פינוי יונה מתה היא פעולה שלא מתאימה לבעלי לב חלש. שמתם לב לפגר של יונה שנמצא בפתח הבית, בחצר, במרפסת או במסתור הכביסה שלכם? מריחים ריח רע מהגג וחוששים שמא מדובר ביונה מתה ושמדובר בריח של נבלה? פינוי יונה מתה זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר וכל שעליכם לעשות זה להתקשר אלינו,

בלילה או ביום, ולהזמין מאיתנו איש מקצוע במקום שתצטרכו להתעסק בכך בעצמכם ולהסתכן. אנו מציעים שירותי פינוי יונה מתה 24 שעות ביממה במחירים נוחים ויכולים להגיע אליכם בתוך זמן קצר, לכל מקום בארץ.

מדוע חשוב לפנות יונה מתה באופן מהיר, למה רצוי שמדביר יבצע זאת, כמה עולה פינוי של יונה מתה ולמה דווקא פסט מאסטר? הנה התשובות.

 

פינוי יונים מתות ופגרי יונים בכל הארץ ע"י מדבירים מוסמכים

✔️ נתקלתם ביונה מתה במרפסת השירות? ריח של נבלה בבית או בחצר? צרו קשר

✔️ איתור ופינוי פגרי יונים ונבלות מכל סוג בכל הארץ, מחירים נוחים!

✔️ השירות כולל את איסוף הפגר, פינוי שלו וחיטוי אזור הפינוי למניעה של מחלות 

✔️ מבחר אפשרויות לטיפולי מניעת חזרה של יונים למקומות מועדים לפורענות

✔️ השירות זמין 24 שעות ביממה, לקבלת הצעת מחיר לפינוי גופה של יונה >>

פנו אלינו בטלפון: 050-8303463

 

פינוי יונה מתה
פינוי של יונה מתנה – איתור ופינוי פגרי יונים בכל הארץ עם פסט מאסטר – חייגו עכשיו

 

 

פינוי יונה מתה – עניין למקצוענים בלבד

אם חשבתם לעצמכם, זאת בסך הכל יונה קטנה, אנחנו יכולים לפנות אותה בכוחות עצמנו ואין שום צורך לבזבז כספים על הזמנת חברה מקצועית לצורך העניין, חישבו שנית. פינוי יונה מתה הוא דבר שרצוי לא לבצע באופן עצמאי וזאת בשל מספר סיבות:

✔️ חשיפה למחלות שעוברות מיונים לאדם – גם לאחר שהיונים מתות, הן עדיין יכולות להדביק אתכם במחלות ממש לא נעימות ולמעשה גם להדביק את חיות המחמד שלכם שינסו לאכול את הפגר.

✔️ מכת חרקים בשטח – יונה מתה מושכת אליה חרקים שונים ומשונים שניזונים ממנה והם יכולים להישאר בשטח שלכם גם לאחר מכן. למשל, נמלים, זבובים, רימות וכו'. השירותים שלנו כוללים לא רק פינוי פגרי יונים אלא גם ביצוע ניקיון יסודי בשטח שכולל ריסוס וחיטוי נגד אותם מזיקים.

✔️ סכנת נפילות – לעיתים היונה המתה נמצאת במקומות שקשה מאוד להגיע אליהם ללא ציוד מתאים (למשל, כאשר מדובר על פינוי יונה מתה על הגג) ואין שום סיבה שתסכנו את עצמכם.

במקום לחשוף את עצמכם למחלות, פציעות ומכת חרקים מטרידה, פשוט התקשרו אלינו בכל שעה ונשלח אליכם מדביר מומלץ שיגיע לטפל במפגע במהירות. אנו מציעים שירותי פינוי יונה מתה מעכשיו לעכשיו, גם כאשר מדובר באמצע הלילה, סוף השבוע או ימי חג.

 

פינוי יונה מתה
פינוי יונה מתה – פסט מאסטר

 

אילו מחלות יכולות לעבור מיונים לבני האדם?

קיימות כמה מחלות שעלולות לעבור מיונים מתות אליכם ואתם ממש לא רוצים לסבול מהן. הנה סקירה של היותר נפוצות שבהן:

#1 דררת – מועברת על ידי חיידק הכלמידיה. תסמיני המחלה מתחילים בדלקת עיניים חמורה אך החיידק יכול לחדור גם לאיברים פנימיים ולהיות מסוכן יותר.

#2 פארטיפוס – מחלה שנגרמת בעקבות חיידק הסלמונלה ועלולה לגרום לשלשולים קשים ולאחריהם גם לדלקות פרקים.

#3 דלקת ויבריונית – נגרמת בעקבות חיידק הקמפילובקטר המצוי בצואת יונים ויכולה לגרום לשלשולים קשים.

מעבר לזאת, על גבי יונים מתות גם יכולים להיות קרציונים – חרקים זעירים מוצצי דם שגורמים לגירודים ולתופעות אלרגיות של העור. גם ריקבון היונה עצמה חושף את מי שמפנה אותה ללא ביגוד מגן מתאים למגוון רחב מאוד של חיידקים. לכן, גם אם תגנו על עצמכם עם שקית, תמיד קיים החשש שתידבקו, ולכן חשוב מאוד שתזמינו איש מקצוע עבור פינוי יונה מתה ולא תבצעו זאת בעצמכם.

