבלה? לעיתים קרובות הפגר נמצא מאחורי קירות גבס, מתחת למרצפות, במערכת המיזוג – ושאר מקומות משונים שלא נדע לאתר בעצמנו.

לכן, החלק הראשון בתהליך הוא איתור הפגר. אנשי מקצוע המנוסים שלנו מכירים את בעלי החיים וההתנהגות שלהם, כמו גם את מקומות המסתור החביבים עליהם, ולכן הם יצליחו למצוא אותם בקלות. מי שמורגלים במיוחד בעבודת איתור המזיקים הם לרוב לוכדי העכברים כמו גם לוכדי נחשים. אנשי המקצוע שלנו הם מדבירים מורשים המתמחים בפינוי פגרים ונשמח להציע לכם את שירותיהם בכל כתובת בישראל. מדבירינו יגיעו מצוידים בכל הכלים ההכרחיים לביצוע המלאכה.

#2 פינוי הפגר – החלק המרכזי בתהליך הוא כמובן פינוי הפגר עצמו. תהליך פינוי פגרים על ידי איש מקצוע חוסך לכם את הגועל והפחד שרבים מאיתנו חשים לנוכח המצב. מעבר לכך, אנשי המקצוע מגיעים ממוגנים כדי להימנע ממחלות, וזאת גם אחת הסיבות שעבודה כזאת כדאי להשאיר לאנשי המקצוע ולא עושים לבד.

#3 חיטוי וניקוי האזור – המלאכה לא מסתיימת עם פינוי הנבלה, צריך גם לחטא ולנקות את האזור שבשלב הזה מלא בחיידקים ולכלוך שצריך לסלק.

שרידי פגר שאינם מטופלים מהווים סכנה בריאותית של ממש. מזיקים כמו חולדות, עכברים ויונים נושאים מחלות שפוגעות בבני אדם, ולכן ממש לא מומלץ לנסות להיפטר מהם בכוחות עצמכם. כמובן שלאחר חיטוי וניקוי תבוצע הטמנה של הפגר.

 

צפו ביונתן שלנו מגיע לפנות פגר בגג של בית:

 

סוגי פגרים נפוצים

שירות פינוי פגרים, חיות מתות ונבלות יכול להידרש באזורי מגורים שונים, עם או ללא צורך באיתור הפגר ובשטחים עירוניים כמו גם באזורים כפריים או חקלאיים.

החל מחיות שדה כמו תנים ושועלים ועד למיני עופות אשר מצאו את דרכם אל הקרקע, מדבירינו זמינים במהלך כל שעות היממה לטיפול בכל סוגי הפגרים והנבלות:

 

✔️ פינוי פגר יונה

אחד הפגרים הנפוצים ביותר שאנחנו נתקלים בהם, זה פגר של יונה. יונים נפוצות מאד והן חיות בסביבת האדם, ולכן אנחנו נתקלים בפגרים ונבלות שלהם לעיתים קרובות. אם יש לכם פגר יונה בבית, בחצר או בחדר המדרגות, חשוב שתטפלו בזה בהקדם האפשרי, לפני שמצטברים שם טפילים ואז כבר מדובר בסכנה בריאותית של ממש. יונים נוטות להסתבך בתוך רשתות ומקומות מסתור צרים, מה שהופך את המשימה למורכבת עוד יותר, ולכן חשוב להיעזר בשירותיו של איש מקצוע.

 

✔️ פינוי פגרי חולדות ועכברים

אם אתם או המדביר הנחתם מלכודות בבית נגד חולדות, סביר להניח שכעבור כמה ימים תצטרכו לפנות את העכבר או החולדה מהמלכודת – חיה או מתה. אם אתם חוששים לעשות זאת בעצמכם, אל תהססו לפנות לאיש מקצועי שיעזור לכם. גם כאשר אנחנו מדברים על פינוי פגר קטן חשוב שהוא יתבצע בצורה יסודית ומקצועית.

