זקוקים לשירותי הדברה באלפי מנשה? המדבירים של חברת פסט מאסטר כאן עבורכם. מחירים נוחים!

מדוע חשוב לבצע הדברה מקצועית בכל בית, גינה או עסק באלפי מנשה, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם נגד המזיקים השונים, כמה עולה מדביר באלפי מנשה באמצעותנו ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו? הנה התשובות.

 

חברת הדברה באלפי מנשה נגד כל סוגי המזיקים (מחיר נוח)

✔️ מדבירים באלפי מנשה והסביבה – אחריות על כל סוג של הדברה

✔️ ריסוס נגד נמלים ומזיקים אחרים ע"י מדביר מורשה באלפי מנשה

✔️ אפשרות להדברה ירוקה באלפי מנשה – שימוש בחומרים מאושרים בלבד

✔️ חושבים שיש עכבר בבית? כידת עכברים וחולדות באלפי מנשה

✔️ ריסוס באלפי מנשה ובכל אזור השומרון ודרום השרון – הגעה מהירה!

✔️ מחירים משתלמים לכל סוגי ההדברות באלפי מנשה, להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה באלפי מנשה
הדברה באלפי מנשה לכל סוגי המזיקים – מדבירים באלפי מנשה במחירים נוחים

 

 

החשיבות של הדברה באלפי מנשה מבחינה בריאותית

הימצאות של מזיקים באופן קבוע בסביבת המגורים או העבודה שלכם היא אינה רק עניין שפוגע באסתטיקה של המקום, אלא גם עלולה לפגוע בכם רבות מבחינה בריאותית. אל תחכו שהבעיה תיפתר מעצמה עם הזמן והמזיקים יסתלקו. זה אולי יקרה בסופו של דבר, אך ככל שבעיית המזיקים תימשך זמן רב יותר, כך ישנו סיכוי גבוה כי תיפגעו מבחינה בריאותית. הזמנת הדברה באלפי מנשה מאיתנו תוכל להגן עליכם ממספר רב של בעיות בריאותיות והנה כמה דוגמאות לכך, לפי כמה סוגי מזיקים שנפוצים מאוד באזור:

✔️ יתושים: ביצוע הדברה נגד יתושים באלפי מנשה היא דבר חשוב מאוד על מנת להימנע ממחלות רבות שהם מסוגלים להעביר לאדם באמצעות עקיצה. למשל זיקה, מלריה, דנגי, דלקת קרום המוח וגם לישמניה שנגרמת על ידי זבוב החול, שהוא למעשה סוג של יתוש. גם אם לא תידבקו באחת המחלות הללו, עצם הימצאות היתושים באזור שלכם עלולה לגרום לכם לסבול מעקיצות מגרדות מאוד, עניין מספיק חשוב על מנת שתזמינו מדביר מקצועי מאיתנו כמה שיותר מהר.

✔️ תיקנים: גם הדברה נגד תיקנים באלפי מנשה נחשבת לחשובה מאוד ויש לבצע אותה בכל שנה ובעיקר בתקופת הקיץ, אז התיקן האמריקאי מתחיל להיות פעיל במיוחד. מדובר בתיקן גדול ומאיים, בעל יכולות תעופה והתחמקות מרשימות, אשר מגיע לתוך הבית או העסק שלכם מתוך ביוב ועשוי לגרום לכם למחלות בטן שונות ומעיקות במידה ותבואו במגע עם הצואה שלו או עם מזון שהוא זיהם כשהיה בתוכו. גם התיקן הגרמני הקטן יותר, שמסתתר בתוך תנורים, מתקני מים ומכשירי מיקרוגל, עשוי לזהם מזון ושתייה באמצעות הצואה שלו ולגרום לכם לתסמינים לא נעימים בכלל.

✔️ פשפשים, קרציות ופרעושים: אומנם מדובר בחרקים קטנים מאוד, אך כאלה שמסוגלים לגרום לכם לצרות גדולות מבחינה בריאותית. אלו למעשה טפילים שמוצצים את דמם של חיות המחמד שלכם אך מסוגלים בקלות להגיע גם אליכם. ברגע שהם פולשים לתוך הבית קשה מאוד להיפטר מהם והעקיצה שלהם עשויה להעביר לכם מחלות מסוכנות, בין היתר לישמניה, תולעים וקדחת הבהרות שיכולה אף לגרום למוות. במרבית המקרים רק תסבלו מגירודים בלתי נסבלים שאמורים לגרום לכם לפנות מיד למדביר מקצועי.

