הדברה בנתיבות הוא שירות מבוקש ביותר, בין אם לצרכי מניעה מראש של חדירת מזיקים ובין אם כאשר הם כבר חדרו למתחם שלכם. ואם כבר מחפשים חברת הדברה בנתיבות והסביבה – חברת פסט מאסטר היא הבחירה הנכונה.

אנחנו מדבירים בנתיבות את כל סוגי המזיקים באמצעות מגוון רחב של שיטות ותוכלו להזמין מאיתנו שירותי הדברה בנתיבות 24 שעות ביממה (כולל סופי שבוע וימי חג) ולהיות בטוחים שנספק לכם תוצאות מהירות ויעילות, כאלה שגם יחזיקו לתקופה ארוכה.

מה כוללים שירותי ההדברה שלנו, נגד אילו מזיקים הם יכולים לעזור, כמה עולה מדביר בנתיבות ולמה לעשות את זה איתנו? הנה התשובות.

 

חברת הדברה בנתיבות – שירות מקצועי במחיר מעולה

✔️ כל סוגי ההדברות בנתיבות: הדברה נגד ג'וקים בנתיבות, פשפשים, יתושים ועוד

✔️ מדבירים בנתיבות עם רישיון המתאים לכל סוג של עבודת הדברה

✔️ מדביר בנתיבות 24 שעות לטיפול מיידי בבעיות מזיקים דחופות

✔️ הדברה בנתיבות בשכונת קריית מנחם, קריית משה, לוי אשכול,

החורש, ורד העמקים, נוף העמק, נוף לכרמל, גבעת הכלניות ועוד

✔️ צריכים שירותי הדברה בנתיבות? חייגו אלינו להצעת מחיר >>

למדביר בנתיבות: 050-8303463

 

הדברה בנתיבות
מדביר בנתיבות בכל שעה ביממה לטיפול בכל סוגי המזיקים – הדברה באזור נתיבות מחירים נוחים

 

 

הדברת מזיקים בנתיבות – זיהוי הוא חלק בלתי נפרד מהשירות

לקוחות רבים אשר מתגוררים בנתיבות, מתקשרים אלינו בבהלה לאחר שנעקצו ומבקשים מאיתנו להגיע במהירות על מנת שנבצע הדברת יתושים בבית, בגינה או בעסק שלכם. אחרים פשוט קונים מייד תרסיסים ביתיים למיניהם והאמת היא שאין סיבה לפעול כך.

יתרון ההתקשרות הראשון איתנו הוא בכך שאנו מציעים לכם לא רק שירותי הדברה מקצועיים אלא גם שירות זיהוי מזיקים, כך שתמיד תוכלו לשלוח לנו תמונה של המזיק עצמו או של העקיצה שלו דרך הוואטסאפ ואנו כבר נדע לומר לכם באיזה חרק מדובר והאם אתם זקוקים לשירותי הדברה דחופים כנגדו.

לא כל חברת הדברה בנתיבות מציעה לכם את האפשרות הזאת, שיכולה להרגיע אתכם במהירות. ישנם סוגים רבים של מזיקים שעלולים לגרום לכם לעקיצות מציקות, בין היתר יתושים, אך לא רק. הנה מספר דוגמאות לכך, שנדע לזהות מייד:

✔️ יתושים – נתחיל בכל זאת עם היתושים, מאחר ועדיין מדובר בסוג החרק הכי נפוץ מבחינת עקיצות. הדברת יתושים בנתיבות היא דבר נדרש במיוחד בתקופת הקיץ ובמקומות שקרובים למקורות מים עומדים. העקיצות שלהם באות לידי ביטוי בגרד, אדמומיות ולחלק מהאנשים הן גם יכולות לגרום לאלרגיה מקומית.

✔️ פשפשים – ישנם סוגים רבים של פשפשים שיכולים לחדור לבית שלכם ולעקוץ אתכם. אחד הפשפשים הנפוצים ביותר בבתים הוא פשפש המיטה, אשר אוהב מאוד מזרונים ועוקץ ברצף, כך שהעקיצות שלו על גבי העור מתבטאות בטור, במיוחד באזור הרגליים.

ביצוע הדברה נגד פשפש המיטה בנתיבות ובכלל מבוצעת על ידנו בצורה מאוד יעילה, באמצעות שילוב פעולות שכוללות שאיבה, שימוש בקיטור חם והדברה על ידי ריסוס.

✔️ קרציות – זהו עוד סוג של חרק זעיר שמסוגל לחדור לבית בדרכים שונות. הקרציות אוהבות מאוד מקומות עם צמחייה, אך ברגע שחתול או כלב עוברים באזור, הן מסוגלות לקפוץ עליהם ולחדור אל תוך הבית, וכך גם על גבי יונים.

עקיצות קרציה נראות כמו הילה אדומה בולטת בקוטר של עד 1 ס"מ ואנו נדע לזהות אותן מייד ולהציע לכם טיפול מתאים – הדברה נגד קרציות.

קיימים גם סוגי מזיקים נוספים שעלולים לגרום לכם לעקיצות, בין היתר פרעושים, קרדית האבק, נמלי אש, דבורים, צרעות ועוד. לא משנה באיזה חרק מדובר, אנו נדע לזהות אותו במהירות באמצעות התמונה שתשלחו אלינו, להרגיע אתכם, להציע טיפול מתאים וגם שיטת הדברה יעילה כנגדו.

