הדברה באלעד היא שירות חיוני בבתים פרטיים, בתי עסק, גני ילדים ולמעשה בכל מקום שבו תרצו להיפטר מחרקים וממזיקים.

במקום שוב לסבול בקיץ הקרוב ממכת מזיקים, התקשרו עוד היום אלינו לפסט מאסטר והזמינו שירותי הדברה באלעד! תוכלו להזמין מאיתנו הדברה מניעתית בעיר ובסביבה וגם שירותי הדברה דחופים 24 שעות ביממה, במידה ומזיק כלשהו בכל זאת הצליח לחדור למתחם שלכם ויש להדבירו.

אילו סוגי מזיקים באפשרותנו להדביר, מהן שיטות ההדברה בהן אנחנו משתמשים, כמה יעלו שירותי הדברה דרכנו ומדוע כדאי לכם להתקשר אלינו עוד היום? הנה התשובות.

חברת הדברה באלעד במחירים ללא תחרות (כולל אחריות!)

✔️ הדברות באלעד: הדברת תיקן אמריקאי, פשפש המיטה, זבובים, טרמיטים ועוד

✔️ מבחר שיטות כולל הדברה ירוקה באלעד לבחירתכם

✔️ הדברת מזיקים באלעד מכל סוג במחירים נוחים במיוחד

✔️ הדברת עכברים, חולדות ומכרסמים נוספים

✔️ הדברות באלעד בכל האזורים והשכונות: נווה יצחק,

שכונה A, שכונה B, שכונה C ובכל רחבי העיר

✔️ מדבירים באלעד זמינים 24 שעות >>

טלפון להזמנת שירות: 050-8303463

 

הדברה באלעד
הדברה באלעד נגד כל סוגי המזיקים – מדביר באלעד במחירים מעולים

 

 

שירותי הדברה באלעד נגד נמלים, תיקנים, יתושים, טרמיטים ועוד

אלעד היא עיר אשר מתפתחת כל העת, דבר שמתבטא לא רק בשכונות מגורים אלא גם באזור תעשייה עם עסקים רבים. תוסיפו לכך את היערות שמסביב ותבינו מדוע מזיקים רבים עלולים לפלוש לכל מבנה שקיים בה. בהתאם לזאת, שירותי הדברה באלעד הם דבר הכרחי, כשניתן לומר שיש כמה סוגי מזיקים שנחשבים למאוד נפוצים באזור, במיוחד בתקופת הקיץ החמה והלחה:

✔️ נמלים – יכולות להשתלט על בתים שלמים, גינות וחצרות, להרוס צמחים ומוצרי מזון וחלקן אף יכולות לעקוץ (נמלי האש, למשל). יחד עם זאת, עדיין קל יחסית לטפל בבעיית נמלים, אך אם חשבתם שלרסס אותן, לשפוך כלור או להציף אותן במים יעזור, הרי שטעות בידכם.

הדברת נמלים מתבצעת בימינו באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים, מה שמאפשר להרעיל את כל הקן כולל המלכה. אם מדובר בנמלת האש, הרי שיש לטפל בקן גם על ידי ריסוס.

✔️ תיקנים – כל קיץ התיקנים האמריקאיים מגיחים מחדש מתוך פתחי הביוב ומטילים אימה על כל תושבי הבית, מזהמים מטבחים (פרטיים ומוסדיים) ועשויים לגרום גם למחלות מאחר והם מזהמים מוצרי מזון. גם התיקנים הגרמניים הקטנים יותר מהווים בעיה, מאחר והם נוטים להסתתר בתוך שקעי ומכשירי חשמל ולגרום לנזקים רבים.

את התיקן האמריקאי ניתן להדביר באמצעות ריסוס לתוך פתחי הביוב ואילו נגד התיקן הגרמני יש להשתמש בפיתיונות ג'ל מיוחדים עבורו.

✔️ יתושים – החרקים המעופפים הללו חוזרים להטריד אותנו בכל קיץ. הם עוקצים ומזמזמים ללא הרף ועשויים לגרום למחלות שונות, בין היתר מחלת לישמניה, קדחת הנילוס ועוד. ניתן לטפל בבעיית יתושים באמצעות ריסוס פשוט וייבוש של מקורות מים, אך קיימת גם אפשרות נוספת שאנחנו מציעים שהיא הדברה ביולוגית באלעד.

