שירותי הדברה בדימונה עם חברת הדברה מובילה במחירים ללא תחרות – מדבירים מורשים בלבד!

הדברה בדימונה חשוב לבצע עם חברה מקצועית, על מנת שהתוצאות אכן יהיו יעילות ויחזיקו לתקופת זמן כמה שיותר ארוכה. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו – פסט מאסטר.

כאשר אנחנו שולחים אליכם מדביר בדימונה תוכלו להיות בטוחים שיגיע אליכם אך ורק מדביר מורשה, כזה שיודע כיצד להדביר כל סוג של מזיק בצורה הטובה והבטוחה ביותר. בנוסף גם תקבלו אחריות על העבודה, למקרה שהמזיקים יחזרו.

אילו מזיקים נפוצים בדימונה ומחייבים הזמנת שירותי הדברה דחופים או שגרתיים מאיתנו, אילו סוגי הדברות בדימונה אנחנו מציעים לכם, כמה תעלה הדברה כזו באמצעותנו ולמה כדאי לכם להתקשר אלינו עוד היום? בואו נתחיל.

 

חברת הדברה בדימונה – מדבירים מורשים בעיר, מחירים טיל!

✔️ הדברה בדימונה נגד כל סוגי החרקים והמזיקים: נמלים, טרמיטים, נדלים, ג'וקים עקרבים ועוד

✔️ לוכד נחשים, חולדות ועכברים בדימונה בשיטות מהירות, בטוחות ויעילות

✔️ על איכות לא מתפשרים – אנחנו משתמשים בחומרי הדברה מאושרים בלבד

✔️ מגיעים לכל מקום בדימונה: מרחבים, השחר, הר נוף, הניצחון,

נווה דוד, יוספטל, השכונה המזרחית ונוספות

✔️ מדבירים בדימונה עם ניסיון של שנים בתחום! 

✔️ להצעת מחיר להדברה בדימונה >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בדימונה
הדברה בדימונה במחירים משתלמים – הדברה בטוחה עם מדביר מוסמך בלבד!

 

 

מדבירים בדימונה נגד תיקנים אמריקאים

זה חוזר על עצמו מידי קיץ בדימונה ולמעשה בכל המדינה – מכת תיקנים אמריקאים או בשמם הנפוץ יותר, ג'וקים. הג'וק האמריקאי הוא חרק שמגיע לתוך מבנים בעיקר דרך פתחי הביוב. הוא בעל יכולות תעופה מרשימות ומסוגל לחמוק במהירות לא רק מבני אדם אלא אפילו מחתולים זריזים.

מאחר והוא מגיע מהביוב, הוא מזהם את תוך המבנה ויכול לגרום למחלות קשות, בנוסף לתחושת הגועל שהוא מעלה בנו והפחד סביב יכולות התעופה שלו.

על מנת לבצע הדברה בדימונה נגד תיקנים אמריקאים, יש לרסס חומרים כימיים לתוך פתחי הביוב ולחלקים מסוימים בבית או בעסק שבו הם נמצאים. רצוי לבצע הדברה מניעתית עוד לפני תקופת הקיץ, אך כמובן שנוכל לבצע עבורכם ריסוס לבית בדימונה או לעסק בדימונה גם במידה והג'וקים בכל זאת הצליחו לפלוש אליהם.

חשוב לציין גם סוג נוסף של ג'וק שנפוץ בדימונה כל השנה – התיקן הגרמני. תיקן זה קטן יותר ומסתתר בשקעי חשמל ומכשירי חשמל ואותו אנו מדבירים באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים ולא באמצעות ריסוס.

 

הדברת מזיקים בדימונה, גם כאלה מסוכנים!

מרבית המזיקים שנפוצים בדימונה אינם באמת מסוכנים לאדם, אלא פשוט מפריעים מאוד מבחינה אסתטית, ובמקרה הכי גרוע יכולים לעקוץ ולגרום לגירודים. אך ישנם כמה סוגי מזיקים שבכל זאת עלולים להיות מאוד מסוכנים ובדימונה הם נפוצים יותר מאשר במקומות אחרים בארץ, בשל הסביבה המדברית שמקיפה את העיר.

