הדברה באשדוד דורשת ידע והתמחות בחרקים ובמזיקים שמאפיינים את העיר. חברת פסט מאסטר מציעה מגוון שירותי הדברה באשדוד והסביבה.

מיד נערוך סקירה מקיפה של סוגי החרקים והמזיקים שמאפיינים את העיר אשדוד, ואת אופי הטיפול בהם. אז איך מדבירים באשדוד? איזה חומרי הדברה באשדוד נחשבים ליעילים ולבטוחים ביותר? וכמה כל זה צפוי לענות לכם? קראו וגלו כל מה שצריך לדעת על הדברות באשדוד והסביבה עם צוות המקצוענים של פסט מאסטר.

 

חברת הדברה באשדוד במחירים מיוחדים 24/7 (עם אחריות)

✔️ מדביר באשדוד מורשה לכל סוגי ההדברות – אפשרות לריסוס, הדברה ירוקה ועוד

✔️ המדבירים שלנו עושים שימוש בחומרי הדברה באישור המשרד להגנת הסביבה

✔️ מסירת אחריות בכתב ללקוח בסיום ההדברה היא חלק מסטנדרט האיכות שלנו בפסט מאסטר! 

✔️ הרחקת מזיקים באשדוד – נמלים, ברחשים, ג’וקים ותיקנים, פסוקאים, עכבישים, תולעים ועוד

✔️ טיפול בכל סוגי המכרסמים: לוכד עכברים באשדוד, הדברת חולדות, לכידת חפרפרת…

✔️ מדביר בכל שכונות העיר: רובע א’, ב’, ג’, ד’, ה’, ו’, ז’, ח’, ט’, י’, י”א, י”ב, י”ג, ט”ו, ט”ז, י”ז

✔️ למידע נוסף על הדברות באשדוד במחירים המשתלמים ביותר בשוק >>

חייגו למס’ הטלפון: 050-8303463

 

הדברה באשדוד
הדברות באשדוד נגד כל סוגי המזיקים

 

 

הדברות באשדוד עושים עם פסט מאסטר

מחפשים מדביר מומלץ באשדוד? אשדוד היא העיר הגדולה ביותר במחוז הדרום ואחת הערים הגדולות ביותר בארץ, ולכן המדבירים איתם אנחנו עובדים מגיעים אליה לעיתים קרובות. כעיר שממוקמת במישור החוף, אשדוד סובלת מבעיה של נדלים, גמל שלמה, צרעות, זבובים ועוד.

איזה עוד סוגים של מזיקים וחרקים מאפיינים את אשדוד?

✔️ עכברים וחולדות – האופי העירוני והבנייה המתמדת באשדוד מביאים איתם בעיה של חולדות ועכברים. לכן הדברת מכרסמים באשדוד היא מצרך מבוקש. רוצים לדעת איך מטפלת בבעיית עכברים וחולדות בבית? המשיכו לקרוא.

✔️ מקקים – כאן כבר לא מדובר בבעיה שייחודית לעיר אשדוד, אלא לכל מדינת ישראל. המקקים פשוט אוהבים את האקלים החם והלח שלנו, אבל זה לא אומר שאנחנו אוהבים אותם בחזרה. אם יש לכם מקקים בבית, המדבירים שלנו ישמחו לעזור.

✔️ נמלים – הדברה נוספת שנחשבת למבוקשת במיוחד באשדוד היא הדברת נמלים. הנמלים נמשכות אל הבתים שלנו ואל פירורי המזון שאנחנו משאירים, ואם לא מטפלים בבעיה בזמן היא טופחת לממדי ענק במהירות.

לקוחות רבים מחפשים חברת הדברה באשדוד עם התמחות וידע בתחום של הדברת מזיקים באשדוד, ואנחנו שמחים לספר לכם שלנו בפסט מאסטר יש קהל גדול של לקוחות מרוצים בעיר אשדוד. אל תהססו והצטרפו אליהם עוד היום.

 

הדברת תיקנים באשדוד

אפשר לומר שתיקנים (או בשמם העממי – ג’וקים) הם המטרד הראשי של הקיץ. יש מי שמסתדרים עם הלחות והחום של הקיץ הישראלי, אבל כנראה שלא פגשתם עדיין מישהו שנהנה מג’וקים, נכון? ובכן, גם אנחנו לא. במרבית המקרים ג’וקים לא מזיקים, אבל הם בכל-זאת מעוררים ברובנו תחושה של מיאוס וגועל, ואנחנו בוודאי לא רוצים אותם בבית שלנו. אז מה עושים? בדיוק בשביל זה צריך מדביר לביצוע הדברת חרקים באשדוד.

