שירותי הדברה בעמק יזרעאל ע"י מיטב המדבירים המורשים של חברת פסט מאסטר במחירים אטרקטיביים במיוחד!

הזמנת שירותי הדברה בעמק יזרעאל מפעם לפעם היא דבר חשוב מאוד, על מנת לשמור על חלק יפיפה זה של מדינתנו נקי ממזיקים. אם אתם גרים בעמק או מנהלים בו צימרים, תוכלו להזמין מאיתנו מדביר מקצועי 24 שעות ביממה ולהיות בטוחים שהוא יגיע אליכם בצורה מהירה.

 אילו סוגי מזיקים אנחנו יודעים להדביר, באילו שיטות אנחנו משתמשים, מהם טווחי המחירים המומלצים עבור הזמנת מדביר בעמק יזרעאל ומהם יתרונות ההתקשרות שלכם איתנו? הנה התשובות.

 

מדביר בעמק יזרעאל – בזמינות מיידית בכל שעה! מחירים מעולים

✔️ הדברה ירוקה בעמק יזרעאל – שימוש בחומרים בטוחים לשמירה על בריאותכם!

✔️ הדברה בעמק יזרעאל נגד כל מזיק: נמלים, ג'וקים, יתושים, צרעות ועוד..

✔️ לוכד נחשים וחולדות בעמק יזרעאל בשיטות מהירות ויעילות 24 שעות ביממה

✔️ הדברות בכל יישובי העמק: אחוזת ברק, אלון הגליל, בית זיד, גבעת אלה,

יפעת, הרדוף, נהלל, מרחביה, רמת דוד, ציפורי, עין דור, תמרת, שמשית ועוד

✔️ מדבירים בעמק יזרעאל עם אחריות במחירים הזולים בארץ >>

לפרטים חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בעמק יזרעאל
הדברה בעמק יזרעאל עם אחריות – מדבירים עם רישיון במחירים מעולים!

 

 

הדברת בית בעמק יזרעאל

עמק יזרעאל הוא אזור שמאופיין בהרבה מאוד מושבים וקיבוצים, מה שאומר  – הרבה מאוד בתים פרטיים. מאחר ומבנים אלו הם בדרך כלל בני קומה אחת, הם קרובים מאוד לקרקע, מה שמקל מאוד על מזיקים רבים לחדור לתוכם. 

מבנים אלו גם כוללים בדרך כלל גינה עם עשבייה, גידולים, צמחים ועצים שונים, מה שגם כן מושך אליהם מזיקים מסוגים שונים, למשל נמלים, תיקנים, יתושים, ערצבים, צרצרים ועוד. 

מסיבות אלו, חשוב כי תתקשרו עם חברה מקצועית כמונו אשר מספקת שירותי הדברה בעמק יזרעאל כבר בתקופת הקיץ, לשם מניעה של אותם מזיקים מראש, אך גם לאורך כל השנה, במידה והם בכל זאת פלשו למתחם שלכם.

 

הדברת צימרים בעמק יזרעאל

עמק יזרעאל נחשב כיעד תיירותי ייחודי בישראל עם צימרים בדרגות אבזור שונות. התחלופה הגבוהה של הנופשים גורמת גם למזיקים שונים להגיע יחד איתם (למשל, פשפש המיטה), מה גם שהם תמיד מנסים להיכנס לאותם המבנים בעקבות חיפושיהם אחר מקורות מזון (נמלים, תיקנים וכו'). 

גם כל הטבע הירוק שבסביבת הצימרים מושך את המזיקים לאותם מתחמי נופש, ועל כן חשוב לבצע הדברה תקופתית שלהם כמה פעמים בשנה. ביצוע הדברה בעמק יזרעאל לצימרים בכל סדרי הגודל זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר, וחשוב מאוד שתתקשרו איתנו על מנת לשמור על המוניטין של הצימרים שלכם וחווית הבילוי של האורחים שלכם.

