שירותי הדברה בבת ים הם מאוד מבוקשים אצלנו בפסט מאסטר, בשל העובדה שמדובר בעיר שמתפתחת באופן  מהיר, עם אינספור פרויקט בנייה חדשים וכמות תושבים שרק הולכת וגודלת. בנוסף מדובר בעיר שממוקמת במישור החוף, כך שמזג האוויר בה חם ולח במיוחד, מה שמושך מזיקים שונים לכל שכונות העיר, לבתים ועסקים גם יחד.

אם אתם מחפשים שירותי הדברה בעיר בת ים והסביבה שיעלימו מהמתחם שלכם כל מזיק במהירות, התקשרו אלינו ותוכלו לקבל מדביר זמין 24/7 להדברה דחופה מעכשיו לעכשיו בבת ים, במחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה. מהם סוגי המזיקים הנפוצים באזור מישור החוף, מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם, למה כדאי לבחור בנו וכמה זה יעלה לכם? הנה כל התשובות.

 

מדבירים בבת ים בזמינות 24/7 – מדבירים מנוסים ומחירים נוחים!

✔️ שירותי ריסוס והדברה בבת ים זה פסט מאסטר – מקצועיות מעל הכל.

✔️ קריאה למדביר מורשה בבת ים, שימוש בחומרים באישור המשרד להגנה”ס

✔️ הדברה, ריסוס או לכידת מזיקים בכל רחבי העיר בת ים – פסט מאסטר יש רק אחד

לוכד עכברים, לכידת חולדות, לוכד נחשים בבת ים, פינוי פגרים, איתור מזיקים ועוד

✔️ אחריות בכתב על כל שירותי הריסוס וההדברה בבת ים

✔️ הדברה 24/7 בבת ים בשכונות: רמת הנשיא, רמת יוסף, שיכון ותיקים, המרכז, קרית באבוב, נווה חוף, שיכון עמידר ונוספות

✔️ לקבלת הצעת מחיר על שירותי הדברה בעיר בת ים במחירים משתלמים >>

צרו קשר: 050-8303463

 

הדברה בבת ים
מדביר בבת ים – 24 שעות ביממה

 

 

מתי כדאי להזמין מדביר בבת ים?

כדאי להזמין שירות של מדביר בבת ים בכל מקרה בו אתם מזהים מזיק כלשהו שמתחיל לפלוש לבית, לעסק, לגינה או לחצר שלכם, שכן במרבית המקרים הדבר מעיד על קן או מושבה שמתחילים להתפתח באזור.

אותם מזיקים (למשל ג’וקים, יתושים או ברחשים) לא רק גורמים לתחושת גועל אלא גם עלולים לגרום למחלות בשל עקיצתם, כמו גם לפגיעה קשה ברכוש (כמו במקרה של טרמיטים), כשישנם מזיקים נוספים דוגמת נחשים ומכרסמים שעלולים אף לנשוך ולהכיש ולגרום למצבים מסכני חיים, כך שחשוב להיפטר מהם באופן מיידי. זוהי הסיבה שאנו מציעים שירותי הדברה בבת ים 24 שעות ביממה, מתי שרק תזדקקו לכך.

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים בעיר בת ים?

מזג האוויר החם והלח בבת ים גורם לכך שניתן למצוא ברחבי העיר כמעט את כל סוגי המזיקים הקיימים. הנה כמה מהנפוצים שבהם:

#1 ג’וקים ותיקנים – הדברת ג’וקים ותיקנים בבת ים היא דבר הכרחי בשל פרויקטי הבנייה הרבים שנבנים בעיר. עבודות הבנייה גורמות לרעידות אשר מבריחות את הג’וקים והתיקנים מתוך הביוב אל הבתים וקשה מאוד להיפטר מהם. הדבר נכון במיוחד בכל הקשור לתיקן האמריקאי שחי בביוב ומחפש מקומות מסתור ומזון בתוך מבנים. סוג נוסף של תיקן נפוץ בבת ים הוא התיקן הגרמני אשר מגיע לבית דרך קרטונים ומשלוחי מזון, הוא קטן יותר ונוטה להתחבא בתוך סדקים קטנים בקירות, שקעי ומוצרי חשמל.

#2 נמלים וטרמיטים – הנמלים פעילות מאוד עם בוא האביב והן נכנסות לבית מבחוץ ועשויות לפתח מושבות אדירות בתוך משקופים, סדקים בקירות וארונות מטבח. נמלים גורמות גם נזק רב לצמחייה שבחצר ועל כן חשוב להיפטר מהן בהקדם. חשוב להבדיל בין נמלים לבין טרמיטים אשר מאוד דומים להן במראה אך מסוגלים גם לכרסם במוצרי עץ שונים ולגרום לנזקים קשים למבנים ולרהיטים. מזיקים אלו אוהבים מאוד לחות גבוהה ולכן ניתן למצוא אותם בשפע בבת ים והסביבה.

