זקוקים לשירותי הדברה בקריית מוצקין והסביבה נגד מזיקים ו/או מכרסמים? המדבירים של פסט מאסטר מגיעים לכל מקום בעיר, בין אם תרצו להזמין הדברה בקרית מוצקין הצעירה, הוותיקה או בכל שכונה אחרת.

עבור אילו סוגי מבנים נדרשים שירותי הדברה, מהם סוגי המזיקים הנפוצים בקרית מוצקין וכיצד אנחנו מדבירים אותם, כמה עולה הדברה בקרית מוצקין ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? בואו נתחיל…

 

חברת הדברה בקריית מוצקין במחירים ללא תחרות!

✔️ מדבירים בקריית מוצקין – עבודה מקצועית, שירות אדיב ואחריות על הטיפול

✔️ ריסוס לדירה בקרית מוצקין נגד נמלים, תיקנים ומזיקים נוספים

✔️ הדברה ירוקה בקרית מוצקין – הדברה אורגנית בחומרים מאושרים בלבד

✔️ מדביר בקרית מוצקין מורשה להדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים

✔️ הדברה בכל שכונות העיר:  אביבים, מנחם בגין, משכנות אמנים,

לב העיר, נווה גנים – הגעה מהירה לכל רחבי קרית מוצקין

✔️ ריסוס בקרית מוצקין והדברה במחירים טיל! להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בקרית מוצקין
הדברה בקרית מוצקין והסביבה בכל שעה ביממה במחיר הוגן – פסט מאסטר מדבירים בקרית מוצקין

 

 

חברת הדברה בקרית מוצקין

בבואכם להזמין מדביר בקרית מוצקין, תגלו כי האזור מציע מספר רב של חברות הדברה. הבעיה היא שלא כולן עומדות בכל הסטנדרטים הנדרשים מחברת הדברה מקצועית ואמינה. אצלנו בפסט מאסטר זה לא יכול לקרות והדבר מתבטא במספר היבטים:

#1) הסמכה מתאימה – כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים בעלי הסמכה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהם ידעו כיצד להתמודד עם כל סוג של מזיק ולבחור עבורו את שיטת ההדברה המתאימה ביותר. הם גם יקפידו תמיד על ביצוע ההדברה בצורה המקצועית והבטוחה ביותר שאפשר.

#2) שימושים בחומרים איכותיים – אנחנו מודעים לנזקים שחומרי הדברה כימיים עלולים לגרום לאדם ולסביבה מבחינה בריאותית, ועל כן מקפידים להשתמש אך ורק בחומרים אשר קיבלו את אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. יותר מידי מדבירים בקרית מוצקין והסביבה אינם מקפידים על כך, מה שעלול לסכן את בריאותכם.

#3) שירות 24 שעות ביממה – לעולם אין לדעת מתי מזיק יפלוש למתחם שלכם, מה גם שישנם סוגי הדברות שמחייבים את ביצוע ההדברה בשעות לא שגרתיות, למשל כאשר מדובר במקומות עבודה או בתי ספר. בהתאם לזאת אנו מציעים את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, מה שלא כל חברת הדברה באזור מציעה.

 

הדברת דירה בקרית מוצקין, בית, בניין או עסק

אין זה משנה אם הבית או העסק שלכם ממוקמים בשכונות החדשות של קריית מוצקין או בשכונות הישנות, סביר להניח שבתקופת הקיץ המתחם שלכם יסבול ממכת מזיקים ברמה כלשהי. מאוד חם ולח בקרית מוצקין בתקופת הקיץ, מה שמושך הרבה מאוד חרקים, מכרסמים וזוחלים לאזור.

חברת הדברה בקרית מוצקין ברמה גבוהה כמונו, תוכל לספק לכם שירותי הדברה מניעתיים עוד לפני הקיץ על מנת שתוכלו לסבול כמה שפחות מהמזיקים אם בכלל, וגם שירותי הדברה דחופים בכל שעה, במידה ומזיק כלשהו בכל זאת הצליח לחדור למתחם שלכם.

 

הדברות בקרית מוצקין – שירותים מגוונים

הדברת בית פרטי בקרית מוצקין עם גינה או ללא, הדברת דירה בקרית מוצקין או הדברה של בניין שלם, הדברת עסק בקרית מוצקין או של מוסד ציבורי אחר דוגמת בית ספר, קניון או בית כנסת – את הכל נוכל לבצע עבורכם על הצד הטוב ביותר, 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג, מתי שרק תזדקקו לנו.

