המדבירים של פסט מאסטר מגיעים לכל כתובת ברחבי אבן יהודה להדברה במחירים נוחים

מתגוררים באבן יהודה וסובלים ממזיקים שפולשים לבית, לגינה, לבניין או לעסק שלכם? אתם זקוקים לחברה שמציעה שירותי הדברה באבן יהודה בלי טריקים ובלי שטיקים, וזה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו אלינו, לפסט מאסטר.

הדברת מזיקים באבן יהודה זו המומחיות שלנו ואנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה עם שירות של מדבירים מורשים שיגיעו אליכם במהירות לכל אזורי המועצה – כל זאת במחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

מהם סוגי המזיקים הנפוצים ביותר באבן יהודה, מהן שיטות ההדברה שאנחנו מציעים לכם כנגדם, כמה עולה מדביר באבן יהודה ולמה כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה באבן יהודה, מדבירים מורשים, מחירים נוחים!

✔️ מדביר באבן יהודה בכל שעה ביממה – מדבירים מוסמכים בעלי רשיון באבן יהודה

✔️ בפסט מאסטר אין שירות ללא אחריות! אנחנו נותנים אחריות כתובה בסיום ההדברה 

✔️ מחפשים חברת הדברות באבן יהודה? לפני שתזמינו וודאו שמדובר בחברה מקצועית  

✔️ הדברה וריסוס באבן יהודה בכל שכונות היישוב: תל צור, אחוזת מישורים, חן,

גבעת רימון, פאר גנים, כפר הילדים והנוער הדסים ונוספות…

✔️ להזמנת שירותי הדברה באבן יהודה במחיר מעולה >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה באבן יהודה
הדברה באבן יהודה עושים עם פסט מאסטר – מדבירים מורשים בלבד

 

 

מתי כדאי להזמין מדביר באבן יהודה?

אבן יהודה התחילה את דרכה כמושבת חקלאית אך נמצאת כל העת בפיתוח מתמיד וכיום היא כבר מוגדרת כמועצה מקומית. הדבר גורם לכך שעוד ועוד שטחים חקלאיים נעלמים לטובת בנייה של בתי מגורים ועסקים, כך שסוגי חרקים, מכרסמים וזוחלים רבים נאלצים לאבד את מקומות המחייה שלהם ולפלוש למבנים דוגמת בניינים, דירות, מחסנים, מקלטים, עסקים, גינות פרטיות ואף לשדות של משקים חקלאיים שכן נשארו באזור, על מנת למצוא מקורות מזון ולהתרבות בהם בצורה בטוחה.

הזמנת הדברה באבן יהודה מאיתנו יכולה להתבצע לשם מניעה מראש של פלישת אותם מזיקים או לצורך טיפול במזיקים קיימים, במיוחד לקראת תקופת הקיץ שבה הטמפרטורות עולות, מה שאהוב מאוד על המזיקים השונים. המזיקים כבר פלשו למתחם שלכם? חשוב מאוד שלא תתעלמו מכך ושתצלצלו אלינו באופן מיידי. אחרת הם יתרבו בצורה מהירה ויהיה קשה יותר לסלק אותם מהשטח.

קשה מאוד לחיות בצורה נעימה ובטוחה כאשר ישנם מזיקים בבית, בגינה או בעסק, מאחר ומלבד לפגיעה האסתטית הם גם עלולים להעביר לכם מחלות באמצעות הצואה והשתן שלהם או באמצעות נשיכה או עקיצה, ואף לפגוע ברכוש שלכם באמצעות כרסום של רהיטים, חוטי חשמל, קירות ועוד.

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים באבן יהודה וכיצד מדבירים אותם?

