הדברה בקרית אתא בכל ימות השנה – על שירותים חיוניים לא מתפשרים, פונים לחברה מקצועית המתחייבת למדבירים ברישיון ובעלי הסמכות והמלצות מוכחות

עם סיומו של החורף ועליית הטמפרטורות והלחות, הביקוש לשירותי הדברה בקרית אתא והסביבה עולה בצורה משמעותית. מזיקים רבים מתחילים להיות פעילים בעונה זאת של השנה ואף להתרבות בצורה מהירה. הפתרון? להתקשר אלינו לפסט מאסטר כמה שיותר מהר על מנת שנבצע הדברה מניעתית, ובמקרה והמזיקים כבר פלשו אליכם למתחם, להזמין אותנו על מנת שנדביר אותם בצורה מקצועית ונחזיר אתכם לשגרת החיים הרגילה.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בקרית אתא, מהן שיטות ההדברה היעילות ביותר כנגדם, אילו סוגי מתחמים אנחנו מסוגלים להדביר, מהם מחירי ההדברות באזור הקריות ומדוע כדאי לכם להתקשר אלינו כאשר אתם מחפשים מדביר בקרית אתא? הנה כל התשובות.

 

חברת הדברה בקרית אתא – מחויבות למחיר הטוב ביותר בקריות

✔️ מדבירים בקרית אתא לטיפול בכל סוגי המזיקים: הדברת ג'וקים, נמלים, עכברים ועוד 

✔️ מדבירים מורשים ובעלי המלצות מחכים לשיחה מכם לצורך ייעוץ

✔️ חומרי הדברה בקרית אתא באישור של הגורמים המוסמכים מטעם רשויות המדינה

✔️ הדברה בכל רחבי קריית אתא: גבעת רם, גבעת טל, קרית בנימין, גבעת אלונים,

בית וגן, קרית נחום, תל חי, גבעת הכלניות, נווה אברהם, פרוסטיג, גבעת הרקפות

✔️ לשיחת ייעוץ עם מדביר בקרי אתא כולל אחריות ולמידע נוסף >>

צרו קשר בטלפון: 050-8303463

 

הדברה בקרית אתא
הדברה בקרית אתא והסביבה – מדבירים באזור הקריות

 

 

מדבירים בקרית אתא – בכל מתחם שתצטרכו

קרית אתא היא העיר הגדולה ביותר באזור הקריות וככזאת ניתן למצוא בה מתחמים רבים שמושכים אליהם מזיקים. אנחנו מסוגלים להגיע לכל אחד מהם ומציעים לכם מגוון שירותי הדברה מקצועיים:

✔️ הדברת בית בקרית אתא – בין אם מדובר בבית פרטי עם חצר ומחסן ובין אם מדובר בבניין מגורים, נוכל להדבירו בצורה מהירה ויעילה.

✔️ הדברת עסקים, משרדים ומקומות עבודה בעיר – דוגמת מפעלים, קניונים, מסעדות ובתי קפה (כולל מטבחים מוסדיים), חנויות שונות ועוד.

✔️ הדברת מוסדות – בעיקר מוסדות לימוד וחינוך (בתי ספר וגני ילדים), אך גם משרדים ממשלתיים, בתי כנסת ועוד.

✔️ הדברה חקלאית – לשטחים החקלאיים המקיפים את קריית אתא.

לא משנה מאיזו סיבה תצטרכו לבצע הדברה בקרית אתא, אנו נדע לבצע זאת על הצד הטוב ביותר ונוכל להגיע אליכם מתי שתצטרכו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כל זאת במחירים משתלמים אשר כוללים גם אחריות על העבודה שתקבלו בכתב.

 

הדברת ג'וקים בקרית אתא

כל מי שגר בקרית אתא והסביבה מכיר את התופעה הבלתי נסבלת של חדירת ג'וקים מעופפים דרך פתחי הביוב ודרך החלונות ברגע שהטמפרטורות מתחילות להתחמם.

בלתי נסבל לשבת במרפסות ובגינות, ג'וקים בבית מפתיעים בכל פעם מחדש במקלחת ולמעשה למרות שמדובר בחרק שאינו מזיק, הבהלה שהוא יוצר פשוט מחייבת הזמנת חברת הדברה מקצועית. אל תסמכו על העיריה שתחלץ אתכם מהצרה, מדובר במכה של ממש באזור הזה, אך כל שעליכם לעשות הוא להזמין אותנו על מנת שנבצע ריסוס נגד ג'וקים וניפטר מהם לפחות עד הקיץ הבא.

