הדברה נגד פשפשים בבית, בגינה, בחצר או בכל מקום אחר בפריסה ארצית – מדבירים מורשים, מחירים נוחים!

אם בגינה שלכם התחילו להופיע חרקים קטנטנים אשר פוגעים בצמחייה או שאתם קמים בכל בוקר עם עקיצות ברגליים ובאיברים נוספים בגוף, ייתכן מאוד שכדאי שתזמינו שירות הדברת פשפשים.

אנו בחברת פסט מאסטר מספקים שירותי הדברה בפריסה ארצית רחבה ובמחירים משתלמים במיוחד, כולל אחריות מלאה של מספר חודשים על העבודה. איך מדבירים פשפשים, אילו שיטות הדברה רלוונטיות במקרה כזה, כמה זמן לוקח להדביר פשפשים, כמה עולה ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? מיד תקבלו את כל התשובות לשאלות הללו.

 

הדברת פשפשים בבית ובגינה בפריסה ארצית – מחירים מעולים!

✔️ קמתם עם גירודים?? לא לחכות! הדברה נגד פשפשים היא הפתרון

✔️ מגוון אפשרויות להדברה ירוקה נגד פשפשים בבית

✔️ ריסוס נגד פשפשים עם חומרי ההדברה בטוחים לשימוש בלבד

✔️ מדבירי פשפשים מורשים ובעלי ניסיון רב בטיפול בפשפשים

✔️ לשיחה וקבלת שירות מקצועי בנושא >>

התקשרו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת פשפשים
שירותי הדברה נגד פשפשים בכל הארץ – ריסוס פשפשים מקצועי

 

 

מדוע כל כך חשוב לבצע הדברה של פשפשים?

ישנן מספר סיבות שאמורות לגרום לכם לצורך להזמין שירות הדברת פשפשים דרכנו:

✔️ פגיעה בצמחייה – הפשפשים נפוצים מאוד בגינות וכאשר הם מתחילים להתרבות בהן, הפגיעה בצמחייה מורגשת בצורה קשה ומיידית.

✔️ גרד ועקיצות – התפשטות של פשפשים בגינה תורגש מהר מאוד גם עליכם, עם גרד ועקיצות בעיקר ברגליים, כאשר תסתובבו בגינה עם רגליים יחפות. במידה ומדובר בסוג ספציפי שנקרא פשפש המיטה, התופעות המציקות הללו יתרחשו גם במקום שאמור להיות הכי נעים ורגוע עבורכם – חדר השינה.

✔️ ריחות לא נעימים – מין מסוים של פשפשים אף גורם לריחות לא נעימים בבית. זהו פשפש הסרחן ורק הדברה מקצועית וממוקדת תוכל למנוע זאת. לא כל חברה יודעת כיצד לבצע הדברת פשפש סרחן בצורה מהירה ויעילה ולכן חשוב כי תתקשרו עם חברה מקצועית כדוגמתנו.

הבעיה עם פשפשים טמונה בקצב ההתרבות המהיר שלהם שעומד על מאות לכל נקבה, כמו גם בעובדה שלעומת סוגי מזיקים אחרים הם פעילים בכל חודשי השנה ויכולים להסתגל כמעט לכל מקום.

אם תזניחו את העניין ולא תזמינו שירות הדברת פשפשים בזמן, הם רק ילכו ויתפשטו בחצר ומשם יגיעו בסבירות גבוהה גם אל תוך הבית שלכם, לא רק למיטות, למצעים ולכריות שבחדרי השינה שלכם אלא גם לספות שבסלון, לשקעי החשמל, לצעצועים של הילדים ואפילו לסדקים שבקירות הבית והמשקופים.

 

צפו בערן המדביר שלנו מבצע הדברה של פשפשים בדירת מגורים

 

תעודת זהות: מי אתם פשפשים? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיפשפשים – Heteroptera
שמות נוספיםפשפשאים, כנף שונה
גודל המזיקכ-4 מ"מ: חרק שדומה לחיפושית אך כנפיו שונות ממנה
האם מסוכן לאדם?לא
נזקים אפשריים להם גורםהפשפשים לא מעבירים מחלות אבל  עקיצותיהם מגרדות; בנוסף עלולים לגרום לנזק ליבולים
תזונה עיקרית של פשפשיםרוב הפשפשים הם צמחוניים, אבל חלק מהזנים אוכלים חרקים אחרים
צבע המזיקהסוג הנפוץ בישראל הוא בגווני חום
איך מדבירים פשפשים (שיטות מובילות)הדברת פשפשים בתוך הבית: שיטות מכאניות כמו שאיבת אבק; הדברה של פשפשים בגינה ומחוץ לאיזור המגורים: ריסוס או הדברה ביולוגית
מחיר הדברת פשפשיםהחל מ-1000 ₪

 

כיצד תדעו שאכן מדובר בפשפשים?

