מחפשים מישהו שידאג לבצע עבורכם פינוי עכבר מת בבית, מעכשיו לעכשיו? מצאתם חולדה מתה בחצר? אל תיבהלו, אתם לא חייבים להתמודד עם זה בעצמכם! פסט מאסטר מספקת שירותי פינוי עכברים מתים ופגרים של חולדות 24 שעות ביממה, כולל חיטוי מלא של כל האזור בתום התהליך. אז איך מפנים עכבר מת מהבית? למה אסור להשאיר חולדה מתה בגינה או בסמוך למקום מגוריכם וכמה עולה השירות? הישארו איתנו, ונענה ביחד על כל השאלות.

 

פינוי עכבר מת / חולדה מתה – שירות לפרטיים, עסקים ומוסדות חינוך 

✔️ זיהיתם עכבר מת בבית ולא יודעים מה לעשות? מדביר שלנו יגיע במהירות לטפל בבעיה ולחטא

✔️ מדביר מורשה לפינוי עכברים וחולדות מתות – כולל חיטוי אזור הפינוי

✔️ מבחר רחב של אפשרויות לטיפול והדברת מנע למניעת חזרה של העכברים והחולדות 

✔️ חברת הדברה מקצועית עם מדבירים בעלי ניסיון רב בפינוי פגרים ונבלות, פריסה ארצית

✔️ נתקלתם בעכבר מת? אנו מפעילים שירות פינוי עכברים מתים 24 שעות ביממה

צרו קשר עכשיו ומדביר ייצא אליכם מיידית >>

פרטים בטלפון: 050-8303463

 

פינוי עכבר מת בבית
פינוי חולדה מתה או עכבר מת על ידי מדביר מורשה

 

 

הסכנות של עכבר מת בבית, בגינה או במקום אחר כלשהו

במידה עכברים וחולדות מתות לא מאותרים ומפונים בזמן, הם הולכים ומרקיבים בתוך הבית שלנו או בחצר. אלה רק חלק מהסכנות של עכבר או חולדה מתה שלא מפונים בזמן:

#1 זיהום מערכת המים – תהליך הריקבון מוביל לזיהום, אשר עלול לחלחל למערכת המים בבית, ולזהם את מי הברז באופן שיגרום לדיירים לחלות בצורה קשה.

#2 זבובים – פגרים של עכברים וחולדות מושכים אליהם זבובים שניזונים מהם. שערו בנפשכם שהזבובים האלה עוקצים אתכם אחר-כך. הדרך מכאן ועד למחלות וזיהומים היא קצרה.

#3 חרקים, רימות ונחשים – עכבר מת במצב של ריקבון מתקדם מושך אליו רימות וחרקים אחרים שמצריכים טיפול גם הם. במקרה שהעכבר נמצא בחצר, הוא עלול למשוך אליו אפילו נחשים.

#4 סכנה לחתולים ולכלבים אם העכברים מתים כתוצאה מהרעלה, חיות המחמד שלכם (או של השכנים) עלולות לנסות לנגוס בעכבר או בחולדה, ולחטוף הרעלה בעצמן.

* בשל הסכנות הכרוכות בתהליך פינוי פגר עכבר או חולדה, רצוי לקרוא לאיש מקצוע שיגיע עם הציוד המתאים.

 

מתי צריך לבצע פינוי עכבר מת או פינוי חולדה מתה?

בדרך-כלל אנחנו נדרשים לפנות עכבר מת או חולדה מתה באחד שלושה מצבים:

✔️ מצאתם עכבר או חולדה שחיו ומתו בדירה שלכם באופן אקראי.

✔️ ביצעתם הדברה כנגד עכברים לאחרונה באמצעות מלכודות, וכעת העכבר המת נמצא בתוך המלכודת.

✔️ ביצעתם הדברה נגד חולדות באמצעות רעל או תיבות האכלה: אם בוצעה הדברה באמצעות רעל, כדאי לדעת שהרעל פועל באופן מושהה ולא באופן מיידי. לוקח כמה שעות ועד למספר ימים עד שהחולדות והעכברים מתים, ולרוב הם מספיקים לחזור למקומות המסתור שלהם לפני כן ולמות בהם.

קריאה נוספת: לוכד עכברים מורשה | הדברת חפרפרות

 

פינוי חולדה מתה
פינוי חולדה מתה – פסט מאסטר

 

איך מפנים עכבר מת מהבית?

✔️ שלב ראשון – איתור העכבר המת

לא פעם ולא פעמיים קיבלנו טלפונים מלקוחות מתוסכלים, שהריחו עכבר או חולדה מתים אבל לא ידעו לאתר את המקור. חולדות ועכברים יודעים להסתתר היטב. לכן, סביר להניח שנמצא את הפגרים שלהם חבויים במקומות משונים כמו עליית הגג, מערכת המיזוג ואפילו בתוך קירות הבית. כדי לפנות בהצלחה עכברים וחולדות שאינם בחיים, צריך לאתר תחילה את מיקום הפגר לפי הריח. עבור רובנו זאת משימה מאתגרת, כמעט בלתי-אפשרית.

