מחפשים חברת הדברה בנהריה עם ניסיון מוכח שרואה את טובת הלקוח לנגד עיניה? חברת פסט מאסטר מספקת שירותי הדברה מכל הסוגים, בזמינות מיידית מסביב לשעון.

כל המדבירים שלנו הם מדבירים מורשים. אנחנו עושים שימוש בחומרי הדברה בטוחים, בפיקוח המשרד להגנת הסביבה. אנו מבצעים את כל סוגי ההדברות בנהריה, כולל הדברה ירוקה, הדברה אקולוגית, ריסוס לבית בנהריה, הדברה אורגנית ועוד.

 

חברת הדברה בנהריה – מדבירים מורשים, מחירים נוחים (מאד!)

✔️ שירותי הדברה בנהריה והסביבה – מגוון פתרונות הדברה במחיר נוח, זמינות 24/7 

✔️ מדבירים בנהריה לבית או לעסק – מגיעים מהר לכל כתובת בעיר 

✔️ מדביר מורשים בנהריה – איתור, זיהוי, לכידה והדברה של כל סוגי המזיקים

✔️ בריסוס לבית בנהריה – ג'וקים, טרמיטים, נמלים, ברחשים, חולדות ועכברים ועוד

✔️ לקבלת הצעת מחיר להדברה בנהריה נגד מזיקים, מכרסמים וזוחלים >>

חייגו אלינו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בנהריה
חברת הדברה בנהריה – מדבירים מורשים בעיר נהריה, מחירים נוחים

 

 

הדברת נמלים בנהריה עם אחריות

התעוררתם בבוקר ובדרכם להכין לעצמכם ספל קפה, גיליתם אורחים לא קרואים על השיש – נמלים. ובכן, אתם לא לבד. נמלים הן מטרד נפוץ מאד בנהריה ובארץ כולה, בפרט בעונות האביב והקיץ. הנמלים נמשכות לשאריות מזון – מספיק פירורים ספורים ששכחנו לנקות ואם יש נמלים בסביבה, הן כבר יגיעו.

הדברת נמלים מתבצעת באמצעות שילוב של ריסוס ופיתיונות ג'ל. את פיתיונות ג'ל הנמלים נושאות איתן אל הקן, במחשבה שמדובר במזון תמים. אכילת הפיתיונות מנטרלת את תחושת הרעב של הנמלים, והן למעשה גוועות ברעב ומתות. כשאחנו מבצעים הדברה בנהריה נגד נמלים, השאיפה היא שגם המלכה תאכל מהפיתיונות ותמות, מכיוון שהמלכה היא היחידה בקן שתרבה.

לעיתים נזדקק לביקור נוסף כדי לוודא שהקן חוסל כליל. אנחנו בפסט מאסטר מספקים אחריות מלאה על כל עבודה, כך שאם יידרש ביקור נוסף, לא תצטרכו לשלם עבורו.

 

הדברת יתושים בנהריה במחירים הוגנים – ושלא יעקצו אתכם

ככל שהם קטנים, כך הם מטרידים. מזמזים, עוקצים, ומתחמקים מאיתנו במיומנות מפתיעה. הגיע הזמן להניח לעיתון או למטקה ולקרוא לעזרתו של מדביר בנהריה נגד יתושים. הדברה נגד יתושים בחצר הבית מתבצעת באמצעות רעל שמחסל את היתושים הבוגרים, ומונע את התפתחותם של הזחלים הצעירים. במקרים רבים ניתן לשקול גם הדברות טבעיות, למשל הדברה ביולוגית באמצעות דגי גמבוזיה שמגדלים בבריכות נוי, או הדברה אורגנית באמצעות שמנים מיוחדים.

לצד הדברה אקטיבית נגד נגד יתושים, יש מספר אמצעי מניעה שחשוב לנקוט בנוסף:

✔️ ייבוש מקורות מים עומדים ברחבי הבית ובחצר: כולל תיקון מרזבים סתומים, דודי שמש דולפים, ייבוש תחתיות אדניות וכד'.

✔️ איטום מערכת הביוב וכיסוי בורות שופכין. לקריאת המשך:הדברת ביוב

✔️ התקנת רשתות לחלונות הבית.

✔️ שימוש בתרסיס דוחה יתושים כאמצעי הגנה, ניתן לרכוש תרסיס כזה בכל בית מרקחת.

 

הדברת פרעושים בנהריה – איך, מה, למה וכמה?

פרעושים הם טפילים הניזונים מדמם של יונקים, מה שלמרבה הצער הופך גם אותנו וגם את חיות המחמד שלנו לקורבנות בפוטנציה. פרעושים הם שיאני הטבע בקפיצה לגובה: הם מסוגלים לקפוץ לגובה עד פי 200 מגובהם שלהם!

יכולת הקפיצה המרשימה שלהם מסייעת להם להתפשט במהירות, ולמצוא בקלות נשאים נוספים. מעבר לעובדה שעקיצות פרעושים הן מגרדות במיוחד, הן גם עלולות לסכן את חיות המחמד שלנו ולגרום למצבי אנמיה חמורים.

זאת ועוד, פרעושים עלולים להעביר לבעלי חיים טפיל קטלני ומסכן חיים בשם "תולעת הסרט". ובאשר לבני האדם? ובכן, לנו הפרעושים עלולים להעביר מחלות זיהומיות שונות ומשונות.