זיהוי פשפשים מתחיל בהכרת ההבדלים שביניהם לבין סוגי מזיקים אחרים דומים מאוד בצורתם, בעיקר חיפושיות. ניתן לומר כי למרביתם ישנם מחושים שמחולקים למספר פרקים וכמו כן, חדק שהוא למעשה האיבר שדרכו הפשפש מוצץ את הדם.

על מנת להבדיל באופן מוחלט בין פשפש לחיפושית קטנה, יש לבדוק את הכנפיים, כאשר לפשפש יש כנפיים קדמיות חשופות ואילו לחיפושיות כנפים מחופות וצמודות.

דרך נוספת לזהות האם צריך לבצע הדברת פשפשים בבית ובחצר היא באמצעות זיהוי של מספר סימנים ייחודיים רק להם. למשל, אם אתם קמים בבוקר עם עקיצות סימטריות ברגליים, ככל הנראה שיש פשפשים במיטה שלכם או בקרבתה.

זהו פשפש המיטה שהינו יצור שלא מסוגל לקפוץ ועל כן נוהג למצוץ דם במקום אחד, להתקדם מספר מילימטרים ולמצוץ שנית. זו הסיבה לקו הישר האופייני למסלול עקיצות פשפשים.

סימן נוסף עשוי לכלול את ריחותיו של פשפש מסוג אחר – זהו כאמור פשפש הסרחן שמפיץ ריח לא נעים בכל הבית. גם הופעת גרגירים שחורים על הקירות, המיטה או הצמחייה בחצר (זוהי צואתם) או הופעת חלקיקים בצבע חלודה, שאלו הם למעשה נשלי העור של חרקים אלו, הם סימנים המעידים על כך שישנה מכת פשפשים בבית או בחצר.

 

הדברת פשפש המיטה פסט מאסטר
פשפש המיטה – הדברת בפריסה ארצית

 

הדברה נגד פשפשים בתוך הבית – שיטות הפעולה

כאשר מדובר על הדברת פשפש המיטה בתוך הבית, הדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא באמצעות שילוב בין מספר פעולות – הפקת אדים חמים באמצעות מכשיר קיטור, שאיבה עוצמתית באמצעות שואב תעשייתי וריסוס של חומרי הדברה.

פשפשים אינם סובלים חום ולכן מדביר מקצועי תמיד ינסה לאתר את מוקד ההתפרצות ולטפל בו באמצעות מכשיר קיטור שימיס את הפשפשים ואת ביציהם. לאחר מכן תבוצע שאיבה באמצעות שואב אבק עוצמתי ובשלב הסופי יבוצע שימוש בחומרים כימיים מסוגים שונים, ביניהם bifenthrin, novaluron ועוד.

התשובה לשאלה איך להיפטר מפשפשים מבית טמונה גם בביצוע של מספר פעולות עצמאיות שיכולות לייעל את תהליך ההדברה של חברה מקצועית: יש להשאיר את המיטות חשופות לחלוטין, ללא סדינים ומצעים על גביהן, לרוקן לגמרי גם את ארגז המצעים, לכבס את כל הבגדים והמצעים בטמפרטורה של 60 מעלות (טמפרטורה נמוכה מזאת לא תהרוג את כולם), רצוי גם לפנות את כל הרהיטים ולשטוף את הרצפה בצורה יסודית לפני תחילת ההדברה על ידי אנשי המקצוע.

חשוב גם לציין כי טיפול בפשפשים אינו דורש הצפה של כל הרצפה במים מתוך תקווה שהם יטבעו ויושמדו, שכן למרות מה שמקובל לחשוב, הדברת פשפשים ופרעושים הינה שונה לחלוטין. בעוד הפרעוש אינו מסוגל לשחות ולמעשה טובע כאשר מציפים את הרצפה במים, הפשפש מסוגל לצוף על פני המים שאינם מזיקים לו.

