פינוי פגרים בפריסה ארצית ע”י מדבירים מוסמכים – שירות מהיר ומקצועי במחירים נוחים – פסט מאסטר

זקוקים לשירות פינוי פגר? להיתקל בפגר של חיה זה אף-פעם לא נעים, וחשוב לטפל במפגע לפני שהוא יתפתח למצב של ריקבון מתקדם. אנחנו נגיע לבצע פינוי פגר על ידי מדביר מורשה, כולל איתור של הפגר במקרה הצורך, וגם ניקוי וחיטוי של האזור כולו לאחר הפינוי – כך שלא תצטרכו להתעסק בזה בעצמכם. אנחנו בחברת פסט מאסטר מספקים שירותי פינוי פגרי מזיקים ונבלות 24 שעות ביממה במחירים נוחים.

 

פינוי פגרים בכל הארץ – נתקלתם בנבלה? הריח בלתי נסבל? צרו קשר

✔️ פינוי פגרים בפריסה ארצית, כולל חיטוי ע”י מיטב המדבירים והלוכדים

✔️ התחייבות למחירים האטרקטיביים ביותר בשוק לפינוי כל סוגי הפגרים

✔️ טיפול בכל סוגי בע”ח – פינוי פגר חתול או כלב, פינוי פגרי מכרסמים, פגר של יונה ועוד 

✔️ דואגים לפנות את הפגר, לחטא את האזור ולהיפטר מהריח הלא נעים 

✔️ למידע נוסף על פינוי נבלות (עם או ללא שירות חיטוי) צרו קשר ונשמח לסייע >>

למידע על פינוי פגר: 050-8303463

 

פינוי פגרים
פינוי פגרים – כל סוגי בעלי החיים. שירות מקצועי

 

 

מהו שירות פינוי פגרים?

יש לכם ריח חריף של נבלה בבית ואתם לא יודעים מנין הוא מגיע? מצאתם פגר בחצר הבית, באחד מארונות המטבח או במסתור הכביסה? אתם לא צריכים להתמודד עם זה לבד! פגרים של בעלי חיים מביאים איתם מחלות, חיידקים ומושכים מזיקים אחרים. זאת בנוסף לריח החריף והבלתי-נסבל, ולדחייה הטבעית שזה מעורר ברובנו.

למזלנו, ישנם אנשי מקצועי מוסמכים שערוכים לבצע פינוי גופות בעלי חיים בצורה מסודרת. מדביר מקצועי לפינוי פגרי מכרסמים ובעלי חיים אחרים יאתר את הפגר, יפנה אותו ולבסוף יחטא וינקה את האזור כולו, כדי שאתם לא תצטרכו להתעסק בזה בעצמכם.

 

איתור פגרים – איך מתבצע פינוי פגר?

פינוי פגר או נבלה מתבצע בשלושה שלבים:

#1 איתור הפגר – לפעמים, אנחנו נתקלים בריח עז של נבלה אבל לא בטוחים מנין הוא מגיע. האמת היא שמדובר במשימה מורכבת שדורשת עזרה מאיש מקצוע. לעיתים קרובות הפגר נמצא מאחורי קירות גבס, מתחת למרצפות, במערכת המיזוג – ושאר מקומות משונים שלא נדע לאתר בעצמנו.
לכן, החלק הראשון בתהליך הפינוי הוא איתור הפגר. אנשי מקצוע המנוסים בפינוי פגרים מכירים את בעלי החיים וההתנהגות שלהם, כמו גם את מקומות המסתור החביבים עליהם, ולכן הם יצליחו למצוא אותם בקלות. מי שמורגלים במיוחד בעבודת איתור המזיקים הם לרוב לוכדי העכברים כמו גם לוכדי נחשים. אנשי המקצוע שלנו הם מדבירים מורשים המתמחים בפינוי פגרים ונשמח להציע לכם את שירותיהם בכל כתובת בישראל. מדבירינו יגיעו מצוידים בכל הכלים ההכרחיים לביצוע המלאכה.

#2 פינוי הפגר – החלק המרכזי בתהליך הוא כמובן פינוי הפגר בעצמו. תהליך פינוי הפגר על-ידי איש מקצוע חוסך לכם את הגועל והפחד שרבים מאיתנו חשים לנוכח המצב. מעבר לכך, אנשי המקצוע מגיעים ממוגנים כדי להימנע ממחלות, וזאת גם הסיבה שפינוי פגרים משאירים לאנשי המקצוע ולא עושים לבד.

