הדברה בקדימה צורן יכולה להיעשות במבחר שיטות בהתאם לסוג המזיק, אזור ההדברה, כמות המזיקים בבית ועוד. מדבירים בקדימה במחירים נוחים, בכל ימות השנה. 

מחפשים שירותי הדברה בקדימה? פסט מאסטר היא הכתובת עבורכם. באפשרותנו להיפטר עבורכם מכל סוג של מזיק שפלש לבית, לגינה או לעסק שלכם, ותוכלו להזמין מאיתנו שירותי הדברה בקדימה צורן 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד.

מהם היתרונות של הדברה בקדימה שמבוצעת באופן מקצועי על ידנו, אילו מזיקים נפוצים ביישוב ומהן השיטות שלנו להדביר אותם, כמה זה עולה ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בקדימה צורן – מדבירים מורשים במחיר ידידותי (מאד) 

✔️ מדביר בקדימה בעל המלצות וכל ההסמכות הנדרשות – הגעה מהירה לכל כתובת ביישוב

✔️ שירותי הדברה בקדימה צורן והסביבה הקרובה במחירים חסרי תקדים – צרו קשר לפרטים

✔️ הדברות בקדימה לא עושים עם מדביר שאינו מוסמך – פסט מאסטר כאן עבורכם

✔️ ריסוס בית בקדימה-צורן: רמת אמיר, השרון הירוק, נאות שלמה, גבעת מנחם בגין, עמידר

✔️ אינכם בטוחים איזה שירות אתם צריכים? פנו לנציג וקבלו ייעוץ והצעת מחיר בחינם >>

לשיחה עם נציג: 050-8303463

 

הדברה בקדימה
הדברה בקדימה, צורן ע"י מדביר מורשה – מחירים נוחים

 

 

שירותי הדברה בקדימה – מתי קוראים למדביר?

המושבה קדימה צורן נחשבת למקום נפלא למגורים, אך יחד עם זאת, גם כמקום שמזיקים מאוד אוהבים וזאת מכמה סיבות עיקריות:

#1 אקלים חם ולח – קדימה ממוקמת באזור השרון המאופיין באקלים חם ולח מאוד ונמצאת בליבו של אזורים בעל שוחים חקלאיים רבים. שילוב זה של אקלים וסביבה מישורית חקלאית, אהוב מאוד על סוגי חרקים רבים שחוזרים לאזור בכל פעם מחדש בתקופת הקיץ. לקריאה: הדברת חרקים

#2 הטבע הירוק שמסביב – קדימה מוקפת בעשרות אלפי דונמים של טבע, פרדסים ושדות חרושים. מזיקים רבים חיים בהם ולעיתים מגיעים גם לתוך היישוב עצמו.

#3 פיתוח מתמיד – היישוב קדימה צורן נמצא תמיד בתהליכי התפתחות. משמעות הדבר היא שכמות האוכלוסייה עולה ואיתה גם כמות הזבל, ובהתאם לכך גם המזיקים מגיעים בכמויות גדולות יותר.

בשל סיבות אלו, הביקוש לשירותי הדברה בקדימה אצלנו בפסט מאסטר רק הולך וגודל בכל שנה, גם בתקופת הקיץ כאשר המזיקים כבר פלשו לחלק מהבתים, החצרות והעסקים שבמקום וגם עוד לפניה, במידה ומזמינים אותנו לצרכי הדברה מניעתית בזמן.

היתרון של התקשרות עם חברת הדברה בקדימה מקצועית כמונו, הוא בכך שאנו מבטיחים לכם תוצאות הדברה יעילות לזמן ארוך וגם מציעים לכם אחריות על העבודה. שום פעולה שתבצעו בעצמכם לא תשיג את אותן תוצאות ובוודאי שלא לאורך זמן.

 

מדבירים בקדימה נגד ג'וקים ונמלים

המזיקים הנפוצים ביותר בקדימה, כמו בכל מקום אחר בארץ, הם כמובן תיקנים (במיוחד התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני) ונמלים (גם רגילות וגם נמלי אש). ריסוס כימי מהווה את שיטת הפעולה היעילה ביותר כנגדם, אך קיימות גם שיטות אחרות אשר בהן אנו משתמשים בחומרים טבעיים למיניהם.

אצלנו בפסט מאסטר מציעים לכם להזמין הדברה טבעית בקדימה במהלכה נשתמש בפיתיונות ג'ל אשר כוללים כמות מזערית של רעל שאינה פוגעת באדם וסביבתו אלא רק במזיקים עצמם. הדברה מהסוג הזה מתאימה במיוחד לבתים בהם יש ילדים, נשים בהריון, קשישים ונכים שלא יכולים לעזוב את הבית במהלך הדברה כימית.

מדבירים בקדימה שמתמחים בהדברה טבעית כמו שתמצאו אצלנו יוכלו להציע לכם גם שיטות ירוקות נוספות:

#1 הדברה אורגנית – נעשית באמצעות שימוש בשמנים וצמחים מיוחדים (למשל, שמן אקליפטוס או ציטורנלה) או אדמה די-אטומית.

#2 הדברה באמצעות מלכודות – להדברת יתושים, זבובים וחרקים מעופפים אחרים

#3 הדברה ביולוגית – שיטת הדברה באמצעות חיידקים נגד, יעילה בעיקר נגד יתושים, נמטודות, טרמיטים ועוד. למידע נוסף על הדברות ביולוגיות >>

#4 הדברה אלקטרונית – מתאימה בעיקר למקרים של הדברה נגד מכרסמים.

