צריכים הדברה בקרית אונו ולא יודעים למי לפנות? אם תבצעו חיפוש קצר ברשת תגלו כי תושבים רבים בעיר אשר היו זקוקים להדברה מקצועית והזמינו אותה מאיתנו, יצאו מרוצים. בין היתר, בזכות המקצועיות של המדבירים שלנו בקרית אונו, היכולת להגיע אליכם בצורה מהירה לכל שכונה בעיר ומחירים משתלמים שכוללים גם אחריות על העבודה.

אילו סוגי הדברות בקרית אונו תוכלו להזמין מאיתנו, מהו מחיר הדברה בקריית אונו ומדוע כדאי גם לכם לצלצל אלינו כאשר מזיקים שונים פלשו אל הבית, הגינה או העסק שלכם? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בקרית אונו – כל סוגי ההדברות במחירים מיוחדים!

✔️ מיטב המדבירים בקרית אונו זמינים לביצוע הדברה או ריסוס לבית או משרד בעיר

✔️ עם חומרי הדברה לא לוקחים סיכון – רק חומרי הדברה ברישון המשרד להגנה"ס

✔️ שירות אדיב וקשוב, התאמת סוג ההדברה ללקוח ואחריות כלולה בסיום העבודה

✔️ מדביר בקרית אונו: בשכונות פסגת אונו, רימון, קיראון, עבר הירדן, גני אילן,

✔️ שער הקריה, אונו הירוקה, אומאמי ושכונות רבות נוספות!

✔️ להצעת מחיר צרו איתנו קשר >>

טלפון של מדביר בקרית אונו: 050-8303463

 

הדברה בקרית אונו
כל שירותי הריסוס וההדברה בקרית אונו כולל אחריות

 

 

שירותי הדברה בקרית אונו – חשיבות ההסמכה

עד שנת 2019, כל מי שהזדקק לשירותי הדברה בקרית אונו היה יכול ליצור קשר עם מדביר מוסמך והוא מצידו היה יכול להגיע בעצמו לבצע את מלאכת הדברת המזיקים או לשלוח מי מטעמו שלא היה חייב להיות בר הסמכה (מה שקרוי "עובד הדברה"). כיום המצב שונה לחלוטין ורק מדבירים מוסמכים רשאים לבצע את ההדברות בפועל, כשהחוק מחלק את המדבירים לפי מספר רמות הסמכה.

בהתאם לזאת, כשאתם מחפשים מדביר בקרית אונו עליכם לוודא כי הוא אכן בעל ההסמכה המתאימה לבצע את סוג ההדברה הנדרש במתחם שלכם:

✔️ מדביר רמה א' – רשאי לבצע הדברות בדירות ובבניינים משותפים של עד 16 דירות אך גם במשרדים בשטח כולל של עד 500 מ"ר.

✔️ מדביר רמה ב' – מוסמך לבצע גם הדברות בשטחים פתוחים (גינות וחצרות פרטיות או ציבוריות) ובמבנים מכל סוג (מחסנים, למשל), אך אינו רשאי להשתמש בשיטת ההדברה באיוד.

✔️ מדביר רמה ג' – זוהי ההסמכה הגבוהה ביותר בתחום ההדברה. מדביר שמחזיק בהסמכה שכזו רשאי לבצע לא רק פעולה פשוטה של ריסוס לבית בקרית אונו אלא גם לבצע ריסוס בשטחים גדולים וחקלאיים ועבודות מורכבות כגון הדברה באיוד, כנגד טרמיטים ומזיקי עץ.

למעשה, מדבירים שמבצעים עבודות שאינן ברמת ההסמכה שלהם לא רק שמבצעים עבירה פלילית אלא גם מסכנים את בריאותכם. כאשר אתם מתקשרים איתנו אתם יכולים להיות בטוחים שישלח אליכם רק מדביר מומלץ שאכן מחזיק בהסמכה המתאימה לסוג ההדברה הנדרש אצלכם. אנו מעסיקים מדבירים בכל רמות ההסמכה כך שבאפשרותנו לבצע הדברות בקרית אונו מכל סוג וללא מגבלה כלשהי.

