הדברת עוריות על ידי מדבירים מורשים בכל כתובת בישראל. אנו בפסט מאסטר גאים לספק שירותי הדברה נגד עוריות בפריסה רצית מלאה תוך התחייבות להגעה מהירה, שירות מקצועי ולמחיר הנוח ביותר שתמצאו.

הדברת עוריות היא הדברה מורכבת שחשוב לבצע בהקדם האפשרי, העוריות מחוללות נזק גדול לרכוש שלנו. הן יכולות להשמיד מוצרי מזון, שטיחים, בגדים וספרים, וחלקן יכולות לשרוד את חומרי ההדברה הרגילים. אז איך מבצעים הדברת עוריות ביעילות, כמה עולה להדביר עוריות, ואיך להבדיל בין הסוגים השונים?

 

הדברת עוריות במחיר מעולה (עם אחריות על העבודה)

✔️ מדביר עוריות מוסמך בזמינות גבוהה – הגעה מהירה לכל יעד ואזור ברחבי הארץ

✔️ הדברת עוריות וחיפושיות חמקמקות – הדברה נגד עורית השטיחים, המזווה, הארונות

✔️ חייגו אלינו 24 שעות וקבלו שירות הדברת עוריות ע"י מדבירים מוסמכים

✔️ ריסוס נגד עורית השטיחים הנפוצה, עורית המזווה, ים תיכונית וסוגי עוריות נוספים 

✔️ לקבלת הצעת מחיר על ריסוס עוריות בבית >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברת עוריות בכל הארץ
הדברת עורית השטיחים בפריסה ארצית מלאה ומחיר אטרקטיבי

 

 

הדברה נגד עוריות – מהן עוריות ומדוע הן מזיקות?

חיפושיות – רובן נראות לנו חביבות למראה ובלתי-מזיקות. רובן אכן כאלה. אבל בתוך משפחת החיפושיות קיימת תת-משפחה בשם "עוריות", והן כבר יכולות להסב נזק משמעותי לרכוש שלכם. זחלי העוריות ניזונים מבשר יבש, שטיחים, נוצות וכפי שרומז שמם – גם מעור, כולל עור של חיות מתות. למעשה, במוזיאון ההיסטוריה של הטבע בלונדון אף משתמשים בזחלי העוריות כדי לנקות את השלדים של החיות המוצגות.

במידה ונתקלתם בעוריות בבית, חשוב שתפנו אל מדביר עוריות בהקדם, משום שהעוריות מתרבות בקצב מהיר.

✔️ מידע אודות השירות: ריסוס לבית

 

תעודת זהות: מי אתן עוריות? תכונות ומאפיינים

תכונה / מאפייןתשובה
שם מדעיעוריתיים – Dermestidae
שם נוסףעורית השטיחים
משפחהעוריתיים
גודל המזיק3-8 מ"מ בממוצע
האם מסוכן לאדם?לא
ממה ניזון המזיק?תזונת עוריות מורכבת בין השאר מצוף פרחים. זחליהן של החיפושיות מוטלים על גבי חומרים אורגניים כגון עור, דגנים, בשר מיובש, נוצות ועוד או על גבי בדים, שטיחים וכדומה.
באילו מקומות נפוץ?בבית על גבי שטיחים, בדים או במזווה, בנוסף המזיק נפוץ במחסני מזון.
צבע המזיקגוף עגלגל המכוסה כתמים בגווני הכתום, לבן, אפרפר ושחור במקרה של עורית השטיחים. עורית המזווה לעומת זאת תהיה בצבע שחור ועל כנפיה פס צהוב עם נקודות שחורות
איך מדבירים עוריות? (שיטות מובילות)ריסוס (כימי או הדברה ירוקה), איוד,  הדברת עורית בטיפול טבעי
מחיר הדברת עורית השטיחיםהחל מ-250 ₪

 

סוגי עוריות נפוצים

ישנם סוגים שונים של עוריות, וכל סוג דורש שיטת הדברה אחרת. כך תוכלו לזהות את סוג העוריות שנמצא אצלכם:

✔️ עורית השטיחים הנפוצה (Varied carpet beetle) – עורית השטיחים מזיקה לא רק לשטיחים, אלא לבדים ממגוון סוגים. גודלה כ-3 מ"מ, גופה עגלגל, והיא מכוסה בכתמים בצבע כתום, שחור ולבן אפרפר. הזחלים מאופיינים בשערות מזדקרות בצבע זהוב. הדברת עורית השטיחים תתבצע באמצעות ריסוס, שאיבה של האזורים הנגועים, חשיפה של המוצרים הפגועים לאור שמש ישיר, או איוד.

