הדברת קפצזנב בפריסה ארצית נרחבת! באמצעות שיטת הדברה יעילה ובטיחותית! מחיר משתלם במיוחד!

הבחנתם במעין חרק שחור בעל יכולות ניתור מרשימות? התקשרו אלינו לפסט מאסטר והזמינו שירות הדברת קפצזנב עוד היום.

אומנם לא מדובר בחרק מסוכן ובדרך כלל ניתן להיפטר ממנו באמצעות ניקיון יסודי וייבוש מקורות מים עומדים במרפסת ובגינה, אך אם הדבר אינו עוזר והוא מתחיל להתרבות, הדבר כבר הרבה יותר מטריד, ואז עדיף שתזמינו מדביר קפצזנב מאיתנו ותדבירו אותו באופן מיידי.

מה זה קפצזנב, איפה ניתן למצוא קפצזנב בישראל, איך מדבירים קפצזנב, כמה עולה להדביר קפצזנב ומדוע כדאי לכם לפנות דווקא אלינו? הנה התשובות.

 

הדברת קפצזנב – מדבירים נגד קפצזנב בכל הארץ!

✔️שירותי הדברת קפצזנב עם אחריות מלאה על כל הדברה!

✔️ ריסוס או הדברה ירוקה נגד חרק שחור קופץ

✔️ הדברת קפצזנב עם חומרי הדברה בטוחים לשימוש

✔️ נתקלתם בחרק שחור קופץ בבית? צרו קשר

✔️ מדביר קפצזנב במחירים מעולים >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת קפצזנב
הדברת קפצזנב במחירים מעולים – מדבירים מורשים בלבד!

 


מה זה קפצנזב?

אנשים רבים מתקשרים אלינו בבהלה ומבקשים מאיתנו להגיע בדחיפות לשם ביצוע הדברת חרק קטן שחור קופץ. אז ראשית כל, אנחנו פה בשביל להרגיע גם אתכם –  סביר להניח שמדובר בסך הכל בקפצזנב, אשר אינו נחשב לחרק מסוכן וגם לא לכזה שעוקץ. 

אומנם כאשר הוא מתחיל להופיע בכמויות גדולות הוא בהחלט יכול להטריד, אך אנחנו יודעים כיצד לבצע הדברת קפצזנב בקלות וביעילות מירבית. 

מה זה בעצם קפצזנב? מדובר בחרק שמסוגל לקפוץ בצורה מרשימה, וזאת באמצעות הזנב שלו שמאפשר לו לקפץ ברגע שהוא משתחרר (הזנב משמש למעשה כמעין נצרה). הוא נפוץ מאוד במקומות לחים או בכאלה שיש בהם מקורות מים עומדים.

משום קפיצותיו, קל מאוד להתבלבל ולחשוב כי מדובר בפרעוש, אך כאמור, הוא אינו עוקץ וגם אינו מתקרב לחיות מחמד אלא רק למקומות לחים וטחובים. 

כיצד תדעו לזהות אותו ולהתקשר אלינו על מנת להזמין הדברת קפצזנב? צבעו של הקפזצנב הוא שחור, יש לו מעין פס צהוב בחלק האחורי של הגב והזנב הקפיצית שלו מאפשרת לו לנתר לגבהים שמרבית החרקים אינם מסוגלים להם. 

ניתן למצוא במשפחה זו גם קפצזנבים בעלי צבעים אחרים כגון אפור. בכל מקרה, תמיד תוכלו לשלוח לנו תמונה של החרק שפלש למתחם שלכם ולקבל מאיתנו תשובה מהירה לגבי האם מדובר בקפצזנב או בחרק אחר.

 

תעודת זהות: מי אתה קפצזנב? תכונות ומאפיינים בולטים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיקפצזנב – Collembola
האם קפצזנב מסוכן?קפצזנב אינו מזיק ואינו מסוכן לאדם
באילו מקומות נפוץ קפצזנב?פעמים רבות ניתן לזהות חרקים שחורים קופצים בשלוליות ומקורות מים עומדים בבית ובחצר
מהו הצבע של קפצזנב?שחור
איך נפטרים מקפצזנב? ע"י הדברה באמצעות ריסוס
מחיר הדברת קפצזנבהחל מ-250 ₪


כיצד מתבצעת הדברה נגד קפצזנב – חרק שחור קופץ?