 

✔️ פינוי פגר חתול / חתול מת

המראה של חתול מת, בין אם מדובר בחתול שנדרס או מת בנסיבות טבעיות – הוא מראה קשה וכואב. רוב האנשים לא ערוכים נפשית להתמודד עם סיטואציה כזאת, וזה טבעי לחלוטין. לכן, אם אתם זקוקים לאיש מקצוע שידאג לטיפול בפגר של חתול עבורכם, חברת פסט מאסטר ערוכה לעזור לכם. נתקלתם בחתול מת? צריכים פינוי חתול מת? צרו קשר ונגיע לטפל בסיטואציה.

פינוי חתול מת
פינוי פגר של חתול מת

 

✔️ פינוי פגר כלב / גופת כלב

כאן אנחנו כבר מדברים על אחת מהסיטואציות הקשות ביותר, בוודאי אם מדובר בכלב שהיה בן בית לאורך שנים. כיום קיימים שירותים שונים לפינוי הומני לגופת כלבים, כולל בתי קברות לכלבים, למי שרוצה להעניק לכלב כבוד אחרון. הכלב מת? מצטערים לשמוע. אם אתם צריכים סיוע עם פינוי פגר של כלב – אנחנו כאן.

פינוי כלב מת
פינוי פגר של כלב מת

 

✔️ פינוי חיה מתה / פינוי בעלי חיים מתים מסוג אחר

צוות פסט מאסטר מפנה פגרי חיות לא רק של יונים, עכברים, חולדות, כלבים וחתולים, אלא גם של כל חיה אחרת. פינוי של בעלי חיים מתים – שירות בפריסה ארצית רחבה.

פינוי יונה מתה
פינוי יונה מתה – פסט מאסטר

 

איך להיפטר מריח של נבלה או פגר?

קשה לדמיין ריח נורא יותר מריח נבלה. גם לאחר סיום הטיפול בגופת כלב, חתול, יונה, חולדה או עכבר, ריח הנבלה יכול להישאר בחלל האוויר עד שבועיים רצוף ללא טיפול ייעודי.

כדי שלא תצטרכו להתמודד עם הריח כל-כך הרבה זמן, המדבירים שלנו בפסט מאסטר מגיעים עם ציוד מיוחד כמו שקיות סופחות ריח וגרגירים סופחי ריח, שיעלימו את הריח תוך 24 שעות לכל היותר.

 

מחיר פינוי פגרים – כמה עולה לפנות פגר?

המחיר לפינוי פגר נקבע בעיקר על-פי המיקום שבו הפגר נמצא. מחיר התחלתי יעמוד על כ-250 שקלים, אך ככל שמדובר בעבודה מורכבת יותר המחיר צפוי לעלות.

אם אתם זקוקים לכך, חברת פסט מאסטר מספקת שירותי פינוי פגרים ונבלות במחירים שוברי שוק, וזאת מבלי להתפשר על עבודה איכותית ומקצועית – באחריות.

פינוי פגר מחיר לפי שירותעלות מומלצת
פגר חולדה מתה בגג רעפים400-800 ₪
פינוי עכבר מת מחיר ממוצע (כולל צאצאי המזיק או חשד לפגרים נוספים)250-600 ₪
המחיר של פינוי כלב מת בשולי כביש או רחוב – פגר של כלב300-650 ₪
עלות טיפול בפגר יונה במסתור כביסה, עליית גג או פתח מזגן200-400 ₪
כמה עולה פינוי פגר חתול (פינוי חתול מת) בחדר אשפה וסביבתו300-650 ₪
פינוי נבלת סוס בחווה (משתנה בהתאם לעבודה הדרושה)מחיר בתיאום מול הלקוח
פינוי חיה מתה מסוג אחר באופן מקצועיהחל מ 300 ₪
תוספת על בשבתות וחגיםעד 200%

מי אחראי לפינוי נבלות?

העירייה מטפלת במקרים בהם נדרש פינוי פגרים של חיות ובעלי חיים שנמצאים בשטחים ציבוריים, אך היא לא מטפלת בכאלה שנמצאים בשטח הפרטי שלכם.

אם יש לכם פגר בבית, בחצר או בחדר המדרגות, האחריות על טיפול בפגר מוטלת עליכם. אל תנסו לפנות את הפגר בעצמכם, הוא מלא בחיידקים וחושף אתכם למחלות.

