הרבה בעלי בתים ועסקים מזמינים בכל יום שירותי הדברה במרכז הארץ. מאחר ואזור זה מאופיין בלחות גבוהה וקיץ חם במיוחד, כמו גם במספר תושבים גבוה אשר מייצר אשפה רבה. המזיקים השונים אוהבים לפלוש לבתים, לחנויות, לחצרות ולגינות, על מנת למצוא בהם מזון ומקום מסתור בו יוכלו להתרבות באופן חופשי.

אצלנו בחברת פסט מאסטר יוכלו לפתור עבורכם את בעיית המזיקים עם שירותי ריסוס והדברה ברמה גבוהה אשר ניתנים 24 שעות ביממה במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים באזור המרכז, מהן שיטות ההדברה הקיימות, כמה עולים שירותי הדברה במרכז, מדוע להדביר עם פסט מאסטר ולא עם חברות אחרות? כמו גם תשובות לשאלות רבות אחרות, את הכל תגלו מיד.

 

מדבירים במרכז הארץ בכל היישובים, זמינות מלאה סביב השעון!

✔️ מדבירים מקצוענים שעושים שימוש רק בחומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

✔️ אחריות בכתב ללקוח בסיום כל הדברה או ריסוס במרכז הארץ

✔️ עובדים במספר שיטות הדברה במרכז, הגעה מהירה ושירות מקצועי

✔️ לוכד עכברים, לוכד חולדות, לוכד נחשים בכל אזור המרכז

✔️ שירותי הדברה, לכידה, ריסוס בכל ערי המרכז במחירים אטרקטיביים!

✔️ למידע נוסף והצעת מחיר לשירות של מדביר במרכז >>

צרו קשר במספר: 050-8303463

 

שירותי הדברה במרכז הארץ
מדביר במרכז הארץ לביצוע ריסוס או הדברה 24 שעות

 

 

הדברת מקקים במרכז

תיקנים, ג'וקים, מקקים – לא משנה באיזו מילה תבחרו, נחשבים לסוג מזיקים נפוץ מאוד באזור המרכז. אותם חרקים גורמים לתחושות גועל קשות ואף עלולים לגרום למחלות ולכן חשוב להזמין מדביר בזמן על מנת שלא יתרבו במתחם שלכם. הדברת מקקים במרכז הארץ מתמקדת בשני סוגי מקקים אשר מאוד נפוצים באזור זה – התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי.

התיקן האמריקאי גדול יותר, לרוב מעופף בחוץ אך יכול להיכנס לבית גם דרך פתחי הביוב. כנגדו משתמשים בריסוס.

הדברת תיקן גרמני היא מצב מעט יותר מורכב. זהו ג'וק קטן, שנוטה להסתתר ולבנות מושבה גדולה, בתוך סדקי קירות, משקופים, שקעים ומכשירי חשמל שונים. ריסוס בלבד אינו יעיל כנגד סוג תיקן זה ולכן משתמשים גם בפיתיונות ג'ל רעילים.

 

הדברת טרמיטים ונמלים במרכז

טרמיטים ונמלים אולי דומים מעט בצורתם אך הם שונים לחלוטין מבחינת הנזק שהם יגרמו לכם וגם מבחינת שיטת ההדברה שלהם. מרבית הנמלים אינן מזיקות אך חלקן עלולות לעקוץ וגם לגרום נזקים לצמחייה. הדברה של נמלים מבוצעת בקלות יחסית באמצעות פיתיונות ג'ל שמחסלים את כל המושבה במהירות.

טרמיטים לעומת זאת יכולים לגרום לנזקים קשים ליסודות המבנה ולרהיטים שבתוכו ואי אפשר להתעלם מקיומם. הטרמיטים הם גם הרבה יותר עמידים וקשוחים מנמלים ועל כן הדברתם דורשת פעולות הרבה יותר אגרסיביות. הדברת טרמיטים כוללת שימוש לא רק בפיתיונות אלא גם בריסוס חזק אשר מבוצע לעיתים גם לתוך חורים בקירות, מתחת לריצוף, בתוך משקופים ואפילו בתוך האדמה.