בשיטה זו אנו משתמשים בחיידקי בצילוס שמחסלים את ביצי היתושים ביעילות. זוהי שיטה מאוד בטוחה לאדם וקטלנית עבור היתושים. שיטה בטוחה אחרת היא הדברת יתושים על ידי מנורות שואבות אלקטרוניות.

✔️ טרמיטים – נחשבים למזיקים מאוד בעייתיים, מאחר והם יכולים לגרום לנזקים אדירים לרכוש וגם די מורכב להדביר אותם. הטרמיטים מסוגלים להרוס רהיטי עץ לגמרי ולמעשה גם משקופים של דלתות, פרקטים, קירות ויסודות של מבנים. הדברת טרמיטים מתבצעת על ידי שילוב של פיתיונות ג'ל מורעלים וריסוס אשר מוחדר לעומק האדמה דרך קידוחים, שאותם אנו אוטמים לאחר הפעולה.

הזמנת מדבירים באלעד היא דבר הכרחי גם עבור סוגי מזיקים נוספים, למשל פשפשים, נדלים, קרדית האבק, זבובים, ברחשים, חרקי צמחייה ועוד. את רובם נוכל להדביר באמצעות ריסוס כימי, אך גם האפשרות של ריסוס באמצעים ירוקים יכולה להתאים, ואנחנו תמיד ניידע אתכם על כך.

 

הדברת קן צרעות באלעד או הרחקת קן דבורים

עוד חרקים מעופפים, מלבד יתושים, שבעייתי מאוד כאשר הם חודרים למתחם המגורים שלכם, הם דבורים וצרעות, במיוחד כאשר הן מחליטות לבנות שם את הקן שלהן. כל קן עשוי להכיל עשרות אלפי דבורים וצרעות, מה שמבהיל מאוד וגם יכול להיות מסוכן.

לא אחת אנחנו נקראים בדחיפות על מנת לבצע הרחקת קן צרעות מגן ילדים או על מנת לפנות קן דבורים ממרפסת של דירה ואפילו מתוך מזגנים. דרכי הפעולה שלנו נגד צרעות כוללות את השמדתו של הקן על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל ולאחר מכן ביצוע ריסוס.

נגד דבורים אין אנו יכולים לפעול בצורה הזאת, משום שמדובר בחיה מוגנת על פי חוק. לכן, את הדבורים אנו לא מדבירים אלא רק מרחיקים על ידי הזזת הקן כולו וכאשר הדבר לא מתאפשר, אנו שואבים את הדבורים עם ציוד מיוחד ומעבירים אותן למקום מבטחים, הרחק מכם.

אל תנסו לטפל בקן צרעות או דבורים בעצמכם, שכן ריבוי עקיצות עשוי לסכן את חייכם! פשוט התקשרו אלינו ואנחנו כבר נבצע זאת עבורכם בצורה בטוחה.

 

הדברת תולעים באלעד מכל סוג

תולעת בבית או בגינה לעולם אינה יכולה לבשר טובות, שכן סביר להניח שישנן עוד בעקבותיה, והרבה! המזיקים הללו לא רק שגורמים לתחושות גועל קשות אלא גם יכולים לגרום לנזק רב בבית ובגינה שלכם ויש לטפל בכך בהקדם. בוודאי תשמחו לדעת כי תוכלו לקרוא לנו לבצע הדברה באלעד גם כנגד סוגי המזיקים הללו ושאנחנו יודעים להדביר את כל סוגי התולעים הקיימים. למשל:

🐛 תולעי מזון – אלו הן רימות שבנמצאות בשלב ההתפתחות בדרך להפיכתן לחרק בוגר, שיכול להיות זבוב, צרעה, חיפושית חדקונית האורז ועוד. הרימות מזהמות מקורות מזון ויש לטפל בהן בהקדם על ידי ריסוס מיוחד.

🐛 תולעי מים – נמצאים במקורות מים עומדים ואף הן מהוות שלב התפתחותי בדרך לחרק בוגר. תולעי המים הידועות ביותר הן זחלי היתושים. שיטת ההדברה היעילה ביותר נגדן היא הדברה ביולוגית, מה שיכול להתבצע באמצעות דגי גמבוזיה או חיידקי בצילוס.

