הדברה בגן יבנה עושים רק עם המדבירים של פסט מאסטר. שירות מקצועי כולל אחריות ומחירים אטרקטיביים במיוחד!

צריכים שירותי הדברה בגן יבנה? במדריך הבא נספק לכם כמה טיפים להדברה מוצלחת, החל מהפעולות שיש לנקוט לפני בואו של המדביר, דרך בחירת המדביר הנכון ועד לטיפים שישמרו על תוצאותיה של ההדברה לאורך זמן. המשיכו לקרוא וגלו את כל מה שצריך לדעת על הדברות בגן יבנה – כולל הדברה ירוקה, לכידת עכברים וחולדות ולכידת נחשים.

 

מדבירים בגן יבנה זמינים מסביב לשעון 24/7!

✔️ שירותי הדברה בגן יבנה במחירים משתלמים במיוחד (בכל שעה)!

✔️ הדברה נגד מזיקים בגן יבנה – תיקנים, נמלים, פשפשים ועוד

✔️ מדבירים בגן יבנה עם המלצות רישיון והסמכה בזמינות מיידית

✔️ אנו מתחייבים לשירות איכותי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר!

✔️ מדביר בגן יבנה זמין להדברה בכל רחובות העיר: ביאליק, הרצל,

בן גוריון, אגוז, הגיבורים, הנשיא, הרגב, הדקל ועוד..

✔️ הדברה ירוקה בגן יבנה או ריסוס במחיר טיל >>

פרטים בטלפון: 050-8303463

 

הדברה בגן יבנה
הדברה בגן יבנה ע"י מדבירים מורשים במחירים מעולים!

 הדברה בגן יבנה – איך לבחור במדביר הנכון?

גן יבנה מתאפיינת באזורי טבע רבים לצד בתי קרקע ובניינים נמוכים – כר פורה למזיקים מכל הסוגים… הרשת מלאה במדבירים שמציעים את שירותיהם עם כל מיני הבטחות, לא תמיד הבטחות עם כיסוי.

אז איך נמצא מדביר בגן יבנה שיבצע עבודה מקצועית? ראשית, חשוב לוודא שאתם פונים אל מדביר עם רישיון הדברה בתוקף. שנית, רצוי לבחור במדביר שמספק אחריות על עבודתו כך שאם תזדקקו לביקור נוסף, לא תיאלצו לשלם עבורו. ההצעה השלישית שלנו היא לבחור בחברת הדברה מסודרת עם המלצות מלקוחות מרוצים.

 

הדברת תיקנים בגן יבנה – כך תוודאו שההדברה תצליח

ברוב המקרים הדברה נגד מקקים תתבצע באמצעות פיתיונות ג'ל רעילים. המדביר ממקם את הפיתיונות באזורים שבהם המקקים מסתובבים ואוכלים.

לפני הזמנה של מדביר נגד מקקים ביבנה, כדאי לדאוג לניקיון יסודי של הבית. חשוב לוודא שאין מקורות מזון זמינים בבית ולאטום את כל המזון במיכלים סגורים. אם המקקים יאתרו מקורות מזון בבית שלכם, הסיכוי שהם יאכלו את הפיתיונות הרעילים פוחת.

 

הדברת נמלים בגן יבנה – כך נחסל את הקן כולו

זקוקים לשירות הדברת נמלים ביישוב גן יבנה? בדומה להדברת מקקים, גם בהדברת נמלים נהוג להשתמש בפיתיונות רעילים. את הפיתיונות הנמלים נושאות איתן אל המושבה, שם גם שאר הנמלים אוכלות מהם עד שהקן כולו מחוסל.

המטרה העיקרית היא שהמלכה תאכל מהפיתיון, משום שהיא זאת שמתרבה. אם נחסל אותה, נחסל את הקן כולו. גם במקרה של הדברת נמלים, כדאי לדאוג לניקיון יסודי של הבית לפני בוא המדביר, כולל שאיבת אבק ואחסון המזון במיכלים אטומים.

 

מה צריך לדעת על לכידת עכברים וחולדות בגן יבנה?

קודם כל חשוב להבין שעכברים וחולדות אנחנו לא מדבירים, אלא לוכדים. כדי להדביר את החולדות נצטרך להשתמש בחומרים רעילים בכמות מסוכנת. לכן מושגים כמו "הדברת עכברים בגן יבנה" או " הדברת חולדות בגן יבנה" אינם רלוונטיים.

אם יש לכם מכרסמים שמסתובבים חופשי בבית, עליכם להזמין לוכד עכברים גן יבנה. לכידת העכברים והחולדות מתבצעת באמצעות מלכודות ייעודיות או תיבות האכלה עם פיתיונות רעילים.

חלק מהמלכודות הורגות את המכרסמים במקום, אחרות לוכדות אתם ללא פגע כך שאפשר לשחרר אותם הרחק מהבית. ומה לגבי מלכודות דבק? כיום לא מקובל להשתמש בהן, משום שהן הורגות את המכרסמים באיטיות ובייסורים שלא לצורך.

