חברת הדברה בירושלים והסביבה – מדבירים מורשים, חומרי הדברה בטוחים לשימוש ומחירים נוחים והוגנים לכל לקוח

ניתן למצוא חברות רבות אשר מציעות שירותי הדברה בירושלים וזאת בשל גודלה העצום של העיר, ריבוי התושבים והמבנים בה. יחד עם זאת, לא כל החברות באמת יודעות כיצד להשיג תוצאות הדברה יעילות בזמן קצר ולכן כדאי לכם להתקשר איתנו – חברת פסט מאסטר.

אנחנו מציעים לכם שירותי מדביר בירושלים והסביבה 24 שעות ביממה, עם התחייבות להגעה מהירה ומחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

איך יודעים שצריך שירותי הדברה בבית או בעסק שלכם בירושלים, אילו סוגי מזיקים נפוצים בירושלים, מהן שיטות ההדברה הטובות ביותר, כמה יעלו שירותי הדברת מזיקים בירושלים ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? הנה כל התשובות.

 

מדביר בירושלים 24/7 במחירים משתלמים במיוחד!

✔️ הדברות בירושלים עושים עם פסט מאסטר – פריסה עירונית מלאה מסביב לשעון

✔️ מדבירים בירושלים עם רישיון, אחריות בכתב על כל עבודה בעיר

✔️ הדברה בירושלים עם חומרים מאושרים ע”י המשרד להגנת הסביבה

✔️ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים ושירותי לוכד נחשים מסביב לשעון

✔️ מדבירים בירושלים מגיעים לכל שכונה בעיר: תלפיות, העיר העתיקה,

גבעת שאול, רחביה, ממילא, עין כרם, גילה, קטמון, נחלאות, בית וגן,

פסגת זאב, רמת אשכול ושכונות רבות נוספות

✔️ להצעה להדברה בעיר ירושלים במחיר מיוחד >>

התקשרו: 050-8303463

 

הדברה בירושלים
שירותי הדברה בירושלים – ריסוס לבית או דירה בעיר ירושלים ע”י מדבירים מוסמכים

 

 

מתי כדאי להזמין שירותי הדברה ירושלים?

כאמור, העיר ירושלים נחשבת לגדולה ביותר בארץ, לא רק מבחינת כמות התושבים אלא גם מבחינת כמות המזיקים שניתן למצוא בה. ככל שיש יותר תושבים כך יש יותר אשפה שמושכת את המזיקים השונים אל הבתים, העסקים, החצרות והגינות שבעיר.

תוסיפו לכך את מזג האוויר החם בקיץ ותבינו מדוע שירותי הדברה בירושלים הם דבר שיש לו ביקוש בכל שכונות העיר – משכנות שאננים, נחלאות, הר נוף, מאה שערים, העיר העתיקה, המושבה הגרמנית ועוד. במקרים רבים מדובר בצורך בהגעה מיידית של מדביר מוסמך בירושלים ולצורך כך אנו דואגים לספק גם שירותי הדברה 24 שעות בירושלים.

 

סוגי מזיקים נפוצים בירושלים

בירושלים ניתן למצוא מזיקים שונים ומגוונים כפי שקיימים בכל מקום אחר. יחד עם זאת, כפי שיעידו מדבירים מוסמכים בירושלים, בשנים האחרונות קיימת עליה בכמות המכרסמים והתיקנים בעיר וזאת בשל הרכבת הקלה שהוקמה בה, מה שגרם לאותם מזיקים לעזוב את הביוב ולחפש מקומות מסתור במבנים מסוגים שונים.

ניתן לומר כי סוגי המזיקים הנפוצים באזור ירושלים הם:

* חרקים – דוגמת תיקנים, יתושים, נמלים, נדלים, טרמיטים, צרעות, דבורים, פשפשים, פרעושים וקרציות. אותם חרקים עלולים לגרום לא רק לתחושות גועל קשות במגע איתם אלא גם לגירודים, אלרגיות ולפגיעות קשות ברכוש.

* מכרסמים – ביניהם חולדות ועכברים. בעלי חיים אלו מתרבים במהירות, גורמים לנזקים שונים במבנים (משקופים, ארונות, חוטי חשמל ואפילו קירות גבס) ועשויים להעביר מחלות לאדם באמצעות נשיכה או מגע עם הצואה או השתן שלהם.

* נחשים – ישנם מספר סוגי נחשים שניתן למצוא בירושלים, חלקם ארסיים וחלקם אינם מזיקים. הנחשים הארסיים הנפוצים באזור זה כוללים את הפתן השחור (לא קטלני בדרך כלל לאדם), עין חתול חברבר (ארסי אך לא קטלני) והצפע הארץ ישראלי (מסוכן ביותר). מיני נחשים אחרים שאינם ארסיים אך שגורמים לפחד ואימה הם זעמן המטבעות, שלוון כתמים ועוד.