נכון שתרסיס שקניתם בסופר יכול לחסל מקק אחד, ואם לא תרסיס אז גם סוליה של נעל תעשה את העבודה… אבל רק הדברה מקצועית תטפל בבעיית המקקים באופן יסודי, ואפילו תמנע אותה מראש. מדביר מקצועי יידע לזהות את סוג המקק שנמצא בבית שלכם ולהתאים אליו את חומרי ההדברה. ההדברה תמנע הגעה של ג’וקים נוספים במשך חודשים, עד שנה שלמה.

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל חודשים של שקט מג’וקים נשמע לנו כמו עסקה שווה…

 

הדברת נמלים באשדוד

אם יש משהו שפוגש את כולנו בשלב כזה או אחר בחיים, זה מתקפת נמלים בבית. הבתים שלנו משמשים כמוקדי עלייה לרגל עבור נמלים משום שיש לנו מזון בבית.

מספיק שהשארנו כמה פירורים על השיש והנמלים כבר יגיעו, ובדרך-כלל כשהן מגיעות הן עושות את זה בכמויות גדולות. אם מצאתם נמלה או שתיים מסתובבות בבית, סביר להניח שאתם בסדר. אבל אם איתרתם נמלים שהולכות בטור ארוך – אתם בבעיה, כנראה שיש לכם קן באיזור ואתם צריכים בדחיפות מדביר באשדוד.

אפשר לנסות לטפל בבעיית נמלים לבד באמצעות הצבת פיתיונות ג’ל. הפיתיונות מגיעים בתוך מזרק שצריך להזריק לכל האזורים בהן הנמלים מסתובבות ובסמוך לקן שלהן. נמלים שאוכלות את הפיתיון ימותו תוך כ-24 שעות. בשימוש בפיתיונות ג’ל לנמלים, השאיפה היא שהנמלים ייקחו את מלכודת הג’ל בחזרה אל הקן ואל המלכה. ברגע שהמלכה תמות, הקן יושמד. אם המלכה תשרוד, הנמלים ימשיכו להתרבות.

לא תמיד אנחנו מצליחים לטפל בבעיית נמלים בכוחות עצמנו, וזה בדיוק הזמן להיעזר בשירותיו של מדביר מקצועי שיידע לאתר את הקן ולטפל בבעיה אחת ולתמיד.

 

הדברת חולדות באשדוד

חושדים שיש לכם חולדה בבית? הנה כמה סימנים שיכולים לחזק את החשד שלכם:

#1 גללים – אם מצאתם גללים קטנים ברחבי הבית, כנראה שיש לכם עסק עם עכבר או חולדה, או אפילו כמה. גללים של חולדות הם קטנים ומוארכים, כמו גרגיר אורז אבל גדול יותר.

#2 כרסומים – סימן נוסף להימצאותן של חולדות בבית, הוא מזון מכורסם או אפילו צנרת, חוטי חשמל ומשקופים עם כרסומים קטנים. זאת משום שחולדות אוהבות לשייף את השיניים שלהן.

#3 אין טוב ממראה עיניים – אם ראיתם במו עיניכם חולדה אחת, יכול מאד להיות שיש חולדה נוספת שמסתתרת לכם בבית.

חולדה נחשבת לחיה מאד אינטליגנטית, וככזאת היא יודעת לחמוק מבני אדם וממלכודות. כדי לטפל בבעיה של חולדות, אתם זקוקים לעזרתו של מדביר חולדות באשדוד שיידע לגשת אל הבעיה במקצועיות וביעילות. הדברת חולדות נעשית באמצעות מלכודות, ואם תרצו אפשר להשתמש במלכודות הומניות שלא מסבות סבל מיותר לחולדות.

 

הדברת פשפשים באשדוד

מחפשים מדביר פשפשים באשדוד? הדברת פשפשים נחשבת להדברה מאתגרת, שדורשת שעות עבודה רבות ושימוש בחומרים חזקים.

מה הופך הדברת פשפשים למורכבת?

#1 יכולת הישרדות – הדברת פשפשים נחשבת למורכבת משום שלפשפשים יש יכולת הישרדות גבוהה.

#2 כמויות גדולות – פשפשים נוטים להתקבץ בכמויות גדולות ולהיצמד למשטחים.

#3 הסתתרות בסדקים – אם זה לא מספיק, פשפשים גם מסוגלים להתחבא בתוך סדקים קטנים בבית וכך לחמוק מתהליך ההדברה.

במקרים רבים ריסוס בלבד לא מספיק כדי לחסל את בעיית הפשפשים, זאת משום שצריך לחסל גם את ביצי הפשפשים, בוודאי כאשר מדובר בפשפש המיטה. כדי לחסל גם את הביצים, המדביר משתמש בחומרי ריסוס שמכילים IGR, ובעברית מג”ח – חומר מעכב גדילת חרקים. אלה חומרים חזקים שלא ניתן לרכוש בשוק באופן עצמאי, וזאת גם הסיבה שהדברת פשפשים עושים רק עם מדביר מקצועי ומוסמך.

