שירותי הדברה בגבעת שמואל הם דבר שלא כדאי להזמין מכל אחד ותמיד כדאי שתעדיפו לצלצל למדביר מורשה. מחפשים מדבירים מומלצים בגבעת שמואל? אנחנו הכתובת, ובאפשרותנו להגיע לכל שכונה בגבעת שמואל בתוך זמן קצר. לקוחות רבים קוראים לנו לביצוע הדברות בגבעת שמואל של מזיקים, זוחלים, מכרסמים ועוד.

השירות שלנו ניתן אך ורק על ידי מדבירים מורשים שמשתמשים בחומרי הדברה איכותיים באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. אנו זמינים 24 שעות ביממה ועובדים במחירים נוחים.

באילו שיטות אנחנו משתמשים, כמה עולה הדברה בגבעת שמואל ולמה כדאי ליצור איתנו קשר? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בגבעת שמואל – מדבירים מורשים (מחירים נוחים)

✔️ מדביר בגבעת שמואל והסביבה זמין במהלך כל שעות היממה להדברה מעכשיו לעכשיו

✔️ לוכד מכרסמים בגבעת שמואל: הדברת חולדות, עכברושים, עכברים, חפרפרת ועוד

✔️ כל המדבירים שלנו בעלי רישוי מטעם מדינת ישראל, אחריות כלולה במחיר

✔️ הדברה בגבעת שמואל בשכונות: רמת אילן, רמת הדר, גיורא, פרדס רוזנבלום, השחר

✔️ להצעת מחיר אטרקטיבית כל מה שצריך הוא ליצור קשר עם נציג >>

לשיחה עם מדביר בגבעת שמואל: 050-8303463

 

הדברה בגבעת שמואל
הדברה בגבעת שמואל – חומרים מורשים בלבד

 

 

מדביר בגבעת שמואל – לכל מקום שתצטרכו

העיר ממוקמת באזור המרכז החם והלח והיא נחשבת למתפתחת מאוד. השילוב של בנייה חדשה ואקלים שהמזיקים מאוד אוהבים, גורם לכך שלא משנה באיזו שכונה בעיר מדובר, בין אם בגבעת יהודה, רמת הדר, שכונת גיורא או רמת אילן, הצורך בחיפוש אחר מדביר בגבעת שמואל והסביבה תמיד יכול לעלות. הדברות בגבעת שמואל מבוצעות על ידינו לכל מקום שתצטרכו ולכל מתחם. הנה כמה תרחישים נפוצים שגורמים לאנשים להתקשר אלינו ולהזמין מדביר מורשה בגבעת שמואל:

✔️ הדברת דירה בגבעת שמואל – בדירות ניתן למצוא מזיקים רבים, דוגמת נמלים ותיקנים שנחשבים ליותר נפוצים, אך גם רבים נוספים דוגמת טרמיטים, עכבישים, יתושים, פשפשים, קרציות, פרעושים ועוד. אם כבר אתם מזמינים אותנו עבור הדברה לדירה שלכם, תוכלו באותה הזדמנות לדבר גם עם שאר הדיירים ולהזמין גם שירותי הדברה לבניין כולו.

✔️ הדברה לעסק בגבעת שמואל – כל סוגי המזיקים שמופיעים בדירות עלולים להופיע גם בעסקים, ובעיר שכזו, שכוללת הרבה מרכזים מסחריים וגם קניון, שירותי ההדברה נדרשים ביותר. מכרסמים עלולים לחדור למחסני מזון ומטבחים תעשייתיים וכך גם לגבי נמלים, ג'וקים וסוגי חרקים נוספים.

✔️ הדברה של מבני ציבור – בעיר עם כל כך הרבה בתי כנסת, מוסדות חינוך ומשרדים רבים שמספקים שירותים קהילתיים, חשוב מאוד לבצע הדברה תקופתית על מנת שהציבור יוכל ליהנות מהם בנעימות. אנחנו מתמחים בהדברה שמותאמת באופן מיוחד לכל מבנה ציבורי ועל פי התקנים המחמירים ביותר.

✔️ הדברת פארקים וגינות – בין אם מדובר בפארקים הציבוריים הרבים שבעיר ובין אם בגינות של בתים פרטיים, הם מושכים אליהם חרקים רבים דוגמת ערצבים, תולעים, צרצרים וגם מכרסמים ונחשים. גם במקרה הזה נוכל לעזור לכם עם הדברה מקצועית.

