שירותי הדברה בכפר סבא 24 שעות ביממה – סובלים מנמלים, ג'וקים או מזיקים מכל סוג אחר? פסט מאסטר כאן עבורכם עם שירותי בכל שכונת העיר. אנו כאן לשירותכם ונשלח מדביר מומלץ בכפר סבא שיעשה עבודה מקצועית במחירים אטרקטיביים.

 

חברת הדברה בכפר סבא מחיר ללא תחרות!

✔️ הדברת מזיקים בעיר כפר סבא והסביבה במקצועיות

✔️ מדבירים מומלצים + אחריות על לכידה / ריסוס בכפר סבא 

✔️ מגוון שיטות, כולל הדברה ירוקה בכפ"ס

✔️ להצעת מחיר, התקשרו >>

טלפון: 050-8303463

 

הדברה בכפר סבא
שירותי ריסוס והדברה בכפר סבא 24 שעות

 

 

מדבירים בכפר סבא עם המלצות בשכונות: הדרים, קפלן, יוספטל, הירוקה, עלייה, הצעירה, סביוני הכפר, גבעת אשכול, גני השרון, אלי כהן, שיכון ותיקים ונוספות.

 

אילו סוגי מזיקים נפוצים באזור כפר סבא והשרון?

כמו בכל מדינת ישראל, גם בערי השרון יש תופעה של מזיקים מסוגים שונים, בעיקר נמלים ומקקים. גם בכפר סבא הירוקה למשל, התושבים מתלוננים השנה על מכת ג'וקים חריגה בהיקפה. הבעיה לא פוסחת גם על מרכז העיר ועל השכונות המזרחיות.

במרכזי הערים אנחנו נתקלים לא אחת בבעיה של עכברים וחולדות, בעיקר בבתים בפרטיים. במושבי השרון לעומת זאת, קיימת תופעה של נחשים בעונת הקיץ. מצבים כאלה דורשים מענה ממדביר מקצועי, בעל ניסיון וציוד מתאים.

 

מזיקים נפוצים באזור כפר סבא והשרון:

#1 תיקנים: ג'וקים, תיקנים, מקקים. כל השמות מתייחסים לאותו חרק ידוע לשמצה. סדרת התיקנאים מונה כ-4,000 מינים, אך רוב המקקים שאתם פוגשים בארץ משתייכים לאחד משלושה מינים: השניים הראשונים הם תיקן הבתים ותיקן גרמני – שניהם קטנים יחסית. ובאשר למקקים הגדולים יותר, מהם למדנו לסלוד במיוחד? מדובר בתיקן האמריקאי, כי באמריקה, כמו באמריקה – הכל גדול יותר. אז אם יש לכם ג'וקים בדירה, האפשרויות שעומדות בפניכם הן להילחם איתם לאורך כל הקיץ, כשאתם חמושים בנעל ובהרבה תסכול, או לחסוך את המלחמה הבלתי נגמרת ולהסתייע בשירותיו של מדביר בכפר סבא והסביבה.

#2 נמלים: זה מתחיל בנמלה או שתיים שמתהלכות להן ברחבי הדירה שלנו. רובנו ננסה להתעלם ולחכות שהבעיה תחלוף מעצמה. לצערנו, רוב הסיכויים הם שהבעיה לא תחלוף מעצמה, להיפך – היא רק תלך ותחמיר עם הזמן. נמלים מתרבות בקצב מהיר, כל מושבת נמלים מונה אלפי, עשרות אלפי ואף מאות אלפי נמלים. לכן, ברגע שרואים נמלים בבית כדאי ליצור קשר באופן מידי עם מדביר נמלים בכפר סבא לצורך ביצוע ריסוס נגד נמלים, לפני שהבעיה גדלה לממדי ענק.

#3 עכברים וחולדות: תושבי העיר נאלצים להתמודד לא רק עם תיקנים ונמלים, אלא גם עם עכברים וחולדות. עכברים וחולדות פועלים בעיקר בסביבת המגורים ובערים הגדולות. בניגוד לסרטי האנימציה של דיסני, במציאות עכבר בבית זה מצב לא נעים וזה יכול לקרות בכל שעה. במצב כזה אתם זקוקים לעזרה של לוכד עכברים בכפר סבא 24 שעות ביממה שיוכל לתת לכם מענה מידי או לחלופין להזעיק שירותי הדברת חולדות במקרה הצורך.

