הדברה בעמק חפר זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר – את זה יודע כל מי שגר בעמק. מדבירים בכל רחב המועצה במחירים נוחים.

בין אם תרצו להדביר את הבית והגינה ובין אם את העסק או הבניין, פשוט התקשרו אלינו ואנחנו כבר נשלח אליכם מדביר מוסמך ובעל רישיון, כזה שיוכל להגיע אליכם במהירות ולהיפטר מכל סוג של מזיק שיתגלה אצלכם. ניתן לבצע איתנו הדברה בעמק חפר 24 שעות ביממה במחירים משתלמים במיוחד, אשר כוללים גם אחריות על העבודה. כל שעליכם לעשות זה להתקשר אלינו והבעיה תיפטר במהרה.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בעמק חפר? כיצד באפשרותנו להדביר אותם? מהו ההבדל בין הדברה כימית רגילה להדברה ירוקה? כמה עולה מדביר בעמק חפר ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו כשאתם מחפשים חברת הדברה במועצה? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בעמק חפר – מדבירים מורשים, מחירים מיוחדים!

✔️ מדביר בעמק חפר בכל יום ושעה – מדבירים מוסמכים בעלי רישיון בכל רחבי המועצה

✔️ מתחייבים למקצוענות – בסיום ההדברה תקבלו תעודת אחריות

✔️ מחפשים חברת הדברות בעמק חפר? בשביל זה אנחנו פה

✔️ הדברה וריסוס בעמק חפר: כפר מונאש, מעברות, משמר השרון,

בית יצחק ובכל היישובים במועצה אזורית עמק חפר

✔️ לשירותי הדברה בעמק חפר במחיר אטרקטיבי >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בעמק חפר
הדברה בעמק חפר במחירים משתלמים – הדברה בטוחה עם מדביר מוסמך בלבד!

 

 

הדברה ירוקה בעמק חפר – לשמור על הבריאות ועל הטבע

עד לא מזמן, הדרך היחידה לבצע הדברה מקצועית הייתה באמצעות שימוש בחומרי רעל רבי עוצמה. חומרים אלו אומנם עדיין נחשבים ליעילים ביותר כנגד מגוון רחב ביותר של סוגי מזיקים, אך על הדרך גם פוגעים רבות בסביבה ומהווים סכנה בריאותית לדיירי או עובדי המתחם. בתור תושבי עמק חפר, אתם בוודאי רוצים לשמור כמה שיותר על הטבע היפיפה של האזור וגם על בריאותכם שלכם. לכן עליכם להכיר סוג הדברה מאוד מיוחד שאנחנו מציעים לכם – הדברה בעמק חפר בשיטות ירוקות.

הדברה ירוקה בעמק חפר מתאפשרת באמצעות כמה שיטות:

🍃 הדברה אורגנית – שיטה זו של הדברה ירוקה כוללת שימוש בחומרים אורגניים טבעיים לחלוטין (ולא חומרים כימיים סינטטיים) שמסוגלים להרוג או להרחיק מזיקים שונים. חומרים אלו אינם רעילים לאדם אלא רק למזיקים עצמם. ניתן לפזר את החומרים בשטח או להרכיב מהם תרסיס, בדרך כלל ללא ריח.

🍃 הדברה ביולוגית – בשיטה זו אנו מנצלים אויבים טבעיים של סוגי המזיקים השונים. למשל, הדברה ביולוגית בעמק חפר יכולה לכלול שימוש בחיידקי בצילוס לקטילת ביצי יתושים, שימוש בנמטודות להדברת טרמיטים או חדקונית הדקל, שימוש בחרקים זכרים עקרים של זבוב הים התיכון להדברת זבוב הפירות ועוד.

🍃 הדברה אלקטרונית – שיטה שנחשבת למאוד יעילה עבור הרחקה של מכרסמים שונים ומבוצעת על ידי מכשירים שפולטים גלי קול שמבריחים אותם. כאשר תתקשרו עם מדביר בעמק חפר מספיק מקצועי, כמו שתמצאו אצלנו, הוא יוכל לנצל את השיטה גם עבור הרחקת חרקים מעופפים, באמצעות מנורות שואבות.

לעיתים אין ברירה מלבד שימוש בחומרים כימיים, למשל כאשר מדובר על הדברת ג'וקים, נמלים, פרעושים ועוד מגוון רחב של סוגי חרקים נוספים. כמובן שבמקרים האלה אנו תמיד נקפיד להשתמש בחומרים שקיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה ואף נדאג שתפנו את המתחם למספר שעות.

 

הדברות בעמק חפר נגד מזיקי צמחייה ועשבים שוטים

הדברה באזור עמק חפר נוגעת רבות בכל נושא הצמחייה הרבה שבאזור והשמירה עליה מפני מזיקים. עמק חפר נחשב לאחד מהשטחים הירוקים ביותר בישראל, אך יחד עם זאת, כזה שכולל בתוכו גם יישובים רבים עם בתים פרטיים וגינות וגם שטחים חקלאיים עצומים.

מזיקים רבים נמשכים לאותם מתחמים בחיפושיהם אחר מקורות מזון ומקומות מסתור, וככל שיש יותר עשבים שוטים בשטח, כך המזיקים מגיעים בהמוניהם. אצלנו בפסט מאסטר מתמחים, בין היתר, גם בהדברה שכזאת.

