הדברה אקולוגית היא לא עוד טרנד חולף, היא הדבר האמיתי והיא כאן כדי להישאר. המודעות ההולכת וגוברת לשמירה על הסביבה ועל עצמנו, מחייבת את המדבירים והלקוחות לעבור לשיטות הדברה חלופיות של הדברה אקולוגית באמצעות חומרים טבעיים. בין אתם מחפשים ריסוס אקולוגי נגד ג'וקים או ריסוס אקולוגי לנמלים, תשמחו לגלות שש מגוון פתרונות טבעיים לטיפול בבעיה, בלי חומרים כימיים ורעילים.

 

הדברה אקולוגית נגד כל סוגי המזיקים – שירות בכל ישוב בישראל!

✔️ הדברות אקולוגיות באמצעות חומרים מורשים על ידי המשרד להגנת הסביבה   

✔️ שירותי הדברה או ריסוס אקולוגי – כולל טיפול מנע נגד חזרת המזיקים

✔️ כולל מתן אחריות ללקוח בסיום כל הדברה אקולוגית: מחירים נוחים

✔️ הדברה אקולוגית לנמלי אש, טרמיטים, מקקים, מכרסמים ועוד

✔️ לקבלת הצעה להדברה אקולוגית במחיר אטרקטיבי >>

חייגו כעת: 050-8303463

 

הדברה אקולוגית
שיטות הדברה אקולוגיות בכל הארץ – מדבירים מורשים

 

 

מהי הדברה אקולוגית?

לעיתים קרובות, כשאנשים מדברים על הדברה אקולוגית הם מתכוונים למעשה להדברה ירוקה או אורגנית, כלומר להדברה שנעשית ללא שימוש בחומרים כימיים. ריסוס בחומרים כימיים מסוכן לבני אדם ולבעלי החיים, ומזיק לסביבה. נוסף על כך, השימוש התדיר בחומרי הדברה כימיים הביא לכך שחרקים ומזיקים החלו לפתח חסינות כנגד אותם החומרים, מה שחייב את המדבירים להשתמש בחומרים יותר ויותר חזקים ורעילים. הדברה אקולוגית שוברת את הרצף הזה, ומאפשרת טיפול ירוק, חדשני ויעיל במזיקים ובחרקים.

 

הדברה אקולוגית בשיטות מתקדמות

ההגדרה המקצועית של הדברה אקולוגית היא מעט שונה מההגדרה המקובלת בציבור הרחב: הכוונה היא לשינוי התנאים הסביבתיים באופן יזום, כך שהם לא יתאימו לשמש כסביבת המגורים של מזיקים וחרקים שונים. כך למשל, הדברת מזיקים שמתבצעת בשיטות אקולוגיות יכולה להיעשות באמצעות שינוי הטמפרטורה כך שלא תתאים לסביבת המגורים של מזיקים שונים. גם כאן התכלית של הדברה כזאת הוא הימנעות משימוש בחומרים כימיים מזיקים.

 

הדברה אקולוגית עשה זאת בעצמך

אם אתם מתעניינים בהדברה אקולוגית, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת הדברה אקולוגית מקצועית, או לנסות לטפל בבעיה בעצמכם באחת מהדרכים הבאות:

✔️ פיתיונות ג'ל – במקום לרסס את הבית בחומרי הדברה כימים, תוכלו להשתמש באפשרות מתוחכמת ויעילה יותר: פיתיונות ג'ל. הפיתיונות עשויים מעמילן תירס או מחומרים אחרים שמושכים חרקים, או במקרים אחרים מכרסמים. בדרך הזאת ניתן לטפל בתיקנים, נמלים, עכברים וחולדות – בלי לסכן את בני הבית והסביבה, ואפילו בלי שתצטרכו להתפנות מהדירה. את הפיתיונות ניתן לרכוש במקומות שונים או דרך חברות הדברה.

✔️ פתרונות טבעייםבני האדם מחפשים שיטות להרחיק חרקים ומזיקים עוד הרבה לפני שהחל השימוש בחומרים כימיים. הפתרונות ששימשו אותנו בעבר, טובים גם היום: כך למשל, פיזור של עלי דפנה ליד קני נמלים יעיל להרחקת הנמלים. אם תרצו לקטול פרעושים ומזיקים אחרים, תוכלו גם להכין תרסיס ביתי משיני שום ומים.

✔️ ריסוס באמצעות חומרי הדברה אקולוגיים אם תרצו, תוכלו לרכוש חומרי הדברה אקולוגית במגוון חנויות. כדי לדעת שהחומר שלפניכם הוא אכן אורגני וטבעי, הסתכלו ברשימת הרכיבים ווודאו שהיא לא מכילה חומרים כימיים. חומר הדברה אקולוגי יהיה מבוסס על רכיבים מהטבע הידועים כיעילים להרחקת מזיקים, כמו תמציות אקליפטוס, מנטה וקליפת תפוזים.

 

מחיר הדברה אקולוגית – כמה עולה?

מחיר הדברה אקולוגית אינו יקר, והוא מסתכם במאות שקלים בודדדות בלבד. מחיר ההדברה מושפע מסוג המזיקים שתבקשו להדביר ומהכמות שלהם, כמו גם מהשטח שצריך להדביר. אם אתם מעוניינים בהצעת מחיר ללא שום התחייבות מצידכם, אל תהססו להתקשר אלינו בפסט מאסטר ולקבל הצעת מחיר עבור ריסוס אקולוגי לבית על-ידי מדביר מוסמך.

 

הדברה אקולוגית עושים עם פסט מאסטר

הצרה עם מרבית החרקים והמזיקים, היא שאם לא מטפלים בהם בזמן הם מתרבים במהירות. במקרים כאלה, ניסיונות הדברה ביתיים כבר לא יצלחו, לכן צריך להיעזר בשירותיו של מדביר מזיקים מוסמך. אנו בחברת פסט מאסטר עובדים עם מדבירים מקצועיים, בעלי וותק וניסיון. כל המדבירים שלנו הם בעלי תעודת הסמכה ורישיון הדברה בתוקף. המדבירים שלנו עובדים עם חומרי הדברה אקולוגיים, ירוקים ובטוחים לשימוש – כאלה שלא תצליחו להשיג בשוק הפרטי.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.