#3 חרקים אחרים – בעיר בת ים ניתן למצוא עוד סוגי חרקים רבים אשר אוהבים לפלוש לבתים, עסקים, חצרות וגינות, כך שאם אתם צריכים שירותי הדברה נגד עכבישים בבת ים, או של יתושים, זבובים, פשפשים, פרעושים וקרציות, נוכל לעזור לכם גם בזה.

 

הדברת זוחלים ומכרסמים בעיר בת ים

באזור בת ים והסביבה ניתן למצוא גם מזיקים גדולים יותר, שלא ניתן להתעלם מנוכחותם בבית או בעסק. אלו הם מכרסמים וזוחלים דוגמת עכברים, חולדות ונחשים. עכברים וחולדות בעיקר גורמים נזק לרהיטים וכבלי חשמל ועשויים להעביר מחלות שונות לאדם באמצעות נשיכה או מגע עם השתן והצואה שלהם.

נחשים עשויים רק לגרום לפחד ואימה אך במידה ומדובר בנחש ארסי, הרי שהכשה שלו יכולה להיות מאוד מסוכנת. הצפע הארץ ישראלי הוא הנחש המסוכן ביותר שאותו ניתן למצוא בבת ים, בעיקר בקרבת החוף.

 

ריסוס בבת ים נגד נמלים, מזיקים ואחרים

ריסוס מהווה אופציה טובה ויעילה ביותר על מנת לחסל באופן מיידי סוגי מזיקים רבים. יחד עם זאת, משום שחומרי הריסוס הכימיים עשויים לפגוע בבריאותו של האדם, השימוש בהם שמור במיוחד לחוץ הבית, כמו במקרה של יתושים, עכבישים ותולעים. בתוך הבית יש לנהוג במשנה זהירות ולהשתמש באפשרות הריסוס רק כאשר אין ברירה ורק לאחר שדיירי הבית יוצאים מהמקום למשך מספר השעות הנדרש עבור כל חומר.

דוגמא מצוינת לכך היא כאשר רוצים להדביר פשפשים. מדובר בחרקים זעירים שלעומת פרעושים אינם רגישים למים ולכן שטיפה יסודית של הבית לא תעזור. הטיפול היעיל ביותר כנגדם מחייב שאיבה חזקה של כל משטחי המבנה, שימוש בקיטור חם ולאחר מכן ריסוס ייעודי.

ללא ריסוס או אחד מהשלבים הקודמים לו, תישאר כמות קטנה של פשפשים שתתרבה ותחזור לשגשג במבנה תוך זמן קצר. אנו מציעים שירותי ריסוס בבת ים והסביבה גם עבור תיקנים מסוגים שונים וגם עבור טרמיטים, כשבמקרה הזה את החומר הכימי אנו מחדירים לתוך מוצרי העץ שנדבקו ואפילו לתוך האדמה במקרים של דירות קרקע.

 

הדברה בבת ים באמצעות פיתיונות

ריסוס נגד קרציות ו/או פרעושים בבית וכנגד מזיקים אחרים נחשב ליעיל רק כאשר ניתן ליצור מגע ישיר בין הרעל לבין המזיק, אך מה עושים כאשר המזיקים מסתתרים במקומות צרים שאליהם לא ניתן להגיע? במקרים שכאלו הריסוס אינו יעיל ויש צורך להשתמש בשיטה חכמה יותר, באמצעות פיתיונות רעל.

הפיתיונות עשויים מחומר מזון שאהוב על אותו מזיק ספציפי שאובחן על ידי המדביר שלנו ומכיל בתוכו רעל. המזיק אוכל את המזון וחוזר בחזרה למושבה וכך למעשה מרעיל אותה תוך פרק זמן קצר. מדביר טרמיטים וחרקים אחרים בבת ים מקצועי כמו שתמצאו אצלנו נשען רבות על שיטת הפיתיונות, שנחשבת ליעילה ומוצלחת מאוד.

 

הדברה ירוקה בבת ים

על מנת למנוע מצב בו בני הבית או העובדים במשרד מורעלים מחומרי ריסוס שונים, קיימת תמיד האפשרות להשתמש בשיטות ההדברה הירוקה כנגד מגוון מזיקים. במהלך הדברה ירוקה אנו משתמשים בחומרים אורגניים טבעיים שמנגנון פעולתם כולל פגיעה במזיקים ולא בבני האדם ובסביבה.

שירות הדברה בבת ים שמבוצע בשיטה ירוקה יהיה בדרך כלל יקר יותר מהדברה קלאסית, אך הוא הרבה יותר בטוח ומתאים בעיקר לבתים שבהם ישנן נשים בהריון, ילדים קטנים, קשישים וחיות מחמד. באמצעות שיטות ירוקות ניתן לטפל במקרים “קלים” של הדברת תולעים וזוחלים אחרים אך גם במקרים קשים ומורכבים יותר כגון הדברה נגד פשפשים.