✔️ קרדית האבק: זהו עוד סוג של יצור מיקרוסקופי ששוכן בכל מקום בו קיים אבק. רבים מזלזלים ביכולות שלו לגרום נזק בריאותי כלשהו, עד שמאוחר מידי. ברגע שהוא קיים בכמות גדולה מידי בבית או בעסק, ובמיוחד עם התחממות הטמפרטורה ועליית הלחות, הוא יכול לגרום לחלק מהאנשים לשלל תופעות אלרגיות, כגון עיניים שורפות, נזלת, שיעולים יבשים וכדומה. עוד על קרדית האבק.

✔️ גם דבורים וצרעות שפלשו למתחם שלכם והקימו בו קן, עלולות לגרום לכם לסכנה בריאותית, עם עקיצות כואבות מאוד שאף עלולות לגרום לשוק לרגישים והאלרגיים מבינכם, לעיתים עד למצב חירום רפואי של ממש ואף מוות.

רק התקשרות עם מדבירים באלפי מנשה מספיק מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו, תאפשר לכם להשיג זיהוי ודאי של סוג המזיק שעומד על הפרק ובחירה בשיטת ההדברה המתאימה ביותר כנגדו. בין השיטות היעילות ביותר שבהן נוכל להשתמש ניתן לציין שימוש בפיתיונות ג'ל וכמובן ריסוס כימי, לעיתים תוך שילוב עם קיטור, אידוי ושאיבה.

 

החשיבות של ריסוס לבית באלפי מנשה מבחינת הרכוש שלכם

הצורך שלכם להזמין הדברה מקצועית בזמן, חשוב מאוד לא רק מבחינה בריאותית אלא גם מבחינת מניעת נזקים לרכוש שלכם. מזיקים שונים יכולים לגרום לנזקים עצומים לרכוש שלכם ואנשים רבים מגלים זאת מאוחר מידי. אל תעשו את אותה הטעות אלא תזמינו אותנו בזמן. אנחנו מציעים לכם שירותי הדברה באלפי מנשה נגד כל סוגי המזיקים, גם כאלה שיכולים לגרום לכם לנזקים לרכוש, כמו הבאים:

#1) טרמיטים: אלו הם חרקים שדומים במראה שלהם לנמלים, אך כאלה שממש מסוגלים לעכל ולחסל כל מה שעשוי מעץ, גבס, פלסטיק ולעיתים גם בטון. אם לא מזמינים הדברה בזמן כנגד טרמיטים, הם מסוגלים להרוס לגמרי רהיטים, קירות ואף יסודות של מבנים. אנחנו יודעים כיצד להדביר טרמיטים בצורה מהירה על ידי ריסוס לעומק האדמה דרך קידוחים, ריסוס בזמן מעוף הכלולות שלהם, שימוש בפיתיונות ג'ל מורעלים ושימוש בנמטודות.

#2) חרקי גינה: אם אתם מטפחים גינה יפה בבית פרטי או מרפסת שמש פורחת בדירת מגורים, גם הן יכולות להיהרס לגמרי בשל מכת מזיקים כלשהי. למשל אקרית הקורים, כנימות, פרודניה, סוגי תולעים ועוד. הטיפול במזיקים אלו נשען על ריסוס, חומרי הדברה גרגיריים שנספגים בקרקע, חומרים טבעיים למיניהם ועוד. למעשה גם נמלים יכולות לגרום נזק לגינה שלכם ולכרסם בצמחים ובעצים ומשם לעבור גם לתוך הבית שלכם. גם במקרה של צורך שלכם בשירות הדברת נמלים באלפי מנשה באפשרותנו לעזור לכם וזאת באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל מורעלים ושיטות הדברה ירוקות למיניהן שלא ירעילו את הגידולים שלכם.

#3) תולעי עץ: תולעים אלו מסתתרות ומתרבות בתוך פריטים עשויי עץ או בתוך עצי נוי והורסות אותם לחלוטין. ההדברה נגד תולעים אלה מתבצעת במספר שיטות, למשל ריסוס לתוך העץ דרך קידוחים זעירים או באמצעות הדברה באיוד שכוללת החדרת גז רעיל לכל הפתחים והמחילות שהתולעים יצרו.