 

מדבירים בעמק יזרעאל גם בשעות לא שגרתיות

הדברת מזיקים בעמק יזרעאל מבוצעת בדרך כלל בשעות היום ובאופן שאינו דחוף. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם ההדברה חייבת להתבצע בשעות לא שגרתיות ולעיתים גם באופן דחוף, בשעות הערב, הלילה ואפילו בסוף השבוע או ביום חג. 

לא כל חברת הדברה בעמק יזרעאל מציעה את שירותיה 24 שעות ביממה ותוכל לתת לכם מענה בכל שעה, אך אנחנו כן. הנה כמה דוגמאות בהן נוכל לעזור לכם גם מחוץ לשעות העבודה השגרתיות:

✔️ ביצוע ריסוס נגד יתושים בעמק יזרעאל ריסוס נגד יתושים (או ריסוס מחוץ לבית באופן כללי) פועל בצורה יעילה בעיקר משעות אחר הצהרים והלאה. הסיבה לכך היא התפרקות חומרי הריסוס כאשר קרני השמש פוגעות בהם וכמו כן, העובדה שהיתושים פעילים הרבה יותר בשעות אחר הצהרים והלילה מאשר ביום. 

מדביר כלשהו מתעקש לבצע עבורכם את ההדברה בשעה מוקדמת ואומר לכם – "אל תדאגו, זה משפיע גם אחרי המון שעות"? דעו לכם כי הוא למעשה מטעה אתכם והריסוס לא יהיה יעיל דיו.

✔️ הדברת מוסדות ציבוריים לעומת הדברה ביתית בעמק יזרעאל שמאפשרת קלות רבה יותר של פינוי האנשים מהמתחם בעת ביצוע ההדברה, כאשר מדובר על שירותי ריסוס בעמק יזרעאל עבור מוסד ציבורי כמו גן ילדים, בית ספר או מקום עבודה, הדבר הרבה יותר מסובך. 

לכן רצוי לבצע את ההדברה בשעות הערב, הלילה או בסוף השבוע, כאשר המקום ריק מאנשים. איתנו תוכלו לתאם זאת ללא שום בעיה מיוחדת.

✔️ לכידה של מזיקים מסוכנים הזמנת הדברה בעמק יזרעאל בשעה לא שגרתית, נפוצה מאוד במקרה של מזיק מסוכן כלשהו שפלש למתחם שלכם, למשל עקרב, חולדה או נחש. 

אם הדברה עצמית בעמק יזרעאל היא דבר שמומלץ לעשות עבור מגוון רחב של סוגי מזיקים אחרים, לפחות עד להגעת המדביר, במקרה הזה אסור לכם בשום אופן לנסות לבצע פעולות עצמיות למיניהן, על מנת שלא לסכן את עצמכם. 

אין זה משנה אם תצטרכו שירות של לוכד חולדות בעמק יזרעאל, לוכד נחשים בעמק יזרעאל או לוכד עקרבים, אנחנו נגיע אליכם במהירות בכל שעה שתצטרכו.

 

הדברת מזיקים בעמק יזרעאל

אזור עמק יזרעאל מאופיין בטבע יפיפה שהמדינה מעוניינת לשמר, מה שאומר שקיימים בו גם סוגי מזיקים שנחשבים למוגנים, כך שאסור להדביר אותם בצורה שתגרום למותם. אצלנו בפסט מאסטר מאוד מקפידים על כך והנה כמה דוגמאות לכך:

✔️ הדברת דבורים דבורים חשובות מאוד למאזן האקולוגי שכן הן מאביקות את הפרחים שבסופו של דבר הופכים לפירות ולזרעים. הדבר אומר שאם קן דבורים פתאום התגלה במרפסת או בגינה שלכם, יש להעביר את הקן בשלמותו למקום מבטחים או לשאוב את הדבורים באמצעות ציוד מיוחד ולהעבירן ללא פגע הרחק מהמקום. 

זוהי פעולה שונה לגמרי לעומת ביצוע הדברת צרעות בעמק יזרעאל, שכן את הקן שלהן כן מותר לנו להשמיד מאחר והן לא מוגנות על פי החוק.

