הדברה בקיסריה נדרשת בבתים פרטיים וגם בבתי עסק. אף פעם לא נעים להיתקל במזיקים בבית, בגינה או במשרד, ובדיוק בגלל זה אתם תמיד צריכים שיהיה לכם מספר טלפון של חברה מקצועית שמציעה שירותי הדברות בקיסריה.

אם תתקשרו אלינו לפסט מאסטר תגלו כי הזמנת הדברה באזור קיסריה היא דבר פשוט וקל. בשיחת טלפון קצרה אנו נדאג לשלוח אליכם מדביר מקצועי, כזה שיוכל להגיע אליכם במהירות ולפתור את הבעיה ביעילות.

 

חברת הדברה בקיסריה – טיפול בכל סוגי המזיקים במחיר נוח

✔️ מדבירים בקיסריה וטיפול במזיקים באמצעים בטוחים כולל אחריות על הטיפול

✔️ ריסוס לבית בקיסריה נגד ג'וקים או כל מזיק אחר ע"י מדביר מורשה

✔️ הדברה ירוקה בקיסריה ושיטות נוספות – שימוש בחומרים מאושרים בלבד

✔️ הדברה בקיסריה בשכונת הפרחים, הצמרות, אבני החן ובכל רחבי קיסריה!

✔️ מחירי ההדברה הטובים ביותר בקיסריה, להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בקיסריה
הדברה בקיסריה והסביבה נגד מזיקים מכל הסוגים

 

 

מדביר בקיסריה – להקדים תרופה למכת המזיקים

תקופת הקיץ באזור קיסריה מלאה במזיקים: ג'וקים, נמלים ויתושים הם רק כמה דוגמאות מבין אינספור סוגי מזיקים שאוהבים את עליית הטמפרטורות והלחות ועל כן מתחילים להיות פעילים בקיץ ולהתרבות. על מנת למנוע ככל שניתן את מכת המזיקים התקופתית, חשוב מאוד שתזמינו אותנו לבצע אצלכם הדברת יתושים והדברה נגד מזיקים אחרים, עוד לפני תחילת הקיץ וממש עם תחילת האביב. הדברה מניעתית תספק לכם מספר יתרונות מובהקים:

✔️ הדברה עם פחות חומרים רעילים לעומת הדברה שיש לבצע באופן דחוף (כאשר המזיקים כבר פלשו למתחם שלכם), הדברה בקיסריה מהסוג המניעתי משיגה את אותה יעילות תוך שימוש בפחות חומרים כימיים חזקים, כך שהסיכוי לפגיעה בכם ובסביבתם יפחת. הדבר מתאפשר באמצעות ריסוס שכולל בתוכו חומרים כימיים בריכוז נמוך הרבה יותר.

✔️ אפשרויות הדברה ירוקה יעילות יותרכשתתקשרו איתנו תגלו כי תמיד נוכל להציע לכם אפשרויות הדברה ירוקות. יחד עם זאת, כאשר מדובר בהדברה מניעתית וכשאין עדיין מזיקים רבים בשטח, הדברה ירוקה בקיסריה הופכת לאפשרות יותר ריאלית ויעילה ותופתעו לגלות כיצד ביצוע של מספר פעולות, כגון פיזור של שמנים אתריים ואפילו שתילת צמחי תבלין מסוימים, מסוגלות להרחיק את המזיקים מבעוד מועד.

✔️ איתור מזיקים רדומים בזמן ככל שתזמינו אותנו יותר מוקדם ולפני תחילת הקיץ, נוכל לזהות בזמן מזיקים שפועלים בשטח שלכם על אש קטנה, רגע לפני ההתפרצות הגדולה שלהם. הדבר מתאפשר באמצעות זיהוי של סימנים מחשידים (צואה, נשלי עור וכו') ואף שימוש במלכודות דבק שמכילות פרומון שמושך את המזיקים אל המלכודת.

✔️ מחיר הדברה זול יותר האם ידעתם כי הזמנת מדביר בקיסריה בתקופת הקיץ תעלה לכם הרבה יותר? זוהי התקופה בה הביקושים לשירותי הדברה בקיסריה עולים, מה שמקפיץ את המחירים. התקשרו אלינו כבר בתחילת האביב ותזכו במחירים נוחים הרבה יותר.