 

הדברה של גינה בקדימה

הדברה באזור קדימה מתמקדת רבות בטיפול במזיקים שפלשו לגינות פרטיות. הסיבה לכך היא שמדובר ביישוב שכולל הרבה מאוד בתים פרטיים עם גינות שמלאות בעצי פרי וצמחייה שונה דוגמת דשא, פרחים ותבלינים.

אותן גינות מושכות אליהן מזיקים רבים מכל הסוגים אשר מוצאים בהן מזון ומקומות מסתור. הדברת מזיקים בקדימה בכל הקשור לגינות יכולה להיות להתמקד בזחלים מסוגים שונים, כגון זחל מודד, הדברה עוריות, זחל עש המנהרות, זבליות, פרדוניה ועוד. ישנם גם מזיקים יותר גדולים ומאיימים שיכולים לפלוש לגינות, כמו עקרבים, נדלים ואפילו נחשים ומכרסמים.

חצרות וגינות פרטיות מהוות מוקד משיכה גם לזבובים, יתושים, ברחשים, פרעושים וקרציות, שמשם יכולים לחדור גם אל תוך הבית עצמו, ולמעשה אלו תרחישים שכיחים שגורמים לרבים לצורך להזמין שירותי הדברה בקדימה ולהתקשר אלינו.

הטיפול בגינות עשוי להישען על ריסוס אך גם על מלכודות מסוגים שונים, שימוש בחומרי הדברה גרגיריים, ייבוש מקורות מים עומדים, דילול העשבייה בגינה ועוד. מה שחשוב לדעת הוא שגם הגינה המתוחזקת ביותר לא תוכל למנוע חדירת מזיקים ללא ביצוע הדברה מקצועית לפחות פעם בשנה.

למידע נוסף: ריסוס לבית >>

 

הדברת מכרסמים בקדימה – חולדות, עכברים ושות'

כפי שציינו, בקדימה צורת המגורים העיקרית היא בבתים פרטיים בני קומה אחת או שתיים. תוסיפו לכך את העובדה שמסביב ליישוב ישנם דונמים רבים של שדות שאותם חורשים בכל השנה, ותבינו מדוע בעיות של מכרסמים הם דבר שרבים מתושבי היישוב נתקלים בו.

חפרפרות, חולדות ועכברים מחפשים לעצמם מקומות להסתתר ולהתרבות בהם וחודרים אל תוך הבתים והעסקים שבעיר. גם במקרה ותזדקקו לשירות הדברת מכרסמים בקדימה, אנחנו יכולים לעזור, וזאת באמצעות מספר שיטות:

✔️ פיזור מלכודות – כאשר מדובר במכרסמים שחדרו לתוך הבית או העסק, ננסה לתפוס אותם ללא רעלים אלא באמצעות מלכודות שונות דוגמת מלכודות קפיץ, מלכודות כלוב או מלכודות דבק.

✔️ תיבות האכלה מורעלות – מתאימות עבור הדברת מכרסמים בגינה ובחצר וכשכל הנראה מדובר בכמות גדולה שלהם. המלכודות כוללות פיתיון מזון עם רעל והמכרסמים מתים לאחר מספר ימים.

✔️ הדברה אלקטרונית – מתאימה בעיקר לשדות חקלאיים וכוללת שימוש במכשירים אשר פולטים גלי קול שמבריחים את המכרסמים מהמקום.

שירותי הדברה בקדימה נגד מכרסמים של חברת פסט מאסטר כוללים גם את פינוי הפגרים, כך שלא תצטרכו להתמודד עימם בעצמכם.

 

מחיר הדברה בקדימה – כמה עולה?

כאשר תתקשרו אלינו על מנת להזמין שירותי הדברה בקדימה צורן, תגלו שהמחירים שלנו הוגנים ומשתלמים במיוחד.

הדברה בקדימה צורן עם מדביר מומלץ מטעמנו, תעלה לכם החל מ-200 שקלים בלבד כאשר מדובר על ריסוס בית בקדימה של 2-3 חדרים נגד תיקנים או נמלים, כשהמחיר יתייקר ככל שמדובר בשטח גדול יותר שיש להדביר, בשיטת הדברה מתקדמת יותר (הדברה טבעית ירוקה היא בדרך כלל יקרה יותר) או בצורך לשלב מספר שיטות הדברה.

למשל, מחיר הדברה בקדימה צורן נגד טרמיטים או פשפשים יהיה תמיד יקר יותר, בשל הצורך לבצע כמה פעולות בו זמנית וזאת על ידי יותר מביקור אחד של המדביר שלנו.

ריכזנו עבורכם את טווח המחירים הממוצע עבור שירותי הדברה בקדימה צורן:

הדברה בקדימה מחיר לפי שירותמחירים מומלצים – מדביר בקדימה
הדברה בקדימה מחיר ממוצע200-650 ₪
המחיר של ריסוס לבית קרקע עם גינה בקדימה צורן250-700 ₪
כמה עולה להדביר ברחשים בחצר של בית פרטי או משותף?250-400 ₪
הדברת ג’וקים בקדימה מחיר להדברת חוץ: חצר בית או סביבת בניין250-450 ₪
מחיר הדברה נגד נמלים בקדימה (כולל חצר קטנה)250-600 ₪
המחיר של לוכד עכברים / חולדות בקדימה בבית פרטי 350-750 ₪
תוספות הדברה עם ג’ל במידת הצורך100-150 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תמצאו לא רק מדבירים מומלצים בקדימה ומחירי הדברה משתלמים במיוחד, אלא תקבלו גם אחריות בכתב על העבודה שתבוצע, כך שתמיד תוכלו להזמין אותנו שוב, ללא תוספת תשלום כלשהי. צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו את כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.