מדבירים בנתניה בכל שכונות העיר – שירות אדיב, מחירים נוחים! (מאד)

מחפשים חברת הדברה בנתניה ולא יודעים למי לפנות? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפסט מאסטר אנו מציעים שירותי הדברה בנתניה והסביבה 24 שעות ביממה, במחירים משתלמים במיוחד אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

תושבים רבים בעיר ובסביבתה כבר נעזרו בשירותינו. אילו סוגי מזיקים נפוצים באזור, כיצד ניתן להדביר אותם בצורה יעילה, כמה עולה מדביר בעיר ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? כל התשובות בשורות הבאות.

 

חברת הדברה בנתניה והסביבה! מחירים נוחים (מדבירים מורשים)

✔️ מבחר שיטות ריסוס / הדברה: מלכודות, הדברה ירוקה, אורגנית ונוספות

✔️ מדביר בנתניה שעושה שימוש בחומרי ההדברה מורשים על ידי המשרד להגנה"ס 

✔️ הדברת ג'וקים בנתניה, מדבירים נמלים, טרמיטים, עש, צרעות, חולדות, עכברים ועוד 

✔️ הדברה בכל שכונות נתניה: עיר ימים, קרית השרון, אגמים, קרית נורדאו, רמת פולג,

נווה איתמר, קרית צאנז, רמת ידין, עין התכלת, גבעת האירוסים ונוספות!

✔️ לקבלת שירות מטובי המדבירים בנתניה במחירים מעולים >>

צרו קשר: 050-8303463

 

הדברה בנתניה
שירותי הדברה בנתניה באמצעות חומרים מורשים בלבד – טובי המדבירים בישראל

 

 

שירות הדברות בנתניה – מדוע זה כל כך חשוב?

הדברה באזור העיר הזאת, היא דבר הכרחי מאחר ומדובר בעיר שממוקמת ממש על קו מישור החוף כך שמזג האוויר בה אידיאלי לשגשוג והתרבות של מזיקים, במיוחד בתקופת הקיץ.

תוסיפו לכך את העובדה שמדובר בעיר גדולה שכוללת הן מבנים ישנים ולא מתוחזקים (מזיקים אוהבים להסתתר בהם) והן מבנים חדשים שנמצאים כל העת תחת בנייה (מה שגורם למזיקים לעלות מהביוב), בנוסף לאזור תעשייה גדול (שמייצר פסולת שמזיקים אוהבים), ותבינו שפניה אלינו על מנת לקבל שירותים שונים של הדברת מזיקים בנתניה היא דבר חשוב מאוד שלא כדאי לוותר עליו.

אנשים רבים מנסים לחסוך בהוצאות ההתקשרות עם מדביר בנתניה וחושבים שיוכלו לבצע את ההדברה בעצמם, אך מהר מאוד הם מגלים שהתכשירים השונים שנמכרים בחנויות לא באמת יעילים לטווח הזמן הארוך, מה שגם שישנם סוגי מזיקים שעלולים לעקוץ או לנשוך תוך כדי ביצוע ההדברה (צרעות, דבורים, מכרסמים שונים), מה שעלול להיות מסוכן מאוד. לכן, אם אתם רוצים להיפטר מהמזיקים שפלשו למתחם שלכם, חשוב כי תתקשרו עם חברה מקצועית כמונו אשר מציעה שירותי הדברה נגד כל סוגי המזיקים עם מדביר מוסמך עם המלצות.

המדבירים שלנו מסוגלים לזהות כל סוג של מזיק בצורה מהירה ולהתאים את שיטת ההדברה היעילה ביותר כנגדו.

 

מדבירים בנתניה נגד כל סוגי המזיקים הנפוצים

באיזור נתניה ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של מזיקים שאוהבים מאוד את תנאי האקלים והשטח של העיר.

הנה כמה מסוגי המזיקים היותר נפוצים שעבורם מזמינים מאיתנו שירותי הדברה:

✔️ ג'וקים – הדברת ג'וקים נדרשת מאוד בתקופת האביב והקיץ כאשר התיקן האמריקאי מתחיל להיות פעיל, לעלות מהביוב ולהתעופף בכל מקום. סוג תיקן נוסף אשר פעיל כל השנה הוא התיקן הגרמני הקטן יותר, אשר נוטה להתנחל ולהתרבות בתוך חריצים ושקעים צרים ואפילו בתוך מכשירי חשמל.

