הדברה בפרדס חנה רק עם פסט מאסטר – מדבירים מוסמכים עם רישיון, תוצאות אפקטיביות לאורך זמן ואחריות!

אנו נותנים לכם אחריות על העבודה שלנו, מה שמעיד גם כן על האחריות המקצועית שלנו והרצון לעזור לכל לקוח ולקוח. מחפשים שירותי הדברה בפרדס חנה כרכור שבאמת יספקו לכם תוצאות? הנה, מצאתם!

מדוע כדאי לכם להתקשר אלינו כאשר אתם מחפשים מדביר בפרדס חנה כרכור, כיצד באפשרותנו לעזור לכם כאשר מזיק כלשהו פלשו למתחם שלכם, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם כנגד מזיקים שונים, כמה עולה הדברת נמלים וכמה של טרמיטים או כל מזיק אחר? להלן התשובות.

 

חברת הדברה בפרדס חנה במחירים נוחים – מדבירים 24/7

✔️ מדביר בפרדס חנה כרכור נגד כל סוגי המזיקים – שיטות הדברה שעובדות! 

✔️ ריסוס לבית בפרדס חנה נגד נמלים, ג'וקים, מכרסמים ועוד

✔️ הדברה ירוקה בפרדס חנה – חומרים המאושרים ובטוחים לשימוש

✔️ הדברה בנווה אשר, מגד, נווה פרדסים, נווה רותם ובכל השכונות בפרדס חנה!

✔️ מחירי הדברה מיוחדים בפרדס חנה כרכור, להצעת מחיר >>

חייגו לטלפון: 050-8303463

 

הדברה בפרדס חנה
הדברה בפרדס חנה נגד כל סוגי המזיקים 24/7

 

 

מדבירים בפרדס חנה רק עם מדביר מוסמך!

הדבר החשוב ביותר שעליכם לעשות כאשר אתם מחפשים חברת הדברה בפרדס חנה, הוא לוודא כי אותה חברה מעסיקה אך ורק מדבירים מוסמכים, או במילים אחרות – מדבירים מורשים.

בעבר עבודות הדברה שונות היו יכולות להתבצע על פי חוק רק על ידי מדביר מוסמך או לכל הפחות על ידי מי מטעמו (עוזרי הדברה). כיום האפשרות של עוזרי הדברה ירדה מהפרק בשל ההבנה של הסכנה הטמונה בביצוע עבודות הדברה על ידי מי שאינו בקיא ומיומן בכך.

החוק השתנה ורק מדבירים מורשים בעלי הסמכה רשאים לבצע הדברה בפרדס חנה במבנים או בשטחים חיצוניים. למרבה הצער, לא כל חברות ההדברה באזור מקפידות להעסיק רק אנשים מקצועיים שכאלה והדבר עלול לסכן אתכם.

רק מדביר מוסמך יודע לבחור את חומרי ההדברה המתאימים ביותר לכל מזיק, בכמות ובריכוז הנכונים, מה שמספק תוצאות יעילות במיוחד. למעשה, רק למדביר מוסמך יש את ההיתר לרכוש חומרי הדברה מסוימים שנועדו רק עבור אנשי מקצוע והוא ידע להשתמש בהם בצורה בטוחה.

אם אתם מחפשים מדביר מוסמך בפרדס חנה ורוצים להיות בטוחים בבחירתם, התקשרו אלינו לפסט מאסטר. אנחנו מקפידים להעסיק אך ורק מדבירים מורשים, כאלה שעברו את רמות ההסמכה הגבוהות ביותר שמאפשרות להם גם להדביר בשיטות מיוחדות ומתקדמות דוגמת הדברה באיוד.

 

אילו שירותי הדברה בפרדס חנה אנחנו מציעים לכם?

לא משנה איזה סוג של מזיק פלש למתחם שאתם גרים בו, עובדים בו או מנהלים, אצלנו בפסט מאסטר ידעו לזהות אותו בצורה מהירה, לבחור עבורו את שיטת ההדברה המתאימה ולהעלימו מהשטח שלכם. הנה כל סוגי המזיקים שאנחנו מסוגלים להדביר:

✔️ חרקים – הדברת חרקים היא הנפוצה ביותר וזאת משום שמדובר בבעלי חיים עם כושר הישרדות גבוהה וקצב התרבות גבוה במיוחד. החרקים הנפוצים באזור פרדס חנה הם נמלים, תיקנים, יתושים, זבובים, פרעושים, פשפשים, דבורים וצרעות, אך ישנם עוד סוגי מזיקים רבים שבהם אנחנו מסוגלים לטפל. נגד כל חרק נדרשת פעולת הדברה שיכולה להיות ייחודית עבורו, כגון ריסוס במקרה של יתושים ותיקנים אמריקאים, שימש בפיתיונות נגד נמלים ותיקנים גרמניים, שאיבת קן דבורים ועוד.

✔️ מכרסמים – גם מכרסמים דוגמת עכברים, חולדות וחפרפרות נפוצים מאוד בפרדס חנה, בין אם מדובר בפלישה שלהם לגינות ובין אם למקלטים ומחסנים חשוכים, שם הם יכולים להתרבות ללא חשש ולצאת לגיחות בחיפושיהם אחר מזון. הדברת עכברים בפרדס חנה כמו גם הדברת חולדות וחפרפרות, מתבצעת באמצעות מלכודות מסוגים שונים ולעיתים גם על ידי תיבות האכלה מורעלות. אנו משתדלים שלא להשתמש בריסוס במקרים הללו, אלא אם אין ברירה ומדובר בכמות גדולה של מכרסמים בשטח.