הדבר הראשון שהמדביר שלנו יעשה זה לבדוק את השטח ולוודא האם באמת מדובר בקפצזנב או שאולי ישנה מכת פרעושים באזור. במידה ואכן מדובר בקפצזנב, הוא ינסה לגלות את הסיבה לכך שהוא התחיל להתרבות במתחם שלכם ובהתאם לזאת יבחר את שיטת ההדברה המתאימה, שיכולה להיות אחת או יותר מהבאות:

* טיפול סביבתי – בדרך כלל ביצוע של מספר פעולות פשוטות, דוגמת ייבוש מקורות מים עומדים, סילוק לחות ורקב אורגני, שאלו הדברים שמושכים את הקפצזנב ושבלעדיהם הוא יחפש לעצמו מקום אחר, יספיקו על מנת להדביר אותו. תוכלו לבצע זאת בעצמכם, אך בכל מקרה נשמח לבצע זאת עבורכם.

* ריסוס נגד קפצזנב – במידה והמקור לא נמצא, יש לבצע ריסוס על ידי פירטרואידים אורגניים, מה שיעיל גם נגד סוגי חרקים אחרים. הדברה נגד קפצזנב באמצעות ריסוס מבוצעת על ידינו אך ורק באמצעות חומרים שקיבלו את אישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ועליכם לפנות את הבית או הגינה למשך 4 שעות לפחות.


מחיר הדברת קפצזנב?

הדברת חרקים בבית ובגינה לא עולה יותר מידי וכך גם לגבי הדברת קפצזנב, מה שיגזול מכיסכם כ-250 שקלים בדרך כלל.

הסיבה למחיר המוזל במקרה של קפצזנב, היא מאחר וניתן להיפטר ממנו באמצעות ריסוס פשוט. יחד עם זאת, כאשר תזמינו מאיתנו ריסוס נגד חרק שחור קופץ מסוג קפצזנב, המחיר יכול להשתנות בהתאם למספר פרמטרים:

✔️ שטח ההדברה – ככל שמדובר בשטח הדברה גדול יותר, כך מחיר ההדברה יתייקר. למשל, מחיר הדברת קפצזנב בדירה בבניין מגורים יהיה בדרך כלל זול יותר מאשר הדברה של בית פרטי עם גינה גדולה, ובאותו האופן, גם הדברה של שטח חקלאי תהיה יקרה יותר מהדברה של גינה פרטית קטנה.

✔️ מועד ההדברה – במידה וניתן לבצע את הריסוס בשעות העבודה המקובלות, הרי שהדבר יהיה כרוך בעלויות נמוכות יותר בהשוואה לשעות מיוחדות. למשל, אם מדובר בגן ילדים עם התפרצות של קפצזנב, לא ניתן יהיה לבצע את ההדברה בשעות הרגילות ויהיה צורך להמתין לשעות הערב או לסוף השבוע כאשר אין ילדים באזור, מה שיהיה יקר יותר.

מורכבות ההדברה – לעיתים מספיק ביצוע פשוט של ייבוש מקורות מים על מנת לפתור בעיית קפצנזבים, ואז מחיר השירות שלנו יהיה זול יותר. כאשר יש צורך לשלב גם פעולות נוספות דוגמת טיפול ברקב, סילוק לחות וכמובן ביצוע ריסוס, המחיר עבור הטיפול בבעיה יהיה יקר יותר.

ריכזנו עבורכם טבלת מחירים ממוצעים עבור שירותי הדברת קפצזנב, כדי שתדעו פחות או יותר כמה תצטרכו לשלם עבור השירותים שלנו:

מחיר הדברת קפצזנבמחירי הדברה מומלצים
עלות הדברת קפצזנב בבית?250-400 ₪
כמה עולה להדביר קפצזנב בחצר או בגינה?250-600 ₪
מחירי הרחקת קפץ זנב במטבח או באמבטיה250-350 ₪
כמה עולה להדביר קפצזנב במרפסת?250-500 ₪
מחיר ביקור מדביר לצורך ייעוץ ואבחון המזיקים100-200 ₪

לא משנה באיזה סדר גודל של הדברה מדובר ובאיזה מועד, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים במיוחד עבור הדברה של קפצזנב, כאלה שגם כוללים בתוכם אחריות עבור העבודה שתבוצע. צלצלו אלינו עוד היום ותשמעו את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.