איש מקצוע מנוסה, או במילים אחרות מדביר מומלץ, יוכל לעשות זאת בקלות. ברגע שאיתרנו את העכבר, נשתמש בכלים מיוחדים כדי לחלץ אותו אם הוא נמצא במיקום מורכב. למשל במקרה של פינוי עכבר מת בתוך הקיר, נצטרך לנסר את הקיר כדי להגיע לפגר.

✔️ שלב שני – פינוי העכבר / החולדה

כלל הברזל הוא הימנעות מוחלטת ממגע עם גופת העכבר או החולדה בידיים חשופות. לצורך פינוי גופת חולדה או עכבר, חובה לעטות כפפות גומי. יש להשתמש בכלי כמו מלקחיים כדי להרים את גופת העכבר או החולדה, ולמקם אותה בתוך שקית פלסטיק אטומה שנחזיק מראש ביד השנייה. את השקית האטומה יש להשליך הרחק מהישג ידם של אנשים אחרים או בעלי חיים, למשל בפח אשפה סגור עם מכסה מחוץ לבית.

✔️ שלב שלישי – חיטוי האזור

לאחר הפינוי איש המקצוע יוודא שאין באזור עכברים מתים נוספים. אם יש, הוא יפנה גם אותם. לבסוף, הוא יבצע חיטוי מלא של האזור. החיטוי מתבצע בכמה שלבים:

#1 אוורור – יש לדאוג לאוורור האזור – נשאיר דלתות וחלונות פתוחים.

#2 חיטוי השתן ואיסוף גללים – במידה ויש שתן ליד העכבר או החולדה המתה, יש לרסס את השתן באמצעות תערובת של חומץ ומים ולהשרות למשך חמש דקות. אפשר להשתמש גם בחומרי חיטוי מסחריים, ולפעול לפי הוראות היצרן. גללים נזרוק לתוך שקית אטומה.

#3 נפטרים מהריח – ריח של עכבר מת מחזיק מעמד מספר ימים ועד כשבועיים שלמים. לשמחתכם, אנחנו בפסט מאסטר דואגים להיפטר מהריח תוך זמן קצר בהרבה, באמצעות גרגירים מיוחדים סופחי ריח.

 

מחיר פינוי עכבר מת – כמה עולה?

המחיר עבור פינוי של עכבר מת מושפע ממספר גורמים, כמו למשל מידת המורכבות הנדרשת בתהליך הפינוי – ככל שקשה יותר להגיע אל הפגר, כך גם המחיר צפוי לעלות. כמובן שגם כמות הפגרים שצריך לפנות משפיעה על המחיר. באופן כללי, כדאי לדעת: עלות פינוי חולדה מתה או עכבר מת אינה יקרה. רבים יסכימו שעדיף לשלם מחיר צנוע לאיש מקצוע מנוסה, מאשר להתעסק בפינוי באופן עצמאי.

פינוי עכבר מת מחיר לפי מיקום הפגרפינוי חולדות מתות – מחיר מומלץ לצרכן
טיפול בעכבר מת בחדר אשפה מחיר300-650 ₪
עכבר מת בבית או בדירה עלויות הזמנת מדביר200-450 ₪
מחיר פינוי פגרי עכברים ממסתור כביסה200-450 ₪
כמה עולה לפנות כמה פגרי עכברים או חולדות (ממוצע)250-650 ₪
עלות של פינוי פגרי מכרסמים על גג רעפים400-800 ₪
פינוי עכבר מת ברחוב מחיר ממוצע 400-650 ₪
פינוי חולדה מתה בביוב או בתוך הקיר350-800 ₪

✔️ למחירון פסט מאסטר המלא

 

בסרטון הבא תוכלו לראות איך מטפלים בחולדה מתה שנמצאה בעליית גג

 

פינוי חולדה מתה 24 שעות במחירים נוחים

אנחנו בפסט מאסטר מציעים לכם שירות של פינוי פגרים ונבלות בזמינות מיידית, בכל ימי השבוע ומסביב לשעון. אז למה לבצע פינוי פגרים של מכרסמים דווקא איתנו? כי כפי שנהוג לומר, "אין חכם כבעל ניסיון": לאורך השנים אנשי המקצוע שלנו צברו ניסיון רב בפינוי פגרים של עכברים וחולדות.

הניסיון הרב מביא איתו ידע שאין לו תחליף, מה שמאפשר איתור ופינוי מהיר. בקיצור, התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת – כי יש דברים שאי-אפשר לדחות למחר


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.