הדברה בקריות נחשבת לאחד השירותים המבוקשים ביותר, בשל היותו של האזור מקום מגוריהם של רבים מאזרחי ישראל. תקופות שיא הביקושים להדברה היא בעיקר לקראת הקיץ ובמהלכו. מומלץ להקדים ולהזמין מדביר מקצועי מבעוד מועד על מנת לבצע הדברת נגד מזיקים ומכרסמים.

הדברה באזור כאמור מבוקשת ביותר בשל היותו מתפתח, דבר המתבטא בשכונות מגורים רבות וכן אזורי תעשייה, הכוללים מבנים שמזיקים שונים אוהבים לפלוש לתוכם. בנוסף, מזג האוויר החם והלח באזור, גורם אף הוא למכת מזיקים גדולה, בעיקר בתקופת הקיץ. אם אתם מחפשים חברת הדברה בקריות שיודעת כיצד להתמודד עם מזיקים בצורה מהירה ויעילה, כדאי לכם להתקשר אלינו לפסט מאסטר.

תוכלו להזמין מאיתנו שירות של מדביר בקריות מתי שתרצו, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, במחירים משתלמים במיוחד. אנחנו יודעים להתמודד עם כל סוגי המזיקים הקיימים ואף מציעים לכם אחריות ארוכה על העבודה שלנו. אילו סוגי מזיקים נפוצים בקריות, מהן שיטות ההדברה שאנחנו מציעים לכם כנגדם, כמה עולה הדברה באמצעותנו ומדוע חשוב שתתקשרו אלינו כמה שיותר מהר? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בקריות במחירים מיוחדים – מדבירים מורשים בלבד!

✔️ מדביר בזמינות גבוהה לביצוע ריסוס או הדברה, כולל אחריות!

✔️שימוש בחומרי הדברה בקריות באישור המשרד להגנת הסביבה בלבד 

✔️ מדבירים מורשים 24 שעות בכל ערי הקריות ואזור הצפון נגד כל סוגי המזיקים

✔️ הדברת ג'וקים בקריות, טרמיטים, חולדות, פשפשים, זבובים, פרעושים ועוד

✔️ שירותי הדברה בכל הקריות: קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין,

קריית אתא, קריית חיים, קריית שמואל, קרית טבעון

✔️ צרו קשר להצעת מחיר אטרקטיבית >>

בטלפון: 050-8303463

 

הדברה בקריות
הדברה בקריות / ריסוס לבית בקריות בשיטות מתקדמות ובחומרי הדברה בטוחים לשימוש

 

 

הדברת טרמיטים בקריות

אם בעבר שירותי הדברה בקריות התמקדו בעיקר בכל הקשור לנמלים, תיקנים וסוגי מכרסמים למיניהם, הרי שבימינו גם הדברת טרמיטים בקריות היא דבר נפוץ מאוד. מה שבעבר כמעט ולא היה קיים, כעת הגיע גם לאזור זה, כשבבתים ובעסקים רבים החלו לשים לב להופעת כתמים שחורים על גבי הקירות, לסימני נסורת ליד רהיטי עץ ואפילו לפרגולות שפשוט התמוטטו בפתאומיות. לאחר אפיון וחקירה הסתבר שמדובר בהתפרצות של מקרי טרמיטים, שפשוט החלו לשגשג בתוך האדמה ומשם באמצעות מחילות הגיעו גם אל תוך המבנים הרבים שבסביבה.

קיימים גם סימנים נוספים שמעידים על הימצאות טרמיטים בשטח, למשל נמלים מעופפות עם כנפיים (אלו למעשה טרמיטים שנמצאים במעוף הכלולות שלהם) או ריח רע ולא ברור בבית. ללא ביצוע הדברה, הטרמיטים ימשיכו לכרסם בכל דבר, מה שעלול לגרום לנזק גם ליסודות המבנה כולו. אם גם אצלכם התגלו טרמיטים ואתם זקוקים להדברה מקצועית כנגדם, אנחנו הכתובת. אנחנו מסוגלים להדביר טרמיטים בצורה יעילה באמצעות מספר שיטות:

✔️ פיתיונות ג'ל מורעלים – אשר מאפשרים לנו להרעיל את מושבת הטרמיטים שנסתרת מן העין. הטרמיטים אוכלים את הפיתיונות ומובילים את הרעל לתוך המושבה כולה.

✔️ ריסוס עמוק לתוך הקירות, האדמה ומתחת לריצוף – שיטה זו מבוצעת באמצעות החדרת חומרי הרעל דרך קידוחים קטנים, שאותם סותמים בצורה אלגנטית ואסתטית בגמר העבודה.