 

הדברה של חרקים מעופפים בקרית אונו

החרקים הנפוצים ביותר שגורמים לאנשים להזמין מאיתנו שירות הדברת מזיקים בקרית אונו הם תיקנים (בעיקר תיקן אמריקאי ותיקן גרמני) ונמלים (רגילות או נמלי אש) שאותם ניתן להדביר באמצעות ריסוס, פיתיונות רעילים או שילוב שלהם. מעבר לזאת, קיימים עוד סוגי חרקים שיכולים להופיע בבתים, גינות, חצרות ועסקים רבים בקרית אונו, בעיקר כאלה מהסוג המעופף, והם מהווים אתגר גדול מבחינת הדברה.

הסיבה לכך קשורה פעמים רבות במקור הופעתם שאינו דווקא קרוב למתחם ובשל המורכבות הנדרשת לביצוע ההדברה בפועל. הדברת חרקים בקרית אונו מהסוג המעופף מתמקדת בעיקר בסוגי החרקים הבאים:

#1 צרעות – נוטות לבנות קינים במקומות מאוד מגוונים כמו על הקירות במרפסת, מתחת לרעפים, בין רהיטים בגינה ועוד. הדברת קן צרעות מחייבת משנה זהירות וזאת בשל האופי האגרסיבי של חרקים אלו. שירות הדברת צרעות בקרית אונו יתחיל בפיזור פיתיונות מורעלים סביב הקן ולאחר מספר ימים השלמת העבודה על ידי ריסוס.

#2 דבורים – מדובר בחרקים מוגנים על ידי החוק ולכן לא ניתן להדביר אותן באותו האופן כמו צרעות או סוגי חרקים אחרים. כאשר תזמינו מאיתנו שירות של הדברת דבורים, אנו פשוט נלכוד אותן בשיטות שונות (למשל, באמצעות שואב מיוחד) ונעביר אותן למקום מבטחים, לפעמים יחד עם הקן עצמו.

#3 יתושים – חרקים אלו פעילים בעיקר בקיץ, כאשר הטמפרטורות מתחממות, והם נפוצים בעיקר במקומות שיש בקרבתם מקורות מים עומדים. הדברת יתושים מתחילה בייבוש אותם מקורות מים שבהם היתושים מתרבים ולאחר מכן שימוש במספר אמצעים נוספים, דוגמת ריסוס והדברה ביולוגית (באמצעות חיידקי בצילוס).

#4 זבובים – הדברה של זבובים מתחילה באיתור מקורות המזון שלהם (למשל חדרי אשפה, יציאות ביוב וכו') ולאחר מכן ריסוס המקום כנגד הזבובים הבוגרים וגם הרימות שלהם.

אנו מציעים לכם שירותי הדברה בקרית אונו גם נגד חרקים מעופפים נוספים, דוגמת ברחשים, עש, נמלים מעופפות וגם נגד התיקן האמריקאי שאף הוא יכול לעופף.

 

הדברת פשפשים בקרית אונו

ישנם חרקים מזיקים שמוגדרים כטפילים ושגם אותם ניתן למצוא בקרית אונו. בעוד קרציות או פרעושים מטופלים היטב על ידי ריסוס, לא כך לגבי פשפשים שיכולים לחמוק ממנו ולחזור להטריד, לעקוץ ולהעביר מחלות. הדברת פשפשים נחשבת ליותר מורכבת לעומת סוגי הדברות נגד חרקים אחרים, מאחר והיא כוללת צורך בביצוע משולב של מספר פעולות ולעיתים גם דורשת יותר מביקור אחד של המדביר. את הפשפשים מדבירים באופן הבא:

✔️ שאיבה – וזאת באמצעות שואב תעשייתי חזק ביותר שמאפשר לשאוב כמות גדולה של הפשפשים יחד עם הביצים שלהם. ניתן בשלב ראשוני לבצע שאיבה באופן עצמאי באמצעות שואב אבק רגיל, אך חשוב להשלים זאת על ידי טיפול עם שואב חזק בהרבה מהסוג התעשייתי.

✔️ קיטור – הפשפשים עשויים להתחבא במקומות שבהם השואב אינו יעיל, כגון חריצים בקירות ואפילו בתוך רהיטים. לכן נהוג להשתמש גם במכשיר קיטור שמביא לחיסול אחוז ניכר נוסף של הפשפשים, בשל העובדה שהם רגישים מאוד לחום קיצוני.

✔️ ריסוס – פעולה זו משלימה את פעולות השאיבה והקיטור ולמעשה מחסלת את אוכלוסיית הפשפשים שנותרה במקום. בזמן הריסוס ובשעתיים שלאחריו על המבנה להיות ריק מאדם.

