מחפשים שירותי הדברה בחדרה ברמה גבוהה ועם תוצאות מוכחות שמחזיקות לאורך זמן? הגעתם למקום הנכון. הדברת מזיקים בחדרה זו המומחיות שלנו בפסט מאסטר ותוכלו להזמין מאיתנו מדביר מורשה 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בעיר ובסביבתה, מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם, מה המחיר של מדביר בחדרה ולמה כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? המשיכו לקרוא…

 

חברת הדברות בחדרה – מדביר מורשה (מחירים נוחים)!

✔️ שירותי הדברה נגד כל סוגי המזיקים בחדרה והסביבה במחיר המשתלם בשוק

✔️ השירות כולל אחריות ללקוח בסיום העבודה – מדבירים בחדרה רק עם פסט מאסטר

✔️ התחייבות למחירים הכי טובים בישראל תוך שימת דגש על שירות אדיב ויעיל!

✔️ הדברה בחדרה בשכונות: גבעת אולגה, בית אליעזר, עין הים, וייצמן, נווה חיים,

האוצר, כפר ברנדייס, גני אלון, בית"ר, חדרה הצעירה, קידמת ים ונוספות…

✔️ למידע נוסף והצעת מחיר מיוחדת עבור מדביר בחדרה >>

חייגו אלינו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בחדרה
שירותי הדברה בחדרה במחירים אטרקטיביים, שירות אדיב

 

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים בחדרה? ומדוע חשוב להדביר אותם?

חדרה היא עיר גדולה ומתפתחת שלמעשה נמצאת ממש על הגבול שבין אזור השרון לחלק הצפוני של המדינה. משום שכך, היא מאופיינת בתנאי אקלים אידאליים למזיקים השונים – טמפרטורות שאינן נמוכות מדי בחורף וקיצים לוהטים ומלאי לחות. העיר כוללת שכונות ישנות עם מבנים שלא מתוחזקים כראוי, מה שגורם לחרקים ומזיקים אחרים לשרוץ בהם, שכונות חדשות יותר שנמצאות בבנייה, מה שגורם גם למכרסמים רבים לעלות אל פני השטח מהביוב בשל העבודות, ומקומות בילוי רבים שמייצרים אשפה רבה שגם כן מושכת מזיקים רבים.

מכך ניתן להבין כי הדברות בחדרה הן דבר נדרש בכל רחבי העיר ובכל עונות השנה, ובמיוחד לקראת תקופת הקיץ. במידה ולא תצלצלו אלינו בזמן ברגע שראיתם מזיקים כלשהם בבית, בגינה או בעסק שלכם, הם רק ילכו ויתרבו ויהיה יותר קשה להיפטר מהם. הנוכחות שלהם לא רק מפריעה מבחינה אסתטית אלא גם עלולה לגרום לכם למחלות (בעקבות עקיצה, נשיכה או מגע עם הצואה והשתן שלהם) ולפגיעות קשות ברכוש (לרהיטים, מוצרי חשמל ועוד).

בין המזיקים הנפוצים ביותר שגורמים לאנשים להזמין מאיתנו מדביר בחדרה ניתן לציין: תיקנים (בעיקר תיקן אמריקאי ותיקן גרמני), נמלים (כולל נמלי אש), טרמיטים, נדלים, עכבישים, פשפשים, קרציות, פרעושים, קרדית האבק, דג הכסף, פסוקאים, תולעים, חשופיות, ערצבים, רימות, חרקים מעופפים דוגמת יתושים, צרעות, דבורים, זבובים, ברחשים ועש, כמו גם מכרסמים דוגמת עכברים, חולדות וחפרפרות.

 

הדברות בחדרה – כל השיטות הקיימות

כאשר אתם מתקשרים עם חברת הדברה מקצועית כמונו שמתמחה בכל שיטות ההדברה הקיימות, אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה באיזה סוג מזיק מדובר, אנו נדע לזהות אותו ולהתאים עבורו את שיטת ההדברה המתאימה ביותר מבין כמה שיטות יעילות:

✔️ ריסוס – בשיטה זו אנו משתמשים בחומרי רעל בצורת תמיסה או תחליב. הרעלים פוגעים באוכלוסיית המזיקים בצורה מהירה ויעילה והם מושמדים לגמרי. אנו מבצעים ריסוס בחדרה נגד מגוון רחב של סוגי מזיקים. תוכלו להזמין מאיתנו ריסוס נגד ג'וקים, ריסוס נגד פרעושים בחדרה ואף ריסוס נגד חרקים מעופפים. אנשים רבים אשר מחפשים שירות הדברה נגד יתושים בחדרה, שומעים מאיתנו שזו השיטה היעילה ביותר כנגדם.

