חברת הדברה בירושלים והסביבה – מדבירים מורשים, חומרי הדברה בטוחים לשימוש ומחירים נוחים והוגנים לכל לקוח

ניתן למצוא חברות רבות אשר מציעות שירותי הדברה בירושלים וזאת בשל גודלה העצום של העיר, ריבוי התושבים והמבנים בה. יחד עם זאת, לא כל החברות באמת יודעות כיצד להשיג תוצאות הדברה יעילות בזמן קצר ולכן כדאי ליצור איתנו קשר.

נשמח לשלוח אליכם מדביר 24 שעות ביממה, עם התחייבות להגעה מהירה ומחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

איך יודעים שצריך שירותי הדברה בבית או בעסק שלכם, אילו סוגי מזיקים נפוצים בעיר, מהן שיטות ההדברה המובילות כיום, כמה יעלו שירותי הדברת מזיקים בירושלים ומדוע כדאי לכם לבחור דווקא בנו? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בירושלים מחיר זול 24/7!

✔️ הדברות בירושלים עושים עם פסט מאסטר – פריסה עירונית מלאה

✔️ מדביר בירושלים עם רישיון ואחריות בכתב על העבודה

✔️ הדברה עם חומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

✔️ הדברת נגד כל סוגי המזיקים והמכרסמים

✔️ מגיעים לכל שכונה בעיר: תלפיות, העיר העתיקה, רחביה

גבעת שאול, ממילא, עין כרם, גילה, קטמון, נחלאות ועוד

✔️ להצעה במחיר מיוחד >>

התקשרו: 050-8303463

 

הדברה בירושלים
שירותי הדברה בירושלים – ריסוס לבית או דירה בעיר ירושלים ע"י מדבירים מורשים

 

 

מתי כדאי להזמין שירותי הדברה בירושלים?

כאמור, העיר נחשבת לגדולה ביותר בארץ, לא רק מבחינת כמות התושבים אלא גם מבחינת כמות המזיקים שניתן למצוא בה.

ככל שיש יותר תושבים כך יש יותר אשפה שמושכת את המזיקים השונים אל הבתים, העסקים, החצרות והגינות שבעיר.

תוסיפו לכך את מזג האוויר החם בקיץ ותבינו מדוע שירותי הדברה בירושלים הם דבר שיש לו ביקוש בכל שכונות העיר – משכנות שאננים, נחלאות, הר נוף, מאה שערים, העיר העתיקה, המושבה הגרמנית ועוד.

במקרים רבים מדובר בצורך בהגעה מיידית של מדביר מוסמך בירושלים ולצורך כך אנו דואגים לספק גם שירותי הדברה מקצועיים.

 

הדברת מטבח בירושלים נגד תיקנים
הדברת מטבח בירושלים נגד תיקנים

 

סוגי מזיקים נפוצים בירושלים

בירושלים ניתן למצוא מזיקים שונים ומגוונים כפי שקיימים בכל מקום אחר.

יחד עם זאת, כפי שיעידו מדבירים מוסמכים בירושלים, בשנים האחרונות קיימת עליה בכמות המכרסמים והתיקנים בעיר וזאת בשל הרכבת הקלה שהוקמה בה, מה שגרם לאותם מזיקים לעזוב את הביוב ולחפש מקומות מסתור במבנים מסוגים שונים.

ניתן לומר כי סוגי המזיקים הנפוצים באזור ירושלים הם:

* חרקים – דוגמת תיקנים, יתושים, נמלים, נדלים, טרמיטים, צרעות, דבורים, פשפשים, פרעושים וקרציות. אותם חרקים עלולים לגרום לא רק לתחושות גועל קשות במגע איתם אלא גם לגירודים, אלרגיות ולפגיעות קשות ברכוש.

* מכרסמים – ביניהם חולדות ועכברים. בעלי חיים אלו מתרבים במהירות, גורמים לנזקים שונים במבנים (משקופים, ארונות, חוטי חשמל ואפילו קירות גבס) ועשויים להעביר מחלות לאדם באמצעות נשיכה או מגע עם הצואה או השתן שלהם.

* נחשים – ישנם מספר סוגי נחשים שניתן למצוא בירושלים, חלקם ארסיים וחלקם אינם מזיקים. הנחשים הארסיים הנפוצים באזור זה כוללים את הפתן השחור (לא קטלני בדרך כלל לאדם), עין חתול חברבר (ארסי אך לא קטלני) והצפע הארץ ישראלי (מסוכן ביותר). מיני נחשים אחרים שאינם ארסיים אך שגורמים לפחד ואימה הם זעמן המטבעות, שלוון כתמים ועוד.