קריאה נוספת: הדברה/ טיפול בכיני יונים

 

פינוי פגר של יונה מפתח הבית, מהמרפסת או מהחצר

המקרים הפשוטים ביותר בהם אנחנו מטפלים, הם כאשר צריך לבצע פינוי יונה מתה בכניסה לבית, פינוי יונה מתה במרפסת שמש או פינוי יונה מתה בחצר. הגישה למקומות הללו היא קלה ולכן באפשרותנו לבצע את המשימה בצורה מהירה ויעילה. אנשים רבים מנסים לחסוך בהוצאה הכספית ולבצע זאת בעצמם, אך רצוי שלא לעשות זאת בשל סכנת ההדבקות במחלות שציינו. בנוסף, רבים גם מעדיפים להשאיר את פגר היונה זרוק בשטח, מתוך מחשבה שחתולים או כלבים מהרחוב יגיעו ויאכלו אותו.

חשוב מאוד שלא לעשות זאת, מאחר וככל שהנבלה תישאר יותר זמן בשטח, כך גדלים הסיכויים שמזיקים אחרים דוגמת חרקים יופיעו על מנת לאכול אותה ויהיה קשה לכם להיפטר מהם. גם חיית המחמד שלכם יכולה לאכול את הפגר בעצמה ולהידבק במחלות וזיהומים שונים.

 

פינוי גופת יונה מגג רעפים או מסתור כביסה

כאשר יונה מתה בפתח הבית, קל מאוד לפנות אותה והמשימה מבוצעת במהירות, אך ישנם מקרים מורכבים יותר, למשל, פינוי פגר של יונה שנמצא בגג רעפים או במסתור הכביסה. כיצד פגר של יונה מגיע למקומות כאלה? גגות רעפים ומסתורי כביסה כוללים אמצעים שונים, ביניהם רשתות, על מנת למנוע מבעלי חיים שונים לחדור אל השטח. אלא שלפעמים יונים ובעלי חיים אחרים מצליחים להיכנס אך לא לצאת דרך מחסומים אלו, מתים שם ומתחילים להירקב.

גם במקרה שכזה לא כדאי לנסות לטפל בפגר לבד, מאחר והגישה למקומות האלה מאוד בעייתית וקשה להגיע אל הפגר ללא סכנת נפילה וללא ציוד מיוחד. במקרים שכאלו אנחנו מגיעים עם על כל הציוד הנדרש לביצוע המשימה – סולמות, חבלי אבטחה ומכשירים עם תופסנים בקצה, שמאפשרים  להגיע לפגרים בצורה מהירה ופשוטה.

 

פינוי יונים מתות מעכשיו לעכשיו באופן דחוף

כאשר יונה מתה נמצאת בבית, בגינה או בעסק שלכם, הדבר לא רק שאינו אסתטי אלא גם עלול לגרום לריחות נבלה שאינם נעימים. בנוסף, הדבר עלול לגרום לחרקים ומזיקים נוספים להגיע למתחם. לכן, חשוב מאוד שתיפטרו מהפגר כמה שיותר מהר ולא תמתינו. גם אנחנו מבינים את החשיבות הזאת ועל כן מציעים לכם שירותי פינוי פגר שלנו 24 שעות ביממה ולמעשה תוכלו להזמין אותנו עבור פינוי יונה מתה מעכשיו לעכשיו.

אנו נדאג לבצע את העבודה באופן מהיר ויעיל ולא נעזוב לפני שנוודא כי השטח נקי לגמרי גם מחרקים, חיידקים וקרציונים שנמשכים אל היונים, חיות או מתות.

 

מחיר פינוי יונה מתה – כמה עולה לפנות?

העלויות עבור פינוי יונה מתה בבית או בעסק אינן גבוהות, כך שהסיכון הכרוך בביצוע הפעולה באופן עצמאי אינו שווה את זה ועדיף לכם להתקשר איתנו. מחיר פינוי יונים מתות נקבע על פי מידת המורכבות של ביצוע המשימה.

אם מדובר בפגר שנמצא במרפסת, בכניסה לבית או על גג שטוח, המחיר יהיה זול מאוד בהשוואה למקרים המורכבים יותר, כגון פגר יונה מתחת לגג רעפים או פגר במסתור הכביסה. עוד היבטים שמשפיעים על המחיר הם הדחיפות בה אתם זקוקים לשירותים שלנו. פינוי פגר של יונה בסוף השבוע, שעות הערב והלילה וימי חג, יהיה בדרך כלל יקר יותר.

לא משנה באיזו שעה תצטרכו את השירות, אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם מחירים משתלמים מאוד עבור שירותי פינוי יונה מתה!

הנה כמה דוגמאות לאזורים הנפוצים ביותר לפינוי יונים מתות:

פינוי יונה מתה מחיר לפי מיקום הפגרמחירון פינוי יונים מומלץ לצרכן
כמה עולה לפנות יונה מתה ממסתור כביסה150-400 ₪
המחיר של פינוי יונה מתה ליותר מפגר אחד250-600 ₪
עלות פינוי פגר יונה על גג רעפים400-800 ₪
פינוי פגרי יונה מחיר לפינוי ברחוב או שולי כבישים400-650 ₪
פינוי יונה מתה בחדר אשפה מחירים300-650 ₪

לפנות יונה מתה במחיר משתלם שכולל גם ריסוס וחיטוי

יתרון ההתקשרות איתנו עבור פינוי גופה של יונה הוא בכך שהמחירים המשתלמים שלנו כוללים לא רק את פינוי הפגר אלא גם ריסוס וחיטוי כנגד חרקים ומזיקים שונים שנמשכים אל היונים המתות, פעולות הכרחיות על מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם. צלצלו אלינו על מנת לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.