✔️ פיתיונות מורעלים – אם אתם זקוקים לשירות הדברת נמלים בחדרה, הדברת תיקן גרמני או הדברת צרעות, זוהי השיטה שנציע לכם. חרקים מהסוג הזה חיים במושבות שלא תמיד גלויות, ולכן נשתמש בפיתיונות אשר כוללים בתוכם מקור מזון כלשהו שהם אוהבים. מקור המזון מורעל וברגע שהחרקים אוכלים אותו הם מעבירים אותו למושבה, שם שאר החרקים מורעלים כולל המלכה.

✔️ לכידה – אנו מציעים לכם גם שירותי לכידה של מכרסמים ומזיקים ללא השמדה שלהם. לכידה משמשת לצרכי הדברת דבורים או ליתר דיוק הרחקה (הן נחשבות למוגנות על פי החוק ולכן יש להעביר את המושבה שלהן למקום מרוחק), הרחקת יונים וגם כאשר מדובר על הדברת מכרסמים או זוחלים בודדים שפלשו למתחם, דוגמת חולדות, עכברים, חפרפרות ונחשים.

ישנן גם שיטות נוספות שבהן אנו משתמשים לצרכי הדברה, כגון הדברה באיוד, שימוש בקיטור אדים של מים חמים ובמכשירי שאיבה רבי עוצמה. לעיתים נציע לכם גם הדברה משולבת שכוללת מספר שיטות בו זמנית על מנת לחסל מזיק ספציפי. דוגמא טובה לכך היא כאשר רוצים לבצע הדברת פשפשים, שעל מנת שתהיה יעילה ומוצלחת עליה לשלב בין שימוש בשואב אבק חזק ומכשיר אדים חמים לבין ביצוע ריסוס בכל השטח.

 

הדברה ירוקה בחדרה – עוד אפשרות שכדאי לכם לשקול

עוד אפשרות הדברה בעלת יתרונות רבים שבאפשרותנו להציע לכם היא הדברה ירוקה. היתרונות המרכזיים של הדברה בחדרה בשיטות ירוקות הם היעדר ריח חריף (כפי שקיים בריסוס הכימי), היעדר רעילות כלפי האדם, החי והצומח ולעיתים גם משך השפעה ממושך יותר מזה של הכימי. הדברה ירוקה מומלצת לכולם, אך במיוחד בבתים בהם מתגוררים תינוקות, ילדים קטנים, נשים בהיריון, קשישים או חולים במחלות קשות.

מעבר לזאת, אם יש לכם בית עם גינה, רצוי כי תיפנו אל חברת הדברה כמונו אשר מציעה שימוש עם חומרי הדברה לגינה בשיטות ירוקות, על מנת שלא תרעילו את הפירות, הירקות והתבלינים שאתם מגדלים. הדבר חשוב גם אם אתם בעלי משק חקלאי ורוצים להדביר את השדה החקלאי שלכם. באפשרותנו להציע לכם מספר שיטות של הדברה ירוקה:

✔️ הדברה אורגנית בחדרה – בשיטה זו פעולת ההדברה מבוצעת על ידי ריסוס של חומרים טבעיים בעלי רעילות נמוכה מאוד לאדם, אם בכלל. חומרי ההדברה שנעשה בהם שימוש הם בעיקר פרתרואידים טבעיים על בסיס צמחים או חרקים, או פרומונים שמפזרים ריח שמרחיק את המזיקים.

✔️ הדברה ביולוגית – בשיטה זו נעשה שימוש באויבים טבעיים של המזיקים. תנשמות למשל, ידועות ככאלו שצדות חפרפרות, חולדות ועכברים. חיידקי בצילוס הם טפילים של זחלים וישנם גם דגים שניזונים מביצים וזחלים של יתושים. בהדברה ביולוגית ניתן להסתייע גם בחרקים שונים שהונדסו ביולוגית ואינם מסוגלים להתרבות וזאת על מנת להשתלט על שטח המחיה של חרקים שכבר גדלו במקום.

