הדברה בבני ברק דורשת ידע וניסיון בסוגי המזיקים והחרקים הנפוצים בעיר. בני ברק היא העיר הצפופה ביותר בישראל, וככזאת היא מושכת גם לא מעט מזיקים וחרקים. אנחנו בפסט מאסטר צברנו ניסיון רב בשירותי הדברה באזור בני ברק.

אם אתם מחפשים מדביר בבני ברק שיכול לתת לכם פתרון מדויק ומהיר במחירים נוחים במיוחד וזמינות 24 שעות ביממה, הגעתם אל המקום הנכון. איך מתבצעות הדברות בבני ברק וכמה עולה הדברה בממוצע? מיד תבינו.

 

חברת הדברה בבני ברק – מדבירים במחיר מיוחד (זמינות גבוהה)

✔️ מבחר סוגי הדברות בבני ברק: הדברה ירוקה, אורגנית, ריסוס לבית בבני ברק ועוד

✔️ הדברת מזיקים בבני ברק: הדברת זבובים, נמלים, טרמיטים, לוכד עכברים, חולדות ועוד

✔️ הדברות בכל רחבי העיר בני ברק: קרית הרצוג, פרדס כץ, אור החיים, רמת רלחנן,

זכרון מאיר, רמת אהרון, גבעת רוקח, הר שלום, גני גד, תל גיבורים ושכונות נוספות

✔️ מדביר בבני ברק עם המלצות זמין לשירותכם 24 שעות ביממה >>

למידע ולהצעת מחיר: 050-8303463

 

הדברה בבני ברק
הדברות בבני ברק, כל סוגי המזיקים: ג'וקים, נמלים, טרמיטים, עכברים, חולדות ועוד

 

 

מתי כדאי להזמין מדביר בבני ברק?

בני ברק נחשבת לעיר הצפופה ביותר בארץ. לפי נתונים מטעם הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בבני ברק מתגוררים לא פחות מ-27,842 תושבים על כל קמ"ר בעיר – ובעברית צחה: צפוף, צפוף מאד. לשם השוואה, העיר השנייה בצפיפותה בישראל היא גבעתיים, עם 18,730 תושבים לכל קמ"ר. לצערנו, היכן שישנם אנשים רבים, יש גם מזיקים וחרקים רבים.

החרקים והמזיקים נמשכים בעיקר לשאריות המזון שאנחנו מותירים – מספיק פירור אחד על השיש כדי שגדוד נמלים יגיע בעקבותיו. מלבד הצפיפות, בני ברק היא עיר עם תשתיות עירוניות עמוסות, ולכן היא מושכת אליה גם לא מעט עכברים וחולדות. המאפיינים הייחודיים של העיר, דורשים פתרונות הדברה שמותאמים לאופי העיר.

המקצוענים איתם אנחנו עובדים בפסט מאסטר הם בעלי ניסיון רב בשירותי הדברת מזיקים בעיר, אז אם אתם מחפשים מדביר מומלץ בבני ברק אל תהססו ליצור קשר ולקבל הצעת מחיר זולה ומשתלמת במיוחד!

 

ריסוס ג'וקים בבני ברק

ישנן הדברות בבני ברק שהן מבוקשות במיוחד, אחת ההדברות הפופולריות ביותר בעיר היא ריסוס לבית בבני ברק נגד ג'וקים. בישראל קיימים שני סוגי ג'וקים נפוצים במיוחד, ואם מצאתם ג'וק בבית, סביר להניח שמדובר באחד מהם:

✔️ תיקן אמריקאי – התיקן האמריקאי נמנה בין הג'וקים הגדולים ביותר בארץ, והוא מגיע עד לגודל של 5 ס"מ. התיקן האמריקאי חובב לחות, ולכן סביר שנמצא אותו באיזור המקלחת והכיור. הצרה הגדולה ביותר עם התיקן האמריקאי, היא היכולת שלו לעופף ממקום למקום, מה שהופך אותו ליצור מסרט אימה של ממש. הדברה של תיקן אמריקאי נעשית מורכבת מרגע הופעתו, ולכן מומלץ לרסס מדי שנה כדי למנוע את הופעתו מלכתחילה.

