גרים בהוד השרון וסובלים ממזיקים שונים ומשונים שמפרים את שלוות החיים שלכם? התקשרו אלינו עבור שירותי הדברה בהוד השרון ותוכלו להיפטר מהם בצורה מהירה וגם לקבל אחריות על העבודה שנבצע.

אצלנו תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר ואת צוות המדבירים המקצועי ביותר באזור, כזה שמסוגל לטפל בכל סוגי המזיקים, מחרקים ועד מכרסמים וזוחלים, ללא שום בעיה מיוחדת.

מדוע כדאי לכם להתקשר אלינו ולא לנסות לבצע את ההדברה בעצמכם, אילו סוגי מזיקים נפוצים בהוד השרון ובאילו שיטות ניתן להדביר אותם, כמה עולה הדברה בהוד השרון ותשובות לשאלות נוספות – את הכל תקבלו מיד.

 

חברת הדברה בהוד השרון במחיר הטוב בישראל! חייגו עכשיו

✔️ הדברת נמלים בהוד השרון? צריכים הדברת חולדות עכשיו? המאסטר כאן!

✔️ שירותי הדברה בכל שעה על ידי טובי המדבירים – אחריות כמובן, כלולה

✔️ הדברה בעיר הוד השרון, כל שכונות הוד"ש: מגדיאל, רמתיים, נווה נאמן, גיל עמל,

נווה הדר, רמת הדר, רמות מנחם, גני צבי, שיכון גיורא, רסקו ועוד

✔️ מחפשים מדביר בהוד השרון? מדביר מורשה לשירותכם >>

למדביר בהוד השרון: 050-8303463

 

הדברה בהוד השרון
שירותי הדברה וריסוס בהוד"ש סביבה השעון

 

 

הדברה בהוד השרון – מדוע לא כדאי לנסות לבד?

כאשר מזיק כלשהו מופיע אצלכם בבית, בגינה או בעסק, חשוב מאוד שתיפנו אלינו מיד ולא תנסו להדבירו בעצמכם, גם אם מדובר בחרק, מכרסם או זוחל בודד. מדוע? בשל מספר סיבות עיקריות:

✔️ זיהוי וודאי של המזיק – מי שאינו בעל מקצוע אינו יכול לזהות בקלות את סוג המזיק שעומד על הפרק. בקלות ניתן להתבלבל בין נמלים לטרמיטים, בין פרעושים לפשפשים וכו', ושיטות ההדברה כנגדם שונות לגמרי. חברה כמונו שמציעה שירותי הדברה בהוד השרון והסביבה לאורך שנים, תהיה מספיק מנוסה על מנת לזהות כל סוג של מזיק ולבחור עבורו את שיטת ההדברה המתאימה.

✔️ חומרי ההדברה – מדבירים מקצועיים משתמשים בחומרי הדברה שאינם מיועדים לשיווק לאוכלוסייה הכללית, אלא נמכרים אך ורק למי שמחזיק ברישיון מתאים. אז אולי תרכשו בחנות חומר שאמור לקטול את התיקן הגרמני או נמלים בחצר, אבל הריכוז שלו יהיה נמוך יחסית ולא יצליח לטפל בבעיה לצמיתות. בנוסף אנו יכולים להציע לכם גם שירותי הדברה מיוחדים כמו הדברה אורגנית בהוד השרון, כך שלא תפגעו בעצמכם ובסביבה שלכם.

✔️ סיכון מיותר – ישנם סוגי מזיקים שללא ציוד וביגוד מתאימים עלולים לסכן את בריאותכם וחייכם ואין שום סיבה שזה יקרה. דבורה, צרעה או עקרב יכולים לעקוץ אתכם, עכבר או חולדה יכולים לנשוך אתכם, נחש יכול להכיש אתכם וניסיון לפנות פגר של יונה מהגג עלול לגרום לכם להיפצע. אותם מזיקים גם יכולים להדביק אתכם במחלות ולכן רצוי שתשאירו את העבודה לנו.

שירותי הדברה אינם דבר יקר ובשיחת טלפון קצרה תוכלו להזמין אותנו ולהשיג את תוצאות ההדברה היעילות והבטוחות ביותר. אנו מציעים את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, כך שנוכל להגיע אליכם בכל שעה – גם באמצע הלילה, סופי השבוע וימי חג.