הדברות באבן יהודה נגד מזיקים יכולות להתבצע במספר שיטות אשר נבחרות בהתאם לסוג המזיק וכמותו בשטח. כאשר אתם מתקשרים עם מדבירים מורשים באבן יהודה כמו שתמצאו אצלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תימצא השיטה המתאימה והיעילה ביותר וזאת לאחר ביצוע אבחון מקדים שבו יזוהה בוודאות סוג המזיק שפלש אליכם. הנה כמה דוגמאות לסוגי המזיקים הנפוצים ביותר באבן יהודה ולשיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם:

✔️ הדברה נגד נמלים באבן יהודה – בעבר נמלים היו מודברות אך ורק על ידי ריסוס אך הדבר גרם לעומס של רעילות סביבתית וחוסר יעילות. כיום ההדברה באמצעות ריסוס שמורה רק לנמלי האש. נמלים אחרות מודברות על ידי פיתיונות מורעלים. די שנמלה אחת תצרוך את הפיתיון על מנת להובילו אל תוך הקן וכל הנמלים, כולל המלכה, יורעלו עד להשמדה.

✔️ הדברה נגד תיקנים באבן יהודה – מבוצעת באמצעות אחת מ-2 שיטות: ריסוס או פיתיונות מורעלים. כאשר מדובר בתיקן האמריקאי הגדול והמעופף שמקורו מהביוב, מרססים חומרי רעל במקומות שבו הוא נראה וגם בפתחי הביוב שמהם הוא מגיע. כאשר מדובר בתיקן הגרמני הקטן יותר שנוטה להתחבא במקומות צרים ואף במכשירי חשמל, ההדברה מבוצעת באמצעות פיתיונות. התיקן אוכל את הפיתיון וכך הרעל מגיע למקומות המסתור של שאר המושבה.

✔️ הדברת חרקים מעופפים באבן יהודה – זבובים, ברחשים ויתושים ניתן להדביר באמצעות ביצוע ריסוס ממוקד וייבוש של מקורות מים עומדים. במקרה של הדברת דבורים מבוצע מאמץ לא להדביר אלא רק להרחיק את הקן מאחר ומדובר בחיות מוגנות. כאשר מדובר בצרעות כן ניתן לבצע הדברה וזאת באמצעות הרעלת הקן על ידי פיתיונות ג'ל או ביצוע ריסוס ייעודי.

סוגי מזיקים נפוצים שאנו מציעים עבורם שירותי הדברה באבן יהודה – הדברה של טרמיטים, עכבישים, תולעים, דג הכסף, חשופיות, פשפשים, קרציות, ערצבים, חיפושיות ועוד.

 

הדברות משולבות באבן יהודה

לעיתים עולה הצורך בביצוע פעולות משולבות על מנת להדביר מזיק כזה או אחר, אך ברוב המקרים מדובר בפעולות קצרות וממוקדות. הדברה משולבת מתאימה למי מכם שזקוק לשירות הדברת טרמיטים באבן יהודה, מה שמתבצע על ידי  שימוש בפיתיונות ולאחר מכן גם ריסוס לתוך האלמנט הנגוע, כולל ביצוע קידוחים להחדרת הריסוס מתחת לריצוף, בתוך משקופים ולתוך האדמה.

גם במקרה של הזמנת שירות הדברת פשפשים באבן יהודה יהיה צורך לשלב בין מספר פעולות. כאשר מדובר על פשפשים שנמצאים בתוך הבית ובמיוחד על פשפש המיטה, ההדברה מבוצעת באמצעות שימוש בקיטור חם, שאיבה ולאחר מכן ריסוס קל. כאשר מדובר על פשפשים בחצר, ההדברה מבוצעת באמצעות ריסוס בלבד.

 

הדברה מכרסמים באבן יהודה

גם מכרסמים מסוגים שונים מאוד נפוצים באבן יהודה, דוגמת עכברים, חולדות וחפרפרות. אנחנו מציעים לכם שירותי הדברה נגד כל סוגי המכרסמים הקיימים אך לפני הכל תמיד ננסה ללכוד אותם ולא להרוג אותם. לא משנה אם אתם זקוקים לשירות של לוכד עכברים באבן יהודה, לוכד חולדות באבן יהודה או לוכד חפרפרות באבן יהודה, תוכלו להזמין אותו מאיתנו 24 שעות ביממה ולא להסתכן בניסיונות ללכוד את המכרסם בכוחות עצמכם.