✔️ נמלים – נפוצות בעיקר בבתי קרקע או במטבחים של דירות בקומות ראשונות וגם במטבחים מוסדיים בהם לא שומרים על היגיינה. הן נפוצות גם גם בחצרות, גינות ומחסנים למיניהם, בעיקר בתחום המזון. כאשר מדובר על גינות וחצרות ניתן למצוא סוג נוסף של נמלים נפוצות, נמלי אש, אשר עקיצתן כואבת מאוד.

✔️ טרמיטים – לאחרונה מתגלים יותר ויותר מקרים של הופעת טרמיטים ונזקי טרמיטים בעיר. הטרמיטים הם חרקים דמויי נמלים אך לעומת הנמלים, הם גורמים נזק למבנה ורהיטים ובעקבות התרבותם המהירה מופיע גם ריח רע מאוד בשל הצואה שהם מטילים בתוך הקירות והמשקופים ומתחת לרצפה. לא כל חברת הדברה מציעה שירות הדברת טרמיטים בנתניה בשל המורכבות של העניין, אך אצלנו תוכלו להזמין זאת.

✔️ דבורים, צרעות ויתושים – הדברה של קן דבורים היא פעולה שמחייבת עמידה בתנאי החוק. הדבורה נחשבת לחיה מוגנת ודרך ההדברה הכמעט בלעדית שלה היא למעשה הרחקת הקן מהמקום תוך כדי שימוש בביגוד מגן מתאים. בכל הקשור לשירותי הדברה נגד צרעות בנתניה או כנגד יתושים, ניתן לפעול בשיטות יותר אגרסיביות וזאת באמצעות ריסוס.

 

הדברת מכרסמים בנתניה וסוגי חרקים נוספים

קיים עוד מגוון רחב של סוגי חרקים שבאפשרותנו להדביר בצורה מהירה ויעילה כך שתוכלו להזמין מאיתנו בנוסף גם שירותי הדברת פשפשים בנתניה, הדברת פרעושים בנתניה, הדברת עכבישים, תולעים, זבובים, חשופיות, נדלים ועוד. גם בכל הקשור להדברת מכרסמים באפשרותנו לעזור לכם, 24 שעות ביממה, כך שלא תצטרכו להתמודד עם המכרסם בעצמכם ולהסתכן.

אנו מציעים לכם שירותי לכידה והדברה של כל סוגי המכרסמים – עכברים בנתניה, הדברת חולדות בנתניה והדברת חפרפרות. השירות כולל לכידה באמצעות מלכודות (במידה ומספר המכרסמים קטן) או הרעלה (כאשר מדובר בכמות גדולה יותר) וכמו כן גם שירותי פינוי פגרים.

 

ריסוס לבית בנתניה – לכל מזיק שיטת הדברה משלו

חברת הדברה בנתניה מספיק מקצועית כמונו, מסוגלת למצוא עבור כל מזיק את שיטת ההדברה היעילה ביותר כנגדו.

בימינו קיים מגוון רחב ביותר של שיטות הדברה והמדבירים המקצועיים שלנו יודעים לבחור באחת מהן או בשילוב של כמה מהן לאחר ביצוע אבחון מקדים שבו הם מזהים באופן וודאי את סוג המזיק. הנה כמה מהשיטות שאנחנו מציעים לכם:

✔️ ריסוס – זוהי שיטת ההדברה הרגילה והקלאסית שבה אנחנו משתמשים בחומרי רעל שמפוזרים בשטח שבו המזיקים מופיעים – ברצפה, בחריצים שבקירות ולעיתים גם באוויר. אם אתם זקוקים לשירותי הדברת תיקנים בנתניה, זוהי השיטה שנשתמש בה (בעיקר עבור התיקן האמריקאי), אך היא מתאימה גם עבור הדברה של סוגי חרקים נוספים דוגמת יתושים, זבובים ועוד.

✔️ פיתיונות מורעלים – בשיטת הדברה זו נעשה שימוש במקורות מזון שאהובים על סוג המזיק שבתוכם רעל. המזיק שאוכל את הפיתיון אינו מת במקום אלא מספיק להביא אותו לתוך המושבה ושם הוא מת ומפזר את הרעל, מה שהורג את שאר המזיקים כולל המלכה. שיטה זו מתאימה עבור הדברת התיקן הגרמני, הדברת נמלים, הדברת צרעות וגם כחלק מתהליך הדברת טרמיטים.