#4 מזיקים נוספים: מזיקים נוספים שאתם עלולים להיתקל בהם באיזור השרון הם צרעות ודבורים, יתושים וזבובים, פשפשים – ועוד. כל אלה מחייבים פתרון מקצועי, למשל פירוק של הקן במקרה של צרעות ודבורים או הדברה ייעודית במקרה שמדובר במכת פשפשים.

בכל מקרה, ובכל הדברות המזיקים, אנו בפסט מאסטר נשמח לעמוד לשירותכם לצורך מציאת מדביר שזמין 24 שעות ביממה שיוכל לתת לכם מענה מיידי!

 

ריסוס לבית בכפר סבא נגד ג'וקים ותיקנים

לפני שמתחילים בתהליך של הדברת מקקים בכפר סבא, צריך לזהות את סוג המקק שנמצא אצלכם בדירה. כל מין של מקק דורש חומרי הדברה שונים. את סוג התיקן ניתן לזהות לפי גודלו, המראה הכללי שלו והאזורים בדירה שבהם הוא נמצא. לכן, לפני שהמדביר מתחיל בעבודה, הוא יאתר את המקקים ויזהה את הסוג שלהם ורק אז יתחיל בהדברה.

הסיבה שיש לזהות קודם את סוג המקק היא מהסיבה הפשוטה שהדברת תיקן אמריקאי למשל דורשת אמצעים מעט שונים מהדברה נגד תיקן גרמני. את ההדברה כדאי לבצע על הקירות, בחדר המטבח והאמבטיה וגם בתוך מכשירים החשמל. מקום נוסף שג'וקים אוהבים להסתתר בו הוא בתוך הפילטרים של המזגן.

 

הדברה בכפר סבא
ג'וקים בבית אפשר להרחיק בקלות – מזמינים שירותי הדברה בכפר סבא נגד תיקנים!

 

מדביר בכפר סבא נגד נמלים

לעומת התיקנים, לנמלים אין עונה מוגדרת והן נמצאות כאן גם בימי הקיץ וגם בימי החורף. בדומה לתיקנים גם הנמלים מצטיינות בכושר שרידות גבוה, שהופך את הניסיונות להיפטר מהן לקשים במיוחד.

ריסוס הנמלים יהרוג את אלו שנמצאות על פני השטח, אך יגרום למלכה שבקן להיכנס למצב של סטרס ולהטיל ביצים בקצב מוגבר. לכן, הדברת נמלים היא עניין מורכב שדורש שימוש במספר שיטות:

✔️ פיתיונות ג'ל – הנמלים מובילות את הפיתיונות אל תוך הקן, שם גם שאר הנמלים אוכלות את הפיתיון. הפיתיון גורם לנמלים לאבד את התיאבון שלהן, הן מפסיקות לאכול ולמעשה מתות מרעב. את סוג הפיתיון מתאימים לעונה בשנה – בעונות מסוימות נמלים יעדיפו פחמימות מתוקות, ובאחרות, חלבונים.

✔️ הדברה נגד נמלים – במקרה שבו הקן והמלכה גלויים, הדברה לבדה תספיק כדי לפתור את בעיית הנמלים. במקרים אחרים, כדאי לשלב בין שתי השיטות של הדברה וג'ל.

✔️ איטום – אמצעי נוסף שאפשר לשקול הוא איטום החריצים בין החלונות, הקירות והמשקופים בדירה – כך שהנמלים לא יוכלו לפתח מושבות נוספות.

 

לוכד עכברים וחולדות בכפר סבא

אם מצאתם עכבר בבית תוכלו לנסות לטפל בבעיה לבד, אבל אם יש יותר מעכבר אחד באיזור תצטרכו להסתייע בשירותיו של לוכד עכברים וחולדות בכפר סבא. כיום קיימים פתרונות ירוקים והומניים שלא פוגעים בעכבר – העכבר נלכד בכלוב ולבסוף משוחרר בטבע, הרחק מהבית שלכם ומבתיהם של אחרים.

חברת פסט מאסטר מספקת מניפה של פתרונות הדברה בכפר סבא, כולל הדברת מזיקים בכפ"ס ולוכד עכברים וחולדות מיומן.

 

האם מדביר בכפר סבא יכול להדביר בבית עם בעלי חיים?

רבים מאיתנו מגדלים בבתינו חתולים, כלבים ובעלי חיים אחרים. מצד אחד בעלי חיים מביאים איתם פרעושים וקרציות, מה שמעלה את הצורך בהדברה.

מצד שני רבים מחומרי ההדברה מסוכנים לחיות מחמד. לכן, אם יש לכם בעל חיים בבית חשוב שתתייעצו עם המדביר לגבי לגבי החומרים שבהם הוא משתמש.

