מחפשים חברת הדברה בגדרה? פסט מאסטר מציעה שירותי הדברה וריסוס מקצועיים ע”י מדבירים מוסמכים בגדרה והסביבה!

צריכים שירותי הדברה בגדרה עם אחריות מלאה על כל עבודה? הצטרפו לקהל הלקוחות המרוצים של פסט מאסטר. אנחנו מטפלים ביעילות ובמהירות בכל סוגי המזיקים בגדרה – הדברת חולדות, עכברים, ג'וקים, טרמיטים ועוד.

הניסיון והוותק שצברנו מאפשרים לנו לתת לכם שירותי הדברה באזור גדרה באופן היעיל והמקצועי ביותר.

 

חברת הדברות בגדרה במחירים מעולים 24/7 (מדבירים מורשים)

✔️ הדברה ירוקה בגדרה, ידידותית, אורגנית ובטוחה לבית ולעסק ללא ריח! 

✔️ ריסוס בגדרה והדברת ג'וקים, נמלים, עכברים וכל סוגי המזיקים 

✔️ שימוש בחומרי הדברה איכותיים עם אישור המשרד להגנת הסביבה!

✔️ מדבירים בגדרה בכל שכונות העיר: אחוזת גדרה, נווה ציון, המושבה הגרמנית,

צמרת גדרה, נווה שלמה, עמק הנשר, צמרת גדרה ושכונות נוספות.

✔️ הדברה בגדרה שמבוצעת ע"י מדביר מוסמך עם רישיון!

✔️ צרו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בגדרה
הדברה בגדרה במחירים אטרקטיביים – מדבירים מקצועיים עם רישיון!

 


שירותי הדברה בגדרה  – לבד או עם חברה?

אם יש לכם מזיקים בבית, אתם בוודאי תוהים אם לפנות לשירותיו של מדביר מוסמך, או לנסות לטפל בבעיית המזיקים בכוחות עצמכם. אנחנו מסכימים שבחלק מהמקרים תוכלו לטפל לבד – אם זיהיתם חרק אחד או נמלה בודדת, אתם לא באמת חייבים לפנות אל מדביר בגדרה.

לעומת זאת, אם מדובר בכמות גדולה של חרקים או במזיק מסוכן, כדאי ואף רצוי לפנות למדביר מומלץ. כדאי לקחת בחשבון שלעיתים קרובות הדברה ביתית לא באמת חוסכת כסף: חומרי הדברה בשוק הפרטי הם לא זולים כשלעצמם.

חלק מהמזיקים (למשל טרמיטים) יכולים לחולל נזק בשווי רב לרהיטים ותשתיות, ואם הם לא מטופלים בזמן על-ידי איש מקצוע מיומן, אתם עלולים להפסיד כסף במקום לחסוך.

השיקול העיקרי לקחת בחשבון הוא עניין הבטיחות: חומרי הדברה שקונים בשוק הפרטי הם חומרים כימיים רעילים, והם עלולים להיות מסוכנים לבני אדם ולחיות מחמד בידיים לא מיומנות.

 

הדברה ירוקה בגדרה – מרססים ושומרים על הבריאות

רבים מאיתנו חוששים שמא הדברה עלולה לסכן אותנו או את חיות המחמד שלנו. קודם כל, החשש מובן. בעבר, חומרי הדברה התבססו על חומרים על בסיס זרחן אורגני. לאורך השנים התברר שהחומרים הללו מסוכנים לבני אדם ולסביבה.

כתוצאה מכך, תעשיית ההדברה כולה עברה מהפכה: במקום הדברה על בסיס זרחן אורגני, ההדברות כיום נוטות להתבסס על פתרונות צמחיים. אם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית ואם חשוב לכם לשמור על איכות הסביבה, הקפידו לבחור בחברת הדברה המציעה גם פתרונות הדברה ירוקים.

אנחנו בפסט מאסטר מציעים סל רחב של שירותי הדברה ירוקה באמצעים מתקדמים: פתיונות ג'ל, תרסיסים מיקרוקפסולריים, אדמה דיאטומית, שמן נים, ריסוסי ביולוגי ב-BTI, ועוד מגוון של חומרי הדברה בגדרה ירוקים ובטוחים לשימוש.

 

הדברת חולדות ועכברים בגדרה

#1 הדברה נגד חולדות בגדרה – חולדות מחוללות נזק משמעותי: הן יכולות לכרסם ולהרוס רהיטים, חוטי חשמל, משקופים ואפילו לפגוע ביסודות הבית. בנוסף, חולדות מגיעות מהביוב, שם הן חשופות לחיידקים צואתיים שהן מובילות היישר לתוך הבתים שלנו.

אם זיהיתם חולדה בבית, אל תהססו ופנו בהקדם לחברת הדברה באזור גדרה לטיפול מידי בבעיה. חולדות מתרבות בקצב מהיר – אם ראינו חולדה אחת בבית, יכול להיות שיש נוספות מבלי שנדע, זה הזמן ליצור קשר עם חברה המבצעת הדברת חולדות בגדרה. מדביר חולדות מקצועי יגיע אליכם הביתה, יאתר את כל החולדות ויטפל בהן באחת מהשיטות הבאות:

✔️ מלכודת כלוב – מלכודת הומנית ויעילה. החולדה נמשכת לפיתיון ונלכדת בכלוב. לאחר מכן נוכל לשחרר את החולדה הרחק מהבית, מבלי לפגוע בה.

✔️ מלכודת קפיץ – מלכודת שהורגת את החולדה במקום.

