הדברה לאולם אירועים בכל עונה בשנה על ידי מדבירים מוסמכים. מבחר פתרונות הדברה מתקדמים לאולמות אירועים, כולל הדברה ירוקה. מחירים מעולים!

הדברה לאולם אירועים או גן אירועים חייבת להתבצע כעניין שבשגרה – אין מקום לטעויות בכל מה שקשור לתחום זה. עליכם לקחת בחשבון שכל בעיה של חרקים או חלילה מזיקים גדולים יותר דוגמת מכרסמים שיתגלו ברחבת הריקודים, במטבח ואפילו בשירותים, עשויים לגרום לפגיעה קשה במוניטין שלכם וכמובן גם בביקושים לקיום אירועים אצלכם.

בעלי אולם או גן אירועים ומחפשים שירותי הדברה איכותיים? פנו אלינו לפסט מאסטר. הדברת אולם אירועים או גן אירועים זו המומחיות שלנו ואנו מציעים לכם את השירותים שלנו בכל מקום בארץ, במחירים הכי משתלמים שיש.

מדוע חשוב לבצע הדברה באולמות וגני אירועים באופן קבוע, אילו סוגי מזיקים נפוצים במקומות אלו, איך מדבירים אולמות אירועים וכמה עולה להדביר אולם או גן אירועים. מיד תבינו.

 

הדברת אולמות אירועים במחיר מיוחד (פריסה ארצית)

✔️ טיפול בכל סוגי המזיקים והמכרסמים עבור אולם אירועים או גן אירועים

✔️ מדבירים מורשים באולמות אירועים – הגעה לכל גן אירועים בישראל

✔️ הדברה לגני אירועים ואולמות במחירים מעולים – צרו קשר לפרטים

✔️ אחריות על כל הדברה ועבודה לשביעות רצון הלקוח

✔️ להצעת מחיר עבור הדברה או ריסוס בגן אירועים / אולם >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה לאולם אירועים
הדברה באולם אירועים במחיר מעולה, בפריסה ארצית מלאה – מדבירים מורשים

 

 

מדוע חשוב לבצע הדברה לאולם אירועים?

להפיק אירוע באולם או גן אירועים עולה הרבה כסף ואף אדם לא יסכים לשלם כל כך הרבה ובמקום לקבל אירוע מהחלומות, כזה שכולם ידברו רק על היתושים והברחשים שהיו במהלך קבלת הפנים, על התיקנים שהסתובבו בכמויות בשירותים, או על העכבר או החולדה שהתרוצצו בין בשיחים והפחידו את כולם או נשכו את אחד האורחים. הדבר עלול לגרום לכם כבעלי המתחם לנזקים כספיים עצומים, בשל הפגיעה הרבה במוניטין, שתוביל באופן וודאי גם לירידה מהירה בביקושים.

אז אם כבר השקעתם כל כך הרבה כסף בעיצוב האולם או הגן, בהעסקת השפים הטובים ביותר ובשאר הדברים החשובים שמסביב, אל תשכחו גם את העניין ההדברה התקופתית.

הדברה לאולם אירועים היא דבר שחשוב לבצע באופן תקופתי לשם מניעה מראש של מרבית המזיקים ותמיד תוכלו גם להזמין הדברה לפני אירועים מסוימים, במידה ושמתם לב שמשהו אינו כשורה. אנחנו מציעים לכם את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, כך שתמיד תוכלו להזמין אותנו גם מהיום להיום ונגיע אליכם הכי מהר שרק אפשר.

 

אילו מזיקים עלולים לפלוש לאולם האירועים שלכם?

סוגי המזיקים שיכולים לפלוש לאולם האירועים שלכם הם רבים ומגוונים, במיוחד אם האולם שלכם כולל גם גן המשמש לקבלת פנים או אירועי חוץ. הנה כמה מסוגי המזיקים היותר נפוצים באולמות וגני אירועים ושבגינם חשוב שתזמינו שירותי הדברה:

#1 נמלים ותיקנים – נמלים נמשכות לשאריות מזון לאורך כל השנה אך במיוחד בקיץ ואילו בכל הקשור לתיקנים ישנו התיקן האמריקאי הגדול והמעופף שפעיל במיוחד בקיץ ואת התיקן הגרמני שפעיל כל השנה.

#2 חרקי מטבח ומחסנים – לא רק נמלים מחפשות מזון כל העת, אלא גם חרקים נוספים וביניהם עשים ותולעים שיכולים לגרום נזק לחומרי הגלם שלכם ואף לחדור למנות עצמן.