 

הדברה מניעתית בגבעת שמואל – לעומת הדברה דחופה

את המדבירים שלנו תוכלו להזמין 24 שעות ביממה, מתי שרק תזדקקו לכך, כאשר ניתן לחלק את סוגי ההדברות מבחינת מועד ביצועם לשניים:

#1 הדברה דחופה – זוהי הדברה שמבוצעת כאשר המזיק כבר פלש לבית, לגינה או לעסק שלכם, ראיתם אותו בעיניים או שמתם לב לסימנים המעידים על קיומו, בין היתר עקיצות וגירודים, נשלים וגללי צואה, קולות מוזרים וכו'. אנחנו מציעים לכם שירותי הדברה בגבעת שמואל גם בשעות הלילה, סופי השבוע וימי חג, כך שתמיד תוכלו להזמין מאיתנו מדביר באופן דחוף.

#2 הדברה לצרכי מניעה – חלק מהמזיקים פעילים לאורך כל ימות השנה ואילו אחרים פעילים יותר עם התחממות הטמפרטורות, מחודשי האביב והלאה. אם אתם מעוניינים למנוע את הופעתם של מזיקים שבדרך כלל חוזרים להטריד אתכם בכל שנה, צלצלנו אלינו ממש בסוף החורף על מנת לבצע הדברה מניעתית מראש.

ההמלצה שלנו עבורכם היא להזמין מדביר גם לפני כניסה לבית חדש או לאחר ביצוע שיפוץ, כך שתוכלו להיכנס לבית נקי מבחינת מזיקים לתקופת זמן ארוכה יחסית. הרבה יותר קל לבצע ריסוס לבית בגבעת שמואל כשהוא עדיין לא מאוכלס ולא כולל חפצים רבים מידי. עוד מידע כאן.

 

הדברות מורכבות בגבעת שמואל – לעומת הדברה פשוטה

ישנן הדברות שנחשבות לפשוטות למדי, כגון ביצוע ריסוס כנגד נמלים ותיקנים, מה שלוקח מספר שעות בלבד. גם שימוש בפיתיונות ג'ל מורעלים נגד אותם חרקים דורש בדרך כלל ביקור אחד בלבד של המדביר שלנו. הדברות מורכבות יותר הן כאלה שמחייבות שימוש במספר אמצעים כנגד המזיקים או פעולות שדורשות ציוד מיוחד. למשל:

✔️ הדברת פשפשים – נגד סוגי מזיקים אלו יש צורך ראשית כל לשאוב את כל הבית ובמיוחד את החדר שבו הם נמצאים, (למשל, במקרה של פשפש המיטה יש לשאוב את המיטה וחדר השינה). בשלב הבא יש להשתמש במכשיר קיטור מיוחד ובשלב הסופי לבצע ריסוס.

✔️ הדברת טרמיטים – אלו חרקים שמאוד דומים לנמלים אך ההדברה שלהם הרבה יותר מורכבת וכוללת ראשית כל פיזור של פיתיונות מורעלים ולאחר מכן גם החדרת ריסוס אל תוך המושבות שלהם. לעיתים עולה הצורך בביצוע קידוחים שונים על מנת להגיע אל מושבות הטרמיטים, בתוך הקירות, המשקופים, באדמה ומתחת לריצוף.

✔️ הדברת חרקים מעופפים – הדברת יתושים מחייבת מלבד ריסוס גם טיפול במקורות מים עומדים שבתוכם מתפתחים הביצים והזחלים, טיפול בקן צרעות מתבצע תוך כדי שימוש בפיתיונות מורעלים וריסוס ואילו הדברת קן דבורים מתבצעת על ידי שאיבת הדבורים מן הקן והעברתן למקום מבטחים.

 

הדברת מכרסמים בגבעת שמואל ולכידת זוחלים

גם הדברת מכרסמים עשויה להיות מורכבת, כאשר מדובר במספר רב של עכברים או חולדות וכאשר יש צורך גם לפנות את הפגרים לאחר מכן. הדברת מכרסמים יכולה להתבצע באמצעות מלכודות או שימוש ברעלים ואצלנו מתמחים גם בכך. בין אם תצטרכו באופן בהול שירות הדברת עכברים בגבעת שמואל או שירות הדברת חולדות בגבעת שמואל, נשלח אליכם לוכד מקצועי במהירות, 24 שעות ביממה.