✔️  זוחלים – לעומת חרקים ומכרסמים, זוחלים (נחשים) נחשבים למוגנים על פי החוק ואסור להרוג אותם. אז מה עושים? הדבר החשוב ביותר הוא בשום אופן לא לנסות ללכוד נחש לבד, מאחר וחלקם עשויים להיות ארסיים ומסוכנים. פשוט התקשרו אלינו על מנת שנשלח אליכם לוכד נחשים מקצועי, מכשיר לוכדן מיוחד וביגוד מגן – ואנו כבר נתפוס את הנחש ונשחרר אותו במקום מרוחק מכם. התהליך מחייב גם תיעוד ודיווח לרשויות לגבי סוג הנחש, דרך הלכידה שלו והיכן הוא בדיוק שוחרר.

אנחנו מסוגלים לספק לכם שירותי הדברה בפרדס חנה כרכור באופן דחוף 24 שעות ביממה, גם בסופי שבוע ובימי חג, אך כמובן שהעדיפות היא שתזמינו אותנו עוד לפני תחילת הקיץ, אז מרבית המזיקים מתחילים להיות יותר פעילים, על מנת שנבצע הדברה מראש שתמנע את המצבים הדחופים.

 

באילו שיטות הדברה אנחנו משתמשים?

ניתן לחלק את שיטות ההדברה הקיימות בימינו לשתיים – הדברה כימית והדברה ירוקה. אנחנו מתמחים בשתיהן והנה פירוט לגבי כל אחת מהן:

✔️ הדברה כימית בפרדס חנה – בשיטה זו ההדברה מתבצעת באמצעות שימוש בחומרים כימיים רעילים, שנועדו להרוג את המזיקים השונים. למשל, באמצעות ריסוס פתחי הביוב נגד התיקן הגרמני, ריסוס החצר נגד יתושים, ריסוס נגד עש וזחלי עש במטבח ובמקומות אחרים, ריסוס קן צרעות, ריסוס עשבים שוטים ועוד. מדביר מקצועי כמו שתמצאו אצלנו ידע לקבוע את הכמות, הריכוז ומיקום הריסוס בצורה הטובה ביותר, על מנת שתושבי המקום לא ייפגעו כלל. כמו כן, ועל מנת שלא לקחת סיכון מיותר, המדביר יבקש מכם לפנות את המבנה למשך מספר שעות.

✔️ הדברה ירוקה בפרדס חנה – קרויה גם הדברה טבעית, הדברה אקולוגית, הדברה אורגנית וכו'. בשיטה זו אין שימוש בחומרים כימיים אלא בחומרים טבעיים ושיטות בעלי פוטנציאל נזק גבוה למזיקים ורעילות נמוכה ביותר (אם בכלל) כלפי האדם והסביבה. למשל, פיתיונות נגד נמלים, תיקנים גרמנים וצרעות, נמטודות נגד טרמיטים, מלכודות ואמצעי הדברה אלקטרוניים ועוד.

לעיתים עולה הצורך בשילוב של שתי שיטות ההדברה על מנת לטפל במזיקים מסוימים. דוגמא לכך היא הדברת פשפשים, שכוללת שימוש באמצעים ירוקים (שאיבה, קיטור וכו') אך גם ריסוס בריכוז נמוך.

 

מחיר הדברה בפרדס חנה – כמה עולה?

מחיר הדברה בפרדס חנה כרכור הוא דבר שלא אמור לעלות לכם יותר מידי. למעשה, מחירי הדברות בפרדס חנה כרכור הם כל כך משתלמים ונוחים כאשר מתקשרים עם חברה כמונו שהולכת לקראת לקוחותיה, כך שאין שום סיבה שתסבלו ולו עוד יום אחד נוסף.

עבור מרבית סוגי המזיקים תשלמו החל מ-250 שקלים בלבד, במידה וניתן להדבירם באמצעות ריסוס כימי פשוט. ריסוס בית בפרדס חנה נגד תיקנים או יתושים הוא דוגמא טובה לכך. הזמנת מדביר פרעושים בפרדס חנה מאיתנו, מדביר פשפשים או מדביר טרמיטים, תעלה לכם מעט יותר בשל מורכבות ההדברה.

הדברה בפרדס חנה מחיר לפי מזיקמדביר בפרדס חנה – מחירון מומלץ
מחיר הדברת בית פרטי עם גינה בפרדס חנה300-500 ₪
עלות הדברת דירה בת 3 או 4 חדרים בפרדס חנה280-370 ₪
כמה עולה להדביר גן ילדים?250-600 ₪
עלות הדברת חנות או עסק ביישוב250-700 ₪
מחיר הדברת פרעושים בבית300-500 ₪
הדברת נמלים או ג'וקים בפרדס חנה כרכור כמה עולה?250-400 ₪
כמה עולה להזמין לוכד נחשים בפרדס חנה?350-700 ₪
עלות הדברת חולדות בפרדס חנה350-600 ₪

ריסוס לבית בפרדס חנה במחיר נוח – רק עם פסט מאסטר

כמובן שמחיר הדברה בפרדס חנה תלוי גם בגודל השטח שרוצים להדביר וגם אם תעדיפו שיטות ירוקות. הדברה של בניין שלם או הדברת בית ספר או גן ילדים תהיה יקרה יותר מהדברה של דירה אחת, וגם הדברה אקולוגית בפרדס חנה או בכל שיטה ירוקה אחרת תעלה לכם יותר. תוכלו גם להיכנס למחירון המלא לשירותי הדברה המומלץ לצרכן, עבור שירותי הדברה בפרדס וחנה וסביבתה הקרובה.

כעת כשאתם יודעים שבמקרה של הזמנת מדביר פרדס חנה מציעה לכם אפשרות מצוינת כמו פסט מאסטר – כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולהצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו. מחכים לשיחתכם!

לעוד מידע על פרדס חנה מתוך ויקיפידה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.