 

הדברת דבורים באשדוד

עקיצת דבורה היא אחד הדברים היותר כואבים שאפשר לעלות על הדעת, שלא לדבר על כך שעבור אנשים אלרגיים מדובר בסכנה בריאותית ואפילו בסכנת חיים של ממש.

אין שום דרך לדעת אם אתם אלרגיים לדבורים או לא, ואנחנו ממש לא ממליצים לכם להיעקץ כדי לגלות… אם יש לכם דבורים או צרעות בבית או בגינה, אתם חייבים לטפל בבעיה בהקדם בעזרתו של מדביר מוסמך באשדוד. בשום פנים ואופן אל תנסו לטפל בדבורים לבד – הן עלולות להגיב לסכנה במתקפה ולעקוץ אתכם.

הדברת דבורים היא עבודה למומחים, שמגיעים עם ניסיון, ידע וציוד הגנה מתקדם. דבורים וצרעות לרוב יטופלו באמצעי של שיטות הדברה טבעיות תוך דאגה להסרת הכוורת עצמה בשלמותה והרחקתה מהאזור ובשמירה על אמצעי בטיחות מקסימליים להגנה מפני הדבורים.

 

הדברה אורגנית – כל מה שאתם צריכים לדעת

אם אתם רוצים לשמור על הסביבה ועל עצמכם, הדברה אורגנית היא התשובה בשבילכם. אל הדברה אורגנית מתייחסים גם בשמות “הדברה ירוקה” או “הדברה אקולוגית”. הכוונה היא לפתרונות הדברה ללא שימוש בחומרי ריסוס כימיים, שעלולים להזיק גם לנו וגם לכדור הארץ. הדברה אורגנית מבוססת על חומרים טבעיים או על שימוש בפיתיונות ללא כימיקלים, והיא בטוחה ומומלצת, בעיקר בבתים בהם יש ילדים וחיות מחמד.

מחפשים איש מקצוע שמתמחה בשירותי הדברה בחומרים טבעיים באשדוד? אנחנו בפסט מאסטר נשמח לקשר אתכם עם מדביר מקצועי, בעל ידע וניסיון בתחום, כי הבריאות שלכם מעל הכל.

 

מחיר הדברה באשדוד – כמה עולה?

פעמים רבות אנחנו נשאלים “כמה עולה הדברה?” כדי שנוכל לתת לכם הערכת מחיר מדויקת ככל האפשר, אנחנו צריכים לדעת איזה סוג של מזיקים נמצאים אצלכם בבית או בעסק, מה גודל השטח שצריך להדביר, האם יש לכם גינה או מרפסת, וכן הלאה. כל אלה שאלות שיכולות להשפיע על המחיר להדברה באשדוד.

יחד עם זאת, אנחנו בפסט מאסטר מציגים לכם מחירון מומלץ שייתן לכם הערכה כללית לגבי עלות הדברה באזור אשדוד. המחירון שלנו מתבסס על סקר שוק מעמיק שביצענו. כמעט תמיד מחיר הדברה מסתכם במאות שקלים בודדים בלבד, וכמו שתוכלו לראות במחירון שלנו, אנחנו בחברת פסט מאסטר מציעים לא רק עבודה מקצועית אלא גם מחירים משתלמים במיוחד:

הדברה באשדוד מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ (מדבירים מורשים)
מחירי הדברת נמלים באשדוד (באמבטיה או במטבח)250-350 ₪
מדביר עכבישים בבית באשדוד מחיר250-300 ₪
טיפול בתולעי עץ ברהיטי עץ באשדוד מחיר250-400 ₪
כמה עולה ריסוס נגד תולעים וזחלים בחצר250-500 ₪
הדברת שממיות במרפסת באשדוד250-400 ₪
מה המחיר להדברת חולדות בבניין מגורים באשדוד?200-400 ₪
טווח המחירים עבור הדברה נגד עכברים בבית באשדוד350-750 ₪
מחיר הדברת תיקנים באשדוד250-400 ₪

הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים של פסט מאסטר

השוק עמוס במדבירים וכולם מספקים הבטחות מכאן ועד להודעה חדשה. אז למה לבחור דווקא בנו? אנחנו שמחים ששאלתם.

הנה כל הסיבה לעשות הדברה באשדוד דווקא איתנו בפסט מאסטר:

✔️ בטיחות – כל המדבירים שאנחנו עובדים איתם הם מדבירים מורשים עם רישיון בתוקף.

✔️ ביטחון – המדבירים איתם אנחנו עובדים מספקים אחריות מלאה על העבודה שהם עושים.

✔️ מחיר – המחירים שלנו הם הזולים והמשתלמים ביותר בארץ, וזאת מבלי שנתפשר על עבודה מקצועית ויסודית.

נשמח לעמוד לרשותכם, אנחנו זמינים מסביב לשעון ובפריסה ארצית.