הדברה בקרית גת והסביבה במחירים נוחים – מדבירים מורשים בלבד – פסט מאסטר

קריית גת מונה כ-60,000 תושבים, ורובם כבר יודעים: הדברת מזיקים בקרית גת מבצעים עם המדבירים המוסמכים של פסט מאסטר. המדבירים שלנו מתמחים בכל סוגי ההדברות בעיר: ריסוס ג'וקים בקרית גת, הרחקת יונים, לוכד עכברים ואפילו פינוי פגרים. לא משנה מה אתם צריכים, אנחנו ערוכים לעזור לכם. בואו, קראו וגלו כל מה שחשוב לדעת על סוגי ההדברות הנפוצות בעיר, וכמה הן עולות. להלן המדריך המלא לפני שמזמינים מדביר בקרית גת.

 

חברת הדברה בקרית גת – שירות מקצועי, מחירים נוחים (מאד)!

✔️ הדברה בקרית גת נגד כל מזיק: ריסוס נגד ג'וקים, תולעים, רימות, עכברים, חולדות ועוד 

✔️ מדביר בקרית גת יגיע במהירות לבצע איתור, זיהוי והדברה של כל מזיק

✔️ מבחר שיטות הדברה בקרית גת, ביניהן: הדברה ירוקה, ריסוס בית בקרית גת, מלכודות ועוד

✔️ פעילות בשכונות: רמת דוד, רובע הבנים, מלכי ישראל, השופטים, גליקסון, הבנים,

שער הדרום, ההעפלה, החורש, בני ישראל, הנביאים, הפרחים ונוספות

✔️ מדבירים בקרית גת  עם אחריות. להצעת מחיר אטרקטיבית >>

מדביר בקרית גת, טלפון: 050-8303463

 

הדברה בקרית גת
הדברה בקרית גת על ידי מדביר מורשה – מגוון שיטות – פסט מאסטר

 

 

הרחקת יונים בקרית גת בדרכים הומניות

כיום כבר לא נהוג להשתמש בשיטות של הדברת יונים ברעל, אלא בשיטות הומניות ובטיחותיות להרחקת ולכידת יונים. הנה כמה שיטות כאלה:

✔️ מלכודות – לוכד יונים יגיע אלינו הביתה ויאתר את נקודות הקינון של היונים. לאחר מכן הוא יציב מלכודות כלוב רשת במקומות אסטרטגיים, עם פיתיונות בתוכם. לאחר שהיונים נלכדות הלוכד ישוב כדי לאסוף את היונים ולשחרר אותן בטבע ללא פגע, הרחק מהבית שלנו.

✔️ דוקרנים – הצבת דוקרנים באזורי הקינון של היונים (למשל אדן החלון או המזגן) הופכת את האזור ללא ראוי למגורים עבור היונים, הן לא יכולות לעמוד שם ולכן עוזבות מרצונן. שיטה זו יעילה הן כאמצעי מניעה והן כאמצעי משלים לאחר לכידת יונים.

✔️ רשתות – רשת להרחקת יונים מונעת את כניסתן של היונים לאותו החלל מלכתחילה. אם אתם גרים בבניין משותף, אנחנו ממליצים להתאגד עם כל דיירי הבניין ולהתקין רשת עבור הבניין כולו, במחירים משתלמים במיוחד.

לקריאה נוספת: הדברת כיני יונים | פינוי יונה מתה

 

הדברת דבורים בקרית גת מבצעים רק עם מדביר מוסמך

אם יש מזיק אחד המחייב פנייה לאיש מקצוע מומלץ המתמחה בהדברה, הרי שאלו דבורים. עקיצות דבורים הן לא נעימות בלשון המעטה, ועבור אנשים אלרגיים מדובר בסכנת חיים. לכן, כשאנחנו מדברים על דבורים כלל הברזל הוא לתפוס מרחק וליצור קשר עם איש מקצוע. מדביר דבורים מוסמך מגיע עם חליפת מגן וכל ציוד ההגנה הדרוש, והוא יפנה את הכוורת באופן בטיחותי.

 

הדברת עכברים בקרית גת – מה עושים כשיש עכבר בבית?

מחפשים ריסוס נגד עכברים בקרית גת? כדאי לדעת שכיום לא מטפלים בעכברים באמצעות ריסוס רעל, אלא באמצעות הצבת מלכודות, או באמצעות תיבות האכלה עם רעל בכמות מוגבלת. מלכודות יעילות כשיש כמות קטנה של עכברים בבית, לא יותר משניים-שלושה. לעומת זאת, כאשר מדובר בבעיה נרחבת, נצטרך להשתמש בתיבות האכלה. כאמור, תיבות האכלה מכילות רעל, ולכן רק מדביר מקצועי מוסמך בלכידת עכברים להשתמש בהן באופן יעיל ובטוח. עוד מידע: הדברת חולדות | פינוי פגר עכבר או חולדה

 

ריסוס בית בקרית גת – איזה ג'וקים נפוצים בקרית גת?