 

ריסוס נגד פשפשים – עשה זאת בעצמך

במידה ואינכם מעוניינים להזמין חברת הדברה מקצועית ויש ברשותכם מכשיר קיטור, תוכלו להצמידו למקומות בהם פשפשים אוהבים לחיות – מזרונים, ספות, רהיטים, חריצים בקירות, חיבורי המשקופים וכו' ולבצע את פעולת ההדברה הראשונית בעצמכם.

לאחר מכם עליכם לשאוב את המקומות הללו בצורה כמה שיותר יסודית. להשלמת הפעולה תוכלו לרכוש בחנויות עשה זאת בעצמך תכשירים שונים שמכילים חומרי הדברה של פשפשים. יש להיזהר שלא להגזים עם חומרים אלו ובטח שלא להתיזם ישירות על מזרנים וארגזי מצעים על מנת שלא להרעיל את עצמכם.

אם הדבר לא שיפר את המצב, צרו איתנו קשר ונשמח להציע לכם שיטות הדברה הרבה יותר מקצועיות ויעילות, שכוללות שימוש בחומרי הדברה בריכוזים הרבה יותר גבוהים, מה שמשיג יעילות משופרת. באפשרותנו להציע לכם גם הדברה אורגנית של פשפשים, מה שמכונה גם הדברת פשפשים טבעית או הדברה ירוקה.

בשיטה זו לא תהיה סכנת הרעלה בשל שימוש בחומרים כימיים בתוך הבית שלכם, דבר חשוב מאוד כאשר ישנם ילדים וחיות מחמד בבית. שיטה זו אומנם ארוכה יותר אך התוצאות יעילות מאוד.

 

שיטות לביצוע הדברת פשפשים בבית, בגינה או בחצר

הדברת פשפשים בגינה או בחצר כוללת מספר אפשרויות נוספות אשר אינן מומלצות בפנים הבית:

✔️ הדברה ביולוגית – כוללת מספר שיטות להדברת פשפשים כאשר הנפוצה שבהן היא שימוש בפשפשים מזן אחר, כאלה שטורפים את אלה אשר פוגעים בגינה שלכם. הדברה נגד פשפשים בשיטה זו מתאימה במיוחד אם אתם מגדלים תוצרת חקלאית, מאחר והיא אינה מרעילה את התוצרת בשל היותה טבעית לחלוטין.

✔️ הדברה כימית – בשיטה זו מבצעים ריסוס נגד פשפשים באמצעות בחומרים כימיים חזקים על מנת לקטול אותם בצורה מהירה ואגרסיבית. במידה ותיבחרו בשיטה זאת, עליכם להקפיד על מספר דגשים חשובים: חשוב להרחיק ילדים קטנים מן החצר לתקופה של 24 שעות ובמקרה של תינוקות ההמלצה היא אפילו ל-48 שעות. גם בכל הקשור לחיות מחמד – חשוב כי לא יהיו באזור בין 24 ל- 72 שעות. חשוב גם לא לשטוף את רצפה הגינה למשך 5 ימים לפחות וגם לא ללכת יחפים בה.

כל ההמלצות הללו תקפות גם במידה ותרצו לבצע הדברה כימית בתוך הבית ולא לבחור באפשרות של הדברה ירוקה. אומנם שימוש בחומרים כימיים מיועד בעיקר לגינה ולחצר אך הוא יכול לשמש גם לפנים הבית, כאשר מדובר בבעיה חמורה ומפושטת מאוד שנובעת מהזנחה ורק כאשר ניתן לפנות את הבית למשך מספר שעות או ימים עד להתפוגגות ההשפעה של חומרי ההדברה.

במידה ובוצעה בבית רק הדברת פשפשים בקיטור (הדבר אפשרי אך לא מבטיח תוצאות לאורך זמן), ניתן לחזור אל הבית באופן מיידי, אך חשוב מאוד לאוורר את הבית ככל שניתן וכאמור לכבס את כל מוצרי הטקסטיל בטמפרטורה גבוהה של 60 מעלות לפחות. במידה ומדובר בהדברת פשפשים בתוך הבית ובמיטות, מומלץ אף לישון בימים שלאחר מכן על מזרונים מתנפחים ולזרוק אותם לפח בתום השימוש.

מבחינת משך הזמן שלוקח להדביר אותם, בדרך כלל מדובר בפעולה שאורכת מספר שעות בודדות, אך יש לקחת בחשבון שהדברה של פשפשים בבית הינה יותר מורכבת ולוקחת יותר זמן מאשר הדברת פשפשים בגינה, מה גם שלעיתים יעלה הצורך לחזור על הפעולה בשנית. יתרון ההתקשרות עם חברתנו מתבטא בכך שמלבד תוצאות הדברה יעילות ומהירות, אתם מקבלים מאיתנו גם אחריות מלאה, למקרה שיעלה צורך בטיפול נוסף.