רוב רובם של המזיקים מתחילים להתרבות עם בוא האביב ולקראת הקיץ ולכן חשוב שתתקשרו איתנו מבעוד מועד על מנת למנוע את הופעתם מלכתחילה, במיוחד כאשר אתם שמים לב לסימן ראשון לנוכחותכם בבית או בעסק שלכם.

 

בסרטון: אייל מהצוות שלנו מדביר בירושלים נגד פשפשים

 

ריסוס לבית בירושלים

מעבר למקרים בהם נפגשים מקרוב עם המזיק המאיים (למשל, כשרואים כי ישנו נחש שזוחל בגינה, כששמים לב לחולדה שבורחת לה אל מאחורי המקרר או לתיקנים שמופיעים בכמויות בכל יום בכל חדרי הבית), ניתן לדעת כי חדרו מזיקים שונים לבית או לעסק על ידי סימנים נוספים.

סימנים ישתנו בהתאם למזיק הספציפי ויבואו לידי ביטוי בדוגמאות כגון: קולות (קולות כרסום של עכברים וחולדות), ריחות צחנה (בעקבות הפרשת צואה של מזיקים שונים), סימנים על גבי הקירות (כגון טרמיטים), זיהוי נשלים שונים (פשפשים) ועקיצות וגירודים שונים שנגרמים על ידי מגוון רחב מאוד  של מזיקים.

למרבה הצער, חלק מהמזיקים אף מעבירים מחלות כך שלעיתים כאשר מתגלה מחלה כזו או אחרת אצל אחד מבני המשפחה, החשד מופנה ישירות לנוכחותם של מזיקים שונים בבית.

כאשר אתם מזמינים מדביר מזיקים ומכרסמים מפסט מאסטר, אתם יכולים להיות בטוחים כי יתבצע זיהוי מזיקים בבית או בעסק בצורה מקצועית ומדוקדקת, שלאחריו תיבחר שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

 

הדברה בירושלים
הדברה בירושלים שמתבצעת בבתים – תסייע בין היתר גם להרחקת נמלים מהמטבח

 

מדבירים בירושלים – איך בוחרים את השיטה?

לאחר שהמדביר מזהה באופן מוחלט וודאי באיזה סוג מזיק מדובר, הוא בוחר את שיטת ההדברה המומלצת ביותר.

ההיבטים שעליו לקחת בחשבון הם:

✔️ חיסול והרחקת המזיק באופן המהיר והיעיל ביותר.

✔️ שימוש בחומרים ושיטות המאושרות לכך על ידי הרשויות.

✔️ מינימום גרימת נזק לבעל חיים גדול (כמו במקרה של מכרסמים).

✔️ מניעת רעילות לבני המשפחה וחיות מחמד שגרות בבית.

✔️ מניעת חזרת המזיק לפרק זמן של שנה לפחות.

* בהתאם לשיקולים אלו ניתן לבחור מבין מספר אפשרויות הדברה עבור כל מזיק.

 

מהי הדברה כימית?

בסוג הדברה זה מתבצע שימוש בחומרים כימיים רעילים על מנת להשמיד את אוכלוסיית המזיקים במקום. השימוש בשיטה זו מתבצע כאשר אין ברירה אחרת ולא ניתן להרחיק את המזיק בשום דרך אחרת.

כדוגמא טובה לכך ניתן לציין את המקרה שבו תצטרכו שירותי הדברת פשפש מיטה בירושלים, שעבורו לא די בשימוש בשאיבה וקיטור בלבד על גבי המיטות, אלא יש הכרח גם בריסוס על מנת להשמיד אותו באופן סופי בחדרים.

כנ"ל לגבי הדברת טרמיטים, שעבורם קיים הכרח לבצע ריסוס רעיל לתוך המשקופים, הקירות או האדמה על מנת להרוג את כל האוכלוסייה ובעיקר את המלכות המשריצות.

 

ריסוס בירושלים נגד ג'וקים
ריסוס בירושלים נגד ג'וקים

 

הדברה ירוקה בירושלים

בשל הסכנה הטמונה בהדברה כימית, התפתחו גם שיטות נוספות שבאמצעותן ניתן לבצע הדברת מזיקים ללא פגיעה בסביבה או בריאות האדם.

מדובר בשיטות ירוקות, אורגניות וטבעיות ואת כולן באפשרותנו להציע לכם. הדברה ירוקה בירושלים יכולה להתבצע באמצעות השיטות הבאות:

שימוש באמצעים ביולוגיים כנגד מזיקים – למשל, שימוש בדגים שאוכלים ביצי יתושים, טיפוח ציפורים שניזונות מחרקים מזיקים וכו'.

מלכודות – כגון מלכודות דבק או כלוב כנגד מכרסמים, לכידת נחש באמצעות לוכדן או מוט מיוחד ועוד.