למעשה, גם אם נחש יפלוש לבית או לעסק שלכם או כל זוחל אחר (למשל, לטאות), נוכל לטפל גם בכך.

 

הדברה ירוקה בגבעת שמואל

הדברה ירוקה היא שיטת הדברה שאינה כוללת שימוש בשיטות ורעלים שיכולים לסכן את האדם וסביבתו. היא נדרשת במיוחד במקרים הבאים:

בבית ישנן נשים בהריון – במצב רגיש שכזה עדיף שלא להשתמש בריסוס כלל אלא באמצעים ידידותיים וירוקים יותר.

בבית ישנם ילדים וחיות מחמד – מאחר והם עשויים להכניס לפיהם את רעלי ההדברה.

בבית ישנם קשישים ומוגבלים בתנועה – שאינם יכולים לעזוב את ביתם למשך זמן הריסוס.

אנו מציעים לכם שירותי הדברה ירוקה בגבעת שמואל באמצעות מספר שיטות: הדברה אורגנית על בסיס חומרי הדברה טבעיים כמו פרומונים ופרתרואידים, הדברה ביולוגית באמצעות אויבים טבעיים שניזונים מסוגי המזיקים שפלשו למתחם שלכם, הדברה אלקטרונית באמצעות גלי קול שמופקים על ידי מכשירים מיוחדים ומרחיקים את המזיקים ועוד.

 

מחיר הדברה בגבעת שמואל – מחירון מומלץ לצרכן

מחירי הדברה בגבעת שמואל נקבעים לפי סוג המזיק שרוצים להדביר, כמותו בשטח ועד כמה מורכב להדביר אותו. ישנם סוגי מזיקים שיותר קשה להדביר ועבורם יש צורך במספר שיטות ומספר ביקורים של המדביר, וגם ישנו הבדל בין הדברה ירוקה שנחשבת ליותר יקרה לבין הדברה כימית שזולה יותר.

על מנת שתהיו יותר בקיאים בכל הקשור לטווחי המחירים שאמורים להיות מוצעים לכם עבור שירותי הדברה בגבעת שמואל, ריכזנו עבורכם מחירון מומלץ:

הדברה בגבעת שמואל מחיר לשירותמדביר בגבעת שמואל מחירים (ממוצע)
כמה עולה הדברה נגד עכברים בגבעת שמואל350-750 ₪
לכידת חולדות בגבעת שמואל מחיר לבניין מגורים250-700 ₪
מחיר הדברת תולעי עץ ברהיטים בגבעת שמואל250-400 ₪
הדברת חשופיות וחלזונות בגינה מחיר250-550 ₪
טווח המחירים עבור הדברת חדקונית האורז250-500 ₪
מה מחיר ריסוס דג הכסף בחצר250-500 ₪
הדברת שממיות במרפסת הדירה מחיר בגבעת שמואל250-400 ₪
הדברת חומייני במרפסת דירה, בחצר או בתוך הבית בית250-400 ₪
כמה עולה הדברת עכבישים בגבעת שמואל250-300 ₪
עלות הדברת עש בארונות הבית250-500 ₪

הדברה בגבעת שמואל – לא רק המחיר חשוב

מצאתם מדביר שמציע לכם להדביר בגבעת שמואל במחירים נמוכים יותר ממה שאנחנו מציעים לכם? חשוב מאוד שתבדקו היטב עם מי אתם מתקשרים והאם באמת מדובר במדביר מורשה שעושה שימוש אך ורק בחומרים באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. בנוסף, וודאי שהמחיר המוזל שלו גם כולל אחריות מלאה על העבודה ושלא יידרש מכם תשלום נוסף במידה והמזיקים יחזרו תוך זמן קצר יחסית.

הרבה חברות הדברה בגבעת שמואל לא כוללות אחריות במסגרת המחירים שלהן ולכן כדאי לכם להתקשר איתנו. אנו נספק לכם אחריות בכתב ותמיד נעמוד מאחורי ההבטחות שלנו, כך יעידו אינספור לקוחות מרוצים שלנו שההמלצות שלהם נמצאות ברחבי הרשת. צלצלנו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.