הדברת בתים בקריית אונו נגד פשפשים בצורה שלא תכלול את כל השלבים שציינו, עשויה אולי לגרום להפוגה כלשהי בפעילות שלהם, אך לאחר זמן מה הם שוב יתרבו ויחזרו להפר את שלוות החיים שלכם.

 

הדברה ירוקה בקריית אונו – נגד מכרסמים אבל לא רק

סוגי ההדברות בקרית אונו יכולים להיות באמצעים כימיים באמצעות ריסוס ופיתיונות רעילים אך גם באמצעים ירוקים. השיטה מתאימה מאוד במקרה של מכרסמים בגינה הפרטית או בשדה חקלאי, כאשר לא מעוניינים להרעיל את הצמחייה והגידולים. אפשרות אחת היא להשתמש במלכודות שלא הורגות את המכרסמים (עכברים, חולדות וחפרפרות) או להשתמש באמצעים ביולוגיים (למשל, באמצעות תנשמות שאוכלות אותם) או אלקטרוניים (באמצעות מכשירים שמפיקים גלי קול שמבריחים אותם).

שירותי הדברה ירוקה בקרית אונו יכולים להתאים גם נגד סוגי חרקים נפוצים, כאשר לא מעוניינים להשתמש בשיטות רעילות ולא ידידותיות לסביבה. למשל, הדברת דירות בקרית אונו שבהן מתגוררים ילדים קטנים, קשישים שקשה להם לצאת מהבית, נשים בהריון או שיש בהן חיות מחמד, יכולה להתבצע באמצעות שימוש בפרתרואידים על בסיס אורגני ופרומונים מפיצי ריח.

 

טווח מחירי הדברה בקרית אונו

מחיר הדברה בקרית אונו אמור להיות נוח והוגן כדי שתוכלו להזמין אותו ללא התלבטות, בין אם מדובר בהדברה לצרכי מניעה מראש ובין אם כנגד מזיק כלשהו שכבר חדר למתחם שלכם. אומנם ישנם סוגי הדברות שנחשבים למעט יותר יקרים (למשל, הדברה ירוקה לעומת הדברה כימית, או הדברה משולבת נגד פשפש המיטה לעומת ריסוס נגד נמלים ותיקנים), אך אצלנו תוכלו למצוא את המחירים המשתלמים ביותר עבור כל סוגי ההדברות ובנוסף גם לקבל עבורם אחריות ארוכה.

הנה מחירון מומלץ שיעזור לכם להכיר את טווחי המחירים הממוצעים עבור שירותי הדברה בקריית אונו:

הדברה בקרית אונו מחיר לפי סוג עבודהמחיר מדביר בקרית אונו (ממוצע)
מחיר לוכד עכברים בבית בקרית אונו350-750 ₪
כמה עולה הדברה נגד יתושים בחצר בניין / בית250-400 ₪
מחיר הדברת ג'וקים בקרית אונו 250-500 ₪
מה עלות הדברת נמלים בבניין מגורים בקרית אונו?300-500 ₪
הדברת נמלים בבית בקרית אונו250-400 ₪
מחיר ריסוס נגד נמלים בחצר הבית250-600 ₪
כמה עולה הדברת טרמיטים בבית בקרית אונו350-1500 ₪
הדברת טרמיטים ממשקוף הדלת מחיר בקרית אונו350-550 ₪
הסרה וטיפול בקן צרעות בחצר או מרפסת250-400 ₪
הדברה נגד פרעושים בדירה קטנה בקרית אונו300-500 ₪

 

הדברות בקרית אונו עם פסט מאסטר

ישנן חברות הדברה שמנצלות מצבים בהם לקוחות זקוקים לשירותי הדברה בקרית אונו באופן דחוף, על מנת להקפיץ את המחיר בצורה משמעותית. למשל, כאשר חולדה או נחש חודרים לתוך הבית באמצע הלילה, כאשר קן צרעות מתגלה במרפסת בסוף השבוע באופן מפתיע  ועוד. לא כך הדבר אצלנו בפסט מאסטר – אנו מספקים שירותי מדביר בקרית אונו 24 שעות ביממה ומוודאים שתקבלו שירות מקצועי במחיר משתלם, הוגן ונוח.

בין אם אתם צריכים הדברה בקרית אונו היום באופן דחוף ובין אם לכל מועד אחר, כדאי לכם להתקשר אלינו עוד היום על מנת לתאם ביקור של מדביר ולקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.