מרבית הלקוחות אשר מזמינים מאיתנו הדברה בקרית מוצקין לבית, לבניין, לגינה או לעסק, עושים זאת בשל כמה סוגי מזיקים נפוצים:

✔️ ג'וקים (אמריקאיים וגרמניים) – נחשבים לסוג המזיק הנפוץ ביותר בישראל והם לא פוסחים גם על קריית מוצקין, במיוחד בתקופת הקיץ. ישנו התיקן הגרמני הקטן אשר אוהב להתחבא במכשירי חשמל ושקעים וישנו התיקן האמריקאי הגדול המעופף אשר מגיע מתוך הביוב. שניהם יכולים לגרום למחלות בשל זיהומי מזון והתיקן הגרמני אף יכול לגרום נזק למכשירי חשמל.

ההדברה מבוצעת באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים במקרה של התיקן הגרמני ובאמצעות ריסוס במקרה של התיקן האמריקאי.

✔️ נמלים (רגילות ונמלי אש) – בעיית נמלים מתחילה בדרך כלל בהקמת מושבות בגינה ומשם הן ממשיכות בשיירות היישר אל בתי המגורים בחיפושיהן אחר מקורות מזון, בעיקר במטבחים ובמחסנים שונים.

חשוב מאוד להדביר את מקור הנמלים מהשורש, הלא הוא המושבה, על מנת להיפטר מהן בכל המבנה. הדברה של נמלים מבוצעת באמצעות פיתיונות ג'ל מורעלים כאשר מדובר בנמלים רגילות ובאמצעות ריסוס כאשר מדובר בנמלי האש העוקצות.

✔️ יתושים – מקורות מים עומדים מהווים את מוקד ההתפרצות של אותם מזיקים שאוהבים לעקוץ ולמצוץ את דמנו, ובבנייני מגורים ישנם מספר אזורים מועדים לפורענות שכאלו, כגון נזילות ביוב ומוקדי השקיה תקולים. את היתושים מדבירים באמצעות ריסוס תוך ווידוא שמקורות המים העומדים יובשו.

אפשרות נוספת להדביר יתושים היא של הדברה ביולוגית ירוקה, באמצעות שימוש בחיידקי בצילוס שמסוגלים להשמיד ביצי יתושים.

✔️ זבובים – חרקים מציקים אלו אוהבים ריקבון וממנו הם ניזונים. לכן מקור הופעתם קשור לצואה ופסולת אורגנית וניתן להבחין בהם בכמויות אדירות ליד פחי זבל. ככל שהם מתרבים כך הם מגיעים גם לתוך הדירות, מה שלא נעים מבחינה אסתטית והיגיינית ואף יכול להעביר מחלות. ההדברה נגד זבובים מתבצעת על ידנו ביעילות על ידי ריסוס ייעודי.

אם למבנה יש חצר עם גינה, חשוב מאוד לבצע הדברה שלה על בסיס קבוע גם כנגד חרקי צמחייה נפוצים, ביניהם פרודניה, עשים ותולעים, כשגם את זה נוכל להציע לכם במסגרת שירותי ההדברה המקצועיים שלנו.

 

לכידת עכברים, נחשים וחולדות בקרית מוצקין

עכברים וחולדות מאוד אוהבים בנייני מגורים ונוטים להשתקע באזורים הנסתרים מן העין, מקלטים משותפים, חדרי משאבות ומחסנים. גם נחשים יכולים להגיע לאותם מתחמים בחיפושיהם אחר מקומות מסתור ומקורות מזון, דוגמת אותם מכרסמים שציינו. אנחנו מספקים לכם שירותי הדברה בקרית מוצקין גם עבור הבעיה הזאת. הדברת חולדות בקרית מוצקין, כמו גם הדברת עכברים, מבוצעת על ידנו באמצעות לכידה ולא באמצעות הריגה המונית שלהם. אנחנו עושים זאת באמצעות מלכודות או תיבות האכלה מורעלות. כאשר מדובר בנחש, הדבר מתבצע באמצעות שימוש בלוכדן מיוחד ושחרור הנחש במקום מבטחים מרוחק.