ישנם ארבעה סוגי ג'וקים נפוצים בבתים פרטיים: תיקן גרמני, תיקן אמריקאי, תיקן פסים ותיקן מזרחי. מביניהם, השניים הנפוצים ביותר בעיר קריית גת הם התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי:

#1 תיקן אמריקאי – התיקן האמריקאי מגיע אל הבתים שלנו מתוך בורות הביוב. הוא חובב מקומות לחים, ולכן סביר שנראה אותו מתרוצץ במקלחת. הוא פעיל בעיקר במהלך הקיץ, מחודש אפריל ועד נובמבר. נהוג לבצע הדברה נגד תיקן אמריקאי אחת לשנה כדי למנוע את הופעתו מלכתחילה.

#2 תיקן גרמני – קטן יותר מהתיקן האמריקאי ומגיע לגודל ס"מ אחד בלבד. התיקן הגרמני נפוץ בעיקר במטבח, ולעיתים הוא מסתתר בתוך ארונות ואף מוצרי חשמל כמו מיקרוגל, טוסטר, תמי 4 וכד'. להבדיל מהתיקן האמריקאי, את התיקן הגרמני מדבירים רק כאשר אנחנו מבחינים בו.

 

פינוי פגרים בקרית גת בזמינות מיידית מסביב לשעון

מה עושים כשיש נבלה בבית? אפשר לנסות לטפל בבעיה לבד, אבל במקרים רבים עדיף לפנות לאיש מקצוע, משום שנבלות הן מקור למחלות וזיהומים. בין אם אתם זקוקים למישהו שיבצע עבורכם פינוי עכבר מת בקרית גת, ציפור מתה או כל נבלה אחרת – איש מקצוע מוסמך לא רק יפנה עבורכם את הנבלה, אלא גם ידאג לחיטוי מלא של כל האזור לאחר מכן. בנוסף, מדביר שמתמחה בפינוי נבלות ידאג לסלק ריח של נבלה מהבית באמצעות גרגירים סופחי-ריח ותכשירים ייעודיים נוספים.

 

הדברה לעסקים בקרית גת

אנחנו בפסט מאסטר מציעים לא רק ריסוס לבית בקרית גת, אלא גם הדברות לבתי עסק ומוסדות ממשלתיים. מחפשים הדברת אולמות אירועים בקרית גת? גם בזה אנחנו יכולים לעזור.

אולמות וגני אירועים מאופיינים בצמחיה רבה, המושכת אליה חרקים רבים, ובפרט יתושים וזבובים. אם יש משהו שיכול להרוס אירוע מוצלח, הרי שזאת מתקפת חרקים ומזיקים.

בתהליך הדברה של מזיקים במקרה של אולמות אירועים, נעדיף לגשת לעניין מכמה כיוונים ולשלב הדברה בריסוס ביחד עם אמצעי הדברה מתקדמים נוספים, שיבטיחו טיפול יסודי.

 

מחיר הדברה בקרית גת – כמה עולה?

מחיר הדברה בקרית גת תלוי בסוג המזיק שמדבירים, בגודל השטח שדורש ההדברה, ובשיטת ההדברה הנבחרת. המחיר לרוב ההדברות מתחיל מ-250 ש"ח, וברוב המקרים נשאר בטווח הזה. איך שלא נהפוך את זה, מדובר במחיר זניח בהשוואה לשקט הנפשי שנותן לנו בית נקי מחרקים ומזיקים. אנחנו בפסט מאסטר דוגלים בשקיפות והגינות, ולכן תוכלו למצוא אצלנו באתר מחירון מומלץ עם כל מחירי ההדברות הנפוצים בעיר קריית גת.

מחפשים מדבירים מנוסים בעבודה עם חומרי הדברה ירוקים ואורגניים בקרית גת? גם בזה אנחנו מתמחים! כל סוגי ההדברות אצלנו בפסט מאסטר במחירים משתלמים. לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, אל תהססו להתקשר.

הדברה בקרית גת מחיר לפי מזיקמדביר בקרית גת – מחיר מומלץ לצרכן
מחיר הדברת ג'וקים בקרית גת250-550 ₪
כמה עולה הדברת פרעושים בקרית גת450-700 ₪
טיפול בתולעים וזחלים בחצר בקרית גת250-500 ₪
מהו מחיר הדברה נגד עכברים בבית באזור קרית גת350-750 ₪
לוכד עכברים וחולדות מחיר בקריית גת (לבית או לעסק)250-400 ₪
לוכד נחשים בקרית גת מחיר להזמנת לכידה300-700 ₪
כמה עולה הדברה נגד עכבישים בקרית גת250-300 ₪
הדברת תולעי עץ ברהיטים מחיר ממוצע250-400 ₪
כמה עולה ריסוס נגד חולדות בבניין מגורים בקרית גת?250-450 ₪

מדבירים בקרית גת עם אחריות מלאה על כל עבודה

חברת פסט מאסטר היא שם דבר בקרב קהל המדבירים בארץ. כל המדבירים שלנו הם מדבירים מוסמכים עם רישיון הדברה בתוקף בטעם המשרד להגנה הסביבה. המדבירים שלנו צברו ניסיון רב – מעל לעשור של ניסיון בהדברות מכל הסוגי למגזר הפרטי, העסקי והממשלתי. למען האמת, אנחנו כל-כך בטוחים בעבודה שלנו, ולכן אנחנו גם מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.