 

הדברת קרציות ופרעושים במרכז

שני סוגי חרקים אלו מקורם מחוץ לבית והם חודרים אליו לאחר שהצליחו להגיע אל פרוותם של חיות המחמד שלכם. אלו יצורים טפילים מוצצי דם שחלקם יכולים לגרום למחלות קשות אצל האדם. הדרך הטובה ביותר להיפטר מהם היא על ידי הרחקת בעל החיים מהבית והחצר למשך מספר שעות, במהלכן חיית המחמד תטופל על ידי הווטרינר והבית והחצר על ידי מדביר מקצועי שתזמינו מאיתנו.

ההדברה מבוצעת על ידי ריסוס, כשבמידה והפרעושים והקרציות התרבו מאוד בתוך הבית, מומלץ להציף מעט את הרצפה ורק לאחר מכן לרסס. הפרעושים והקרציות רגישים מאוד למים ולמעשה טובעים במגע איתם.

 

הדברת פשפשים במרכז

כל מדביר שתזמינו להרחקת מזיקים ידע לומר לכם, כי הדברת פשפשים נחשבת לאחת המורכבות ביותר. חרקים אלו משגשגים במקומות שבהם רמת הניקיון אינה גבוהה או שיש בהם תחלופה גדולה של אנשים, למשל במלונות ובצימרים. בין אם מדובר בפשפש רגיל ובין אם בפשפש המיטה, חשוב מאוד להדבירו על מנת להפסיק לסבול מגירודים בלתי פוסקים בחדר השינה ולמנוע נזקים לצמחיה שבגינה וליבולים שבשדה שלכם.

הדרך לבצע הדברה של פשפשים בצורה יעילה היא באמצעות שילוב של שאיבה חזקה, שימוש בקיטור חם וריסוס החדר. במקרה של פשפשים בחקלאות אנו יכולים להציע לכם גם הדברה ירוקה/ביולוגית באמצעות פשפשים טורפים, אשר מחסלים את הפשפשים הקיימים ומונעים את הצורך להשתמש בחומרי ריסוס רעילים.

 

הדברה של חרקים נוספים באזור המרכז

הצורך בהזמנת שירות הדברת חרקים במרכז הארץ דרכנו יכול לעלות גם במקרים רבים נוספים. למשל, אנו מציעים שירותי הדברה במרכז כנגד נדלים, חשופיות, יתושים, זבובים וזבובונים, ברחשים, צרעות, דבורים, עכבישים ועוד. תהליך ההדברה של מדביר מקצועי כמו שתמצאו אצלנו יתחיל תמיד באבחון דקדקני לשם זיהוי סוג החרק והמקור להופעתו ורק לאחר מכן תיבחר שיטת ההדברה או ההרחקה המתאימה.

למשל, מדבירי צרעות ודבורים ידעו כיצד להזיז את הקן למקום מרוחק מבלי להרוס אותו, מדבירים אחרים ידעו כיצד לבצע ריסוס נגד נדלים בצורה יעילה, להשתמש בפיתיונות ג'ל נגד חשופיות וכו'.

 

הדברת מכרסמים ונחשים במרכז

שירותי ההדברה שלנו אינם מיועדים אך ורק כנגד חרקים ותוכלו להזמין אותנו גם לשם הדברה ולכידה של מזיקים גדולים יותר, דוגמת מכרסמים ונחשים. ראיתם נחש שזוחל בגינה שלכם? תוכלו לקבל מאיתנו שירות של לוכד נחשים במרכז הארץ בכל שעה שתירצו ולחזור לשגרתם חייכם הרגועה.

שמתם לב לחולדה או עכבר שחדרו לבית ומתחבאים מאחורי הספה או המקרר? אנו מציעים לכם שירות של מדביר חולדות או לוכד עכברים במרכז הארץ 24 שעות ביממה, כך שלא תצטרכו להתמודד עם כך בעצמכם.

