הדברה בגני תקווה והסביבה על ידי חברת הדברה מקצועית – מדבירים מורשים – טיפול בכל סוגי המזיקים

אנו בחברת פסט מאסטר גאים לספק שירותי הדברה בגני תקווה באמצעים מתקדמים כבר למעלה מעשור. אנחנו נוקטים בשיטות ההדברה החדשניות והבטוחות ביותר: החל מהדברה אורגנית, דרך שימוש במלכודות ועד להדברה אלקטרונית באמצעות גלים אלקטרומגנטיים. בין אם אתם סובלים מבעיית תיקנים, טרמיטים, חרקים, פרעושים בבית – או כל מזיק אחר, נשמח לשלוח אליכם מדביר בגני תקווה מטעמנו במהירות האפשרית.

 

חברת הדברה בגני תקווה עם אחריות על כל עבודה (מחיר מעולה)

✔️ מחפשים מדביר מקצועי? ודאו שהוא מחזיק ברישיון בתוקף ומורשה לבצע הדברות

✔️ מדבירים בצ'יק כל מזיק באמצעי הדברה בטוחים ויעילים – פסט מאסטר

✔️ ריסוס בית בגני תקווה והסביבה – הדברת מזיקים מכל סוג, כולל פשפשים, חולדות ועכברים

✔️ מגיעים לשכונות: גנים, קריית ישמח משה, נוף סביון, גבעת סביון החדשה, בורוכוב ועוד

✔️ מעוניינים במידע נוסף על סוגי הדברות בגני תקווה או בהצעת מחיר? צרו קשר >>

לקריאה למדביר התקשרו: 050-8303463

 

הדברה בגני תקווה
מדבירים בגני תקווה עם המלצות ורישיון – הדברה בגני תקווה

 

 

מדביר בגני תקווה – כל השיטות ומתי משתמשים בהן?

אז מה זה בעצם מזיק? בהגדרה היבשה, מזיק הוא אורגניזם שניזון מתבואה או פוגע בה. לדוגמה – זחל שאוכל את הצמחים בגינה שלנו, הוא מזיק. בהגדרה רחבה יותר, מזיק הוא יצור שמפריע לאיכות חייו של האדם – אלו יכולים להיות טרמיטים המכרסמים את המשקופים שלנו, או עכברים שממתרוצצים לנו על השיש ומדירים שינה מעיננו. במזיקים ניתן לשלוט במגוון דרכים:

✔️ הדברה באמצעות ריסוס – זוהי השיטה הבסיסית והמוכרת ביותר. הריסוס מתבצע באמצעות חומרים כימיקליים או טבעיים, בהתאם לצורך ולבחירת המדביר והלקוח. השיטה הזאת מתאימה בעיקר במקרה של הדברת חרקים בגני תקווה, ופחות במקרה של הדברת מכרסמים או יונים למשל.

✔️ מלכודות – הדברה המתבססת על הצבה של מלכודות שונות, רובן כוללות פיתיונות שמושכים את המזיק לתוך המלכודת, ולאחר מכן לוכדות אותו. שיטה זאת נפוצה בעיקר בהתמודדות עם מכרסמים, כמו עכברים וחולדות.

✔️ פיתיונות ג'ל – חרקים רבים חיים במושבות גדולות. ריסוס משמיד רק את אלה שעולים אל פני השטח, ולא את אלו שנמצאים בתוך המושבה. כדי לתת מענה לבעיה הזאת, משתמשים בפתיונות ג'ל – החרקים נושאים איתם את הפיתיונות לתוך הקינים וגורמים להרעלה של המושבה כולה. מומלץ לשימוש בעיקר במקרה של בעיית נמלים.

✔️ הדברה אלקטרונית – הדברה אלקטרונית מתבצעת באמצעות שימוש במכשירים אלקטרונים להרחת מזיקים. המכשירים פועלים על אחת משתי שיטות: גלי אולטרסאונד, או גלים אלקטרומגנטיים. המכשירים משדרים גלי קול בתדרים שהאוזן האנושית לא מסוגלת לשמוע, אך בעלי חיים כן – ביניהם עטלפים, חרקים, יונים וחגבים.

✔️ הדברה ביולוגית – הדברה כזאת מבוססת על שרשרת המזון הטבעית – בעלי חיים שטורפים מזיקים. למשל: חתול שצד עכברים, חיפושיות שאוכלות כנימות, או דגים מסוימים שניזונים מזחלי יתושים. הדברה ביולוגית לא פוגעת בסביבה, אבל היא מתאימה בעיקר לשימוש בשטחים חיצוניים ושטחים חקלאיים.

המדבירים שלנו בפסט מאסטר נוהגים לשלב מספר טכניקות הדברה במקביל, כדי להשיג תוצאות אפקטיביות בלי מקום לטעויות.

 

הדברה ירוקה בגני תקווה – מה זה אומר ולמי זה מתאים?

ככל שהמודעות לשמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת, כך גובר הצורך לעבור לפתרונות ירוקים – כולל הדברה ירוקה. הדברה ירוקה היא הדברה בטוחה לשימוש ואפקטיבית, שלא פוגעת בכדור הארץ ולא מסכנת את בריאות הלקוחות שלנו. בעוד שבהדברה כימית משתמשים בחומרים שפוגעים בכלל המזיקים ללא אבחנה, הדברה ירוקה מתמקדת במזיק הספציפי שעלינו להשמיד – מה שמצמצם את הצורך בשימוש בחומרים כימיים חזקים ומסוכנים.

