פסט מאסטר – הדברה בבית שמש והסביבה במחירים נוחים עם מדבירים מורשים בלבד

העיר בית שמש אשר ממוקמת במחוז ירושלים, מאופיינת במזג אוויר חם שגורם למזיקים רבים לפלוש אליה, ולכן שירותי הדברה בבית שמש הם דבר מאוד מבוקש אצלנו בפסט מאסטר. בין אם לצרכי מניעה מראש לפני בוא הקיץ הלוהט ובין אם באופן דחוף כאשר כבר פלשו המזיקים השונים לבית, לגינה או לעסק, אנחנו נגיע אליכם במהירות ונטפל בבעיה ביעילות.

עבור אילו סוגי מזיקים נוכל לשלוח אליכם מדביר בבית שמש, באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים, כמה עולה הדברה ומדוע כדאי לכם להתקשר דווקא אלינו? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בבית שמש לטיפול בכל סוגי המזיקים (מחירים נוחים)!

✔️ אנו גאים להוביל את תחום ההדברה בבית שמש ואזור ירושלים

✔️ המדבירים שלנו מגיעים לכל כתובת בבית שמש והסביבה להדביר במקצועיות

✔️ מעוניינים בהדברה ירוקה? מגוון שיטות הדברה: אורגנית, אקולוגית, ביולוגית ועוד

✔️ הדברה בכל שכונות העיר: שכונות רמת בית שמש, גבעת שרת, רמת אברהם, נופי אביב,

רמת לח"י, נחלה ומנוחה, קרית בן אליעזר, גבעת סביון, הגפן, קרית אריה שיינפלד ועוד

✔️ ריסוס לבית עם מדבירים מומלצים – מחירים ללא תחרות, כולל אחריות >>

למדביר בבית שמש, התקשרו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בבית שמש
מדביר בבית שמש זמין בכל רגע ביממה – מדבירים מורשים בלבד – פסט מאסטר הדברה

 

 

ריסוס לבית בבית שמש, לדירה או לעסק

השיטה הכי מוכרת בתחום ההדברות היא שיטת ההדברה הכימית באמצעות ריסוס. שיטה זו נחשבת למאוד יעילה והיא מתאימה כמעט נגד כל סוגי המזיקים. אם תזמינו מאיתנו שירות הדברת ג'וקים בבית שמש או הדברת נמלים, זוהי האפשרות הראשונה שנציע לכם, כל עוד ניתן לגלות את המקור להופעתם. במידה ומדובר בג'וקים או נמלים שמסתתרים במקומות שלא ניתן להגיע אליהם, נציע לכם אפשרות נוספת – הדברה באמצעות פיתיונות מורעלים שנפזר בשטח.

כל פיתיון מכיל בתוכו ג'ל מיוחד שכולל מזון מורעל שהמזיק הספציפי אוהב. המזיק צורך את המזון המורעל ואינו נפגע ממנו באותו הרגע, אלא רק לאחר פרק זמן מה שבמהלכו הוא כבר חוזר לתוך מושבת האם שלו. לאחר שהוא מת, הרעל משתחרר מתוכו, נצרך על ידי שאר הפריטים במושבה והורג את כולם. שיטה זו נחשבת למאוד יעילה, בעיקר נגד התיקן הגרמני אשר אוהב להתחבא במקומות צרים וגם נגד נמלים, כולל נמלי אש.

 

הדברות מורכבות בבית שמש בשיטות משולבות

שירותי הדברה בבית שמש יכולים להיות גם יותר מורכבים. הדברות כאלו כוללות התעסקות עם מזיקים שהטיפול בהם אינו פשוט, אך המדבירים המקצוענים שלנו מסוגלים לטפל בכל סוגי המזיקים ללא בעיה. הנה כמה דוגמאות לכך:

✔️ הדברת פשפשים או פרעושים – פשפשים ופרעושים, שני סוגי חרקים שמסוגלים לגרום לכל אדם עקיצות וגירודים, הם מזיקים שמאוד קשה להדביר. הדברת פשפשים נחשבת למורכבת בשל העובדה שיש לבצע מספר פעולות על מנת להבטיח בית נקי מהם – שאיבה, טיפול בקיטור חם וריסוס. פרעושים פחות עמידים מפשפשים אך גם אותם מורכב יחסית להדביר, תוך כיבוס כל הבגדים והמצעים בטמפרטורה גבוהה, שימוש בקיטור חם ולאחר מכן ריסוס. גם ריסוס נגד קרציות, מזיק מאוד דומה לפשפשים ופרעושים, הוא דבר שבאפשרותנו להציע לכם.