איטום – של פתחים וסדקים על מנת למנוע מצב בו מזיקים שונים חודרים למתחם שלכם.

שימוש בחומרים טבעיים – כגון שמנים או אדמה דיאטומית אשר מסוגלים להרחיק מזיקים שונים ו/או לפגוע בהם ללא גרימת נזק לאדם.

אנחנו תמיד נעדיף להשתמש בשיטות הדברה ירוקות אך כשאין ברירה, נשתמש בכמות הרעל הנדרשת על מנת לחסל את המזיק, תוך נקיטת כל אמצעי הזהירות מפני פגיעה באדם וסביבתו (כולל פינוי המבנה לאורך מספר שעות).

 

הדברה בירושלים
הדברה בירושלים מתבצעת תוך שימוש באמצעי הבטיחות למדביר ומתן הוראות בטיחות לבני הבית עצמם

 

הדברה ירוקה בירושלים

זוהי אחת משיטות ההדברה המומלצות ביותר וכמעט תמיד נשתמש בה.

הדברת פיתיון היא בעצם שילוב של הדברה ירוקה יחד עם שימוש בחומרים רעילים עבור המזיקים אבל לא עבור האדם. השימוש בפיתיונות מתאים להדברה של חרקים שונים שנוטים להתחבא במקומות שקשים מאוד להגעה על ידי המדביר ויש צורך בהחדרת הרעל בצורה הרבה יותר מתוחכמת.

בשיטה זו מוצבים פיתיונות רעילים קרוב למקום מושבם של החרקים. לאחר אכילתם, החרקים חוזרים לתוך המושבה, מתים מהרעל ומשחררים אותו וגורמים להרעלת המושבה כולה. פעולה זו נפוצה ויעילה מאוד אם תצטרכו שירותי הדברת נמלים בירושלים, שירותי הדברת תיקן גרמני והדברת טרמיטים והיתרון שלה הוא פעולה ספציפית כנגד המזיק ללא פגיעה באדם והסביבה.

 

מחיר הדברה בירושלים

חלק משירותי ההדברה נמצאים באחריות עיריית ירושלים ולכן כדאי מאוד ליצור קשר עם המוקד העירוני כאשר נתקלים במזיקים שונים שמקורם מחוץ לבית (למשל, עכברים, חולדות, יתושים ועוד) על מנת שלא לבזבז כספים לשווא.

במידה ואין באפשרות העירייה לעזור, תוכלו להזמין מאיתנו שירותי הדברה בירושלים במחירים משתלמים במיוחד.

המחיר להדברה מתחיל ב-250 שקלים והולך ועולה ככל שמדובר בשטח הדברה גדול יותר, הדברה מורכבת, מזיקים הדורשים טיפול מיוחד (למשל, פשפשים שעבורם נדרשת הדברה בשאיבה, קיטור והדברה כימית), מספר הפריטים הנדרש להרחקה (למשל, כמות העכברים בבית, בחצר או במחסן) וסוג ההדברה, כאשר הדברה ירוקה נחשבת ליקרה יותר.

הדברה בירושלים מחיר לפי שירותמחיר מומלץ
מחיר הדברת תיקנים בירושלים 450 – 250 ₪
מחיר הדברת נמלים בירושלים400 – 250 ₪
לוכד עכברים מחיר לדירה או לעסק (בהדברה במטבחים מוסדיים, המחיר עשוי להיות גבוה יותר)650 – 250 ₪
הדברת מכרסמים בחצר או בגינה בעיר ירושלים 650 – 250 ₪
 העלות להדברת טרמיטים בירושלים (בהתאם לכמות הרעל שיש להחדיר – לתוך קירות, מתחת לריצוף או בתוך האדמה, סביב הבית וכו')1,500 – 350 ₪
מחיר הדברת קרציות ופשפשים בירושליםהחל מ-500 ₪ לחדר
המחיר להדברה נגד פרעושים וקרציותהחל מ-250 ₪
מחיר הזמנת לוכד נחשים בירושלים (כתלות במיקום הנחש – ידוע/ לא ידוע)1,000 – 250 ₪

* מדוע קיים הבדל בין מחיר מדביר קרציות ופשפשים למחיר הדברת קרציות ופשפשים? משום הצורך לבצע מספר פעולות לחיסול כל אוכלוסיית הפשפשים (שאיבה חזקה, שימוש בקיטור מים וריסוס) לעומת השמדת קרציות שמתבצעת בצורה מהירה על ידי ריסוס בלבד.

מחיר הדברת מזיקים ירוקה יהיה יקר יותר בדרך כלל ב-20 עד 30 אחוז ודרכנו בחברת פסט מאסטר תקבלו את המחירים הטובים והמשתלמים ביותר.