במקרה של נחשים אנו נדאג ללכוד אותם בצורה מהירה ונשחרר אותם במקום מרוחק ובטוח, על פי החוק. במקרה של מכרסמים, קיימות מספר אפשרויות שכל לוכד מכרסמים יכול לבחור מהן, בהתאם למספר המכרסמים וגודל השטח שבו הם נמצאים:

✔️ שימוש ברעל – ניתן לבחור בין שימוש ברעל לבין שימוש במלכודות מסוגים שונים.

✔️ הדברה אלקטרונית – יעילה מאוד גם במניעת חזרתם של המכרסמים לאזור. שיטת ההדברה האלקטרונית מתבצעת באמצעות מכשיר שמפיץ גלי קול שהמכרסמים אינם מסוגלים לסבול, מה שגורם להם להתרחק מהמקום.

 

מחיר הדברה במרכז הארץ – כמה עולה?

טווח המחירים למדביר מזיקים במרכז הארץ תלוי בסוג המזיק שיש להדביר, שיטת ההדברה הנבחרת וגודל השטח שבו רוצים לבצע את ההדברה, כשניתן לומר כי העלות עבור שירותי ריסוס נגד מזיקים נחשבת לנמוכה יותר לעומת שיטות אחרות. סוגי הדברות במרכז שנחשבים ליקרים יותר הם:

✔️ הדברה משולבת של ריסוס ופיתיונות רעל – כשתזמינו מאיתנו הדברה כימית במרכז הארץ, תגלו שלעיתים יש צורך מלבד ריסוס גם בשילוב של פיתיונות רעילים, מה שמעלה את המחיר. שיטה זו מתאימה כאשר קיימת מושבת מזיקים נסתרת, מה שנפוץ מאוד כשרוצים לבצע הדברת נמלים, הדברת טרמיטים, הדברת תיקנים ואפילו צרעות.

✔️ הדברה או לכידה באמצעות מלכודות – ככל שמדובר במכרסמים, מומלץ מאוד להימנע משימוש ברעל ולהשתמש במלכודות שונות. המלכודות כוללות את הכלוב הקלאסי (שאינו הורג את המזיק), מלכודות דבק (בעיקר עבור מכרסמים קטנים) ומלכודות קפיץ. ככל שמדובר בשטח גדול יותר ובמספר רב יותר של מכרסמים, כך יש צורך להשתמש במספר רב יותר של מלכודות, מה שמעלה את המחיר. במקרים שכאלה לעיתים נמליץ לשלב מלבד מלכודות גם פיתיונות רעל ולהזמין מאיתנו גם שירות פינוי פגרים, מה שגם כן מעלה במעט את העלויות.

 הדברה ללא רעל – באיזור העמוס בבני אדם, מקובל מאוד להשתמש באמצעים שאינם רעילים על מנת להרחיק או להשמיד את המזיקים, מה שמכונה גם הדברה ירוקה. האפשרות להזמין הדברה ירוקה במרכז הארץ מאיתנו תאפשר לכם להיות רגועים כאשר ישנם ילדים קטנים, נשים בהריון או חיות מחמד בבית והיא כוללת שימוש בחומרים טבעיים, הדברה ביולוגית, איטום פתחים, ייבוש מים עומדים ועוד.

שירותי הדברה ללא רעל במרכז הארץ נחשבים ליקרים יותר מהדברה באמצעות ריסוס כימי, בשל מורכבות התהליך והצורך במספר ביקורים של המדביר.

 

מחירי הדברה במרכז הארץ – כך תשיגו עסקה משתלמת

מחיר שירותי הדברה במרכז הארץ משתנה בין חברה לחברה, אך עדיין ניתן לציין מספר דגשים שיעזרו לכם להשיג עסקה משתלמת במיוחד. למשל, העדיפו להזמין את השירות עוד לפני תקופת הקיץ שבה המחירים עולים. הדברה שתיעשה כבר בסוף החורף ותחילת האביב יכולה למנוע את הופעת המזיקים בקיץ ותעלה לכם פחות.