✔️ הדברה ירוקה (אקולוגית / אורגנית) – זוהי אפשרות הדברה שהתפתחה בשנים האחרונות והיא כוללת בתוכה מספר שיטות הדברה שבהן לא נעשה שימוש בחומרים רעילים לאדם ולסביבה. שירות הדברה ירוקה בנתניה יכול לכלול פיזור של פרומונים שגורמים לריח שמבריח את המזיקים, של אדמה דיאטומית או אבקת בורקס שגורמים למזיקים להתייבש או של פרתרואידים טבעיים מסוגים שונים ועוד.

לא רק הדברה אקולוגית בנתניה תוכלו להזמין מאיתנו אלא גם שיטות הדברה ירוקות נוספות דוגמת הדברה ביולוגית בנתניה, בה נעשה שימוש באוייבים טבעיים של מזיקים שונים (למשל, תנשמות נגד מכרסמים, דגים נגד זחלי יתושים) או הדברה אלקטרונית, שמאפשרת להרחיק יונים ועטלפים אך בעיקר חולדות ומכרסמים נוספים באמצעות גלי קול שלא אהובים עליהם.

 

מחיר הדברה בנתניה – כמה עולה?

טווח המחירים לשירותי ריסוס בנתניה או הדברה מכל סוג אחר נחשב לנוח יחסית עבור רוב סוגי המזיקים, במיוחד כאשר מדובר על ביצוע ריסוס כימי פשוט נגד נמלים או תיקנים, מה שיתחיל בדרך כלל ב-250 שקלים בלבד.

כאשר מדובר בשירותי הדברה אורגנית (ירוקה/אקולוגית) המחיר יתייקר, וכך גם במידה ומדובר בהדברת סוגי מזיקים שיותר קשה להדביר ויש צורך לבצע מספר פעולות או לשלב מספר שיטות הדברה, כמו במקרה של הדברת טרמיטים או פשפשים. גם גודל שטח ההדברה משפיע על המחיר.

למשל, הדברה בעיר של דירה ללא גינה תעלה פחות מהדברה של דירה עם גינה או של משק חקלאי גדול. לא משנה לאיזה סוג הדברה תזדקקו ובאיזה שכונה בעיר מדובר, אצלנו בפסט מאסטר תמצאו את המחירים המשתלמים ביותר.

הנה טווח המחירים המומלץ עבור שירותי הדברה בנתניה:

שירותי הדברה בנתניה מחירמחיר מומלץ – מדביר מורשה בנתניה
מחיר הדברת תולעי עץ מרהיטים בנתניה250-400 ₪
כמה עולה הדברת עשים בארון?250-500 ₪
הדברות נגד זבובים וחרקים מעופפים בחצר250-350 ₪
מה המחיר של הדברת יתושים בנתניה? (בניין מגורים שלם)250-650 ₪
עלות הדברת צרצרים וחגבים בחצר בית פרטי250-400 ₪
הדברת נמלים בבית בנתניה מחיר250-400 ₪
טווח המחירים של הדברת שממיות במרפסת דירה בנתניה250-400 ₪
הדברת חדקונית הדקל (עצי דקל)350-600 ₪

פסט מאסטר – מדבירים בנתניה עם אחריות

חברות הדברה בנתניה והסביבה יש הרבה, אבל לא כולן מציעות מחירים נוחים והוגנים, וגם אם המחיר נראה לכם נמוך ומשתלם, לא תמיד הוא גם כולל אחריות על העבודה. כאשר אתם בוחרים להתקשר איתנו עבור שירותי הדברה נגד מזיקים, אתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזאת.

אנו מציעים לכם שירות של מדבירים מורשים בנתניה אשר כולל לא רק מחיר משתלם אלא גם אחריות ארוכה שתקבלו בכתב, כך שתמיד תוכלו לקבל מאיתנו ביקור נוסף של מדביר, במידה והמזיקים יחזרו. מוזמנים לצלצל אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

תשובות לשאלות נפוצות

המדבירים שלנו מתמחים בטיפול בכל סוגי המזיקים, החל מנמלים וג'וקים, דרך חולדות ועכברים ועד לטרמיטים ופשפשי מיטה. צרו קשר ונגיע לסייע. שירות מקצועי מובטח.

בפסט מאסטר תקבלו מאיתנו אחריות כמעט על כל סוגי ההדברות. יש מספר מצומצם של עבודות שעבורן אין אפשרות לתת אחריות כמו הדברה של מעופפים ספציפיים.

מחיר הדברה בנתניה (ובכלל) מתחיל מ-250 שקלים ומשתנה בהתאם לסוג המזיק והעבודה הנדרשת. לפני שנגיע תקבלו מאיתנו הצעת מחיר מסודרת כדי שלא תהיינה הפתעות לאחר מכן.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.