את מלאכת פינוי הפגרים השאירו לאנשי המקצועי, שמגיעים ממוגנים ומצוידים בכלים מתאימים. המדבירים של פסט מאסטר מחזיקים ברישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ויפנו כל פגר. בבית יש ריח של פגר? פינוי נבלות עושים עם גורם מקצועי – צרו קשר לקבלת הצעת מחיר.

 

חוק פינוי פגרים – מה הוא אומר?

כאמור, על פי החוק לפינוי פגרים והנחיות המשרד לאיכות הסביבה, לאחר הזזת הנבלה יש לדאוג להעבירה למקום בו ניתן יהיה לקבור אותה או לחילופין לשרוף אותה במשרפה. כמו שצוין – האחריות על כך מוטלת על מי שהפגר נמצא בשטחו.

 

פינוי חולדה מתה
פינוי חולדה מתה – פסט מאסטר

 

פינוי חיות מתות עושים עם חברת פסט מאסטר

פינוי חיה מתה או פגר הוא מלאכה שמעוררת ברובנו דחייה וגועל. זאת ועוד, חלק מהפגרים נמצאים במקומות שקשה להגיע אליהם ללא ידע וכלים מקצועיים – למשל מתחת לבלטות, בתוך קירות גבס, בתקרה או במערכת המיזוג.

המומחים של פסט מאסטר יגיעו כשהם מצוידים בכלים מתאימים ובידע רב וידאגו לאיתור הפגר, לפינוי שלו ולבסוף לניקיון יסודי כדי להיפטר מהריח החריף ולנטרל את הסכנה הבריאותית.

 

ריח של נבלה – איפה ומה עושים?

ריח של נבלה בבית יכול להופיע במגוון רחב של מקומות, כאשר הנפוצים ביותר הם: ריח של נבלה במקרר, במכונת הכביסה, במקלחת, בקירות, ברכב, ריח של נבלה מתחת לדק או מהמזגן בבית. 

נתקלתם בריח של נבלה? הפתרון הוא שירות איתור פגרים וחיטוי המקום. מומלץ ליצור קשר עם מדביר מורשה שיגיע אליכם לאתר את הנבלה (אם היא עדיין מצויה במקום) ולאחר מכן יחטא את האזור באמצעות חומרי ניקוי יעילים ולסיום יעשה שימוש בשקיות סופחות ריח על מנת לאוורר את החלל.

אנו נגיע לטפל בפגר תוך זמן קצר, קודם כל נאתר אותו, לאחר מכן נצטרך לפנות אותו ולסיום חיטוי לאחר הפעולה כדי למנוע את הישארות הריח הרע במקום.

אם אתם נתקלים בריח חריף של נבלה או אפילו גופת בעל חיים – בין אם מדובר בכלבים, חתולים, יונים, חולדות, עכבים, סוסים ועוד – אנו זמינים עבורכם בכל שעה ונגיע לפנות אותה.

הצוותים שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ – פינוי פגרים בתל אביב, ראשון לציון, באר שבע, חיפה, רמת גן, ירושלים, נתניה וכל יישוב אחר בישראל.

 

תשובות לשאלות נפוצות:

סוגי הפגרים הנפוצים ביותר בארץ הם של ציפורים ובפרט יונים, שחיות בכמויות גדולות ובקרבת בני אדם. פגרים נפוצים נוספים הם של חתולי רחוב, חולדות ועכברים.

פינוי פגר מתבצע בשלושה שלבים: איתור הפגר, פינוי הפגר, ולאחר מכן ניקוי וחיטוי של כל האזור. איש מקצוע מומחה לפינוי פגרים יידע לזהות את מיקום הפגר באמצעות הריח, הידע המקצועי שרכש וכלים מיוחדים.

ריח של נבלה הוא אינדקציה להימצאות פגר במקום. כדי להיפטר מריח חריף של נבלה, צריך לבצע איתור של הפגר ולאחר מכן לחטא את כל האזור באקונומיקה ולהשתמש בשקית סופחת ריחות או בגרגירים סופחי ריחות. לאחר ניקיון טוב, שימוש בשקית או גרגירים ואוורור המקום – ריח הנבלה יתמוגג תוך 24 שעות לכל היותר.

פינוי פגר פסט מאסטר
פינוי פגר של חולדה - פסט מאסטר

favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.