✔️ עורית המזווה (Dermestes lardarius) / עורית הארונות – גודלה נע בין 6-8 מ"מ, צבעה שחור ועל כנפיה פס רחב בצבע צהוב עם נקודות שחורות. עורית המזווה ניזונה מחומרים אורגניים כמו בשר מיובש ודגנים יבשים. אם איתרתם חורים באריזות המזון, פירורי צואה בארונות המטבח ונשלים שעירים – כנראה שיש לכם עסק עם עורית המזווה.

✔️ עורית הגרגרים (Trogoderma granarium) – היא הקטנה בין המינים, אך גם העקשנית שביניהם. גודלה נע בין 1.6 ל-3 מ"מ בלבד, צבעה חום עד שחור. הזחלים מכוסים בשערות מזדקרות בצבע אדום-חום. עורית הגרגירים נחשבת לאחד ממיני המזון המזיקים ביותר בעולם. היא יכולה לשרוד לאורך זמן ללא מזון והיא עמידה בפני רוב סוגי ההדברה. הטיפול בעורית הגרגרים מתבצע באמצעות איוד בגז.

 

איך מתבצעת הדברת עוריות?

אז איך מדבירים עוריות? הדברה נגד עוריות היא הדברה מורכבת שדורשת פעולות הדברה משולבות. בבואנו להדביר עוריות חשוב לחסל את גם את הפרטים הבוגרים, אך גם את הזחלים והביצים.

תהליך הדברת עוריות מתחיל בשאיבה יסודית של כל האזורים הנגועים. לאחר מכן נבצע ריסוס נגד עוריות באמצעות חומרי ריסוס לחיסול חרקים. במקביל, רצוי לכבס בגדים, מגבות ומצעים בחום גבוה.

שימו לב – אם העוריות שבביתכם הן עוריות הגרגירים, הדברה באמצעות ריסוס לא תעשה את העבודה. עורית הגרגרים היא שרדנית של ממש, והיא עמידה בפני רוב חומרי ההדברה. לכן, בעוריות הגרגירים מטפלים באמצעות איוד בגז.

 

עוריות – הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא הדברה המבוססת על חומרים ירוקים ואורגניים. חומרים אלו יעילים בהשמדה של חרקים מסוימים, אך פחות יעילים במקרים אחרים. אז האם יש הדברת עוריות ירוקה? הדברה ירוקה יכולה להאט את קצב התפתחות העוריות עד שיגיע מדביר מקצועי, אבל בדרך-כלל היא לא תשמיד את העוריות כליל – בעיקר אם מדובר בעורית הגרגירים.

הדברת עורית החרק באמצעים ביתיים כוללת שאיבה של הבית באמצעות שואב אבק, כביסה של כל הבגדים בטמפרטורה גבוהה וריסוס המשטחים באמצעות תרסיס של חומץ לבן, או חומץ תפוחים ומים.

 

כמה עולה להדביר עוריות? מחירים

מחיר הדברת עוריות תלוי בצורת ההדברה הנבחרת. ריסוס עוריות פשוט הוא זול יחסית. הדברה באמצעות איוד תעלה לכם מעט יותר. הדברה באיוד נחשבת ליעילה ביותר בחיסול עוריות, והיא הכרחית כשמדובר בעורית הגרגירים. כדאי לזכור שכל השתהות בהדברה עלולה לגרום לנזקים כלכליים מיותרים – העוריות, כאמור, מחסלות במהירות מוצרי מזון, ספרים ובדים.

הדברת עורית מחיר לפי מיקוםמדביר עוריות – מחירון מומלץ
הדברת עוריות מחיר ממוצע250-550 ₪
עלות הדברה נגד עורית השטיחים הנפוצה250-500 ₪
מחיר הדברת עורית המזווה250-450 ₪
כמה עולה הדברה נגד עורית הגרגרים?250-600 ₪
מחיר הדברה עוריות במחסני מזון350-750 ₪
מה מחיר הדברת עוריות במפעל?350-800 ₪
הדברת עוריות אורגנית מחיר ממוצע350-700 ₪

ריסוס נגד עוריות עם פסט מאסטר

עוריות יודעות להסתתר ולהתרבות במקומות שונים בבית שהגישה אליהם קשה. חושדים שיש לכם עוריות בבית? אין שום בעיה, התקשרו אלינו עוד היום. המדבירים שלנו מנוסים בחיסול כל סוגי העוריות. מדביר מטעמנו יזהה את סוג העורית שנמצא אצלכם בבית, ויתאים עבורכם את שיטת ההדברה המדויקת ביותר – וכל זה במחירים הוגנים ומשתלמים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.