רוב רובם של המזיקים מתחילים להתרבות עם בוא האביב ולקראת הקיץ ולכן חשוב שתתקשרו איתנו מבעוד מועד על מנת למנוע את הופעתם מלכתחילה, במיוחד כאשר אתם שמים לב לסימן ראשון לנוכחותכם בבית או בעסק שלכם.

 

בסרטון: אייל מהצוות שלנו מדביר בירושלים נגד פשפשים

 

הדברת בית בעיר ירושלים או דירה

מעבר למקרים בהם נפגשים מקרוב עם המזיק המאיים (למשל, כשרואים כי ישנו נחש שזוחל בגינה, כששמים לב לחולדה שבורחת לה אל מאחורי המקרר או לתיקנים שמופיעים בכמויות בכל יום בכל חדרי הבית), ניתן לדעת כי חדרו מזיקים שונים לבית או לעסק על ידי סימנים נוספים.

סימנים ישתנו בהתאם למזיק הספציפי ויבואו לידי ביטוי בדוגמאות כגון: קולות (קולות כרסום של עכברים וחולדות), ריחות צחנה (בעקבות הפרשת צואה של מזיקים שונים), סימנים על גבי הקירות (כגון טרמיטים), זיהוי נשלים שונים (פשפשים) ועקיצות וגירודים שונים שנגרמים על ידי מגוון רחב מאוד  של מזיקים.

למרבה הצער, חלק מהמזיקים אף מעבירים מחלות כך שלעיתים כאשר מתגלה מחלה כזו או אחרת אצל אחד מבני המשפחה, החשד מופנה ישירות לנוכחותם של מזיקים שונים בבית.

כאשר אתם מזמינים מדביר מזיקים ומכרסמים בירושלים דרכנו, אתם יכולים להיות בטוחים כי יתבצע זיהוי מזיקים בבית או בעסק בצורה מקצועית ומדוקדקת, שלאחריו תיבחר שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

 

מדבירים בירושלים – כיצד בוחרים בשיטה המתאימה?

לאחר שהמדביר מזהה באופן מוחלט וודאי באיזה סוג מזיק מדובר, הוא בוחר את שיטת ההדברה המומלצת ביותר.

ההיבטים שעליו לקחת בחשבון הם:

✔️ חיסול והרחקת המזיק באופן המהיר והיעיל ביותר.

✔️ שימוש בחומרים ושיטות המאושרות לכך על ידי הרשויות.

✔️ מינימום גרימת נזק לבעל חיים גדול (כמו במקרה של מכרסמים).

✔️ מניעת רעילות לבני המשפחה וחיות מחמד שגרות בבית.

✔️ מניעת חזרת המזיק לפרק זמן של שנה לפחות.

* בהתאם לשיקולים אלו ניתן לבחור מבין מספר אפשרויות הדברה עבור כל מזיק.

 

הדברה כימית באמצעות ריסוס לבית בירושלים

בסוג הדברה זה מתבצע שימוש בחומרים כימיים רעילים על מנת להשמיד את אוכלוסיית המזיקים במקום. השימוש בשיטה זו מתבצע כאשר אין ברירה אחרת ולא ניתן להרחיק את המזיק בשום דרך אחרת.

כדוגמא טובה לכך ניתן לציין את המקרה שבו תצטרכו שירותי הדברת פשפש מיטה בירושלים, שעבורו לא די בשימוש בשאיבה וקיטור בלבד על גבי המיטות, אלא יש הכרח גם בריסוס על מנת להשמיד אותו באופן סופי בחדרים.

כנ”ל לגבי הדברת טרמיטים, שעבורם קיים הכרח לבצע ריסוס רעיל לתוך המשקופים, הקירות או האדמה על מנת להרוג את כל האוכלוסייה ובעיקר את המלכות המשריצות.

 

הדברה ירוקה בירושלים

בשל הסכנה הטמונה בהדברה כימית, התפתחו גם שיטות נוספות שבאמצעותן ניתן לבצע הדברת מזיקים ללא פגיעה בסביבה או בריאות האדם. מדובר בשיטות ירוקות, אורגניות וטבעיות ואת כולן באפשרותנו להציע לכם. הדברה ירוקה בירושלים יכולה להתבצע באמצעות השיטות הבאות:

שימוש באמצעים ביולוגיים כנגד מזיקים – למשל, שימוש בדגים שאוכלים ביצי יתושים, טיפוח ציפורים שניזונות מחרקים מזיקים וכו’.

מלכודות – כגון מלכודות דבק או כלוב כנגד מכרסמים, לכידת נחש באמצעות לוכדן או מוט מיוחד ועוד.

איטום – של פתחים וסדקים על מנת למנוע מצב בו מזיקים שונים חודרים למתחם שלכם.