✔️ תיקן גרמני – צבעו של התיקן הגרמני הוא חום אדמדם. גודלו הממוצע הוא 2 ס"מ, והוא עלול לגרום למחלות ואלרגיות. התיקן הגרמני פעיל בעיקר בשעות הלילה, וסולד מאור השמש. לעומת התיקן האמריקאי, את התיקן הגרמני מרססים רק במידה ומבחינים בנוכחות שלו בבית.

הדברת בית בבני ברק נגד ג'וקים נעשית בטכניקה של ריסוס, או מריחת פיתיונות ג'ל באזורים בהם הג'וקים נותנים להסתתר – ארונות מטבח, סדקים צרים וחדרי אמבטיה. הג'וקים טועים לחשוב שהג'ל הוא מזון תמים, אך בתוכו יש רעל שמחסל את הג'וקים תוך זמן קצר.

 

לוכד עכברים או לוכד חולדות בבני ברק

נוכחות של עכבר או חולדה בבית מצריכה הדברה דחופה, כי רוב הסיכויים שלא תרצו לארח חולדה בסלון הבית שלכם לאורך זמן. לא רק שחולדות ועכברים מעוררים תחושת דחייה ברוב האנשים, הם גם מעבירים מחלות לבני אדם והורסים רהיטים באמצעות כרסום.

לפני שאתם מזמינים לוכד עכברים באזור בני ברק, כדאי שתנסו להבין אם יש לכם עסק עם חולדה או עם עכבר, משום שתהליך הלכידה שלהם הוא מעט שונה. מדבירי מזיקים בבני ברק יידעו לזהות אם מדובר בחולדה או שיש צורך לעשות שימוש באמצעי לכידה והדברה של עכבר, ובאיזה כמות של מכרסמים מדובר, אבל גם אתם יכולים לדעת באמצעות כמה סימנים פשוטים:

#1 גודל – עכבר קטן יותר מחולדה וזנבו קצר. אורכו הממוצע של עכבר הוא 5 ס"מ, ואילו חולדה מגיעה לאורך של 10 ס"מ ויותר, וזנבה ארוך מאד.

#2 צורת האוזניים – לעכברים יש אוזניים עגולות ואילו חולדות מתאפיינות באוזניים מחודדות.

#3 גללים – הגללים של החולדה גדולים יותר מאלו של העכבר. גללים של עכבר מגיעים לגודל של עד חצי ס"מ, והם צרים ומחודדים בקצוות. גללים של חולדות, לעומת זאת, מגיעים עד לאורך של 1.5 ס"מ והם ארוכים ומתפתלים.

לכידת חולדות מורכבת יותר מלכידת עכברים משום שהן אינטליגנטיות יותר, ויודעות להתחמק מהמלכודות. הטיפול בעכברים ובחולדות מתבצע באמצעות מלכודות, רצוי לבחור במלכודות הומניות שלא מסבות סבל מיותר לעכברים ולחולדות, ובסוף ניתן לשחרר אותן הרחק מהבית.

 

הרחקת יונים בבני ברק

הדרך היעילה ביותר להרחיק יונים מהבית, היא להפוך את אזור הבית שלכם ללא ראוי למגורים עבורן. בעבר היו מטפלים ביונים באמצעות רעל, אבל כיום כבר לא נוהגים להשתמש בשיטה הזאת. ניתן להרחיק יונים בצורה הומנית, מבלי לפגוע בהן. אם אתם מחפשים מדביר בבני ברק שהוא גם לוכד יונים בהכשרתו, אנחנו בפסט מאסטר נשמח לקשר אתכם עם איש המקצוע המתאים ביותר.