#3 מכרסמים וזוחלים – אולמות וגני אירועים ממוקמים בקומות קרקע, מה שגורם למכרסמים (עכברים, חולדות וחפרפרות) וזוחלים (נחשים) לפלוש לגן ומשם לתוך האולם עצמו, המחסנים וכמובן המטבח. קריאה: לוכד עכברים | הדברת חולדות

#4 חרקים מעופפיםמכת יתושים, ברחשים וזבובים מכל הסוגים היא דבר מאוד נפוץ בגני אירועים, כמו גם צרעות ודבורים שהקנים שלהן יכולים להיות ממוקמים הרחק מהמקום עצמו.

#5 חרקי צמחייה – הדברה בגן אירועים היא דבר הכרחי גם בשל חרקים רבים שנמשכים לצמחייה שבגן, דוגמת חשופיות, חיפושיות, ערצבים ועוד.

 

הדברת אולם אירועים – שיטות ודגשים לביצוע המשימה

הדברה לאולמות וגני אירועים חייבת לעמוד בכל הקריטריונים שנקבעו בחוק, בין היתר ביצוע המשימה רק על ידי מדבירים מורשים שהוסמכו לכך ושימוש בחומרים מאושרים בלבד. כמובן שאנחנו מקפידים על כך ואתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא. מקצועיות המדבירים שלנו מתבטאת במספר היבטים נוספים:

✔️ בחירה בשיטת ההדברה המתאימה ביותר – בהתאם לסוג המזיקים שיתגלה בשטח, אנו נדע באיזו שיטת הדברה לבחור. למשל, הדברה לאולם אירועים נגד נמלים, יתושים ותיקנים אמריקאים יכולה להתבצע באמצעות ריסוס, נגד התיקן הגרמני ניתן להשתמש בפיתיונות ג'ל, נגד מכרסמים ניתן להשתמש במלכודות או בהדברה אלקטרונית ועוד.

✔️ טיפול במקורות המזיקים – על מנת שלא תצטרכו לטפל במזיקים כל פעם מחדש ולהזמין ריסוס לפני אירוע באופן בהול על בסיס קבוע, אנו תמיד נדאג לבצע טיפול ממוקד במקור הופעת המזיקים. למשל, באמצעות טיפול בבריכות נוי או מים עומדים לחיסול ביצי יתושים, הדברה של פתחי הביוב כנגד חולדות ותיקנים וכו'.

✔️ הדברה ירוקה ככל שניתן – וזאת באמצעות יישום של שיטות טבעיות ואורגניות שאינן בעלות פוטנציאל לפגוע באדם ובסביבה. חשוב מאוד לבצע הדברה באולם אירועים בשיטות שכאלו במיוחד בכל מה שקשור למזון, למשל במטבחים וחדרי האחסון של חומרי הגלם. היתרון של הדברה שכזאת הוא בכך שהיא גם ללא ריח או צבע, כך שאף אורח לא ירגיש כי בוצעה הדברה במקום.

✔️ זמן תגובה קצר – במידה ועולה הצורך לטפל בבעיית מזיקים שהתגלתה זה עתה והאירוע קרב ובא, אנו תמיד נהיה זמינים עבורכם. הדברה לפני אירועים מתבקשת גם כאשר מדובר באולמות וגנים שמתוחזקים ומודברים באופן קבוע, כי קשה מאוד לשלוט לחלוטין על המזיקים, במיוחד עם תחילתה של תקופת הקיץ, שהיא לא רק תקופת האירועים, אלא גם תקופת שגשוג והתרבות המזיקים.

 

מחיר הדברה באולם אירועים – כמה זה עולה?

מחיר הדברת אולמות אירועים הוא דבר שתלוי בגודל האולם, האם הוא כולל גם גן חיצוני, מהם סוגי המזיקים שרוצים להדביר ושיטת ההדברה הנבחרת. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בקיץ המחיר של הדברה לאולם אירועים גבוה יותר וכי כאשר מדובר על הזמנת מדביר לאולמות אירועים באופן דחוף, המחיר יתייקר במעט. הנה טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור הדברת גני אירועים ואולמות:

הדברת אולם אירועים מחיר לשירותמחירים מומלצים
הדברת אולם אירועים (או גן) מחיר ממוצע300-950 ₪
מחיר הדברת ג'וקים באולם אירועים400-650 ₪
מה עלות הדברת חרקים לאולם אירועים? 550-950 ₪
מחיר הדברה נגד מכרסמים במתחם אירועים550-1,000 ₪
כמה עולה להדביר זוחלים לאולם אירועים?500-1,150 ₪
הדברה ירוקה לאולמות אירועים מחיר ממוצע750-1,650 ₪
מחיר הדברת טרמיטים לאולמות אירועים450-1,750 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תקבלו לא רק מחיר משתלם עבור הדברת אולם אירועים או גן אירועים אלא גם אחריות ארוכת טווח עבור העבודה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.