שירותי הדברה בכפר שמריהו – מדבירים מוסמכים להדברת כל סוגי המזיקים במחירים נוחים והוגנים – פסט מאסטר 

כמה עולה הדברה בכפר שמריהו, איך נבטיח הדברה יעילה לאורך זמן, ולמה הדברה ירוקה בכפר שמריהו כל-כך פופולרית? אם אתם גרים ביישוב וזקוקים להדברה, הגעתם למקום הנכון. הנה כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר בכפר שמריהו.

 

חברת הדברה בכפר שמריהו ללא מתחרים בשירותי ומחירי הדברה

✔️ הדברת מזיקים בכפר שמריהו מכל הסוגים: פשפשים, פרעושים, תולעים, חולדות, עכברים ועוד 

✔️ זיהיתם מזיקים בבית? אל תהססו, דברו עכשיו עם מדביר בכפר שמריהו

✔️ מגוון סוגי ריסוס לבית בכפר שמריהו כולל הדברה ירוקה, אורגנית, ביולוגית ונוספות 

✔️ מדבירים בכפר שמריהו 24 שעות באמצעות חומרי הדברה בטוחים לשימוש בלבד

✔️ להצעת מחיר עבור הדברה בכפר שמריהו >>

בטלפון: 050-8303463

 

הדברה בכפר שמריהו
חברת הדברה בכפר שמריהו לטיפול בכל סוגי המזיקים. מחירי הדברה נוחים

 

 

מדבירים בכפר שמריהו עם חומרים אורגניים

הדברה ירוקה בכפר שמריהו (הידוע גם בתור הדברה טבעית בכפר שמריהו) היא אחת מן ההדברות המבוקשות ביותר על-ידי קהל הלקוחות שלנו בעיר. הדברה ירוקה מתאימה לאנשים עם מודעות בריאותית גבוהה, ולאנשים ששמירה על כדור הארץ חשובה להם. בהדברה ירוקה אנחנו משתמשים בחומרים אורגניים וצמחיים שלא מזיקים לבריאות של בני הבית וחיות המחמד שלנו – ניתן לבצע הדברה ירוקה בבית עם ילדים ללא חשש.

השימוש בהדברה אורגנית דורש הכשרה מיוחדת מטעם המשרד להגנת הסביבה, ולכן חשוב לבצע הדברה ירוקה אך ורק עם מדביר מוסמך ומורשה עם רישיון בתוקף.

 

לוכד עכברים וחולדות בכפר שמריהו

עכברים וחולדות הם בעלי חיים אינטליגנטיים, להפליא, וככאלה הם יודעים להסתתר ולהתחמק היטב מן המלכודות שאנחנו בני האדם מציבים להם. כדי ללכוד עכברים וחולדות נדרש איש מקצוע מיומן, לוכד מכרסמים מנוסה עם ידע על הרגלי החיים שלהם. הידע שצברנו בפסט מאסטר לאורך השנים, מאפשר לנו לאתר במהירות את העכברים והחולדות ואף לחזות מראש את נתיבי המילוט ונקודות המסתור שלהם.

בנוסף להצבת המלכודות, אנחנו נדאג לאתר ולאטום את נקודות היציאה והכניסה של החולדות והעכברים – בין אם זה חור בקיר, תעלות אוורור או וונטה רופפת – וכך נוודא שהבית שלכם יישאר נקי ממכרסמים לאורך זמן.

 

הדברה לפרעושים בכפר שמריהו

אם נעקצתם בעבר על-ידי פרעוש, אתם בטח יודעים שמדובר בעקיצות מגרדות במיוחד. הנה עוד כמה דברים שכדאי לדעת על פרעושים:

#1 הפרעושים פעילים בעיקר בתקופת האביב.

#2 נוכל לדעת שאנחנו סובלים מבעיית פרעושים לפי מיקום העקיצות – פרעושים עוקצים בדרך כלל בפלג הגוף התחתון: בבטן וברגליים.

#3 סימן מחשיד נוסף לנוכחות פרעושים הוא כתמי דם על המצעים.

#4 פרעושים מגיעים אלינו דרך בעלי החיים שלנו, אבל לא רק. לפעמים הם מגיעים גם כשאין לנו בכלל חיית מחמד בבית, דרך החצר או בניין משותף.

הטיפול בפרעושים מתבצע באמצעות שאיבה יסודית של כל השטיחים והמזרנים בבית, ולאחר מכן ריסוס יסודי נגד פרעושים בבית ובחצר.

 

ריסוס לבית בכפר שמריהו נגד פשפשים ונוספים

אם בדיוק חזרתם מחופשה בבית מלון, יש סיכוי טוב שחזרתם הביתה עם אורחים לא רצויים: פשפשים. על-פי רוב, עקיצות פשפשים אינן מסוכנות, אך הן מגרדות מאד. הטיפול בפשפשים נחשב למורכב ויקר יחסית. פשפשים פיתחו עמידות לחומרי הדברה לאורך השנים. כדי לטפל בפשפשים, יש לנקוט בגישה משולבת המורכבת מכמה פעולות שנעשות במקביל:

✔️ מכבסים את כלי המיטה בטמפרטורה גבוהה.

✔️ אוטמים בגדים ושאר בדים נגועים בשקית סגורה לאור השמש, למשך מספר ימים.