✔️ הדברה ביתית ללא רעלים – כאן הכוונה היא לשימוש בחומרים שניתן לרכוש באופן עצמאי ושלהם יכולת להדביר ולהרחיק מזיקים. הדוגמאות לכך רבות וכוללות את שמן הציטרונלה, אבקת בורקס, אדמה דיאטומית, צמחי תבלין, תמיסת חומץ ועוד. כמובן שהפתרונות הללו זמניים ותמיד עדיף לשלב אותם עם הדברה מקצועית שתבוצע על ידנו.

 

מחיר הדברה בחדרה – כמה עולה מדביר?

מחיר הדברה אצלנו בפסט מאסטר הוא דבר שתלוי במספר גורמים, כגון סוג המזיקים, הכמות שלהם, גודל השטח שרוצים להדביר, שיטה ההדברה הנבחרת ומורכבות הביצוע בשטח. ניתן לומר כי ריסוס והדברה בבית בעיר בן 2-3 חדרים יהיו זולים יחסית ויתחילו ב-250 שקלים בלבד, אך המחיר יתייקר ככל שיש יותר חדרים בבית. במידה ויש גם גינה בבית שרוצים להדביר, המחיר גם כן יתייקר, כשקיים הבדל משמעותי במחיר גם בין הדברה של בית למשק חקלאי.

קיימים גם סוגי הדברות שנחשבים מראש ליותר יקרים. למשל, הדברת טרמיטים תהיה יותר יקרה מהדברת תיקנים פשוטה, כמו גם העדפה של שירותי הדברה ירוקה בחדרה לעומת הדברה כימית רגילה. בכל מקרה, אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר עבור כל סוגי והיקפי ההדברות. הנה טווח המחירים המומלץ:

הדברה בחדרה מחיר לפי שירותמחירים מומלצים למדביר בחדרה
מה העלות עבור הדברה נגד פרעושים בדירה קטנה300-500 ₪
העלות להדברת חלזונות או חשופיות בחדרה250-550 ₪
המחיר של הדברת ברחשים250-400 ₪
מחירי הדברה נגד טרמיטים בחדרה350-1500 ₪
לוכד עכברים בחדרה מחיר350-750 ₪
עלות לכידת חולדה בחדר אשפה בבניין250-400 ₪
הדברת תולעים בחצר מחירים250-500 ₪
כמה עולה הדברה נגד ג'וקים בחדרה250-500 ₪
הדברת כיני יונים במרפסת של דירה מחיר ממוצע300-500 ₪
עלויות הדברת נמלים בחדרה והסביבה250-400 ₪

 

מדבירים בחדרה עם אחריות ויתרונות רבים נוספים

כאשר אתם מתקשרים איתנו לשם הזמנת מדביר בחדרה, אתם זוכים ביתרונות רבים נוספים מלבד למחיר המשתלם:

✔️ מקצוענות ברמה גבוהה ביותר – כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה ועל כן מוגדרים כמדבירים מורשים. הדבר מבטיח לכם מקצוענות ברמה גבוהה ביותר שתתבטא בתוצאות הדברה מעולות שיחזיקו לאורך זמן.

✔️ שימוש בחומרי הדברה באישור משרד הבריאות – אנו מקפידים להתקשר אך ורק עם מי שמספק לנו חומרי הדברה שקיבלו את כל האישורים הנדרשים מהרשויות מבחינת בריאות ובטיחות.

✔️ שירות 24 שעות ביממה – זקוקים למדביר עכשיו באופן דחוף? אנו מציעים לכם שירות של מדבירים 24 שעות בחדרה והסביבה כך שתמיד נוכל לתת לכם מענה, כולל בסופי שבוע ובימי חג.

בנוסף אנו מציעים לכם גם אחריות ארוכת טווח על העבודה, כך שתמיד תוכלו לקבל מאיתנו ביקור נוסף של מדביר, ללא תוספת תשלום. צלצלו אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.