גם אם אתם עוברים לדירה חדשה לחלוטין בקיסריה או לבית שעבר שיפוץ, מומלץ מאוד שתתקשרו אלינו לשם הזמנת ריסוס בדירה והדברה מניעתית עוד לפני האכלוס, מה שיאפשר לנו עבודה נוחה ומהירה יותר ויספק לכם שקט ממזיקים שונים לפחות לחודשים הראשונים (גם תקבלו אחריות על כך).

כמובן שתמיד נוכל להגיע אליכם גם לשם ביצוע הדברה דחופה בקיסריה, במידה ומזיקים כלשהם כן הצליחו לפלוש למתחם שלכם. אנו פועלים 24 שעות ביממה ונוכל להגיע אליכם לכל מקום בקיסריה באופן מהיר ביותר.

 

הדברה בקיסריה לבתים פרטיים

בקיסריה רוב רובה של הבנייה הוא על הקרקע, מה שמתבטא בבתים פרטיים רבים. מבנים מהסוג הזה הרבה יותר מועדים לפורענות מבחינת מזיקים, מאחר והגישה אליהם יותר קלה עבורם, בין אם דרך פתחי הביוב ובין אם דרך החצר. זוהי הסיבה מדוע הדברת בית פרטי בקיסריה יש לבצע באופן תקופתי לפחות פעם בשנה.

המזיקים הנפוצים ביותר הם כמובן נמלים וג'וקים. הדברת נמלים בקיסריה ניתן לבצע באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים ואילו הדברת ג'וקים בקיסריה מבוצעת על ידי ריסוס לתוך פתחי הביוב

 

למה מומלץ להזמין ריסוס לבית בקיסריה באופן קבוע?

הדברה ביתית בקיסריה באופן תקופתי נחשבת למאוד יעילה גם נגד יתושים, ברחשים וזבובים, שאוהבים מאוד לפלוש לגינות פרטיות כשהטמפרטורות עולות והופכים את הישיבה בגינה לבלתי נסבלת. גם סוגי מזיקים נוספים שאינם חרקים מתעוררים בתקופת הקיץ ויכולים לפלוש לתוך הגינה והבית שלכם, כגון זוחלים ומכרסמים שונים, במיוחד נחשים, עקרבים, עכברים וחולדות.

חברת הדברה בקיסריה מקצועית כמונו תדע לטפל גם בכך, בדרך כלל באמצעות מלכודות, כך שלא תצטרכו לסכן את עצמכם בעקיצה, הכשה או נשיכה, תוך ניסיונות תפיסה עצמאיים.

 

מדבירים בקיסריה באמצעות טיפול במקורות מים עומדים

אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לבואם של מזיקים שונים הוא מקורות מים עומדים. היכן שיש מים עומדים, המזיקים מתרבים ובכמויות! יתושים הם כמובן סוגי המזיקים הידועים ביותר מהבחינה הזאת, אך גם ברחשים וזבובים מאוד נפוצים בקרבתם.

לכן, כאשר תזמינו מאיתנו הדברה בקיסריה נגד חרקים מעופפים למיניהם, היא תכלול מלבד ריסוס גם טיפול באותם מקורות מים עומדים שתמיד ימצאו בקרבת מקום. אילו יכולות להיות נזילות ביוב, נזילות של מערכת ההשקיה, עציצים שאינם מנקזים טוב את מי ההשקיה, בריכות נוי בעייתיות ועוד.

 

הדברות מורכבות בקיסריה נגד סוגי מזיקים ספציפיים

ישנם מזיקים שהטיפול בהם קל ופשוט יחסית (למשל נמלים ותיקנים, שניתן להדביר באמצעות ריסוס ופיזור של פיתיונות ג'ל מורעלים), אך ישנם גם כאלה שעבורם נדרשות פעולות יותר מורכבות. לא כל חברה שמספקת שירותי הדברה בקיסריה והסביבה תדע לטפל בהם, אך אצלנו בפסט מאסטר מתמחים גם בכך והנה כמה דוגמאות לכך:

#1) הדברת פשפשי מיטה בקיסריה מרגע שחדרו לביתכם פשפשים, קשה מאוד להיפטר מהם ללא הדברה מקצועית. הדבר נכון במיוחד לגבי פשפש המיטה, אשר אוהב מאוד להימצא על גבי בגדים, מצעים, ספות ומזרונים ונוהג לעקוץ ללא הפסקה בכל לילה. על מנת להדביר פשפשי מיטה, יש לבצע שאיבה חזקה באמצעות שואב מיוחד, לטפל בחדרים על ידי מכשיר קיטור ובשלב הסופי לבצע ריסוס על מנת לוודא שכל הפשפשים חוסלו.