✔️ הדברה באמצעות רעל – הדברה ברעל זאת דרך אפקטיבית לחסל חולדות. הצרה עם השיטה הזאת, היא שאין דרך לדעת היכן החולדות ימותו. הן יכולות למות במקומות מסתור – למשל בתוך הקירות או במערכת המיזוג, ושם הפגרים ירקבו. בנוסף, הרעל מסוכן, בעיקר בבתים עם חיות מחמד וילדים. לכן הדברה באמצעות רעל מתאימה יותר לגגות ולשטחים חיצוניים.

#2 הדברת עכברים בגדרה – יש לכם עכברים בבית? הדרך הטובה ביותר לטפל בעכבר בודד היא באמצעות הצבת מלכודות. רצוי לבחור במלכודת כלוב, שהיא מלכודת הומנית שבסופה ניתן לשחרר את העכבר לטבע בלי פגע. כמובן, חשוב לשחרר את העכברים במקום מרוחק, כדי שלא ישובו אלינו הביתה. כדי שהמלכודות יעבדו בהצלחה, יש כמה דגשים שחשוב להקפיד עליהם:

✔️ בחירת מיקום המלכודת הניחו את המלכודת צמוד לקיר ולא במרכז החדר, בצורה אנוכית.

✔️ פיתיון השתמשו בפיתיון בשרני כמו קבנוס או טונה.

✔️ אם יש כמות גדולה של עכברים בבית – יש להיעזר בשירותיו של מדביר מקצועי.

אם ראיתם עכבר אחד בביתכם, זאת סיבה מספיק טובה לחשוד שאולי הוא אינו לבד. לוכד עכברים מקצועי בגדרה יידע לאתר עבורכם את מיקום העכבר או העכברים הנמצאים בבית, לזהות האם מדובר בעכבר בודד או לא, ילכוד ויפנה אותם מביתכם לאחר חיטוי יסודי של המקום. שירות הדברת עכברים בגדרה דרכנו כוללת אחריות על העבודה, כך שאין לכם ממה לדאוג.

 

מדביר בגדרה נגד ג'וקים ותיקנים

ריסוס בגדרה נגד ג'וקים הופך לשירות מבוקש יותר ויותר. גדרה מציעה מחירים שפויים, לצד איכות חיים ואוויר נקי, שאפשר רק לחלום עליו בשפלה. כדי לשמור על איכות החיים שלנו בגדרה, חשוב לשמור על הבית נקי מחרקים ומזיקים.

אחת ההדברות המבוקשות ביותר בעיר היא ריסוס לבית בגדרה נגד ג'וקים. מומלץ לבצע הדברה נגד ג'וקים לפני כל קיץ, וכך למנוע את הגעתם מלכתחילה.

ומה עושים אם כבר יש לנו ג'וקים בבית? כדי להבטיח הדברה אפקטיבית, חשוב לזהות את סוג התיקן שנמצא אצלנו. כל מין של תיקן דורש חומרי הדברה ייחודיים. כך למשל, תיקן גרמני דורש חומרי הדברה שונים מאשר תיקן אמריקאי.

שימו לב: פעמים רבות תיקנים מגיעים אל הבית שלנו מתוך מערכת הביוב. אם אתם גרים בבניין משותף, כדאי לבקש מהוועד לבצע הדברת ג'וקים בביוב אחת לשנה.

 

מחיר הדברה בגדרה

המחיר של הדברה בגדרה נקבע לפי סוג המזיק שצריך לחסל. המחיר עבור מרבית ההדברות מתחיל מ-200 ש"ח ומסתכם במאות שקלים בודדים בלבד. אנחנו בפסט מאסטר מקפידים להציע מחירים הוגנים ומשתלמים לקהל הלקוחות הנאמן שלנו בגדרה.

רוצים לדעת עוד? עיינו במחירי הדברה מומלצים לצרכן במחירון שהכנו לכם, הוא כולל מידע על המחיר עבור הדברה בגדרה מסוגים שונים.

הדברה בגדרה מחיר לפי מזיקמדביר בגדרה – מחיר מומלץ לצרכן
הדברת ג'וקים בגדרה מחיר ממוצע250-550 ₪
הדברה נגד חולדות בבניין מגורים בגדרה200-450 ₪
לוכד עכברים באזור בגדרה מחיר350-750 ₪
מחיר להדברת נמלים בבית בגדרה200-300 ₪
מחיר טיפול בתולעי עץ ברהיטים250-400 ₪
כמה עולה להזמין לוכד נחשים בגדרה?300-700 ₪
עלות הדברה נגד פרעושים בגדרה450-700 ₪
ריסוס לתולעים ו/או זחלים בחצר בית בגדרה250-500 ₪


מדבירים בגדרה עם אחריות

מחפשים חברת הדברה מומלצת בגדרה והסביבה? פסט מאסטר היא אחת מחברות ההדברה המבוקשות ביותר בשפלה.

מה הופך אותנו לחברת ההדברה המומלצת ביותר, אתם שואלים? הנה כמה מהדברים שאנחנו מציעים:

✔️ מחירים שוברי שוק – אנחנו מציעים מחירים זולים ומשתלמים ללקוחות חדשים וחוזרים כאחד.

✔️ אחריות מלאה על כל עבודה – אם נדרש ביקור נוסף, מדביר מקצועי ישוב אליכם ללא עלות נוספת!

✔️ מקצועיות מובטחת – כל המדבירים שלנו הם מדבירים מוסמכים ומורשים, עם וותק של שנים רבות.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.