הנה כמה דוגמאות לסוגי מזיקים שאם נתקלתם בהם חשוב שתתקשרו עם חברת הדברה בדימונה שמציעה שירותי הדברה דחופים – 24 שעות ביממה, ובמילים אחרות – חברת פסט מאסטר:

✔️ נחשים – פתן שחור, צפע ארץ-ישראלי, אפעה – ממש לא הייתם רוצים לקבל הכשה מאחד מסוגי הנחשים הללו שמאוד נפוצים באזור הדרום. זיהיתם נחש בתוך המחסן של העסק? חושבים שראיתם נחש בגינה של הבית?

לא משנה באיזו שעה מדובר, התקשרו אלינו והזמינו שירות לוכד נחשים בדימונה.
הלוכדים שלנו מצוידים בביגוד מגן וציוד מיוחד שמאפשר להם ללכוד את הנחש בצורה בטוחה ולאחר מכן לשחרר אותו במקום מרוחק מכם.

✔️ עקרבים – רוב המינים של העקרבים בישראל אינם מסוכנים לאדם אך אלו שכן, יכולים להיות קטלניים, כמו העקצן הצהוב שנפוץ מאוד באזורים מדבריים ובאזור של דימונה והסביבה.

לנסות ללכוד עקרב לבד זה מאוד מסוכן ועדיף כי תתקשרו אלינו. נוכל לשלוח אליכם מדביר עקרבים בדימונה בכל שעה שתצטרכו והוא כבר ידע ללכוד אותו או ליישם בשטח ריסוס נגד עקרבים שיהרוג אותו במהירות.

✔️ נדלים – אלו הם חרקים עם מראה מאיים של מספר רב של רגליים, אך לרוב הם אינם ארסיים. הבעיה היא שיש סוג אחד שכן נחשב למסוכן, זהו הרבנדל הארסי, שמאוד נפוץ באזור דימונה והדרום.

הדברת נדלים בדימונה מתבצעת על ידינו באמצעות מגוון רחב של שיטות ריסוס, לעיתים בשילוב של פיזור אדמה די-אטומית מסביב למבנה.

 

הדברה בדימונה נגד סוגי מזיקים נוספים שיכולים להזיק

ישנם גם סוגי מזיקים נוספים שנפוצים בדימונה, כאלה שאומנם לא נחשבים לארסיים ולמסכני חיים, אך עדיין יכולים להזיק לכם בצורות שונות ולכן חשוב שתדבירו אותם כמה שיותר מהר.

מדבירים בדימונה מספיק מקצועיים כמו שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר, יוכלו לעזור לכם גם נגד סוגי המזיקים הבאים:

✔️ זבוב החול – זהו סוג של יתוש שנושא על גבו את טפיל הלישמניה, מה שגורם על פי רוב למחלת שושנת יריחו. המחלה מתבטאת בפצעים על העור ולעיתים גם בבעיות באיברים הפנימיים. אנחנו מסוגלים לבצע עבורכם ריסוס נגד שושנת יריחו, אשר נחשב ליעיל מאוד גם נגד יתושים, שאף הם מעבירי מחלות לאדם. עוד על זבוב החול כאן.

✔️ טרמיטים – אלו הם חרקים שניזונים מעץ, אך זנים חדשים שהתגלו מסוגלים לאכול גם גבס, פלסטיק ואפילו בטון. ברגע שהם נמצאים בשטח הם הורסים רהיטים, משקופי דלתות, פרגולות, פרקטים ואפילו יסודות של בניינים.

על מנת להדביר טרמיטים יש לחסל את המושבה כולה שנמצאת מתחת לאדמה, זאת על ידי הזרמת חומרי ריסוס שרעילים לטרמיטים דרך קידוחים לעומק האדמה.