 

הדברת חולדות ועכברים בבת ים

הרבה הדברות בבת ים מבוצעות כנגד מכרסמים למיניהם דוגמת חולדות ועכברים, במיוחד כעת עם התחלת עבודות הרכבת הקלה, אשר גורמות לרבים מהם לברוח מהמסתור שלהם מתחת לאדמה. ההתקשרות עם לוכד עכברים וחולדות בבת ים עבור הדברת מכרסמים בבית או בחצר או בעסק חייבת להתבצע מיד כאשר מבחינים בהם וזאת מאחר וקצב ההתרבות שלהם מהיר מאוד.

אילו שיטות קיימות ללכידת עכבר או חולדה בבית או בעסק? קיימות 2 שיטות מרכזיות:

✔️שימוש במלכודות – דוגמת מלכודות דבק, קפיץ או מלכודות כלוב. שתי המלכודות הראשונות גורמות למותו של המכרסם וזו האחרונה מביאה לכליאתו בתור הכלוב כך שניתן לשחררו לחופשי במקום מרוחק מהמבנה. השימוש במלכודות שמור למקרים בהם מספר הפרטים במבנה אינו רב.

✔️ פיתיונות רעל – כאשר חודרים למבנה מספר רב של מכרסמים, המלכודות אינן אפקטיביות ומתבצע שימוש בחומרי מזון שונים המכילים רעל. לוכד עכברים וחולדות מקצועי כמו שתמצאו אצלנו יידע להציב את הרעל במקום שלא יהיה נגיש לילדים קטנים או חיות מחמד, שכן רעלים אלו מסוכנים לא רק לחולדות ועכברים. לאחר פרק זמן של עד יומיים כל המכרסמים בסביבת הרעל ימותו ותוכלו לפנותם בעצמכם או לברר לגבי שירות פינוי פגרים בבת ים שגם אותו אנחנו מציעים לכם.

 

לוכד נחשים בבת ים

גם נחשים עלולים להופיע בבתים ועסקים בבת ים, בעיקר כאלה עם חצרות וגינות. במידה וזיהיתם נחש בקרבתכם, אל תנסו ללכוד אותו בעצמכם. אומנם רוב הנחשים בישראל אינם מסוכנים לאדם אך עדיף שלא תיקחו את הסיכון הזה. הזמינו לוכד נחשים ותוכלו להיפטר ממנו במהירות ובצורה בטוחה, 24 שעות ביממה.

הלוכד יאפיין את סוגו של הנחש ובהתאם לכך יבחר את שיטת הלכידה המתאימה ביותר (שימוש בלוכדן, שק או אפילו תפיסה באמצעות הידיים במקרים של נחשים שאינם ארסיים). את הנחש המדביר אינו הורג, אלא משחרר אותו במקום מרוחק ומבצע רישום מסודר של סוגו ותהליך לכידתו כפי שמתבקש ממנו בחוק.

 

כמה עולה הדברה בבת ים?

המחיר להדברה או ריסוס בבת ים נע בין 200 שקלים לכמה מאות שקלים, כשניתן לומר כי המחיר תלוי במספר גורמים כגון סוג המזיק, כמות הפריטים שיש להדביר, גודל השטח שבו צריכה להתבצע ההדברה ומורכבות הפעולות שיש לבצע עד לסילוק מוחלט של המזיק. הנה טווח המחירים לשירותי הדברה בבת ים כפי שניתנים על ידינו.

הדברות בבת ים מחיר לפי שירות מדביר בבת ים מחיר ממוצע
עלות הדברת קרציות או פרעושים (מחיר לחדר) 500 – 250 ₪
הדברת ג’וקים וכל סוגי התיקנים בבבת ים 450 – 200 ₪
מחיר ריסוס נגד נמלים בבית בעיר בת ים 500 – 200 ₪
הדברת טרמיטים בבת ים (בהתאם לכמות הרעל שיש למקם בתוך שלד המבנה ו/או סביב הבית ) 1,500 – 350 ₪
לוכד נחשים בבת ים מחיר (לכידת נחש יחיד במיקום ידוע) 800 – 300 ₪
הדברה נגד דבורים וצרעות 500 – 250 ₪
הדברת פשפשים מחיר ממוצע (לפי חדר) החל מ – 500 ₪
העלות לקריאה ללוכד עכברים בבת ים 900 – 300 ₪

 

מחירים משתלמים עם אחריות מלאה

כשאתם מחפשים מדביר מומלץ בבת ים, העדיפו תמיד כזה אשר מציע לכם מלבד מחיר משתלם גם אחריות מלאה על העבודה, מה שאומר שהמחיר כולל בתוכו גם ביקורים נוספים של המדביר במקרה הצורך, ללא תוספת תשלום כלשהי. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו.

אנו מציעים לכם מדבירים מוסמכים זמינים 7 ימים בשבוע בפריסה ארצית מלאה, עם מחירים נוחים והוגנים גם כאשר מדובר בצורך שלכם במדביר בלילות, בסופי שבוע ובימי חג.  צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.