#3 חיטוי וניקוי האזור – המלאכה לא מסתיימת עם פינוי הפגר, צריך גם לחטא ולנקות את האזור שבשלב הזה מלא בחיידקים ולכלוך שצריך לסלק. שרידי פגר שאינם מטופלים מהווים סכנה בריאותית של ממש. מזיקים כמו חולדות, עכברים ויונים נושאים מחלות שפוגעות בבני אדם, ולכן ממש לא מומלץ לנסות להיפטר מהם בכוחות עצמכם.

 

צפו ביונתן שלנו מבצע פינוי פגר בגג של בית:

 

אילו הם סוגי הפגרים הדורשים שירות פינוי פגרים הנפוצים ביותר?

שירות פינוי פגרים יכול להידרש באזורי מגורים שונים, עם או ללא צורך באיתור הפגר ובשטחים עירוניים כמו גם באזורים כפריים או חקלאיים. החל מחיות שדה כמו תנים ושועלים ועד למיני עופות אשר מצאו את דרכם אל הקרקע, מדבירינו זמינים במהלך כל שעות היממה לפינוי כל סוגי הפגרים והנבלות:

✔️ פינוי פגר יונה

אחד הפגרים הנפוצים ביותר שאנחנו נתקלים בהם, זה פגר יונה. יונים נפוצות מאד והן חיות בסביבת האדם, ולכן אנחנו נתקלים בפגרים שלהם לעיתים קרובות. אם יש לכם פגר יונה בבית, בחצר או בחדר המדרגות, חשוב שתטפלו בזה בהקדם האפשרי, לפני שמצטברים שם טפילים ואז כבר מדובר בסכנה בריאותית של ממש. יונים נוטות להסתבך בתוך רשתות ומקומות מסתור צרים, מה שהופך את הפינוי למורכב עוד יותר, ולכן חשוב להיעזר בשירותיו של איש מקצוע.

✔️ פינוי פגרי חולדות ועכברים

אם אתם או המדביר הנחתם מלכודות בבית נגד חולדות, סביר להניח שכעבור כמה ימים תצטרכו לפנות את העכבר או החולדה מהמלכודת – חיה או מתה. אם אתם חוששים לעשות זאת בעצמכם, אל תהססו לפנות לאיש מקצועי שיעזור לכם. גם כאשר אנחנו מדברים על פינוי פגר קטן חשוב שהוא יתבצע בצורה יסודית ומקצועית.

✔️ פינוי פגר חתול

המראה של חתול מת, בין אם מדובר בחתול שנדרס או מת בנסיבות טבעיות – הוא מראה קשה וכואב. רוב האנשים לא ערוכים נפשית להתמודד עם סיטואציה כזאת, וזה טבעי לחלוטין. לכן, אם אתם זקוקים לאיש מקצועי שידאג לפינוי הפגר עבורכם, חברת פסט מאסטר ערוכה לעזור לכם.

✔️ פינוי פגר כלב

כאן אנחנו כבר מדברים על אחת מהסיטואציות הקשות ביותר, בוודאי אם מדובר בכלב שהיה בן בית לאורך שנים. כיום קיימים שירותים שונים לפינוי הומני לגופת כלבים, כולל בתי קברות לכלבים, למי שרוצה להעניק לכלב כבוד אחרון.

 

פינוי יונה מתה
פינוי יונה מתה – פסט מאסטר

 

איך להיפטר מריח של נבלה או פגר?

קשה לדמיין ריח נורא יותר מריח נבלה. גם לאחר הפינוי, ריח הנבלה יכול להישאר בחלל האוויר עד שבועיים רצוף ללא טיפול ייעודי. כדי שלא תצטרכו להתמודד עם הריח כל-כך הרבה זמן, המדבירים שלנו בפסט מאסטר מגיעים עם ציוד מיוחד כמו שקיות סופחות ריח וגרגירים סופחי ריח, שיעלימו את הריח תוך 24 שעות לכל היותר.

 

מחיר פינוי פגר – כמה עולה?

המחיר לפינוי פגר נקבע בעיקר על-פי המיקום שבו הפגר נמצא. מחיר התחלתי יעמוד על כ-200 שקלים, אך ככל שמדובר בפינוי מורכב יותר, המחיר צפוי לעלות. אם אתם זקוקים לפינוי פגר, חברת פסט מאסטר מספקת שירותי פינוי פגרים במחירים שוברי שוק, וזאת מבלי להתפשר על עבודה איכותית ומקצועית – באחריות.