 

הדברת ביוב בנתיבות נגד ג'וקים ותיקנים

הדברה בנתיבות מתמקדת פעמים רבות במערכת הביוב של העיר. הביוב מהווה מקום מחיה מושלם למזיקים רבים, ובמיוחד לג'וקים מהסוג האמריקאי. אלא שעם בוא הקיץ, התקופה שבה הג'וקים מתרבים, מתחילה בעיה של צפיפות אוכלוסין בביוב, מה שגורם לרבים מהם לעלות מעל פני הקרקע ולחפש מקורות מזון ומסתור במבנים השונים בעיר.

מאחר וחלק מפתחי הביוב ממוקמים בגינות, חצרות משותפות וגם בתוך בתים, בתי ספר, מוסדות ציבור ועסקים רבים, מדבירים בנתיבות מספיק מנוסים כמו שתמצאו אצלנו בפסט מאסטר, יודעים שהדרך היעילה ביותר להיפטר מהם מתחילה בהדברה בתוך מערכת הביוב עצמה ובעיקר בפתחים שלה, וזאת על ידי ריסוס חומרים כימיים ייעודיים.

 

הדברת בית כנסת בנתיבות

נתיבות נחשבת לעיר מסורתית, דבר שמתבטא בבתי כנסת רבים, שגם בהם חשוב לבצע הדברה מפעם לפעם ולעיתים אף באופן דחוף. סוגי מזיקים רבים עלולים לפלוש לבתי כנסת, החל ממזיקי ספרים, דרך תיקנים ונמלים ועד לחרקים מעופפים למיניהם ואפילו זוחלים ומכרסמים.

הם יכולים להיכנס בקלות לבתי הכנסת דרך הדלתות הפתוחות לרווחה, להתחבא בפינות נסתרות וחשוכות, מתחת לספסלי התפילה והספרים או פשוט להיות בחצר של בית הכנסת ולהפריע למתפללים.

גם במקרה של הדברה עבור בית כנסת נוכל להשתמש בריסוס, אך גם בשיטות נוספות דוגמת פיתיונות ג'ל מורעלים ואף מלכודות: מתאים במיוחד עבור לכידה של מכרסמים שונים, דוגמת עכברים וחולדות.

כאשר מזמינים מאיתנו הדברה בנתיבות עבור בית כנסת, ישנה חשיבות לביצוע העבודה בשעות בהן אין מתפללים, מאחר ובדרך כלל אנחנו משתמשים בחומרים כימיים בשיטות ההדברה השונות. כמובן שאנחנו מציעים גם שירותי הדברה ירוקה בנתיבות ותמיד נדאג לציין זאת בפניכם, במידה ונחשוב שהדבר יהיה יעיל נגד סוג המזיק הספציפי שפלש לבית הכנסת שלכם.

הדברה מהסוג הזה מתבססת על חומרים טבעיים ושיטות נוספות שאינן פוגעות באדם וסביבתו.

 

מחיר הדברה בנתיבות – כמה עולה מדביר?

בבואכם לברר לגבי עלויות של הדברה באזור נתיבות, תגלו מחירים לא יקרים מידי. לדוגמא, ריסוס לבית בנתיבות באמצעים כימיים רגילים כנגד תיקנים ונמלים, יעלה לכם החל מ-250 שקלים בלבד עבור דירת 2-3 חדרים, כשהמחיר יתייקר ככל שיש יותר חדרים או כשמדובר בבית שכולל גם גינה.

קיימים גם סוגי מזיקים שיותר קשה להדביר, מה שמחייב שילוב של מספר שיטות או מספר ביקורים של המדביר, מה שמייקר את השירות. למשל, הדברת טרמיטים או פשפשים תהיה יקרה יותר במרבית המקרים.

היבטים נוספים שיכולים לייקר את המחיר של שירותי הדברה בנתיבות הם:

#1) הדברה ירוקה – הדברת נמלים וג'וקים בנתיבות בשיטות ירוקות, כמו גם של סוגי מזיקים אחרים, תהיה בדרך כלל יקרה יותר מהדברה רגילה.

#2) שעות לא שגרתיות – הזמנת מדביר לנתיבות בשעות הלילה המאוחרות, בסוף השבוע או בימי חג, תעלה הרבה יותר מהזמנתו בשעות הרגילות.

#3) תקופת הקיץ – בעונה זו המזיקים הרבה יותר פעילים וכך גם הביקוש לשירותי הדברה, מה שמקפיץ את המחירים.

ריכזנו עבורכם טבלת מחירים מומלצים להדברה בנתיבות, כך שתדעו בדיוק כמה זה אמור לעלות לכם:

הדברה בנתיבות מחיר לפי סוג השירותמדביר בנתיבות – מחירון מומלץ
כמה עולה הדברת בית פרטי עם גינה בנתיבות?300-500 ₪
מחיר הדברה בנתיבות לדירת שני חדרים250-350 ₪
מחיר של תוספת הדברה עם פיתיונות ג'ל בנתיבות100-150 ₪
עלות הדברת ג'וקים סביב בניין בנתיבות250-350 ₪
כמה עולה הדברת מסעדה בנתיבות?250-600 ₪
מחיר של הדברה בגן ילדים בנתיבות250-600 ₪
כמה תעלה לכידת עכברים בבית או בעסק בנתיבות?250-400 ₪

אצלנו בפסט מאסטר תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר כאשר תצטרכו הדברה בנתיבות או בכל מקום אחר, בנוסף לקבלת אחריות על העבודה שתבוצע. זהו יתרון שלא כל חברת הדברה מציעה וכדאי לכם לנצל זאת. צרו איתנו קשר לקבלת כל הפרטים.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.