מחירון הדברה מומלץ – שירותי הדברה במרכז מחיר ממוצע

הדברה במרכז מחיר לפי שירות (סוג מזיק/מכרסם)שירותי מדביר במרכז מחירים מומלצים
עלות מדביר עכבישים בבית או במשרד במרכז הארץ250-300 ₪
עלות הדברת עש בארון במרכז250-500 ₪
המחיר הדברת חולדות בבניין מגורים באזור המרכז250-400 ₪
עלות הדברת נמלים בחצר הבית או בגינה250-600 ₪
עלות הדברת מקקים / ג'וקים במרכז450 – 250 ₪
מחירי הדברה של נמלים במטבח או באמבטיה250-350 ₪
לוכד עכברים מחיר ממוצע במרכז650 – 250 ₪
הדברת עכברים או חולדות במטבחים מוסדייםהחל מ-450 ₪
הדברה נגד פרעושים וקרציות במרכז (מחיר לחדר)החל מ-250 ₪
הדברה בדירת 3 חדרים מחיר ממוצע250-350 ₪
מחיר ממוצע להדברה בדירת 4 חדרים280-370 ₪
מחירים של הדברה נגד פרעושים (דירה קטנה)300-500 ₪
מחירי הדברת תיקן גרמני במרכז400 – 300 ₪

בנוסף, העדיפו להתקשר עם חברה כמונו, אשר נותנת אחריות ארוכת טווח עבור השירותים שלה, כך שתוכלו לקבל ביקורים נוספים של המדביר במקרה הצורך, ללא תוספת מחיר.

 

פסט מאסטר – הרבה יותר מרק מחירים נוחים

בין אם מה שאתם צריכים הוא הדברה ביתית או הדברה לבית העסק, מחיר הוא לא הדבר היחיד שאתם צריכים לברר לגביו כשאתם מחפשים חברת הדברה במרכז שכדאי להתקשר איתה. עליכם להתקשר אך ורק עם חברה אשר השירותים שלה ניתנים על ידי מדבירים מורשים.

בכל רחבי הארץ ניתן למצוא הרבה חאפרים שלא באמת עברו את ההסכמה הנדרשת ועל כן יכולים לגרום לכם ליותר נזק מתועלת. בנוסף, עליכם לוודא כי החברה מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים שמאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה ושהיא מציעה שירותי מדביר 24 שעות באזור המרכז, כי לעולם אין לדעת מתי נחש, חולדה או מקק יחליטו לפלוש למתחם שלכם, וכי היא מסוגלת להדביר את כל סוגי המזיקים הקיימים, מה שמעיד על מקצועיות רבה בתחום.

כפי שמעידות אינספור ההמלצות שלנו ברשת, אצלנו בפסט מאסטר עומדים בכל קריטריוני האיכות הנדרשים. צרו איתנו קשר והצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

 

מדבירים במרכז לפי יישוב:

✔️ מדביר בתל אביב  ✔️ מדביר בראשון לציון  ✔️ מדביר בפתח תקווה  ✔️ מדביר בבת ים  ✔️ מדביר ברחובות  ✔️ מדביר ברמת גן

✔️ מדביר בחולון  ✔️ מדביר בלוד  ✔️ מדביר בנס ציונה  ✔️ מדביר בהרצליה  ✔️ מדביר בגבעתיים  ✔️ מדביר בראש העין

✔️ מדביר ביבנה  ✔️ מדביר בבני ברק  ✔️ מדביר בשוהם  ✔️ מדביר בקרית אונו  ✔️ מדביר בגבעת שמואל  ✔️ מדביר ביהוד

✔️ מדביר במודיעין  ✔️ מדביר ברמלה  ✔️ מדביר בבית שמש  ✔️ מדביר בסביון  ✔️ מדביר בבאר יעקב  ✔️ מדביר בגני תקווה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.