✔️ הרחקת נחשים הנחש הוא בעל חיים מוגן על פי חוק וגם אותו אין להרוג, כך שאם גיליתם נחש כלשהו זוחל במתחם שלכם, התקשרו אלינו מייד. אנו נגיע עם ציוד מיוחד על מנת ללכוד אותו ללא פגע ונשחרר אותו במקום מרוחק מכם. 

תהליך לכידה של נחש אף חייב להיות מתועד ולהיות מדווח לרשויות, עם מיקום מדויק של השחרור שלו בטבע, ואנחנו כמובן נקפיד על כך.

✔️ הרחקת עטלף הפירותזהו מזיק שגורם נזקים לעצי פרי רבים וגם הוא מוגן על פי חוק. ישנן מספר שיטות פעולה שנועדו להרחיק אותו מבלי לפגוע בו, למשל הדברה אלקטרונית באמצעות גלי קול, הדברה באמצעות פתרונות תאורה (עטלפים רגישים לאור), הדברה באמצעות מכשירים שמפיצים ריח ועוד.

 

מחיר הדברה בעמק יזרעאל

עלות הדברה בעמק יזרעאל נקבעת ראשית כל בהתאם לסוג המזיק ולאחר מכן נכנסים לחישוב גם גורמים נוספים, כגון שטח ההדברה ומורכבות העבודה. למשל, הדברת נמלים בעמק יזרעאל נחשבת לזולה מאוד מאחר וקל מאוד להשמיד אותן באמצעות ריסוס. 

יחד עם זאת, במקרה של הדברת נמלת האש בעמק יזרעאל כבר מדובר במצב יותר מורכב שמחייב גם שילוב של פיתיונות, מה שיהפוך את ההדברה ליותר יקרה. בנוסף, אין מה להשוות בין הדברה של דירת 2-3 חדרים לבין הדברה של בית פרטי עם גינה או בית ספר, מאחר ושטח הדירה קטן הרבה יותר ועל כן ההדברה תהיה מהירה יותר וזולה יותר.

מעבר לזאת, תמיד קיימת גם האפשרות להזמין שירותי הדברה ירוקה בעמק יזרעאל (זוהי הדברה שאינה פוגעת בסביבה, מה שיכול להתאים לבתים בהם מתגוררים אנשים שלא יכולים לעזוב את הבית בזמן הריסוס) והיא בדרך כלל תהיה יקרה יותר מהדברה כימית רגילה. 

אנחנו מתמחים בביצוע הדברה אורגנית בעמק יזרעאל, הדברה ביולוגית בעמק יזרעאל והדברה אלקטרונית – כולן שיטות הדברה ירוקות יקרות יותר. גם מועד ההדברה משפיע על המחיר, כך שהזמנת מדביר עכברים בעמק יזרעאל באמצע הלילה תהיה יקרה יותר מהזמנת מדביר עבור הדברת תיקנים בשעה שגרתית.

הנה טבלת שמפרטת עבורכם את טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברה בעמק יזרעאל והסביבה הקרובה:

מחיר הדברה בעמק יזרעאלמדביר בעמק יזרעאל  – מחירון מומלץ
מחיר ביקור מדביר לצורך ייעוץ 200 – 100 ₪
כמה תעלה הדברת ג'וקים בבית   בעמק יזרעאל 500 – 240 ₪
מחיר הדברת נמלים בעמק יזרעאל 450 – 220 ₪
כמה עולה הדברת יתושים בעמק יזרעאל460 – 230 ₪
מדביר עכברים בעמק יזרעאל בגינה או בחצר550 – 250 ₪
מחיר לוכד נחשים בעמק יזרעאל690 – 350 ₪
כמה עולה להדביר עכברים בעמק יזרעאל650 – 320 ₪

   המחירים שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר הם מהמשתלמים בשוק, מאחר והם כוללים גם אחריות ארוכה עבור העבודה שתקבלו.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.