 

הדברה נגד נמלים בהוד השרון

אומנם מדובר בעיר ולא קיבוץ או מושב, אך עדיין ניתן למצוא באזור דירות קרקע ובתים פרטיים עם גינה שבהן מכת נמלים היא דבר נפוץ. ובכלל, נמלים יכולות לחדור גם לבתים בקומות גבוהות יותר (בעיקר למטבחים) וגם לעסקים שנמצאים בעיר.

לא נעים כאשר נמלים מסתובבות במטבח בזמן האוכל והן גם מסוגלות להרוס צמחייה ואף לעקוץ ולהכאיב. הדברה מקצועית תימנע מהן להתרבות.

הדברת נמלים בהוד השרון מתרכזת במספר סוגי נמלים:

#1 מורית – נמלה קטנטנה שנמצאת בעיקר בבתים וצבעה נע בין חום לצהוב.

#2 אצנית – קרויה גם "הנמלה המשוגעת" וזאת בשל תנועתה המהירה והתזזיתית.

#3 בנאית ישראלית – נמלה שחורה, פעילה ביותר שנפוצה בעיקר בגינות ובחצרות.

#4 נמלת אש – האגרסיבית ביותר מבין סוגי הנמלים ועקיצתה מאוד כואבת ואף עשויה לגרום לזיהום.

הדברת נמלים מתבצעת בהתאם לסוג הנמלה. ככל שמדובר בנמלים רגילות, פיתיון ג'ל מורעל בהחלט עשוי להספיק, אך לעיתים מוסיפים גם כמות קטנה של ריסוס. להדברת נמלת האש משתמשים גם בריסוס וגם בפיתיונות ג'ל מורעלים וזאת על מנת להבטיח שהקן כולו מושמד וכך גם מושבות סמוכות, שיכולות באופן פוטנציאלי לאכלס אותו.

 

מדביר בהוד השרון נגד תיקנים

כאשר תזמינו מאיתנו שירות הדברת תיקנים בהוד השרון, זה יהיה כנגד אחד משני סוגי תיקנים נפוצים – התיקן הגרמני או התיקן האמריקאי, אשר אוהבים להסתנן לבתים ועסקים רבים בתקופת הקיץ.

עבור כל סוג של תיקן משתמשים בשיטת הדברה אחרת. בעוד את התיקן האמריקאי הגדול, המעופף, שמגיע מהביוב ודרך פתחי החלונות ניתן להדביר על ידי ריסוס, את התיקן הגרמני הקטן יותר, אשר נוטה להתחבא בתוך מכשירי חשמל ושקעים, מדבירים על ידי שימוש בפיתיונות מאחר והריסוס אינו יעיל כנגדו. התיקן מתפתה לנגוס בפיתיון המורעל ומעביר אותו לתוך המושבה שמורעלת כולה.

 

הדברת עכברים וחולדות בהוד השרון

בקרבת העיר ישנם שטחים חקלאיים רבים שמצטמצמים בשל תנופת הבנייה הגדולה באזור, מה שגורם למכרסמים לחפש מסתור בתוך העיר. תוסיפו לכך מקומות בילוי רבים שגורמים לפסולת רבה שעכברים וחולדות אוהבים, ותבינו מדוע שירות הדברת מכרסמים נחשב לכל כך נפוץ אצלנו. חשוב מאוד לבצע הדברה של מכרסמים בבית או בעסק מאחר והם יכולים להרוס רהיטים, מוצרי ומכשירי חשמל אך גם מסוגלים להעביר מחלות לאדם.

אנו מציעים לכם שירותי הדברה נגד כל סוגי המכרסמים – הדברת עכברים בהוד השרון,  הרחקת חולדות וגם הדברת חפרפרות ונדע לבצע את המשימה בצורה יעילה ומהירה.

לוכד עכברים בהוד"ש מקצועי כמו שתמצאו אצלנו ישתמש במגוון רחב של מלכודות על מנת לתפוס אותם, ובמקרה של חולדות יעשה שימוש בפיתיונות מזון מורעלים. הסיבה – החולדות הרבה יותר חכמות מהעכברים ומערימות בכל פעם מחדש על המלכודות. כאשר מדובר על גינות,  ניתן להשתמש גם במתקן הדברה אלקטרוני, שפולט גלי קול שאינם נסבלים על ידי בעלי חיים אלו.