אנו נדע לתזמן עבורכם את ההדברה בהתאם לסוג המזיקים או סוג העשבייה ואף לבחור בחומרים המתאימים ביותר לסוג הגינה או השדה שלכם (במקרה של גידולי צמחי מאכל, נשתמש בשיטות ירוקות, ובמקרה האחר, בחומרים כימיים). גם סוגי מכרסמים שונים נפוצים מאוד בעמק חפר בגינות ובשדות וגם במקרה הזה נוכל לעזור לכם. בין אם מדובר ברצון שלכם לבצע הדברת חפרפרת בעמק חפר ובין אם בהדברת חולדות או עכברים, תמיד תוכלו לפנות אלינו ואנו כבר נגיע עם המלכודות המתאימות.

מדביר בעמק חפר נגד צרעות והרחקת דבורים

תופעה מאוד נפוצה בעמק חפר והסביבה היא מכת דבורים וצרעות שמאיימות, מפריעות, מפחידות ועוקצות. לעיתים הן אף מקימות את הקן שלהן בחצרות ומרפסות הבתים, ולא ניתן להיפטר מהן ללא התקשרות עם חברה מקצועית. הדברה בעמק חפר נגד דבורים וצרעות יכולה גם כן להתבצע על ידינו בקלות ואין שום סיבה שתסכנו את עצמכם או תסבלו דקה אחת נוספת. התקשרו אלינו בכל שעה ואנו נדאג לפתור עבורכם את הבעיה באמצעות מספר אפשרויות:

#1) סילוק הקן – על מנת שלא לגרום נזק לצרעות ולדבורים, אנו ראשית כל תמיד ננסה להעביר את הקן למקום אחר. ניתן לעשות זאת כאשר הקן נגיש ורק עם ביגוד הגנה מתאים.

#2) שאיבה – כאשר הקן אינו נגיש או שהוא מאוד עדין, ניתן לשאוב את הצרעות והדבורים באמצעות שואב מיוחד ואז לשחרר אותן במקום אחר, מרוחק מכם.

#3)  ריסוס הקן – אפשרות זו מתאימה רק במקרה של צרעות, מאחר והדבורים מוגנות על פי חוק ואין לפגוע בהן. הריסוס קוטל את כל הקן במהירות באמצעות רעלים.

#4)  פיתיונות מורעלים – שוב, רק כנגד צרעות. הפיתיונות מכילים חומרי מזון מורעלים שאהובים על הצרעות. הן אוכלות אותם, מחדירות אותם לתוך הקן ולמעשה מרעילות את כל האוכלוסייה שבתוכו, כולל המלכה.

#5) אטימת הקן – כאשר לא מעוניינים לרסס או שהקן ממוקם במיקום בעייתי, ניתן להתיז עליו חומרי איטום, שלמעשה סוגרים אותו לחלוטין וגורמים לצרעות שבתוכו למות ולאחרות לחפש מקום אחר.

 

מחיר הדברה בעמק חפר – כמה עולה?

מחיר הדברה בעמק חפר תלוי בסוג המזיק וגודל השטח שתרצו להדביר. ישנם מזיקים שקל מאוד להדביר באמצעיים כימיים, דוגמת ג'וקים או נמלים. הזמנת ריסוס לג'וקים בעמק חפר תעלה לכם כמה מאות שקלים בלבד, כאשר מדובר בדירות רגילות ולא גדולות מידי. על מנת לבצע הדברת פשפשים, הדברת טרמיטים או הדברת פרעושים בעמק חפר, כבר צריך להשתמש באמצעים יותר מורכבים ולכן ההדברה תהיה יקרה יותר, במיוחד אם מדובר בבניין שלם שתרצו להדביר. גם הדברה ירוקה נחשבת ליקרה יותר לעומת הדברה כימית רגילה.

ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברה בעמק חפר וסביבתה הקרובה:

הדברה בעמק חפר מחיר לשירותמחיר מומלץ לצרכן של מדביר מורשה
כמה עולה להדביר דירת סטודיו בעמק חפר?150-250 ₪
מה מחיר הדברת דירת 5 חדרים בעמק חפר?300-400 ₪
הדברת דירות קרקע עם גינה בעמק מה המחיר?300-500 ₪
עלות הדברת ג'וקים בעמק חפר סביב בניין250-350 ₪
מה מחיר הדברת פרעושים בדירה גדולה?450-700 ₪
כמה עולה הדברת פרעושים או פשפשים במחסן בעמק חפר?300-600 ₪
מחיר של לוכד עכברים בעמק חפר לבית או לעסק250-400 ₪
הדברה ירוקה בעמק חפר – מחיר מומלץ300-700 ₪

מדבירים בעמק חפר עם פסט מאסטר – מחיר משתלם עם אחריות

לא קשה למצוא מדבירים בעמק חפר שמציעים מחיר זול ונוח, מאחר ואת מרבית המזיקים קל להדביר באמצעות ריסוס כימי פשוט. יחד עם זאת, חשוב לשים לב כי מדובר בחברה שמעסיקה מדבירים מורשים, על מנת שההדברה תתבצע בצורה בטוחה וגם יעילה, כך שהמזיקים לא יחזרו להטריד אתכם במהירות.

כאשר אתם בוחרים בנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו גם את המחיר הטוב ביותר וגם את המקצועיות הטובה ביותר, בנוסף לאחריות ארוכה עבורה העבודה שתבוצע. צלצלו אלינו עוד היום ותקבלו את כל הפרטים – צוות פסט מאסטר.