✔️ מכרסמים – הצורך להזמין הדברה בדימונה יכול לעלות גם במקרה של מכרסמים שונים שפלשו למתחם, בעיקר חולדות ועכברים, אשר מעבירים מחלות בנשיכה או כתוצאה ממגע עם הצואה שלהם.

הם גם גורמים נזק לרהיטים, מכשירי חשמל, חוטים וכבלי חשמל בבית, כמו גם לסחורה וחומרי גלם במחסנים של עסקים. במקום לנסות לתפוס אותם בעצמכם, תוכלו להתקשר אלינו ולהזמין שירות של לוכד עכברים בדימונה או לוכד חולדות ולהיפטר מהם באופן מהיר ויעיל.

בנוסף, ניתן למנות ברשימה זו גם מזיקי צמחייה, תולעי עץ, עשים, זבובים, נמלים ועוד. כולם גורמים נזק בצורה כלשהי ויש להדביר אותם בהקדם האפשרי.

 

מחיר הדברה בדימונה

בבואכם לברר לגבי מחיר מדביר בדימונה, תגלו כי בדרך כלל מדובר במחירים שווים לכל נפש. יחד עם זאת, המחיר יכול להיות יקר יותר בהתאם למספר היבטים:

✔️ סוג חומרי ההדברה – כאשר מדובר על הדברה באמצעיים כימיים, מחיר ההדברה יהיה זול הרבה יותר מאשר הדברה בשיטות אחרות. למשל, אנחנו מציעים לכם גם הדברה בשיטות ירוקות על בסיס חומרים טבעיים שנחשבים לבטוחים יותר לאדם ולסביבה.

הדברה עם חומרי הדברה בדימונה מהסוג הזה תמיד נחשבת ליקרה יותר.

✔️ סוג המזיק – ישנם סוגי מזיקים שקל מאוד להדביר, כמו נמלים, תיקנים ויתושים. לעומת זאת, אם תזמינו אותנו לבצע הדברת פשפשים או הדברת טרמיטים בדימונה, הדבר יהיה מורכב הרבה יותר ולכן גם יהיה יקר יותר.

✔️ גודל השטח – ככל שמדובר בשטח הדברה גדול יותר, כך מחיר ההדברה יהיה יקר יותר. למשל, הדברה בדימונה של שדה חקלאי או בית פרטי גדול עם גינה, תמיד תהיה יקרה יותר מהדברה של דירת מגורים קטנה או מחסן קטן של עסק.

✔️ מועד ההדברה – הדברה שמתבצעת בשעות שגרתיות, מתומחרת נמוך יותר מאשר הדברה שמובצעת בשעות הערב או הלילה, מכל סיבה שהיא. זה יכול להיות צורך דחוף בשירות של לוכד חולדות בדימונה באמצע הלילה או פינוי קן של דבורים בשבת בבוקר.

הנה טבלה שמפרטת עבורכם כמה אמורים לעלות לכם שירותי הדברה בדימונה וסביבתה הקרובה:

הדברה בדימונה מחיר לפי סוג שירות מחיר מומלץ בדימונה למדביר מורשה
כמה עולה להזמין לוכד נחשים בדימונה320-700 ₪
מחיר לוכד עכברים בדימונה (עכבר בודד)300-650 ₪
עלות הדברת חולדות בדימונה באזור החצר300-680 ₪
מחיר להדברת ג'וקים בבית בדימונה250-500 ₪
הדברת עקרבים בדימונה במרפסת או בגינה280-550 ₪
עלות הדברה נגד טרמיטים בדימונה250-500 ₪
מדביר נדלים בדימונה מחירים240-500 ₪

מחפשים שירותי הדברה בדימונה במחירים משתלמים במיוחד? כאלה שגם כוללים אחריות ארוכת טווח על העבודה שתבוצע?

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר נוחה והוגנת ולתת לכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.