מחפשים שירותי הדברה במודיעין והסביבה? פסט מאסטר מבצעת הדברות באיזור העיר ובסביבתה במחירים נוחים בכל שעה ביממה.

מהו המחיר של הדברות במודיעין? מהי הדברה ירוקה? איך מתבצעת הדברת חולדות ומכרסמים נוספים, איך להיפטר מג'וקים בבית ולמה הדברת טרמיטים היא כל-כך מורכבת? לפניכם המדריך השלם עם כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר מקצועי.

 

חברת הדברה במודיעין במחיר אטרקטיבי! (עם אחריות)

✔️ מדביר מורשה במודיעין זמין להדברת מזיקים או לכידת מכרסמים מעכשיו לעכשיו

✔️ בכל מה שקשור לחומרי הדברה – אצלנו אין פשרות. חומרים ברישיון בלבד

✔️ מדבירים במחיר הטוב בישראל כולל אחריות על העבודה (כלול במחיר) 

✔️ הדברה במודיעין: שכונות מוריה, רעות, השבטים, מכבים, מע"ר,

הכרמים, שכונת הציפורים, הנחלים, המגינים ורבות נוספות!

✔️ לשיחה עם מדביר במודיעין וקבלת ייעוץ והצעת מחיר >>

חייגו אלינו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה במודיעין
הדברה במודיעין והסביבה כולל אחריות – מדביר מורשה

 

 

הדברה במודיעין נגד ג'וקים סוף לתיקנים!

מדי יום לקוחות מתקשרים ומבקשים עזרה עם בעיית הג'וקים בבתיהם. ג'וקים הם ללא ספק מכת מדינה, ואין מי שלא נתקל במטרד הזה מקרוב. המדבירים של פסט מאסטר נקראים לעיתים קרובות לבצע הדברה במודיעין נגד ג'וקים. הדברה כזאת מתבצעת בהתאם לסוג המקק שנמצא בבתיכם, כשהנפוצים ביותר הם התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. כל אחד מהם דורש חומרי הדברה שונים, ולכן חלק מעבודתו של מדביר מקצועי מתחילה בזיהוי הג'וקים.

הדברת ג'וקים מתבצעת באמצעות ריסוס, לעיתים ניתן גם לשלב פיתיונות ג'ל רעילים בתהליך ההדברה, כדי להשמיד את הג'וקים באופן יסודי. ג'וקים נמשכים למקומות חשוכים ולחים ולריח אשפה, לכן יש להקפיד לבצע את ההדברה בכל המקומות המועדים לפורענות: פתחי ביוב, ארונות, אזורי האשפה ואפילו בתוך מכשירים חשמליים.

 

הדברת טרמיטים במודיעין – חרקים קטנים שעושים נזק גדול 

שמם הרע של הטרמיטים הולך לפניהם, נחיל טרמיטים אחד יכול להסב נזקים באלפי שקלים. טרמיטים הם חרקים קטנים שניזונים מעץ, הם משמידים ריהוט, דלתות ומשקופים בעבודה משותפת ויעילה. בעיה של טרמיטים נפוצה במיוחד בבתי קרקע פרטיים.

אז איך נדע אם אנחנו סובלים מבעיית טרמיטים בבית, עוד לפני שהיא יוצאת משליטה? הנה כמה סימנים מקדימים:

#1 סימנים של כרסומים ברהיטים או במשקופים מעץ.

#2 רעש שבוקע מתוך המשקופים.

#3 שאריות של בוץ, או תעלות קטנות ברחבי הבית והגינה.

הדברת טרמיטים נחשבת לאחת ההדברות המורכבות ביותר בתחום: כדי לטפל בטרמיטים באופן יסודי צריך לקטול את המושבה כולה. חלק מתהליך ההדברה כולל את איתור הקן, שנמצא עמוק מתחת לאדמה. מדביר טרמיטים מגיע עם ציוד מיוחד וקודח בורות לאורך הקירות, לתוכם הוא מזריק חומר הדברה מיוחד נגד טרמיטים. הבורות הופכים למלכודות שיחסלו את הטרמיטים ברגע שהם ינסו לעבור בתוכם.