ריסוס ג'וקים בקרית אתא מתבצע לא רק בסביבת הבית אלא נדרשת גם הדברה בתוך פתחי הביוב, מקור ההתרבות והשגשוג שלהם. במידה ולא מדובר בתיקן האמריקאי המעופף אלא בסוג הנוסף שנפוץ באזור, התיקן הגרמני, ריסוס לא יהיה יעיל נגדו. במקרה של הדברה נגד תיקן גרמני יש לבצע את ההדברה באמצעות פיתיונות ג'ל מיוחדים שירעילו את כל הקן הנסתר מהעין שיצר תיקן זה, פעמים רבות בתוך שקעי חשמל, מתקני מים ומכשירי חשמל אחרים.

 

הדברות בקרית אתא – האפשרות הירוקה

הדברה באמצעות ריסוס כימי ופיתיונות ג'ל מורעלים היא שיטה מאוד יעילה שמתאימה להשמדה של סוגי מזיקים נוספים מלבד ג'וקים, כגון נמלים, יתושים ועוד. יחד עם זאת, אנחנו תמיד נשתדל להעדיף פתרונות אחרים שפחות פוגעים באדם ובסביבה ולהציע לכם שירותי הדברה כימית רק כשאין ברירה. אנחנו מדברים על הדברה ירוקה שכוללת מספר שיטות מרכזיות:

#1) הדברה אורגנית – הדברה בקרית אתא שמתבצעת באופן שכזה, כוללת שימוש בחומרי הדברה על בסיס פרתרואידים טבעיים בלבד. ריסוס לבית בקרית אתא שמתבצע בשיטה שכזאת, מונע את הצורך לצאת מהבית למספר שעות. הדבר מתאים מאוד לבתים עם חיות מחמד, ילדים קטנים, נשים בהריון וקשישים. קריאה: הדברה אורגנית

#2) הדברה ביולוגית – אפשרות מאוד יעילה שניתנת לביצוע במקרים מסויימים ושבה ניתן להשתמש באויבים טבעיים של סוג המזיק הספציפי. למשל, לגדל חתול שירחיק את המכרסמים מהגינה, לשים דגים בבריכת הנוי שבחצר נגד יתושים, לפזר מזיקים עקרים שיחסלו את אלו שמתרבים בצורה מהירה בסביבה ועוד. קריאה: הדברה ביולוגית

#3) הדברה אלקטרונית – שיטה שנוכל להציע לכם במקרה של צורך שלכם בביצוע הדברת עכברים או הדברת חולדות בקרית אתא. היא כוללת התקנה של מספר מכשירים שפולטים גלי קול שמבריחים את המכרסמים השונים.

במידה ומדובר במכרסם בודד, תוכלו להזמין מאיתנו גם שירות של לוכד חולדות או לוכד עכברים בקרית אתא, על מנת שיתפוס אותו באותו הרגע או יציב מלכודת מתאימה.

 

מחיר הדברה בקרית אתא?

מחירי הדברות בקרית אתא הם דבר שתלוי במספר גורמים, כשהמרכזיים שבהם הם סוג המזיק, כמותו בשטח, שיטת ההדברה ומורכבות הביצוע שלה. ריסוס בקרית אתא באמצעות הדברה כימית (ריסוס) נחשב לאפשרות הזולה ביותר וככל שמדובר בשיטות הדברה ירוקות או שילוב של מספר שיטות, כך מחיר ההדברה יתייקר. הנה טווח המחירים הממוצע עבור שירותי הדברה בקרית אתא:

שירות הדברה בקרית אתא – מחיריםמדביר בקרית אתא – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברה נגד עכברים בבית בקרית אתא350-750 ₪
כמה עולה הדברה של טרמיטים במשקוף350-550 ₪
הדברת ג'וקים בקרית אתא מחיר250-500 ₪
הדברת פרעושים מחיר ממוצע בקרית אתא450-700 ₪
כמה עולה להדביר כיני יונים במרפסת בקרית אתא?300-500 ₪
הדברת חולדות בבניין מגורים בקרית אתא מחיר250-400 ₪
עלות הדברת ברחשים בחצר או מרפסת בקרית אתא 250-400 ₪

 

כל היתרונות של הדברה בקרית אתא עם פסט מאסטר

יתרונות ההתקשרות שאנחנו מציעים לכם בפסט מאסטר כוללים לא רק מחיר משתלם במיוחד, אלא גם אחריות ארוכה שתקבלו בכתב. בנוסף תזכו לשקט נפשי רב בשל העובדה שכל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים אשר יודעים בדיוק מה הם עושים ואף מקפידים להשתמש אך ורק עם חומרי הדברה בקרית אתא שקיבלו את כל האישורים הנדרשים.

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים נוספים והצעת מחיר בהתאם לצורך.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.