בהדברה ירוקה, להבדיל מהדברה כימית סטנדרטית, נעדיף להשתמש בחומרים טבעיים וצמחיים ככל האפשר. גם כשמחפשים הדברה בגני תקווה רצוי לברר לגבי אפשרויות של הדברה ירוקה – זה ישמור עליכם, על בני המשפחה שלכם ועל כדור הארץ.

 

ריסוס בגני תקווה נגד מזיקים

ההבדל העיקרי בין מדביר ממוצע למדביר מקצועי באמת, מסתכם בהיקף הידע והניסיון שהוא צבר. מדביר מקצועי ישתמש בכלים המבוססים על חקר ההתנהגות של המזיק אותו אנחנו מבקשים לחסל. היכרות מעמיקה עם אורחות החיים של המזיק, מאפשרת פיתוח טקטיקות הדברה יעילות כנגדו.

כך למשל, מדביר שמכיר את התנהגותם ואורחות חייהם של מכרסמים למיניהם, יוכל לחזות מראש את נתיבי הבריחה ומקומות המסתור האפשריים שלהם. בידע הזה הוא ישתמש כדי לחסום מראש פתחי מילוט פוטנציאליים, ויציב מלכודות בנקודות אסטרטגיות – מה שמבטיח הדברת חולדות בגני תקווה כמו גם הדברה נגד עכברים באחוזי הצלחה מקסימליים.

אנחנו בפסט מאסטר מקפידים לעבוד אך ורק עם מדבירים מורשים ומנוסים, שצברו ידע וניסיון לאורך השנים.

 

מזיקים נפוצים בגני תקווה וכיצד טיפלנו בהם

הנה כמה דוגמאות לעבודות הדברה שביצענו ב:עיר ובסביבתה

הדברת תיקנים בגני תקווה: קיבלנו טלפון בהול מלקוחה עם מכת ג'וקים בדירה. אכן, סיטואציה לא נעימה. מדביר מטעמנו הגיע לדירה באופן מיידי, זיהה שמדובר בתיקן מסוג תיקן אמריקאי, וטיפל בו באמצעות ריסוס בחומר המכיל פירתרואידים ומג"ח (מעכב גדילת חרקים) בסמוך לפתחי הביוב ולאורך הפנאלים. המדביר דאג לאטום סדקים, פתחים ורשתות כדי למנוע כניסה מחודשת של תיקנים.

✔️ הדברה נגד פרעושים – אדם צעיר עם ילדים התקשר אלינו בשל בעיית פרעושים. שלחנו מדביר מטעמנו שיטפל בבעיה. המדביר ריסס את כל שטח הפנים של הדירה, תוך התמקדות במקומות המרבץ של הכלב המשפחתי – שזוהה כחשוד העיקרי להחדרת הפרעושים לדירה. המדביר השתמש בחומר המכיל מג"ח כדי לחסל גם את ביצי הפרעושים. בנוסף, דאגנו לשאוב את כל המצעים והספות ולכבס בכביסה חמה בגדים. כמובן שבמקביל להדברה, הזוג דאג לטפל בבעיית הפרעושים של הכלב באמצעות תכשיר ייעודי שניתן לאחר ייעוץ עם הווטרינר.

✔️ הדברת חולדות בגני תקווה – קיבלנו פנייה מלקוחה שמצאה מה שנראה לה כמו גללים של עכבר ברחבי הבית, בנוסף הלקוחה מצאה שקיות אוכל מכורסמות במטבח. מדביר של פסט מאסטר זיהה על פי מראה הגללים כי מדובר בחולדות ולא בעכברים. המדביר הציב מלכודות קפיץ, מלכודות שהורגות את החולדה במקום ללא סבל מיותר, והבעיה נפתרה.

 

מחיר הדברה בגני תקווה – כמה עולה השירות?

קשת המחירים עבור הדברה ממוצעת בגני תקווה היא רחבה. הסיבה למגוון הרחב תלויה בפרמטרים שונים – כמו סוג המזיק שדורש הדברה, גודל השטח שעלינו להדביר וטכניקת ההדברה הנבחרת. אם תרצו לקבל הערכה עבור מחיר הדברות בגני תקווה, תוכלו למצוא מידע נוסף במחירון שלנו. כפי שתוכלו לראות בעצמכם, מרבית ההדברות אינן יקרות ומסתכמות במאות שקלים בודדים ובביקור אחד בלבד.

הדברה בגני תקווה מחיר לשירותמדבירים בגני תקווה – מחיר מומלץ לצרכן
הדברת ג'וקים בגני תקווה מחיר250-500 ₪
המחיר להדברה נגד ברחשים בחצר או מרפסת  250-400 ₪
לוכד עכברים מחיר ממוצע350-750 ₪
הדברת נגד חולדות בבניין בגני תקווה250-400 ₪
מחירי הדברת כיני יונים במרפסת בגני תקווה300-500 ₪
מחיר הדברה נגד טרמיטים במשקוף בבית350-550 ₪
כמה עולה להדביר פרעושים בגני תקווה?450-700 ₪

הדברות בגני תקווה עם פסט מאסטר

כאחת מחברות ההדברה הפופולריות בארץ, אנחנו נקראים לעיתים קרובות לבצע הדברות בגני תקווה. מהדברה להדברה צברנו וותק וידע רב בהתמודדות עם כל המזיקים הנפוצים בעיר – הדברת תיקנים בגני תקווה, הדברה נגד פרעושים, ריסוס טרמיטים בגני תקווה ועוד רבים אחרים.

לצד הידע, הניסיון והמקצועיות רבת-שנים, אנחנו מציעים גם שירות ללא פשרות: כולל אחריות מלאה על כל עבודה שאנחנו מספקים, וזמינות מסביב לשעון.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.