 

פינוי פגרים בהוד השרון

זהו עוד שירות חשוב שתקבלו מאיתנו כאשר תצטרכו שירותי הדברה. פינוי פגרים הוא דבר נדרש, בין אם כתוצאה מפעולות ההדברה שונות שביצענו (למשל, לאחר הדברת עכברים וחולדות) ובין אם בעקבות נסיבות טבעיות (יונה שמתנגשת בחלון ומתה, יונה שנתקעה מתחת לגג הרעפים שלכם ומתה וכו'). רצוי שלא תנסו לפנות את הפגר בכוחות עצמכם מאחר והוא מלא בחיידקים שעלולים להדביק אתכם במחלות שונות.

חשוב מאוד גם שלא תמתינו יותר מידי מאחר וחרקים שונים יופיעו על מנת לאכול את הפגר ויישארו לאחר מכן בשטח שלכם!

בין אם אתם תזדקקו לשירות של פינוי יונה מתה בהוד השרון ובין אם לפינוי של פגרי מכרסמים, אנו נגיע במהירות על מנת שתסבלו כמה שפחות זמן מריח הנבלה ובנוסף לפינוי גם נבצע ניקוי, ריסוס וחיטוי של השטח כדי לחסל את כל החיידקים והחרקים שנמשכו לפגר.

 

מחיר הדברה בהוד השרון – כמה עולה?

מחיר הדברות בהוד"ש הוא אינו דבר יקר ובדרך כלל מתחיל בכמה מאות שקלים כאשר מדובר בצורך בריסוס פשוט של דירה קטנה יחסית כנגד נמלים ותיקנים. הזמנת מדביר בהוד השרון עבור סוגי מזיקים שיותר מורכב להדביר אותם (למשל, פשפשים וטרמיטים) תעלה יותר בשל הצורך להשתמש לעיתים במספר שיטות הדברה (שאיבה, איוד, ריסוס).

בנוסף אנו מציעים לכם גם שירותי הדברה ירוקה בהוד השרון שבהם אנו מבצעים שימוש בחומרים ידידותיים לאדם ולסביבה. הדברה שכזאת נחשבת ליקרה יותר מהדברה רגילה. גם הדברה בשעות לא שגרתיות יכולה לעלות קצת יותר.

ריכזנו עבורכם בטבלה את כל טווחי המחירים המומלצים עבור שירותי הדברה בהוד השרון:

מחיר הדברה בהוד השרוןמחיר ממוצע לשירותי הדברה
מחיר ריסוס נגד חיפושיות בחצר בהוד השרון250-350 ₪
הדברה נגד עש בארונות בגדים250-500 ₪
כמה עולה הדברת טרמיטים בבית?350-1500 ₪
הדברה נגד שממיות במרפסת בהוד"ש250-400 ₪
מה העלות של הדברת תיקנים בהוד השרון250-500 ₪
הדברה נגד עכברים בבית בהוד השרון350-750 ₪
הדברה נגד נמלים בבית מחיר250-400 ₪
הדברת חולדות בהוד השרון מחיר לחדרי אשפה250-400 ₪
מחיר הדברה נגד חולדות בבניין בהוד"ש250-400 ₪

 

הדברות בהוד השרון עושים רק עם פסט מאסטר

אנחנו בטוחים שנתקלתם בפרסומים של הרבה חברות הדברה שבהם נכתב "הדברה בהוד השרון במחיר משתלם במיוחד", אך חשוב לדעת שרבות מהן אינן כוללות במחיר הנמוך שלהן גם אחריות על העבודה, כך שבמידה והמזיקים חוזרים בתוך זמן קצר, תצטרכו לשלם סכום כסף נוסף. אצלנו המחיר כולל גם אחריות ארוכה ולא תצטרכו לשלם פעם נוספת על מנת לקבל ביקור של מדביר.

בנוסף, כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים ואנו מקפידים להתקשר עם חברות שמספקות חומרי הדברה בהוד השרון באישור משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. לא כל חברה אכן מקפידה על כך, מה שעלול לא רק לחבל בתוצאות ההדברה אלא גם לפגוע בבריאות שלכם ושל חיות המחמד שלכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.