✔️ נמטודות – יצור חי דמוי תולעת שטרמיטים מהווים עבורו מזון אהוב. הנמטודות מסוגלות "להתביית" על מושבות שחבויות עמוק מאוד בתוך האדמה ושאליהן קשה מאוד להגיע באמצעות קידוחים.

 

הדברת נמלים באזור הקריות

עוד מפגע חמור שנפוץ כבר שנים בבתים ועסקים ובמיוחד בבתים פרטיים עם גינה וחצר, הוא נמלים מסוגים שונים. הדברה בקריות נגד נמלים היא דבר הכרחי גם כאשר מדובר בנמלים השחורות הרגילות ובמיוחד כאשר מדובר בנמלי האש העוקצניות. הנמלים הרגילות מחפשות כל העת אחר מקורות מזון ולכן בכל הקשור לפנים המבנה, נפוץ מאוד למצוא אותן במטבחים ביתיים ומוסדיים ובמחסנים של חומרי גלם.

הן אומנם לא רעילות ולא גורמות נזק לרכוש, אך ממש לא נעים ואסתטי לגלות אותן בסביבת המזון והמגורים. השיטה היעילה ביותר לביצוע הדברה נגד נמלים היא באמצעות שימוש בפיתיונות ג'ל, וכאשר מדובר בנמלי אש יבוצע שימוש גם באמצעות ריסוס.

.

הדברה בקריות נגד תיקנים אמריקאיים וגרמניים

מכה ידועה נוספת שממנה סובלים תושבי האזור היא ג'וקים, במיוחד התיקן האמריקאי שאותו ניתן למצוא בכל מקום לאורך תקופת הקיץ. תיקן זה חודר לבתים ועסקים דרך פתחי הביוב או פתחים בחלונות, גורם לבהלה לא קטנה ואף לפגיעה קשה ברמת ההיגיינה והתברואה של המבנה. אם שמתם לב גם לגללי צואה קטנים ליד מכשירי החשמל בבית ובעסק, ייתכן שבתוכם יש אלפי ג'וקים זעירים מסוג אחר – התיקן הגרמני, שגם הוא נפוץ באזור הקריות לאורך כל השנה.

אין זה משנה באיזה סוג של ג'וק מדובר – הדברת ג'וקים בקריות היא גם כן בין תחומי ההתמחות הרבים שלנו. כאשר מדובר בתיקן האמריקאי אנו מבצעים זאת באמצעות ריסוס, במיוחד לתוך פתחי הביוב של המבנים השונים, ואילו במקרה של התיקן הגרמני הדבר מתבצע על ידי שימוש בפיתיונות ג'ל רעילים.

 

הדברת מכרסמים בקריות – כיום יותר מתמיד

מכרסמים תמיד היו בעיה ידועה באזור, אך בשנים האחרונות הדבר רק החמיר. הסיבה? שכונות ענק שהוקמו לאחרונה באזור, כגון שכונת האומנים, שכונת אפק, גבעת הרקפות, גבעת טל והיד עוד נטויה באזור קו החוף של קריית ים וקריית חיים. בכל פעם שמוקם פרויקט שכזה, סביבת המחייה של המכרסמים השונים דוחקת אותם לכיוון המרחב העירוני. זו הסיבה לעלייה המשמעותית בכל הקשור להזמנה שלנו לבצע הדברת חולדות בקריות וכן הדברת עכברים.

מכרסמים אלו יכולים לפלוש לגינות ביתיות אך גם לתוך הבית והעסק, לחפש מקורות מזון ולהתחבא מאחורי המקרר והספה, במחסן או במקלט. ההדברה של אותם מכרסמים מתבצעת במגוון אמצעים דוגמת מלכודות, רעלים ובמקרים מסוימים גם הדברה אלקטרונית על ידי גלי קול.

✔️ שירותי הדברת מכרסמים מבוקשים בקריות: לוכד עכברים | הדברת חולדות | הדברת חפרפרת

 

הדברה ירוקה בקריות והסביבה

הדברה וריסוס בשיטות ירוקות הם עוד דבר שחשוב שתכירו ושתדעו שאנחנו מציעים לכם אצלנו בפסט מאסטר. היתרון של הדברת מזיקים בקריות בשיטות ירוקות הוא בכך שאין שום סכנה לפגיעה באדם ובסביבה, מאחר ולא מתבצע שימוש בחומרים כימיים מסוכנים. הדברה ירוקה מתאימה במיוחד במקרים בהם מתגוררים במבנה ילדים, חיות מחמד ונשים בהריון, או כאשר לא ניתן לפנות את המקום בזמן ההדברה, כמו במקרה של קשישים ונכים. תוכלו להזמין מאיתנו הדברה ירוקה בקריות באמצעות כמה שיטות:

✔️ הדברה אורגנית – מבוצעת באמצעות חומרים טבעיים שאינם מסוגלים לפגוע באדם אך כן פוגעים במזיקים השונים. למשל, אבקת בורקס או אדמה די-אטומית.