✔️ הדברת טרמיטים בבית שמש – טרמיטים הם חרקים דמויי נמלים שגורמים נזק לכל מבנה בו הם נמצאים ומתרבים תוך גרימת ריחות צחנה קשים. הנזקים יכולים להתבטא בהרס רהיטים מעץ אך גם של יסודות המבנה. את הטרמיטים מדבירים באמצעות פיתיונות מורעלים בשילוב עם החדרת ריסוס, לעיתים אף לתוך האדמה ומתחת למרצפות באמצעות קידוח.

✔️ הדברת מכרסמים – כאשר מדובר במכרסם בודד, ניתן להיפטר ממנו בקלות באמצעות הצבת מלכודת. הדבר הופך ליותר מורכב כאשר מדובר בכמות מכרסמים רבה ואז יש להשתמש בשיטת ההרעלה. הדברה זו נחשבת למורכבת שכן לאחר מכן יש לדאוג גם לפינוי הפגרים, שאינם תמיד נגישים. בין אם תזדקקו לשירותיו של לוכד עכברים ובין אם להדברת חולדה או חפרפרת, אנו נדע לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.

 

הדברת חרקים מעופפים בבית שמש

סוג מזיקים נפוץ מאוד בעיר ובסביבתה הוא חרקים מעופפים, שמסוגלים לעוף ממקום למקום במהירות ולפלוש לחצרות ומרפסות של בתים ומוסדות שונים, כגון בתי כנסת, בתי ספר, גנים ועוד.

אנו מציעים לכם שירותי הדברה נגד כל סוגי החרקים המעופפים הקיימים, הנה כמה מהנפוצים שבהם:

#1 הדברת זבובים – זבובים נמשכים בעיקר לאשפה שמשמשת להם כמזון וחשוב מאוד להדביר אותם מאחר והם מעבירי מחלות. הדברה של זבובים מבוצעת באמצעות ריסוס על מוקד ההתרבות שלהם.

#2 הדברה נגד יתושים – מזיקים אלו נפוצים בעיקר בקיץ, העקיצה שלהם אינה נעימה ואף הם נחשבים למעבירי מחלות. יתושים מדבירים באמצעות ריסוס, ייבוש מקורות מים עומדים ולעיתים אף ביצוע של הדברה ביולוגית נגד ביצי היתושים.

#3 הדברת דבורים וצרעות – הדברת דבורים בבית שמש מבוצעת על ידי הרחקת הקן בשלמותו או שאיבת הדבורים ושחרורן במקום מבטחים. הדברת צרעות בבית שמש ניתן לבצע על ידי השמדת הקן באמצעות ריסוס, שכן לא מדובר בבעל חיים מוגן כמו דבורים.

 

הדברה ירוקה בבית שמש

מדבירים בבית שמש ברמה גבוהה, כמו שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר, הם כאלה שמלבד שיטות הדברה כימיות, ידעו להציע לכם גם שיטות הדברה ירוקות וידידותיות לסביבה. למעשה, אנחנו תמיד נציע לכם את האפשרות הזאת, במידה ונחשוב שהדבר יהיה יעיל מספיק. חומרי הדברה בבית שמש שנחשבים לירוקים הם כאלה על בסיס פרתרואידים טבעיים או על בסיס פרומונים מפיצי ריח. עוד אפשרויות ירוקות הן הדברה ביולוגית באמצעות אויבים טבעיים שניזונים מהמזיקים והדברה אלקטרונית באמצעות מכשירים שמפיצים גלי קול שמבריחים אותם.

 

שירותי הדברה בבית שמש מסביב לשעון

ישנם מקרים בהם תזדקקו לשירותי הדברה שאינם דחופים, למשל לצרכי מניעה מראש של הופעת מזיקים, לפני תחילת הקיץ. אך מה לגבי מקרים בהם תזדקקו לשירותי הדברה דחופים שאינם סובלים דיחוי? ובכן, גם במקרים הללו נוכל לעזור לכם, 24 שעות ביממה, עם שירותי הדברה מעכשיו לעכשיו בבית שמש. הנה כמה תרחישים שבהם כדאי שתזמינו אותנו באופן דחוף:

✔️ נחשים – אם הבחנתם בנחש שחדר לבית, בנחש שמסתובב בגינה או בביצי נחשים, התקשרו אלינו במהירות על מנת להזמין מדביר מקצועי. אל תנסו לפעול לבד, שכן ברחבי העיר ישנם נחשים שיכולים להיות ארסיים ביותר ומסכני חיים וחבל שתסכנו את עצמכם ללא סיבה.