חושדים שיש לכם טרמיטים בבית? נשמח לשלוח אליכם מדביר המתמחה בשירותי הדברה נגד טרמיטים.

 

ב"רטטוי" זה חמוד, במציאות קצת פחות: הדברת חולדות במודיעין

מצאתם גללים קטנים ברחבי הבית או שאריות מזון מכורסמות? יש לכם כרסומים משונים במשקופים? אתם שומעים ציוצים מוזרים בלילה? יכול להיות שיש לכם חולדה בבית. חולדות גורמות לנזק לרכוש והן מעבירות מחלות לבני אדם, לכן חייבים לטפל בבעיית חולדות בלי להשתהות. אם יש לכם חולדה בבית, אנחנו בפסט מאסטר נתאם לכם הגעה של לוכד חולדות מקצועי בכל שעה ביום, כי יש בעיות שלא יכולות לחכות למחר.

כדי להרוג חולדות צריך להשתמש בכמות רעל שעלולה לסכן את הסביבה, לכן הדברת חולדות מתבצעת באמצעות הצבת מלכודות. יש כמה סוגים של מלכודות: מלכודות כלוב, מלכודות קפיץ או תיבות האכלה. את המלכודות מפזרים באזורים אסטרטגיים ברחבי הבית.

 

הרחקת דבורים במודיעין – תיזהר ממנה, היא כמו דבורה מיד עוקצת 

במדינת ישראל יש לא פחות מ-1,000 סוגי דבורים – המשותף לכולן? הן עוקצות, וזה כואב. מעבר לכאב, חלק מהאנשים עלולים לפתח תגובה אלרגית מסכנת חיים לעקיצת דבורה, והאמת המרה היא שברוב המקרים אין שום דרך לדעת אם אתם אלרגיים לעקיצות דבורים או לא.

הדברה במודיעין נגד דבורים יכולה להתבצע אך ורק על-ידי מדביר מוסמך, שמגיע עם ציוד הגנה מתאים. בשום פנים ואופן אל תנסו להדביר דבורים באופן עצמאי! מדובר בסכנת נפשות של ממש. אם איתרתם דבורים בבית, הזמינו מדביר מקצועי. מדביר מנוסה יאתר את הכוורת ויפנה אותה מהאזור באופן בטוח. במידה ויש לכם צרעות בבית, הפתרון היעיל היחידי הוא הדברה.

 

הדברת זחלים – שימרו על הגינה שלכם

פרפרים, עשים וחרקים אחרים מתחילים את מחזור חייהם בתור זחלים. בשלב הזה, הם מעבירים את מרבית יומם באכילה. ומה זחלים אוכלים, אתם שואלים? בעיקר צמחים. זאת הסיבה שאנשים עושים מאמץ גדול לסלק את הזחלים מהגינות שלהם. זחל אחד קטן יכול לחסל צמח שלם במהירות מפתיעה. אם בעיית הזחלים היא נקודתית, תוכלו פשוט לאסוף אותם מהצמחים אחד-אחד.

במידה והבעיה נרחבת, אין מנוס מלבצע הדברה בריסוס, או לטפל בזחלים באמצעות הדברה אקולוגית במודיעין. חשוב לטפל בבעיית הזחלים במהירות, לפני שהם יסבו נזק משמעותי לצמחים בגינה שלכם.

 

הדברה ירוקה במודיעין – שומרים על כדור הארץ ועל עצמנו

הדברה ירוקה היא הדברה בטוחה שנעשית באמצעים שאינם כימיים, למשל באמצעות הצבת פיתיונות צמחיים, מלכודות ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו הדברה אלקטרונית.

הנה רק חלק מהיתרונות של הדברה ירוקה:

✔️ בטוחה לשימוש – הדברה ירוקה לא פוגעת ולא מסכנת בני אדם וחיות מחמד.