הרחקת יונים מתבצעת באחת מהשיטות הבאות:

✔️ רשת דוקרנים: המדביר יתקין רשת דוקרנים שתהפוך את משטח הקינון לבלתי שמיש עבור היונים, והן יעזבו את האזור כדי לחפש מקום אחר לקונן בו. השיטה הזאת יעילה במקרה של יונים שנמצאות על אדן החלון, המרפסת או המזגן.

✔️איטום פתחים באמצעות רשת: בשיטה הזאת המדביר מתקין רשת שאוטמת פתחים שונים לכניסתן של יונים. שיטה זו יעילה במקרה של יונים שנמצאות במסתורי כביסה, בניינים משותפים ופתחי ונטות ותעלות אוורור.

✔️ סילוק קן יונים: במידה ויש קן באזור הבית שלכם, כל מאמצי ההרחקה עלולים להיכשל אם לא יתבצע סילוק של הקן. מדביר המתמחה בהרחקת יונים יסלק עבורכם את הקן, ורק אחר-כך ישתמש באמצעים שנועדו להרחקת יונים בעתיד.

קריאה נוספת: איך מטפלים בכיני יונים בבית? 

 

מחיר הדברה בבני ברק – כמה עולה מדביר?

אנחנו בפסט מאסטר מציעים את המחירים הזולים והמשתלמים ביותר עבור הדברה בבני ברק. המחיר לשירותי ריסוס והדברה ייקבע באופן סופי בהתאם לסוג המזיק ומורכבות ההדברה הנדרשת. בעמוד מחירון ההדברות שלנו תוכלו לקבל מושג כללי על המחירים עבור שירותי הדברת המזיקים השונים. המחירון מבוסס על סקר שוק עדכני, ובכל מקרה אנחנו מקפידים להציע מחירים משתלמים בהרבה משל מדבירים אחרים בשוק.

אם תרצו לקבל הצעת מחיר הוגנת ומדויקת ככל האפשר, אל תהססו להתקשר אלינו ולתאם הדברה בבני ברק היום, כי יש מצבים שלא סובלים דיחוי!

הדברה בבני ברק מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ למדביר מורשה
הדברה נגד נמלים בבית בבני ברק מחיר 250-400 ₪
מחיר הדברת ג'וקים בבני ברק250-500 ₪
כמה עולה הדברת טרמיטים בעיר350-1500 ₪
עלות לוכד עכברים באזור בני ברק250-600 ₪
הדברת כיני יונים מחיר לתושבי העיר300-500 ₪
מה העלות של הדברת חפרפרת בבני ברק?400-800 ₪
לכידה והדברה של חולדה בודדת בחדר אשפה250-500 ₪
כמה עולה הדברת עש בארונות בית בבני ברק?250-500 ₪
הדברת בניין מגורים בבני ברק (כולל לובי ומדרגות)300-500 ₪

 

4 סיבות לבצע הדברות בבני ברק עם פסט מאסטר

✔️ בטיחות – שוק ההדברות עמוס במדבירים, לצערנו חלקם חאפרים שעלולים לבצע עבודה לא מקצועית ואפילו לא בטיחותית. חברת פסט מאסטר עובדת אך ורק עם מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה בתוקף.

✔️ אחריות על כל עבודה – עוד סיבה לבחור בפסט מאסטר, היא העובדה שהמדבירים שלנו מספקים אחריות מלאה על העבודה שלהם – מה שלא תמצאו בהרבה מחברות ההדברה האחרות.

✔️ שירות אנושי ואדיב – מדביר נכנס אליכם לבית הפרטי, ולכן חשוב לנו שתרגישו בנוח. אצלנו בפסט מאסטר שירות אדיב הוא אחד מכללי היסוד, כי חשוב לנו שתצאו בהרגשה טובה.

✔️ זמינות 24 שעות ביממה – אנחנו בפסט מאסטר יודעים שאם נתקלתם בנחש או חולדה בבית, כנראה שלא תרצו לחכות עד שהמדביר ירים את הטלפון. אנחנו זמינים 24 שעות ומגיעים בזריזות לטפל במקרי חירום. הדברה בבני ברק נגד מזיקים ביום ובלילה עושים רק עם פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.