✔️ חולדות ועכברים – הדברה או לכידה של מכרסמים שונים בעיר היא דבר שלא סובל דיחוי. מדובר במזיקים שגורמים נזק רב לרכוש, מסוגלים לנשוך ואף להעביר מחלות לבני אדם. ראיתם או שמעתם עכבר או חולדה? התקשרו אלינו מייד ואנו נדאג ללכוד או להדביר אותו ואף לפנות את הפגר בהמשך.

✔️ תולעים – גם הדברה נגד תולעים נחשבת לדבר דחוף. במקרה של הופעת תולעים בגינה, חשוב להדביר אותן באופן מהיר על מנת שלא יחסלו את כל הצמחייה וכאשר מדובר על תולעים שמופיעות בתוך מוצרי מזון במטבח, חשוב להבין מהיכן מקורן על מנת להיפטר מהן במהירות ולחזור לשגרת חיים רגילה.

✔️ צרעות ודבורים – העקיצה של חרקים אלו יכולה להיות מאוד כואבת ולעיתים אף קטלנית, ואם מדובר בקן שלם שהופיע אצלכם במרפסת או בגינה, חשוב שתתרחקו ממנו ותתקשרו אלינו מייד. אנו נעביר את הקן למקום מבטחים ובמידה ואין ברירה, נשמיד אותו בצורה מהירה.

✔️ פינוי יונה מתה – כאשר פגר של יונה נמצא אצלכם במרפסת, בגינה או בכניסה לבית, מלבד המראה הלא אסתטי, מדובר בנבלה שמפרישה ריח רע ואף מושכת אליה מזיקים נוספים. לא כדאי שתנסו להזיז את הפגר בעצמכם כדי שלא תידבקו במחלות, אלא פשוט תתקשרו אלינו על מנת לפנות פגר של יונה בבית שמש. אנו נפנה את הפגר במהירות ואף נרסס את המקום כנגד מזיקים.

 

מחיר הדברה בבית שמש – כמה עולה השירות?

מחיר שירותי ההדברה שלנו הוא דבר שמשתנה בהתאם לסוג המזיק הספציפי, כמותו בשטח ומורכבות ההדברה שלו. ניתן לומר כי נגד רוב סוגי המזיקים, ריסוס פשוט יתומחר ב- 250 שקלים, והמחיר יתייקר בהתאם לממצאים של המדביר בשטח. עוד חשוב לדעת כי המחיר יהיה יקר יותר בקיץ, מאחר וזוהי התקופה שבה המזיקים יותר נפוצים והביקוש לשירות רב יותר, וכך גם לגבי הזמנת מדביר בשעות שאינן שגרתיות, דוגמת שעות הלילה וסופי שבוע או רצון שלכם להזמין הדברה אורגנית (הדברה ירוקה) ולא הדברה כימית רגילה.

ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים המומלצים (והממוצעים) עבור הזמנת מדביר בעיר:

הדברה בבית שמש מחיר לפי סוג השירותמדביר בבית שמש – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר מדביר נמלים בבניין מגורים שלם בבית שנש250-500 ₪
הדברת עכברים בבית שמש (מחיר ממוצע)350-750 ₪
המחיר של ריסוס כימי או איוד של תולעי עץ ברהיטים250-400 ₪
כמה עולה הרחקת שממיות במרפסת דירה בבית שמש?250-400 ₪
הדברת פשפשים בחדרי מדרגות של בניין – מחיריםהחל מ-400 ₪ לכל קומה
עלות הדברת חיפושיות בחצר בית250-350 ₪
לכידה / הדברת חולדות בחדר האשפה בבית שמש250-500 ₪
כמה עולה הדברת עש בארונות?250-500 ₪
הדברה נגד קרדית האבק בדירה שלמה מחיר250-500 ₪

מדבירים בבית שמש עם אחריות מלאה

דבר חשוב מאוד הוא להתקשר עם חברת הדברה בבית שמש כמונו, אשר מציעה לכם מלבד מחירים משתלמים והוגנים, גם אחריות ארוכת טווח שתקבלו בכתב. אנשים רבים התקשרו עם חברות הדברה כאלה ואחרות שהציעו להם מחירים נמוכים, וגילו כי הניסיון לחסוך עלה להם ביוקר.

המזיקים לא באמת הושמדו או שחזרו תוך זמן קצר, והם נאלצו לשלם שוב עבור שירותי הדברה. מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.