✔️ שומרת על כדור הארץ – הדברה ירוקה היא הדברה ידידותית לסביבה, והיא מונעת את הפגיעה שמייצרים חומרי הדברה כימיים.

✔️ הדברה ללא ריח – הדברה ירוקה לא משאירה ריח כימי חזק בבית.

✔️ ניתן להמשיך בשגרת החיים – במקרה של הדברה ירוקה אנחנו לא צריכים לפנות את הדירה לכמה שעות כמו בהדברה כימית, ולמעשה ניתן להמשיך בשגרת החיים הרגילה.

חברת פסט מאסטר מציעה שירותי הדברה ירוקה, כמו הדברה אורגנית במודיעין או הדברה אקולוגית, במחירים משתלמים במיוחד.

 

מחיר הדברה במודיעין – כמה עולה מדביר?

תשמחו לגלות שהמחיר להדברות באופן כללי אינו גבוה, ועומד על מאות שקלים בודדים בלבד. ברבים מהמקרים ה"נזק" יסתכם בלא יותר מכמה מאות שקלים.

עלות ריסוס בית במודיעין נקבעת במדויק בהתאם לפרמטרים שונים:

#1 סוג המזיק שתרצו להדביר – כפי שתוכלו לקרוא בהמשך, חלק מהמזיקים דורשים הדברה מורכבת שבהתאם צפויה לעלות יותר.

#2 גודל הדירה שצריך להדביר – באופן טבעי, הדברה של דירת חמישה חדרים תעלה יותר מהדברה של דירת שני חדרים.

#3 שירותים נוספים – במידה ונדרש ציוד מורכב במהלך העבודה (למשל שימוש בסנפלינג או מנוף לצורך הרחקת יונים בבניינים גבוהים), המחיר עלול לעלות בהתאם.

המחירון שלנו מתבסס על סטטיסטיקות וסקר שוק מעמיק, והוא ייתן לכם מושג כללי על המחיר שאתם צפויים לשלם על הדברה, זאת בהתאם לסוג ולכמות המזיקים.

הדברה במודיעין מחיר לפי שירותמחירי מדביר במודיעין (ממוצע)
מחיר הדברת חיפושיות בחצר של בית פרטי250-350 ₪
הדברה נגד חולדות בחדר האשפה במודיעין250-400 ₪
הדברת טרמיטים בבית במודיעין עלות350-1500 ₪
מחירי הרחקת שממיות במרפסת במודיעין250-400 ₪
הדברת ג'וקים במודיעין מחיר250-500 ₪
מחיר הדברה נגד עכבישים בבית/ בית עסק במודיעין250-300 ₪
כמה עולה הדברת נמלים במודיעין? (הדברה לבית)250-400 ₪
עלות הדברת צרעות בגינה או חצר250-500 ₪
הדברת חולדות בבניין מגורים במודיעין מחיר ממוצע250-400 ₪

 

מחפשים מדביר במודיעין עם המלצות? אנחנו כאן בשבילכם

אם אתם מחפשים הדברה לבית במודיעין, בטח כבר שמתם לב שהשוק מלא במדבירים. אז למה שתבחרו דווקא בנו? טוב ששאלתם! הנה כמה סיבות לעבוד איתנו:

✔️ אחריות על כל עבודה – אנחנו מספקים אחריות על כל עבודה שאנחנו מבצעים, במידה ויידרש ביקור נוסף הוא יתבצע ללא עלות נוספת.

✔️ בטיחות מעל הכל – כל המדבירים איתם אנחנו עובדים הם בעלי רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

✔️ מקצועיות ואמינות – אם טרם השתכנעתם, תוכלו לקרוא המלצות משלל לקוחות מרוצים שעבדו איתנו בעבר. רבים מלקוחותינו הם לקוחות חוזרים, שהגיעו בשביל המחיר ההוגן ונשארו בזכות העבודה המקצועית והיסודית.

אז לא משנה אם אתם צריכים הדברת נמלים במודיעין, הדברת עכברים או כל הדברה אחרת – התקשרו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.