✔️ שואבים היטב את כל השטיחים.

✔️ במזרן המיטה רצוי לטפל באמצעות מכשיר אדים.

✔️ לבסוף, צריך לרסס את החדר הנגוע בחומרי הדברה מקבוצת פירתרואידים (pyrethroids).

לקריאה נוספת: הדברת פשפש מיטה

 

הדברה לתולעים בבית בכפר שמריהו

בואו נאמר את האמת: תולעים מגעילות את רובנו, וזאת לבד סיבה להדביר אותן. אבל זה לא כל הסיפור: נוכחות תולעים בבית רומזת שיש גם פרטים בוגרים בבית של חרקים ומזיקים שונים.

גם התולעים עצמן הן מעבר לסתם מפגע אסתטי: תולעי מזון, למשל, מזהמות את המזון שלנו והופכות אותו ללא ראוי למאכל, ותולעי עץ פוגעות ברהיטים שלנו. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם תולעים היא למנוע את הופעתן מלכתחילה, באמצעות ניקיון תכוף של אזורים מועדים לפורענות כמו המזווה, ארונות שונים, חדר האשפה והמחסן. כמו כן, עלינו לדאוג שכל שקיות המזון אטומות היטב באופן קבוע.

במידה ואתם גרים בבית צמוד-קרקע, מומלץ לבצע הדברת מניעה לפני כל גשם ראשון. ומה עושים אם כבר זיהינו נוכחות תולעים בבית? במרבית סוגי התולעים מטפלים באמצעות ריסוס, ולאחר מכן דואגים לניקיון יסודי של האזור הנגוע.

זיהיתם תולעים בבית או בחצר בכפר שמריהו? צריכים להדביר רימות או תולעים לבנות? צלצלו אלינו ונשלח אליכם מדביר בכפר שמריהו 24 שעות שיטפל בתולעים לפני שהן מספיקות להטיל ביצים ולהתרבות.

 

מחיר הדברה בכפר שמריהו

נכון, בחלק מהמזיקים נוכל לטפל בכוחות עצמנו. אבל לפעמים זה פשוט לא עובד, וזה בדיוק הזמן לקרוא למקצוענים. הנה כמה דברים שכדאי לדעת על מחיר הדברות בכפר שמריהו:

✔️ סוג המזיק מחיר הדברה נקבע קודם כל ע"פ סוג המזיק: כל חרק ומזיק דורש חומרי הדברה שונים וזמן עבודה אחר. לצורך העניין, המחיר עבור מדביר תיקנים בכפר שמריהו הוא סטנדרטי למדי (250-500 ש"ח בממוצע), אך מנעד המחירים עבור הדברת טרמיטים רחב ויקר יותר (400-1600 ש"ח בממוצע).

✔️ שטח ההדברה – גודל הבית או השטח שיש להדביר משפיע גם הוא על מחיר ההדברה: באופן טבעי, הדברה של בית גדול תעלה יותר, משום שהיא מצריכה כמות גדולה של חומרי הדברה.

השוו מחירים כדי לחסוך כסף: לפני שאנחנו רוכשים מוצר או שירות אנחנו משווים מחירים, זה נכון גם לגבי שירותי הדברה. לנוחיותכם, פרסמנו מחירון הדברה מומלץ באתר עם פירוט המחירים עבור הדברות מסוגים שונים. תוכלו לעיין בו ולהתקשר אלינו כדי לקבל הצעת מחיר, ללא שום התחייבות מצדכם. להלן מחירון ממוצע מומלץ לצרכן לשירותי הדברת מזיקים:

הדברה בכפר שמריהו מחיר לשירותמדביר בכפר שמריהו – מחיר מומלץ לצרכן
כמה עולה הדברה נגד נמלים בבית בכפר שמריהו250-400 ₪
לוכד נחשים בכפר שמריהו מחיר ללכידה בודדת300-700 ₪
מה עלות הדברת חיפושיות בחצר הבית בכפר שמריהו250-350 ₪
מחיר ריסוס נגד עכברים בבית בכפר שמריהו350-750 ₪
כמה עולה מדביר תולעים וזחלים לחצר הבית בכפר שמריהו250-500 ₪
הדברת ג'וקים בכפר שמריהו מחיר250-500 ₪
עלות ממוצעת להדברת זבובים וחרקים מעופפים בחצר250-350 ₪
הדברה נגד צרעות בחצר בכפר שמריהו מחיר250-500 ₪
הדברת בית קרקע עם גינה בכפר שמריהו (מחיר ממוצע)250-600 ₪

הדברה 24 שעות בכפר שמריהו עם חברה מקצועית ומנוסה

אחד היתרונות של הדברה מקצועית הוא תוצאות שנשארות לאורך זמן. אנחנו בחברת פסט מאסטר משתמשים בחומרי ההדברה היעילים והבטוחים ביותר שקיימים בשוק, ומטפלים בכל האזור באופן יסודי.

גם בתום העבודה אתם לא נשארים בידיים ריקות – המדבירים שלנו יציידו אתכם בהוראות וטיפים שיסייעו לכם לשמור על תוצאות ההדברה לאורך זמן. בנוסף, אנחנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה שאנחנו מבצעים – כך שגם אם המזיקים יחזרו, חלילה, לא תצטרכו לשלם על ביקור נוסף.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.