הלכידה מתבצעת על ידי שימוש במלכודות (כלוב, דבק, קפיץ) והיא מתאימה למצבים בהם אין מכרסמים רבים במקום. כאשר מעוניינים להדביר בניין מגורים משותף, עליית גג, מחסן או חצר שבה נמצאים מכרסמים רבים, נשתמש ברעלים שאותם נציב בתוך קופסאות הדברה, כך שילדים ובעלי חיים אחרים לא יפגעו. אנו בפסט מאסטר מציעים גם שימוש בהדברה אלקטרונית, וזאת על ידי מכשירים שפולטים גלי קול בתדר מסוים שמרחיקים את אוכלוסיית המכרסמים מהמקום.

 

הדברה ירוקה באבן יהודה

כאשר תזמינו מאיתנו הדברה באבן יהודה, נוכל להציע לכם גם אפשרות נוספת – הדברה ירוקה באבן יהודה שאינה מבוססת על רעלים אלא על שיטות ידידותיות לסביבה ולאדם. חומרי הדברה באבן יהודה שמתבססים על שיטות ירוקות מתאימים לבתים בהם ישנם תינוקות, ילדים קטנים, נשים בהיריון, קשישים וחולים במחלות קשות שלא יכולים לצאת מהבית למספר שעות. הדברה מהסוג הזה כוללת מספר שיטות:

הדברה אורגנית/אקולוגית – שבה משתמשים בחומרים טבעיים שמסוגלים להרחיק את המזיקים או לפגוע במחזור החיים שלהם ולהרעיל רק אותם ולא את האדם והסביבה.

הדברה ביולוגית בשיטה זו מתבצע שימוש באויבים טבעיים של המזיקים כגון חיידקי בצילוס ודגים כנגד ביצי וזחלי יתושים, טפילים כנגד צרעות, תנשמות נגד מכרסמים ועוד.

מלכודות והדברה אלקטרונית – מלכודות כלוב נחשבות גם כן לסוג של הדברה ירוקה מאחר והן לא הורגות את המכרסם, וכך גם לגבי הדברה אלקטרונית שרק מרחיקה את המכרסמים ולכן נחשבת להדברה בטוחה מאוד.

 

מחיר הדברה באבן יהודה – כמה עולה?

המחיר לשירותי ריסוס והדברה באבן יהודה מתחיל ב-200 שקלים בלבד עבור הדברות פשוטות יחסית של מזיקים שקל להיפטר מהם באמצעות חומרי הדברה כימיים, והמחיר עולה ככל שמדובר בסוג מזיק שמחייב שילוב של מספר שיטות הדברה ושנמצא בכמות גדולה בשטח.

למשל, ריסוס לבית באבן יהודה של 2-3 חדרים כנגד תיקנים באמצעות רעלים יהיה זול יותר מאשר הדברה של מכרסמים שמשלבת גם שיטות ירוקות, מה שמקובל למשל בבתים עם גינות או במשק חקלאי.

הדברה באבן יהודה מחיר לשירותמחיר מומלץ לצרכן – מדביר מורשה
הדברת קרדית האבק בדירה מחיר באבן יהודה250-500 ₪
מחיר הדברת חלזונות וחשופיות בגינה באבן יהודה250-550 ₪
הדברת עכבישים מחיר באבן יהודה250-300 ₪
העלות של הדברת פסוקאים בבית או בחצר באבן יהודה200-300 ₪
כמה עולה הדברה נגד עכברים בבית באבן יהודה?350-750 ₪
הדברת חולדות בבניין מגורים באבן יהודה200-400 ₪
מה המחיר של הדברת צרצרים וחגבים באבן יהודה250-400 ₪
מחיר הדברת קרדית האבק בדירה באבן יהודה250-500 ₪

הדברות באבן יהודה עם פסט מאסטר – לא רק המחיר משתלם

אם תתקשרו אלינו על מנת להזמין מדביר באבן יהודה, תזכו לא רק במחיר משתלם אלא גם באחריות ארוכה על העבודה, מה שלא כל חברה מציעה. יתרון נוסף הוא בכך שגם אם תצטרכו הדברה באבן יהודה היום, תמיד נוכל לעזור לכם, מאחר ואנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו להזמין מדביר 24 שעות באבן יהודה. התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.