#2) הדברת טרמיטים בקיסריה הטרמיטים הם מזיקים שמסוגלים לפתח מושבות ענקיות בעומק האדמה ובאמצעות מחילות להגיע אל מקומות שמכילים מקורות מזון עבורכם. אלו יכולים להיות רהיטי עץ, משקופי דלתות וקירות של בתים ועסקים. משום שבקיסריה בתים צמודי קרקע רבים, הרבה יותר קל לטרמיטים לחדור אל תוך הבתים. על מנת להדביר טרמיטים יש להחדיר ריסוס לתוך המושבות שלהם על ידי קידוחים לתוך האדמה, מתחת לרצפה והפרקטים ולתוך המשקופים.

#3) הדברת דבורים וצרעות בקיסריה חרקים מעופפים אלו עוקצים ומכאיבים ועשויים גם לסכן חיים. ההדברה של קן צרעות או קן דבורים מורכבת בשל הסכנה שהן מהוות. את הצרעות מותר להדביר על ידי אמצעים כימיים ואילו הדבורים מוגנות על פי חוק. במקרה של דבורים נהוג להעביר עם הקן בשלמותו למקום מרוחק ואילו במקרה של צרעות אפשר להדבירן על ידי שימוש בפיתיונות מורעלים וריסוס.

 

מחיר הדברה בקיסריה – כמה עולה השירות?

מחיר הדברה בקיסריה הוא דבר שנקבע באופן פרטני אל מול כל לקוח ובהתאם לממצאים בשטח, אך בכל מקרה, במרבית המקרים, הדברה בקיסריה אינה אמורה לעלות לכם יותר מידי. למשל, עלות הדברה בקיסריה של בית פרטי קטן בן 2-3 חדרים אמורה להתחיל במחיר של כ-200 שקלים בלבד. במידה ומדובר בבית פרטי עם יותר חדרים, יותר מקומה אחת ושקיימת בו גם גינה עם צמחייה, הרי שמחיר ההדברה יהיה גבוה יותר.

 

עלות מדביר בקיסריה – ממה היא מושפעת?

המחיר יכול להתייקר ככל שיש צורך להשתמש בכמה שיטות הדברה בו זמנית (למשל, ריסוס לבית בקיסריה נגד פשפשים, בנוסף לביצוע שאיבה ושימוש במכשיר קיטור) או כשיש צורך במספר ביקורים. גם הזמנה שלנו באופן דחוף, למשל אם תזדקקו לשירותיו של לוכד עכברים בקיסריה או לוכד חולדות או נחשים באמצע הלילה, תעלה לכם יותר מהרגיל.

ריכזנו עבורכם את טווחי המחיר הממוצעים עבור שירותי הדברה בקיסריה. קראו ושימרו זאת בעת השיחה עם הנציג שלנו:

 

הדברה בקיסריה מחיר לפי סוג השירותמדביר בקיסריה – מחיר מומלץ לצרכן
הדברת מקקים בקיסריה מחיר ממוצע250-550 ₪
עלות הדברה נגד עכברים בקיסריה200-450 ₪
לוכד חולדות באזור קיסריה מחיר350-750 ₪
מחיר להדברת נמלים בבית פרטי בקיסריה200-300 ₪
עלות הדברת תולעי עץ ברהיטים בקיסריה250-400 ₪
כמה עולה להזמין לוכד נחשים בקיסריה?300-700 ₪
מהי העלות להדברת פרעושים בקיסריה?450-700 ₪
ריסוס בחצר הבית בקיסריה נגד זחלים ותולעים250-500 ₪

כפי שתבינו בשיחת הטלפון הראשונית איתנו, המחירים אצלנו בפסט מאסטר הם מהמשתלמים בשוק, מה גם שהם כוללים אחריות ארוכת טווח שתקבלו בכתב, כך שתמיד תוכלו להזמין אותנו שוב ללא תוספת עלות במידה והמזיקים חזרו אליכם מסיבה כלשהי. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.