שימוש בחומרים טבעיים – כגון שמנים או אדמה דיאטומית אשר מסוגלים להרחיק מזיקים שונים ו/או לפגוע בהם ללא גרימת נזק לאדם.

אנחנו תמיד נעדיף להשתמש בשיטות הדברה ירוקות אך כשאין ברירה, נשתמש בכמות הרעל הנדרשת על מנת לחסל את המזיק, תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות מפני פגיעה באדם וסביבתו (כולל פינוי המבנה לאורך מספר שעות).

 

הדברת פיתיון

זוהי אחת משיטות ההדברה המומלצות ביותר וכמעט תמיד נשתמש בה. הדברת פיתיון היא בעצם שילוב של הדברה ירוקה יחד עם שימוש בחומרים רעילים עבור המזיקים אבל לא עבור האדם. השימוש בפיתיונות מתאים להדברה של חרקים שונים שנוטים להתחבא במקומות שקשים מאוד להגעה על ידי המדביר ויש צורך בהחדרת הרעל בצורה הרבה יותר מתוחכמת.

בשיטה זו מוצבים פיתיונות רעילים קרוב למקום מושבם של החרקים. לאחר אכילתם, החרקים חוזרים לתוך המושבה, מתים מהרעל ומשחררים אותו וגורמים להרעלת המושבה כולה. פעולה זו נפוצה ויעילה מאוד אם תצטרכו שירותי הדברת נמלים בירושלים, שירותי הדברת תיקן גרמני והדברת טרמיטים והיתרון שלה הוא פעולה ספציפית כנגד המזיק ללא פגיעה באדם והסביבה.

 

מחיר הדברה בירושלים – כמה עולה מדביר?

חלק משירותי ההדברה נמצאים באחריות עיריית ירושלים ולכן כדאי מאוד ליצור קשר עם המוקד העירוני כאשר נתקלים במזיקים שונים שמקורם מחוץ לבית (למשל, עכברים, חולדות, יתושים ועוד) על מנת שלא לבזבז כספים לשווא. במידה ואין באפשרות העירייה לעזור, תוכלו להזמין מאיתנו שירותי הדברה בירושלים במחירים משתלמים במיוחד.

המחיר להדברה בירושלים מתחיל ב-200 שקלים והולך ועולה ככל שמדובר בשטח הדברה גדול יותר, הדברה מורכבת, מזיקים הדורשים טיפול מיוחד (למשל, פשפשים שעבורם נדרשת הדברה בשאיבה, קיטור והדברה כימית), מספר הפריטים הנדרש להרחקה (למשל, כמות העכברים בבית, בחצר או במחסן) וסוג ההדברה, כאשר הדברה ירוקה נחשבת ליקרה יותר.

טווחי מחירים להדברה בירושלים

הדברה בירושלים מחירים לפי שירות מדביר בירושלים מחיר ממוצע
מחיר הדברת תיקנים בירושלים 450 – 200 ₪
מחיר הדברת נמלים בירושלים 400 – 250 ₪
לוכד עכברים בירושלים מחיר לדירה או לעסק (בהדברה במטבחים מוסדיים, המחיר עשוי להיות גבוה יותר) 650 – 250 ₪
הדברת מכרסמים בחצר או בגינה בעיר ירושלים 650 – 250 ₪
 העלות להדברת טרמיטים בירושלים (בהתאם לכמות הרעל שיש להחדיר – לתוך קירות, מתחת לריצוף או בתוך האדמה, סביב הבית וכו’) 1,500 – 350 ₪
מחיר הדברת קרציות ופשפשים בירושלים החל מ-500 ₪ לחדר
המחיר להדברה נגד פרעושים וקרציות החל מ-250 ₪
מחיר הזמנת לוכד נחשים בירושלים (כתלות במיקום הנחש – ידוע/ לא ידוע) 1,000 – 250 ₪

* מדוע קיים הבדל בין מחיר מדביר קרציות ופשפשים למחיר הדברת קרציות ופשפשים? משום הצורך לבצע מספר פעולות לחיסול כל אוכלוסיית הפשפשים (שאיבה חזקה, שימוש בקיטור מים וריסוס) לעומת השמדת קרציות שמתבצעת בצורה מהירה על ידי ריסוס בלבד.

מחיר הדברת מזיקים ירוקה בירושלים יהיה יקר יותר בדרך כלל ב-20 עד 30 אחוז ודרכנו בחברת פסט מאסטר תקבלו את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר. מחיר הדברת מזיקים בדירה בירושלים או בבית עסק בירושלים דרכנו כולל בתוכו גם אחריות ארוכה למקרה של צורך בביקורים נוספים, דבר שלא כל חברת הדברה בירושלים מציעה.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה לשירותי הדברה בירושלים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר בשוק.