במקרים רבים צריך להוציא את בעלי החיים מהבית למספר שעות ואפילו למספר ימים לפני ואחרי ההדברה. אפשרות אחרת היא להשתמש בהדברה ירוקה שלא מסוכנת לחיות המחמד שלנו.

 

הדברה בכפר סבא
ריסוס והדברה בכפר סבא חייבים להתבצע עם כל אמצעי הבטיחות – לשמירה על בני הבית וחיות המחמד

 

הדברה ירוקה בכפר סבא

בעבר, חומרי ההדברה בהם נעשה שימוש היו חומרים רעילים שגרמו לנזקים סביבתיים. לאור המודעות ההולכת וגוברת לאיכות הסביבה, נכנסו לשוק חומרי הדברה חדשים, ירוקים ואורגניים.

הדברה ירוקה מבוססת על חומרים שלא מכילים כימיקליים ורעלים, והיא אינה מסוכנת לבני אדם ולבעלי חיים. אם אתם זקוקים לשירותי הדברה בכפר סבא המבוססים על חומרים ירוקים, אנו בפסט מאסטר מתמחים גם בהדברה ירוקה, ונשמח לעזור לכם עד לפתרון מלא של הבעיה.

 

מחיר הדברה בכפר סבא

טווח המחירים להדברה בעיר בכפר סבא תלוי בפרמטרים רבים, למשל סוג המזיק שתרצו להדביר.

פרמטר נוסף שמשפיע על המחיר הסופי, הוא כמות החומר בה המדביר יצטרך להשתמש. הכמות תיקבע בהתאם לחומרת הבעיה וגודל השטח שצריך להדביר. במידה ויש לכם גם חצר, תצטרכו להדביר גם את השטח החיצוני ולכן המחיר יעלה.

פסט מאסטר מציעה מחירים משתלמים במיוחד. למרות המחיר הנמוך שאנחנו מציעים, המדבירים שלנו לא מתפשרים על איכות העבודה ומספקים גם אחריות על עבודתם, כך שתוכלו להיות רגועים ובטוחים לאורך זמן.

הדברה בכפר סבא מחיר לפי סוג שירותמחירים מומלצים
מחיר הדברת ברחשים במרפסת, חצר או גינה250-400 ₪
כמה עולה להדביר עכבישים250-300 ₪
מה מחיר ריסוס פרעושים בכפ"ס450-700 ₪
הדברת חולדות בחדרי אשפה250-400 ₪
מחיר הדברת נמלים בבית בכפר סבא250-400 ₪
הדברת ג'וקים בכפר סבא250-600 ₪
הדברת טרמיטים בכפר סבא מחירים350-1500 ₪
מה עלות לוכד עכברים בכפ"ס ואזור השרון350-750 ₪
עלות מדביר תולעים וזחלים בחצר250-500 ₪
העלות של מדביר קן צרעות בחצר בית פרטי או מרפסת בכפ"ס250-400 ₪
מחיר הדברת חלזונות או חשופיות בגינה250-550 ₪
הדברת חומייני בבית, גינה או מרפסת250-400 ₪

למה להדביר בכפר סבא עם פסט מאסטר

אנו בפסט מאסטר מספקים פתרונות הדברה למזיקים מכל הסוגים: בין אם אתם מחפשים הדברת קרציות, טרמיטים או לוכד נחשים בכפר סבא והסביבה הקרובה – יש לנו מדבירים ולוכדים מוסמכים ומקצועיים שערוכים לטפל בכל מצב ובכל זמן במהירות ובמקצועיות.

כל המדבירים שלנו מחזיקים ברישיון הדברה בתוקף ומשתמשים בחומרי ההדברה מהמתקדמים ביותר בשוק עם אישור הרשות להגנת הסביבה, כך שאתם ובני הבית שלכם תוכלו להיות בטוחים ורגועים.

אנשים רבים שצריכים ריסוס מחפשים "הדברה בכפר סבא מידרג" או "יצאת צדיק", אבל חשוב לנו שתדעו שגם אנחנו ממש סבבה 🙂

אנחנו מקבלים חוות דעת חיובית מלקוחות רבים והמלצות בשפע – מוזמנים לשאול על כך בשיחה את הנציג.

למידע או נוסף או הזמנת מדביר – צרו קשר בהקדם ונשמח לסייע בזיהוי הבעיה והתאמת שירות ההדברה המתאים לכם.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.