🐛 תולעי עץ – תולעים שניזונות מעץ והורסות כל פריט שעשוי ממנו, כגון משקופים, רהיטים, פרקטים ועוד. אם הבחנתם בסימני נסורת ליד פריטי עץ, ייתכן שהם נגועים. ניתן לטפל בתופעה באמצעות הדברה בהקפאה והדברה באידוי (נדרש רישיון מיוחד לביצוע הדברה שכזאת, אך אל דאגה, אנחנו בעלי רישיון מתאים) או באמצעות הזרקת חומרי רעל לתוך העץ.

קיים גם סוג נוסף של תולעים, הלא היא התולעת השחורה שבפועל היא מרבה רגליים. את המזיק הזה גם כן מדבירים על ידי ריסוס ייעודי.

 

הדברת מכרסמים באלעד

גם מזיקים שאינם חרקים נחשבים לנפוצים באזור, הכוונה למכרסמים וזוחלים למיניהם, דוגמת חולדות, עכברים ונחשים. אם זיהיתם חולדה או עכבר באופן ישיר או עקיף (סימני צואה, רחשי ציוץ, סימני כרסום בבית) או נחש שזוחל בגינה או בתוך הבית, עליכם להזמין אותנו בדחיפות.

בין אם תזדקקו לשירותיו של לוכד חולדות, לוכד עכברים באלעד או לוכד נחשים באלעד, תוכל להתקשר אלינו בכל שעה (כולל בשעות הלילה, סוף השבוע וימי חג) ואנו נגיע במהירות לטפל בבעיה.

הדברת מכרסמים מתבצעת על ידנו באמצעות פיזור של מלכודות או שימוש בתיבות האכלה מורעלות. בנוסף אנו נדאג גם לפינוי הפגרים עבורכם. בכל הקשור לנחשים, מדובר ביצורים חכמים וערמומיים, שאותם קשה מאוד ללכוד באמצעות מלכודת, אלא רק  באופן ישיר על ידי הלוכד שלנו ובאמצעות ביגוד מגן וציוד מתאים.

 

מחיר הדברה באלעד – כמה עולה?

הדברת מזיקים באלעד בצורה מקצועית על ידי פסט מאסטר אינה נחשבת לדבר יקר בכלל, אך בכל זאת ישנם הבדלי מחיר שתלויים בעיקר בסוג המזיק, כמותו בשטח וגודל המתחם שרוצים להדביר. למשל, עלות הדברה של בית באמצעות ריסוס נגד נמלים או ג'וקים תתחיל בדרך כלל ב-200 שקלים בלבד, כשאם מדובר בבית שכולל גם גינה המחיר יתייקר, וכך גם לגבי הדברה של מוסד ציבורי גדול יחסית, דוגמת בית ספר או בית כנסת (יש הרבה בתי כנסת באזור שזקוקים להדברה תקופתית).

כאשר מדובר על ריסוס דירה בשיטות ירוקות, המחיר גם כן יתייקר, שכן הדברה ירוקה תמיד עולה יותר, וכך גם לגבי הזמנת הדברת טרמיטים באלעד או הדברת פשפשים, מאחר והדבר נחשב ליותר מורכב ודורש שילוב של כמה שיטות הדברה וגם כמה ביקורים של המדבירים שלנו.

בכל מקרה, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור שירותי הדברה וגם תקבלו אחריות בכתב עבור העבודה שנבצע עבורכם.

ריכזנו עבורכם טווחי מחירים של הדברה באלעד על מנת להקל עליכם את סקר השוק שלכם:

הדברה באלעד מחיר לפי סוג שירותמחיר מומלץ – שירותי מדביר מורשה
 מחיר הדברת נמלים בבית באלעד250-400 ₪
הדברת טרמיטים באלעד עלות ממוצעת350-550 ₪
הדברת ג'וקים מחיר באלעד250-500 ₪
עלות הדברת תולעי עץ 250-400 ₪
הדברת פשפש המיטה בבית באלעד מחיר ממוצעהחל מ-500 ₪
כמה תעלה הדברת מכרסמים בבית באלעד?350-750 ₪
כמה יעלה לוכד נחשים באלעד?300-700 ₪
עלות הדברת יתושים בדירה באלעד200-400 ₪
מחיר הדברת בניין מגורים, לרבות החלקים הציבוריים 400-800 ₪ בממוצע, בהתאם לסוג המזיק
עלות ההדברה בבית פרטי עם גינה300-500 ₪

 

מחפשים מדבירים מומלצים באלעד? מצאתם! צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד. צוות פסט מאסטר.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.