 

מחיר הדברת פשפשים – כמה עולה?

מחיר הדברת פשפשים הוא דבר שנקבע על פי מספר פרמטרים וביניהם סוג הפשפש, מורכבות העבודה, גודל השטח המיועד להדברה וסוג ההדברה.

באופן כללי ניתן לומר כי עלות הדברת פשפשים בבית הינה גבוהה יותר מאשר בגינה, בשל המורכבות הרבה יותר של העבודה. להלן טווח מחירים של הדברת פשפשים בישראל:

הדברת פשפשים – מחירים לפי מקום/סוגכמה עולה להדביר פשפשים?
עלות ביקור לצרכי איבחון בלבד (ללא עבודה)100-200 ₪
כמה עולה להדביר פשפשים בדירת חדר אחד1000-1500 ₪
מחיר הדברת פשפשים בדירת 2 חדרים1500-2100 ₪
המחירים של הדברת פשפשים בדירה שלמה (3 חדרים ומעלה)4000-6000 ₪
המחיר של הדברת פשפשים בחצר2000-2500 ₪
הדברת פשפשים בבית פרטי מחירים4000-6000 ₪
עלויות הדברת פשפשים בחדרי מדרגותהחל מ-400 ₪ לקומה

* המחירים שלעיל מתייחסים לטיפול בודד, אך כאמור, לעיתים יש צורך בטיפול נוסף. כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות בטוחים כי המחיר כולל בתוכו כבר טיפולי הדברה נוספים במקרה הצורך, בתוך תקופת האחריות הניתנת לכם.

 

מדוע כדאי לכם להדביר פשפשים דווקא איתנו?

לא פשוט למצוא שירותי הדברה מקצועיים ואמינים בישראל, שכן ישנן חברות רבות בתחום שכל שמעניין אותן הוא הכסף ולא באמת למגר את המזיקים בביתכם.

הדבר יתבטא לא רק במחירים גבוהים מהממוצע ובאי-נתינת אחריות על העבודה, אלא גם בחוסר מקצועיות וידע באשר לזיהוי המקורות להופעת הפשפשים, מה שבדרך כלל יגרום לפעולת הדברה שאינה מיטבית ולחזרת הפשפשים במהרה. במקרים החמורים יותר אף יעשה שימוש בחומרים שאינם מאושרים על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

כשאתם מחפשים מדביר פשפשים מומלץ ובוחרים ליצור קשר עם חברת פסט מאסטר, אתם יכולים להיות בטוחים בבחירתכם. המדבירים המקצועיים של חברתנו מופיעים כולם ברשימת המדבירים המורשים של האתר לאיכות הסביבה, מה שמבטיח לכם עבודה מקצועית עם תוצאות לאורך זמן.

אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים אשר קיבלו אישור על ידי רשויות החוק ותמיד נציע לכם את האפשרות לבחור בשיטות הדברה ירוקות וידידותיות לסביבה שיספקו לכם שקט נפשי רב. תוסיפו לכך מחירים נוחים ומשתלמים, יכולת הגעה לכל חלקי הארץ ונתינת אחריות על כל העבודה, ותבינו מדוע רבים בוחרים בנו כאשר הם זקוקים לשירותי הדברה של פשפשים ומזיקים רבים אחרים.

 

לסיום, טיפ קטן ממדבירי פשפשים מנוסים

רבים מכם בוודאי נוטים לקחת עימם לחופשות בצימרים ובתי מלון מצעים מהבית. דווקא במקומות אלו, מפאת ניקוי שאינו איכותי דיו, אוכלוסיית הפשפשים משגשגת כך שהם יכולים לעבור בקלות מהמזרונים אל המצעים שלכם ומשם לבגדים שלכם ולתוך הבית שלכם.

לכן, בכל מקרה שבו אתם משתמשים במצעים במקומות ציבוריים מחוץ לבית, חשוב מאוד כי תפרידו אותם בגמר השימוש משאר התכולה במזוודה וזאת באמצעות שקית אטומה לחלוטין.

מיד עם ההגעה לביתכם כבסו את תכולת השקית בטמפרטורה גבוהה ובכך תימנעו את חדירתם של הפשפשים לביתכם. פשוט וקל!

 

לקריאת המשך: פשפשים במזרון


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.