הדברה בבאר יעקב היא מסוג הדברים שלא תרצו לקחת בהם סיכונים – מדובר בבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם. אנחנו בפסט מאסטר נשלח אליכם מדבירים מורשים, שעושים שימוש בחומרים מאושרים בלבד

מחפשים חברת הדברה בבאר יעקב עם המלצות? פסט מאסטר מבצעת הדברות במחירים הוגנים וזמינות מיידית. קהל הלקוחות המרוצים שלנו בעיר מדבר בעד עצמו. בואו וגלו איך מדבירים מזיקים בעיר, מחירים מומלצים ולמה חברת הדברה מסודרת עדיפה על פני מדביר פיראטי.

 

חברת הדברה בבאר יעקב – מדבירים מורשים (מחירים מעולים)!

✔️ הדברות לכל סוגי המזיקים: ריסוס נגד ג'וקים, עכברים, פשפשים, נמלים ועוד 

✔️ ייעוץ ראשוני בשיחת טלפון ללא עלות ובלי שום מחויבות מצדכם

✔️ מדבירים באזור באר יעקב בזמינות גבוהה להדברה של בית, דירה או עסק

✔️ פעילות בכל שכונות העיר: תלמי מנשה, נווה דורון, פארק המושבה,

גני מנחם, חוטר, הרצל, בנים, באר יעקב הצעירה ועוד

✔️ להזמנת מדביר בבאר יעקב כולל אחריות >>

פנו אלינו: 050-8303463

 

הדברה בבאר יעקב
הדברה בבאר יעקב מחיר ללא תחרות, מדבירים מורשים, כולל אחריות

 

 

איך בוחרים חברת הדברה בבאר יעקב?

חוק הברזל בכל הקשור לטיפול במזיקים הוא לפעול במהירות. חרקים ושאר מזיקים שמגיעים אלינו הביתה, מתרבים בקצב. ככל שנשתהה בטיפול בבעיה, היא תלך ותחמיר. בעוד שבחלק מהמזיקים אפשר לנסות לטפל לבד, ברוב המקרים כדאי לפנות מראש לחברת הדברה מקצועית שתטפל בבעיה באופן ממוקד ויעיל.

לפני שבוחרים מדביר בבאר יעקב, הנה כמה דברים שכדאי שניקח בחשבון:

#1) האם למדביר יש רישיון הדברה בתוקף? כל מדביר מחויב בתעודת הסמכה ורישיון הדברה בתוקף, מטעם המשרד להגנת הסביבה. פנייה למדביר ללא רישיון עלולה לעלות לנו ביותר מסתם עבודה רשלנית – שימוש לא מבוקר בחומרי הדברה, שחלקם רעילים, מהווה סכנה בריאותית של ממש.

#2) האם המדביר מציע שירותי הדברה ירוקה? חומרי הדברה כימיים הם חומרים רעילים. חלק מחברות ההדברה כיום, מציעות שירותים מתקדמים של הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה בטוחה לשימוש עבור בני הבית ולסביבה. לכן, בבואנו לבחור חברת הדברה – נעדיף חברה שמציעה שירותי הדברה ירוקה כמו שירותי הדברה אורגנית בבאר יעקב, הדברה אקולוגית, וכד'.

 

מדבירים בבאר יעקב עם ניסיון ורישיון

כל מזיק דורש טיפול אחר, המותאם לו באופן ספציפי. כך למשל, הדברת ג'וקים בבאר יעקב תתבצע באמצעות שילוב של ריסוס ופיתיונות ג'ל, בעוד שטיפול בחולדות יתבצע באמצעות הצבה של מלכודות ייעודיות. אז נכון – כל מדביר יכול לרסס ולפזר מלכודות באופן אקראי.

אבל מדביר שצבר ניסיון רב והתמחות בטיפול במזיק מסוים, יידע לטפל בו ביעילות רבה יותר. לחברת הדברה גדולה יש יתרון מובהק על פני מדבירים פרטיים – חברות הדברה עובדות עם מדבירים רבים, ויש להן אפשרות לצוות לנו מדביר עם התמחות במזיק המסוים שנמצא אצלנו.

✔️ מידע נוסף: מדביר מומלץ

 

הדברת מזיקים בבאר יעקב

לעיתים קרובות המומחים שלנו נקראים לבצע הדברה – הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק. אנחנו מבצעים הדברות במסעדות, משרדים ואף מספקים שירותי הדברה בבאר יעקב לבית ספר ומוסדות חינוך אחרים. הנה כמה דוגמאות להדברות שאנחנו מבצעים:

סוג המזיקמידע על המזיקשיטת ההדברה המומלצת
הדברת ג'וקים בבאר יעקבמשפחת המקקים כוללת 4000 מינים, מתוכם 40 מינים נפוצים באזורי המחייה שלנו. מקקים יכולים להעביר וירוסים, בקטריות ופרוטוזואנים לבני אדם.הצעד הראשון בבואנו להדביר ג'וקים, הוא לזהות את סוג המקק שנמצא בבית. כל מקק דורש חומר הדברה אחר. בדרך-כלל נשתמש בגישה משולבת של  ריסוס לבית בבאר יעקב והצבת של פתיונות ג'ל רעילים.
הדברה בבאר יעקב נגד פשפשיםהרוב המוחץ של הפשפשים לא נטפלים לבני אדם. יוצא הדופן הוא פשפש המיטה (Cimex lectularius), הגורם לעקיצות מגרדות במיוחד. במקרה של אלרגיה עלולה להתפתח גם פריחה משמעותית.הדברת פשפשים היא הדברה מאתגרת ומורכבת. בפסט מאסטר אנחנו מיישמים טיפול משולב באמצעות שואב אבק, קיטור חם, ריסוס בחומרי הדברה מסוג קרבמאטים ופירתרואידים ובמקרים מסוימים גם טיפול באמצעות אנוקסיה.
הדברה נגד טרמיטים בבאר יעקבטרמיטים (Isoptera) הם תת-סדרה ממחלקת החרקים. הטרמיטים ידועים במבנים החברתיים הגדולים שהם מקיימים, המתבטאים בעבודה משותפת ושיטתית, וביכולתם לפרק ולעכל עץ – תכונה שהופכת אותם למטרד עבור בני אדם.באזור השפלה הדרומית כולה הטרמיטים נפוצים במיוחד. בשנים האחרונות נצפה גידול משמעותי שלהם בארץ. הדברה נגד טרמיטים מתבצעת בכמה חזיתות: ג'ל נגד טרמיטים בנקודות אסטרטגיות, ביחד עם חומרי הדברה נגד טרמיטים שיש להחדיר בקידוחים קטנים מסביב לבית.
הדברת כיני יונים בבאר יעקבאם יונים מקוננות לכם על אדן החלון,  סיכוי גבוה שהן נושאות איתן כיני יונים, שיחדרו אליכם הביתה. כיני היונים ניזונות מדם של יונים, אבל הן מוכנות להתפשר גם על דמם של בני אדם, ולהותיר עקיצות מגרדות.טיפול בכיני יונים מתבצע באמצעות ריסוס בכל האזור. בנוסף לריסוס, נדאג לניקיון יסודי באזורי הקינון של היונים באמצעות זרם מים בלחץ גבוה וסבון. המלאכה לא תושלם בלי טיפול בשורש הבעיה – סילוק קיני היונים. גם בסילוק הקן אנחנו בפסט מאסטר מטפלים במיומנות, תוך שימוש בדוקרנים ואמצעי הדברה נוספים.
הדברה בבאר יעקב לצרעותצרעות הן חלק מסדרת הדבוראים. הן חיות במבנים חברתיים גדולים. לנקבות הדבורה יש עוקץ המכיל ארס, השפעותיה של עקיצת הצרעה חולפות תוך 24 שעות, אך אנשים אלרגיים עלולים לחטוף שוק אנפילקטי מסכן חיים.את חומרי ההדברה עלינו להתאים לסוג הצרעה, גודל הנחיל ומיקום הקן. ריסוס צרעות מתבצעת באמצעות אחד מהשני החומרים המקובלים – דיפטרון א'.ס' או צרעון. במקרה של צרעות בודדות ניתן להסתפק בשימוש בשמן WD-40. בנוסף לריסוס, המדביר ידאג לפינוי הקן.

 


מחיר הדברה בבאר יעקב – כמה עולה?

כדי שנוכל להעריך כמה תעלה לנו הדברה, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כמה שיותר פרטים:

✔️ מהו המזיק שנרצה להדביר? לכל מזיק יש תעריף משלו, בהתאם למורכבות ההדברה הנדרשת. הדברת ג'וקים בבאר יעקב היא הדברה סטנדרטית וזולה יחסית. לעומת זאת, הדברה נגד טרמיטים נחשבת למורכבת יותר, ולכן תעלה יותר.

✔️ כמה חדרים צריך להדביר? זמן העבודה ועלות החומרים משפיעים על המחיר הסופי – הדברה של חדר אחד זולה יותר מהדברה של בית שלם פלוס גינה, משום שהיא מצריכה פחות זמן וחומרי הדברה.

✔️ באיזה חומרי הדברה נשתמש? מחיר הדברה בבאר יעקב נקבע גם בהתאם לסוג החומר. באופן כללי, הדברה כימית זולה יותר מהדברה ירוקה, משום שהדברה ירוקה דורשת שימוש בחומר בכמות גדולה יותר. יש לציין שמדובר בפער זניח, אשר מסתכם ברוב המקרים בעשרות שקלים בלבד.

הדברה בבאר יעקב מחיר לשירותמחיר מומלץ – מדביר בבאר יעקב
כמה עולה ריסוס נגד פרעושים בבאר יעקב450-700 ₪
הדברת ג'וקים מחיר ממוצע250-500 ₪
הדברת עכברים בבאר יעקב מחיר350-750 ₪
עלות הדברת חולדות בבאר יעקב (חולדה אחת)250-450 ₪
הדברה נגד חרקים מעופפים250-450 ₪
כמה עולה להרחיק קן צרעות בחצר?250-500 ₪
הדברה נגד עש בארונות הבית250-500 ₪
הדברה ירוקה בבאר יעקב מחיר ממוצע300-700 ₪

הדברות בבאר יעקב – פסט מאסטר לשירותך

חברת פסט מאסטר עובדת עם לקוחות פרטיים ועסקיים בעיר ובפריסה ארצית. מבחינתנו, לקוח מרוצה הוא לקוח חוזר – לכן אנחנו דואגים לספק עבודה מקצועית, תוך הקפדה על שירות מכבד בגובה העיניים. המדבירים שלנו ישתפו אתכם בכל הצעדים שהם נוקטים, ויקפידו לשמור על הבטיחות שלכם ושל בני ביתכם בתהליך ההדברה.

אנחנו מספקים שירותי הדברה בבאר יעקב בזמינות מיידית מסביב לשעון, בכל ימות השבוע ובמחירים הוגנים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.