הדברת פרעושים מתבצעת באמצעות חומרי הדברה מיוחדים על בסיס פרטרואידים. חשוב לוודא שהמדביר משתמש בחומרים בטוחים (ללא זרחן אורגני, שהוא חומר מסוכן שיצא מהחוק). הדברה נגד פרעושים צריכה לכלול גם חומרי מג"ח (IGR) – מעכבי גדילת חרקים, שיחסלו גם את ביצי הפרעושים, כך שהבעיה לא תשוב בחלוף מספר שבועות.

הדברת פרעושים נחשבת למורכבת יותר ולכן גם יקרה יותר, בין 300-800 ש"ח בממוצע.

 

הדברת חולדות בנהריה בכל שעות היממה

יש מי שרואה בחולדות חיות מחמד נפלאות, אך בקרב רבים מאיתנו הן מעוררות דווקא תחושות של דחייה וסלידה. לא משנה מה דעתכם האישית בנוגע לחולדות, כשמדובר בחולדות בר שמסתובבות בבית שלנו, הרי שיש כאן מימד של סכנה: חולדות מעבירות מחלות וזיהומים לבני אדם. בנוסף, החולדות ידועות לשמצה ביכולות הכרסום שלהן, הן יכולות להשמיד ריהוט ותשתיות במהירות.

אז איך מטפלים במצב של חולדה בבית? הדברה נגד חולדות באמצעות פיזור רעל היא מסוכנת, ולכן לרוב מטפלים בחולדות באמצעות מלכודות:

#1 מלכודות כלוב – מלכודות כלוב הידועות גם בשם "מלכודות דלת" הן מלכודות הומניות. החולדות נמשכות אל פיתיון שמוצב בתוך הכלוב. כשהחולדה בפנים, הדלת נסגרת באופן אוטומטי ולוכדת בפנים את החולדה, מבלי לפגוע בה. לאחר מכן המדביר מפנה את המלכודת ומשחרר את החולדות בשטח פתוח, רחוק ממגורי אדם.

#2 מלכודות קפיץ – גם הן מושכות את החולדות באמצעות פיתיון, אך להבדיל ממלכודות כלוב הן הורגות את החולדה באופן מיידי.

#3 מלכודות דבק – לא מומלץ (לא הומני) – בעבר נהגו להשתמש במלכודות דבק, אך בחלוף השנים הוסכם כי מלכודות דבק אינן יעילות וגורמות לסבל רב ומיותר ולחולדות, ולמוות איטי שלא לצורך.

 

מחירי הדברה בנהריה – כמה עולה מדביר?

מחירי הדברות בנהריה נקבעים על-פי גורמים שונים כמו סוג המזיק שצריך להדביר, גודל השטח שדורש הדברה ומידת המורכבות של ההדברה. היום כבר לא צריך להיות מופתעים מהמחיר כשמזמינים שירותי הדברה בנהריה – לנוחות הלקוחות שלנו פרסמנו מחירון הדברה מומלץ לצרכן.

המחירון כולל מבחר רחב של הדברות מזיקים, כולל המחיר של הדברה ירוקה בנהריה, הדברת צרעות ורבות נוספות. להלן מחירון מומלץ לצרכן להדברת מזיקים בעיר:

הדברה בנהריה מחיר לפי מזיקמחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברת תיקן אמריקאי בנהריה250-350 ₪
הדברה נגד תיקן גרמני מחיר בנהריה300-400 ₪
הדברת כיני יונים במרפסת בנהריה כמה עולה?300-500 ₪
עלות הדברת טרמיטים בבית בנהריה והסביבה350-1500 ₪
כמה יעלה להדביר ג'וקים בחצר או סביבת בית פרטי או בניין?250-350 ₪
מחיר הדברת נמלים ע"י ריסוס לבית בנהריה או דירה250-500 ₪
הדברת פרעושים בדירה קטנה עם חצר או דירה גדולה350-700 ₪
מה מחיר הדברת פשפשים בחדר מדרגות של בניין בנהריה?החל מ-400 ₪ לכל קומה

מדבירים בנהריה רק עם פסט מאסטר

מחפשים חברת הדברות בנהריה שתבצע עבורכם הדברה יסודית, במחירים הוגנים? נהדר, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! המדבירים המומלצים שלנו ערוכים לבצע עבורכם ריסוס מזיקים בנהריה, תוך הקפדה על כל חוקי הבטיחות הנדרשים. אז מה הופך אותנו לאחת מחברות ההדברה הנחשקות ביותר, אתם שואלים? הנה רק כמה סיבות:

✔️ אחריות על השירות אנחנו מספקים אחריות מלאה על כל עבודה.

✔️ פריסה ארצית 24 שעות – זמינות מסביב לשעון.

✔️ מחיר ללא תחרות מחירים זולים, הוגנים ומשתלמים.

✔️ מדבירים מורשים – אצלנו כל המדבירים מוסמכים ועם רישיון בתוקף.

✔️  חומרי הדברה בטוחים – חומרי הדברה בנהריה באישור המשרד להגנת הסביבה.

עדיין מתלבטים? התקשרו וקבלו הצעת מחיר מפתה, ללא שום התחייבות מצידכם.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.