✔️ פיתיונות ג'ל מורעלים – שיטה זו אומנם כוללת רעלים אך בכמות ממש מזערית שלא מסוגלת להשפיע על האדם אלא רק על המזיקים עצמם.

✔️ הדברה אלקטרונית – הדברה בשיטות אלקטרוניות יכולה לכלול שימוש במנורות UV שואבות מיוחדות (למשל, נגד יתושים) או הצבה של מכשירים שפולטים גלי קול שמרחיקים מכרסמים מהמקום ולא נשמעים על ידי האדם.

✔️ הדברה ביולוגית – מבוצעת באמצעות ניצול של אמצעים ביולוגיים על מנת לטפל במזיקים השונים. למשל, נמטודות נגד טרמיטים, חיידקי בצילוס נגד זחלי יתושים, חיפושית "פרת משה רבנו" נגד חרקים שמזיקים לצמחייה ועוד.

חשוב לציין שגם אם נחליט להשתמש עם חומרי הדברה בקריות שכן כוללים חומרים כימיים, אנו תמיד נקפיד כי הם יהיו כאלה שקיבלו את כל אישורי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, ולהשתמש בהם בצורה הכי בטוחה שיש. מדבירים בקריות שלא מקפידים על כך הם כאלה שאסור לכם בשום אופן לקבל מהם שירותים.

 

מחיר הדברה בקריות – כמה עולה?

מדביר מומלץ בקריות הוא כזה שלא רק מבטיח לכם כי הוא בעל הסמכה מתאימה ומשתמש בחומרי הדברה אשר קיבלו את כל האישורים הנדרשים, אלא גם שמציע לכם מחיר משתלם והוגן עבור השירות שלו. הדברה באזור הקריות לא אמורה לעלות לכם יותר מידי, כשהדבר תלוי בסוג המזיקים, כמותם בשטח ושיטת ההדברה הנבחרת. ניתן לומר כי ריסוס לבית נחשב לזול ביותר (מתחיל ב-250 שקלים בלבד) ואם מדובר בבית שכולל גם גינה, המחיר יעלה במעט.

ריכזנו עבורכם את טווח המחירים המומלץ לצרכן עבור שירותי הדברה, כך שתדעו כמה אתם אמורים לשלם:

הדברה בקריות מחיר לפי מזיקמדביר בקריות – מחיר מומלץ לשירות
כמה עולה הדברת פרעושים בדירה גדולה בקריות?750 – 300 ₪
ריסוס נגד טרמיטים מחיר בהתאם לכמות הרעל הדרושה1,500 – 350 ₪
מחיר הדברת קרציות בקריות והצפון500 – 250 ₪
מה עלות הדברת פשפשים בקריות? (מחיר לפי חדר ממוצע)החל מ – 500 ₪
לוכד עכברים מחיר עד שני עכברים900 – 300 ₪
לוכד נחשים בקריות מחיר לנחש בודד (באישור רשות הטבע והגנים)850 – 300 ₪
מחיר הדברה נגד חולדות בבניין מגורים בקריות 600 – 250 ₪
ריסוס לבית נגד נמלים בקריות מחיר ממוצע450 – 250 ₪
כמה עולה להדביר עש בארונות בקריות?500 – 250 ₪

מחיר הדברות באזור הקריות יהיה יקר יותר גם כאשר יש צורך לשלב מלבד ריסוס עוד שיטות הדברה, או בוחרים בשיטות ירוקות למיניהן. בנוסף, ישנם סוגי מזיקים שהרבה יותר מורכב להדביר, כמו המקרה של הדברת פרעושים בקריות או הדברת פשפשים. לעומת הדברה של ג'וקים או נמלים, במקרה הזה יש צורך בביצוע של מספר פעולות ולעיתים אף בכמה ביקורים של המדבירים שלנו, ולכן המחיר יקר יותר.

בנוסף אתם יכולים לקבל מאיתנו גם שירותים נדרשים נוספים, למשל פינוי פגרים של מכרסמים לאחר ביצוע הדברה או של פגרי יונים (השירות כולל גם ביצוע הדברת כיני יונים).  המחירים שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר נוחים והוגנים וכוללים כאמור גם אחריות שתקבלו בכתב על העבודה. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

אזורים קרובים: הדברה בקרית אתא | הדברה בחיפה | הדברה בקרית חיים | הדברה בקרית ביאליק | הדברה בקרית ים


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.