 

חברת הדברה באלפי מנשה – לא רק נגד חרקים

אלפי מנשה ממוקמת באזור שמושך אליו מזיקים רבים שאינם דווקא חרקים ושגם כנגדם אנחנו יכולים להציע לכם שירותי הדברה יעילים:

✔️ נחשים ועקרבים: רוב הנחשים והעקרבים בישראל אינם ארסיים אך אלו שכן, יכולים לגרום למצב חירום רפואי ואף למוות כאשר הם מכישים או עוקצים. את הנחשים לוכדים (מדובר בחיה מוגנת) ואת העקרבים מדבירים אך אל תנסו לעשות זאת לבד, הזמינו אותנו בכל שעה ואנחנו כבר נדאג שלא תסכנו את עצמכם בשום צורה שהיא.

✔️ עכברים וחולדות: עשויים להעביר מחלות שונות לאדם באמצעות נשיכתם או כאשר נחשפים לצואה שלהם ובעיקר את מחלת העכברת, שיכולה להיות מסוכנת ביותר לילדים ונשים בהריון, עד לכדי הפלת העובר. בין אם מדובר בצורך שלכם בשירות לכידת עכברים באלפי משנה ובין אם בלכידת חולדות, אנחנו נבצע זאת בצורה יעילה באמצעות פיזור של מלכודות שונות ובמידה ואין ברירה אז באמצעות שימוש בתיבות האכלה מורעלות או ביצוע ריסוס.

✔️ פינוי פגרים: פנייה אל חברה כמונו שמתמחה בביצוע הדברה באלפי מנשה יכולה להיות גם לשם פינוי פגרים למיניהם, בין אם יש לפנות פגרי מכרסמים לאחר שנלכדו במלכודות שהצבנו, או פשוט מתו באופן טבעי לאחר שנלכדו בעליית הגג, ובין אם מדובר בפינוי פגר של יונה, חתול, כלב או כל בעל חיים אחר שהתגלה פתאום בחצר או במרפסת שלכם. לאחר הפינוי גם נבצע הדברה של השטח שבו התגלה הפגר, על מנת שטפילים וחיידקים שהגיעו לאזור, לא יגרמו לכם למחלות כלשהן.

 

מחיר הדברה באלפי מנשה – כמה עולה?

עלויות הדברה באלפי מנשה הן דבר שתלוי בסוג המזיק וכמותו בשטח, אך בכל מקרה הדבר לא אמור לעלות לכם יותר מידי. ריסוס בית באלפי מנשה אמור לעלות לכם החל מ- 200 שקלים במקרה של נמלים ותיקנים, כשאם תעדיפו הדברה ירוקה, הדבר יעלה לכם מעט יותר. הדברה של בית עם גינה תעלה גם היא מעט יותר, בהתאם לגודל המתחם. הנה ריכוז מחירים של הדברה באלפי מנשה באופן ממוצע:

הדברה באלפי מנשה – מחיר לפי סוג השרותמדביר באלפי מנשה – מחיר מומלץ לצרכן
הדברת מקקים באלפי מנשה250-550 ₪
הרחקת מכרסמים באלפי מנשה בבניין מגורים200-450 ₪
לוכד עכברים באזור אלפי מנשה מחיר ממוצע350-750 ₪
מחיר להדברת נמלים בבית באלפי מנשה 200-300 ₪
מחיר הדברת תולעי עץ ברהיטים בבית באלפי מנשה250-400 ₪
עלות לוכד נחשים באלפי מנשה?300-700 ₪
עלות הדברת פרעושים באלפי מנשה450-700 ₪
ריסוס נגד זחלים ותולעים בגינה באלפי מנשה250-500 ₪

תוכלו להזמין מאיתנו מדביר באלפי מנשה 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג, ולהיות בטוחים שנוכל להדביר כל סוג של מזיק בצורה מהירה, יעילה ובטוחה.

מלבד מחיר משתלם תקבלו מאיתנו גם אחריות על העבודה, מה שבוודאי גורם לכם להבין מדוע כל מי שמחפש שירות הדברה מומלץ באלפי מנשה, תמיד מגיע בסופו של דבר אלינו ויוצא מרוצה. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.