פינוי פגר מחיר לפי שירותמחירים מומלצים לפינוי פגרים
פגר חולדה מתה בגג רעפים400-800 ₪
פינוי עכבר מת מחיר ממוצע (כולל צאצאי המזיק או חשד לפגרים נוספים)250-600 ₪
המחיר לפינוי כלב מת בשולי כביש או רחוב300-650 ₪
עלות פינוי פגר יונה במסתור כביסה או פתח מזגן200-400 ₪
כמה עולה פינוי פגר חתול בחדר אשפה וסביבתו300-650 ₪
פינוי נבלת סוס בחווה (משתנה בהתאם לעבודה הדרושה)מחיר בתיאום מול הלקוח
לוכד נחשים מחיר ממוצע300-800 ₪
תוספת פינוי פגרים בשבתות וחגיםעד 200%

מי אחראי לפינוי הפגר?

העירייה מטפלת בפגרים שנמצאים בשטחים ציבוריים, אך היא לא מטפלת בפגרים שנמצאים בשטח הפרטי שלכם. אם יש לכם פגר בבית, בחצר או בחדר המדרגות, האחריות על פינוי הפגר מוטלת עליכם. אל תנסו לפנות את הפגר בעצמכם, הפגר מלא בחיידקים וחושף אתכם למחלות. את מלאכת פינוי הפגרים השאירו לאנשי המקצועי, שמגיעים ממוגנים ומצוידים בכלים מתאימים.

 

פינוי חולדה מתה
פינוי חולדה מתה – פסט מאסטר

 

פינוי פגרים עושים עם חברת פסט מאסטר

פינוי פגר הוא מלאכה שמעוררת ברובנו דחייה וגועל. זאת ועוד, חלק מהפגרים נמצאים במקומות שקשה להגיע אליהם ללא ידע וכלים מקצועיים – למשל מתחת לבלטות, בתוך קירות גבס, בתקרה או במערכת המיזוג. המומחים שלנו בפסט מאסטר יגיעו כשהם מצוידים בכלים מתאימים ובידע רב וידאגו לאיתור הפגר, לפינוי שלו ולבסוף לניקיון יסודי כדי להיפטר מהריח החריף ולנטרל את הסכנה הבריאותית.

 

ריח של נבלה – איפה ומה עושים?

ריח של נבלה בבית יכול להופיע במגוון רחב של מקומות, כאשר הנפוצים ביותר הם: ריח של נבלה במקרר, במכונת הכביסה, במקלחת, בקירות, ברכב, ריח של נבלה מתחת לדק או מהמזגן בבית. 

נתקלתם בריח של נבלה? הפתרון הוא שירות איתור פגרים וחיטוי המקום. מומלץ ליצור קשר עם מדביר מורשה שיגיע אליכם לאתר את הנבלה (אם היא עדיין מצויה במקום) ולאחר מכן יחטא את האזור באמצעות חומרי ניקוי יעילים ולסיום יעשה שימוש בשקיות סופחות ריח על מנת לאוורר את החלל.

 

פינוי פגרים שאלות נפוצות ותשובות:

סוגי הפגרים הנפוצים ביותר בארץ הם של ציפורים ובפרט יונים, שחיות בכמויות גדולות ובקרבת בני אדם. פגרים נפוצים נוספים הם של חתולי רחוב, חולדות ועכברים.

פינוי פגר מתבצע בשלושה שלבים: איתור הפגר, פינוי הפגר, ולאחר מכן ניקוי וחיטוי של כל האזור. איש מקצוע מומחה לפינוי פגרים יידע לזהות את מיקום הפגר באמצעות הריח, הידע המקצועי שרכש וכלים מיוחדים.

ריח של נבלה הוא אינדקציה להימצאות פגר במקום. כדי להיפטר מריח חריף של נבלה, צריך לבצע איתור של הפגר ולאחר מכן לחטא את כל האזור באקונומיקה ולהשתמש בשקית סופחת ריחות או בגרגירים סופחי ריחות. לאחר ניקיון טוב, שימוש בשקית או גרגירים ואוורור המקום – ריח הנבלה יתמוגג תוך 24 שעות לכל היותר.

פינוי פגר פסט מאסטר
פינוי פגר של חולדה - פסט מאסטר