מחיר הדברת מזיקים בדירה בירושלים או בבית עסק בעיר כולל בתוכו גם אחריות ארוכה למקרה של צורך בביקורים נוספים, דבר שלא כל חברת הדברה בירושלים מציעה.

 

הדברת ג'וקים בירושלים ותיקנים מכל סוג

סובלים ממכת ג'וקים בבית פרטי, דירת מגורים או בניין? המדבירים שלנו פרוסים ברחבי העיר וישמחו להגיע אליכם ולבצע הדברה וריסוס לפתרון בעיית המזיקים. 3 סוגי התיקנים הנפוצים בעיר הם:

תיקן גרמניהשיטה האידאלית להדביר תיקן גרמני היא באמצעות ג'ל.

תיקן אמריקאיבדרך כלל ההדברה תתבצע באמצעות ריסוס ירוק ללא ריח.

תיקן מזרחימאד דומה לאופן שבו נפטרים מהתיקן האמריקאי.

הדברת ג'וקים בירושלים מומלץ לבצע עם מדביר מוסמך בעל רישיון הדברה בתוקף עם חוות דעת חיוביות והמלצות, אשר עושה שימוש אך ורק בחומרים מאושרים לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. עוד על ג'וקים כאן.

 

הדברה בביוב של בניין בירושלים
הדברה של פתחי ביוב בבניין בירושלים

 

הדברת פשפשים בירושלים, כולל פשפש המיטה

הדירה מלאה בפשפשים? זה הזמן לקרוא למדביר פשפשים מורשה. הדברת פשפשים בירושלים, והכוונה כמובן גם לפשפש המיטה, מתבצעת במספר שלבים ולא צפויה להסתיים בפעם אחת.

השלבים העיקריים הם שאיבה, שימוש בקיטור ולבסוף ריסוס. בסיומו של התהליך יודברו הפשפשים בהצלחה וניתן יהיה לחזור לשגרת חיים תקינה.

איך יודעים שיש פשפשים בבית? הסימנים המרכזיים הם סימני דם על סדיני המיטה, עקיצות על גופכם או ביצי פשפשים או נשלים בכמות גדולה. בניגוד ליתושים, עקיצות פשפשים מרוכזות במקום אחד ויוצרות מעין קו ארוך ומסודר של עקיצות, בדרך כלל במקומות קבועים כמו החזה, הצוואר או בגב.

 

הדברת טרמיטים בירושלים

טרמיטים עלולים לגרום לנזק משמעותי לסביבה ונפוצים בעיקר במקומות כמו משקופי דלתות, רהיטים, קירות ובגינות וחצרות.

הדברת טרמיטים בירושלים תתבצע באחת מהשיטות הבאות בהתאם למצב בשטח, כאשר בדרך כלל מתבצעת הדברה משולבת (של 2 מבין השיטות שתכף נפרט): שאיבה, פיתיונות ג'ל, ריסוס, איוד והדברה ביולוגית.

 

מדביר מעכשיו לעכשיו

חברת הדברה מקצועית 24 שעות ביממה. אנחנו פרוסים בכל שכונות העיר.

צריכים מדביר בירושלים מעכשיו לעכשיו? צרו קשר ונשלח אליכם סיוע במהרה. ערוכים לקריאות מהיום להיום או מהיום למחר מסביב לשעון (אפילו בלילה) לטיפול במזיקים מכל סוג במגוון סוגי הדברות בירושלים לבחירה.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעה לשירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר בשוק.

מדבירים בכל שכונות הבירה:

ארנונההעיר העתיקהמחנה יהודהתלפיות
ממילאעין כרםמלחהרמות אלון
פסגת זאבגבעת שאולהר הזיתיםגילה
בית חנינאקטמוןהמושבה האמריקאיתבית הכרם
ימין משהרחביהשמואל הנביאנחלאות
בית וגןקרית היובלרמת אשכולגבעת רם
הר נוףקרית משהגבעת מרדכיקרית הממשלה

ריסוס בירושלים נגד ג'וקים

ריסוס בירושלים נגד ג'וקים

תשובות לשאלות נפוצות

מחיר הדברה בירושלים נקבע על פי סוג המזיק ושיטת ההדברה הנדרשת. ככלל אצבע עלות הדברה סטנדרטית של דירה ממוצעת צפויה לנוע בטווח של 250-350 שקלים.

אנחנו מטפלים בכל סוגי המזיקים, החל מנמלים וזבובים, דרך ג'וקים וצרעות ועד לעבודות מורכבות של הדברת טרמיטים, פשפשים ופינוי פגרים ונבלות.

בהחלט. בסיום העבודה יקבל הלקוח מהמדביר אחריות בכתב על ההדברה שבוצעה.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.