 

לוכד נחשים בגן יבנה

נתקלתי בנחש – מה עליי לעשות? בעונת הקיץ הנחשים מתעוררים ויוצאים ממקום מרבצם. רוב הנחשים בארץ הם לא ארסיים, אבל יש גם זנים ארסיים שעלולים לגרום למוות בהכשה אחת. היות ורובנו לא אנשי מקצוע, נקודת המוצא שלנו צריכה להיות שכל נחש הוא מסוכן.

אם נתקלתם בנחש בבית, עליכם להתקשר אל לוכד נחשים בגן יבנה שיטפל בבעיה באמצעות ציוד מיוחד. אם תצליחו לצלם ממרחק בטוח את הנחש, זה יעזור מאד. במידת האפשר, רצוי לסגור את הנחש בחדר מסוים ולהניח מטלית ברווח שבין הרצפה לדלת כדי שהנחש לא יברח. הרחיקו מהמקום ילדים ובעלי חיים עד הגעתו של הלוכד לזירה.

 

מה לעשות אחרי ריסוס בגן יבנה?

הפעולות שנעשה לאחר ההדברה קריטיות לשמירה על תוצאותיה לאורך זמן. לאחר שהתבצעה הדברה נגד מזיקים בגן יבנה הקפידו לבצע את הפעולות הבאות:

✔️ דאגו לאיטום מרווחים וסדקים בין הדלתות.

✔️ דאגו לכיסוח הדשא בגינה.

✔️ היפטרו ממקורות מים עומדים.

✔️ שמרו על כל המזון במיכלים אטומים.

✔️ דאגו לניקוי תדיר של כל המשטחים במטבח, כולל מוצרים חשמליים כמו מיקרו וטוסטר.

הקפדה על ביצוע הסעיפים הללו יגדילו באופן משמעותי את הסיכוי שתוצאות ההדברה תישמרנה לאורך זמן.

 

האם הדברה ירוקה בגן יבנה יעילה כמו הדברה כימית?

הדברה ירוקה היא הדברה שנעשית באמצעות חומרים טבעיים ואורגניים. הדברה ירוקה יעילה במקרים מסוימים, אך תתאים פחות למקרים מורכבים. במקרה שיש בבית ילדים זוחלים או בעלי חיים, נעדיף לבצע הדברה ירוקה במידת האפשר.

עם זאת, חשוב לציין: גם הדברה כימית בטוחה לחלוטין לשימוש, כל עוד היא מתבצעת על-ידי מדביר מורשה עם רישיון הדברה בתוקף. כמו כן יש חשיבות להקפדה על הוראות המדביר בתום העבודה.

 

מחיר הדברה בגן יבנה

מחיר הדברה בגן יבנה ייקבע על-פי סוג המזיק שצריך להדביר וגודל השטח שעלינו להדביר – באופן טבעי הדברה של בית קרקע עם חמישה חדרים תעלה יותר מאשר הדברה של דירת חדר בלי חצר. החדשות הטובות הן שבאופן כללי הדברה היא לא שירות יקר.

רוב ההדברות מתבצעות באמצעות ריסוס לבית בגן יבנה והן יעלו לכם מאות שקלים בלבד. מזיקים שעלולים להגדיל את החשבון הם טרמיטים ופשפשים, שדורשים טכניקות הדברה מורכבות וזמן עבודה ארוך מהממוצע. לנוחותכם, פרסמנו בפסט מחירון עם המחירים הממוצעים להדברה מכל סוג.

הדברה בגן יבנה מחיר לפי סוג מזיקמדביר בגן יבנה מחירון מומלץ
מחיר ביקור מדביר לצורך ייעוץ 200 – 100 ₪
כמה עולה להדביר תיקנים בדירה בגן יבנה550 – 250 ₪
מחיר הדברת נמלים בבית או במשרד570 – 250 ₪
עלות לוכד חולדות ועכברים בגן יבנה 650 – 300 ₪
כמה יעלה לוכד נחשים בגן יבנה700 – 350 ₪

מדבירים בגן יבנה עם המלצות – פסט מאסטר

בין אתם זקוקים להדברת תיקנים, הדברת נמלים או לשירותיו של לוכד חולדות בגן יבנה – אנחנו בפסט מאסטר מקפידים לעבוד עם מדבירים ולוכדים מורשים בלבד, עם היתר עבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

חברת פסט מאסטר היא אחת מחברות ההדברה המקצועיות והמצליחות ביותר בארץ, עם לקוחות מרוצים גם בגן יבנה והסביבה. לצד העבודה המקצועית, אנחנו מציעים מחירים משתלמים ושירות אדיב, כולל אחריות מלאה על כל עבודה שאנחנו מבצעים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.