בין אם תצטרכו שירות של לוכד עכברים בקרית מוצקין ובין אם של לוכד חולדות או לוכד נחשים, תוכלו להיות בטוחים שאצלנו בפסט מאסטר ידאגו לשלוח אליכם בעל מקצוע שידע כיצד לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר ואף יגיע אליכם במהירות האפשרית, בכל שעות היממה.

 

מחיר הדברה בקריית מוצקין

מחיר הדברה בקרית מוצקין עבור מרבית המזיקים יתחיל ב-200 שקלים בלבד, אך עדיין ישנם מספר גורמים עיקריים שמשפיעים על המחיר:

✔️ סוג המזיק – ישנם מזיקים שההדברה נגדם מהירה, פשוטה וזולה מאוד (למשל, נמלים, תיקנים ויתושים) ואילו אחרים מחייבים הדברה מורכבת יותר, לעיתים רב שלבית, כגון הדברת פשפש המיטה או הדברת טרמיטים, מה שמחייב גם מספר ביקורים של המדביר ועל כן יעלה לכם יותר.

✔️ שיטת ההדברה – כאשר מדובר על הדברה שמבוצעת בשיטות רגילות, למשל ביצוע ריסוס נגד ג'וקים בקרית מוצקין באמצעים כימיים, הרי שהמחיר יהיה זול מאוד. הדברה ירוקה בקרית מוצקין כבר תהיה יקרה יותר, וכך גם אם ישנו הכרח לשלב בין כמה שיטות הדברה בו זמנית.

✔️ שטח ההדברה – ככל שהשטח המודבר גדול יותר, כך מדובר במשימה יותר מורכבת וגדולה ובהתאם לכך המחיר יתייקר. זו הסיבה לכך שבפועל הדברת דירה בעיר קרית מוצקין של 3-4 חדרים תהיה זולה יותר מאשר הדברת בית פרטי גדול שכולל גינה או מהדברה של בניין שלם.

✔️ מועד ההדברה – אם תזדקקו לשירות הדברת נמלים בקרית מוצקין, הרי שנוכל לבצע זאת בכל שעה ביום, וכך גם לגבי הדברה של תיקנים וסוגי מזיקים אחרים. לעומת זאת, הדברה נגד יתושים חייבת להתבצע בערב (אחרת השמש תפגע באפקטיביות הריסוס) וכך גם לגבי הדברה של מקומות עבודה או בתי ספר, כשהמקום ריק מיושביו. הדברה בשעות לא שגרתיות שכאלו תהיה יקרה יותר.

הכנו במיוחד עבורכם טבלה שמפרטת את טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברה בקרית מוצקין, נכון לשנת 2022:

הדברה בקרית מוצקין מחיר לפי מזיקמדביר בקריית מוצקין – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברת תיקנים בקרית מוצקין250-550 ₪
עלות הדברת חולדות בבניין משותף בקרית מוצקין200-450 ₪
מחיר הדברת עכברים בקרית מוצקין350-750 ₪
עלות הדברת נמלים בדירה בקרית מוצקין200-300 ₪
עלות הדברת תולעי עץ בבית בקרית מוצקין250-400 ₪
כמה עולה להזמין שירות לכידת נחש בקרית מוצקין?300-700 ₪
הדברת פרעושים בקרית מוצקין מחיר450-700 ₪
ריסוס כימי בחצר של בית בקרית מוצקין250-500 ₪

פסט מאסטר – מדבירים בקריית מוצקין במקצועיות!

אם חיפשתם חברה שניתן להזמין ממנה הדברה בקרית מוצקין בזול, אבל מבלי שהדבר יבוא על חשבון איכות ההדברה ותוצאותיה – פסט מאסטר היא בדיוק החברה עבורכם. עלות הדברת מזיקים בקרית מוצקין אומנם לא תהיה יקרה מידי בשום חברה, אך אצל יותר מידי חברות הדבר מתבטא בתוצאות שלא מחזיקות לטווח הזמן הארוך.

אצלנו לא רק שתמצאו מחירים משתלמים נוחים והוגנים, אלא גם כאלה שכוללים בתוכם גם אחריות ארוכה, כי לנו אין שום ספק לגבי תוצאות ההדברה שלנו. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולשמוע את כל הפרטים.

שירותי הדברה בקרית מוצקין - בין שירותינו


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.