המדבירים של פסט מאסטר מבצעים הדברה ברמת השרון ומגיעים לכל כתובת בעיר למתן שירות מקצועי ובלתי מתפשר, במחירים ללא תחרות.

צריכים שירותי הדברה ברמת השרון? דעו לכם כי אתם לא לבד. תושבים רבים בעיר מתקשרים להזמין מאיתנו מדביר ברמת השרון, בבתים פרטיים, מגדלי מגורים, עסקים ושדות חקלאיים באזור. הטמפרטורה הגבוהה, במיוחד בקיץ, גורמת להרבה סוגי מזיקים להיות נפוצים באזור, אך תוכלו להתקשר אלינו לפסט מאסטר בכל עונות השנה ולקבל שירותי הדברה מקצועיים, מהירים ויעילים במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד.

נגד אילו סוגי מזיקים המדבירים שלנו יכולים לעזור לכם, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם, כמה עולה הדברה ברמת השרון ומדוע כדאי לכם לצלצל אלינו עוד היום? הנה כל התשובות.

 

הדברה ברמת השרון נגד כל סוגי המזיקים – מחירים מעולים!

✔️ אמרתם חברת הדברה ברמת השרון אמרתם פסט מאסטר – מובילים באיכות ובשירות

✔️ ריסוס, הדברה באיוד, ירוקה, אורגנית, ביולוגית ועוד 

✔️ מדביר ברמת השרון לביצוע איתור, לכידה, הדברה או פינוי פגרים – מדבירים מורשים בלבד!   

✔️ שירותי הדברה בכל שכונות העיר: מורשה, נווה גן, הכפר הירוק, נווה מגן,

קרית יערים, נווה רסקו, נווה רום, רמה"ש החדשה, הירוקה ונוספות

✔️ מדבירים ברמת השרון עם חומרי הדברה מאושרים בלבד

✔️ קבלו הצעת מחיר משתלמת >>

בטלפון: 050-8303463

 

הדברה ברמת השרון
שירותי הדברה ברמת השרון במחיר מעולה – כולל אחריות

 

 

הדברות ברמת השרון באמצעות ריסוס או פיתיונות מורעלים

אנחנו מציעים לכם כמה סוגי הדברות בעיר ובסביבתה. סוג ההדברה הוותיק והקלאסי הוא זה שמבוצע באמצעות ריסוס של חומרי הדברה כימיים. שיטה זו מסוגלת להשמיד כל סוג של מזיק בצורה מהירה ויעילה מאוד. מלבד ריסוס, אנו משתמשים פעמים רבות גם בשיטה יותר ממוקדת. למשל, פיתיונות מורעלים, אשר מכילים חומרי מזון מורעלים שאהובים על סוג המזיק הספציפי.

אותו מזיק אוכל את הפיתיון, מוביל אותו בבטנו לתוך המושבה או הקן ולמעשה מרעיל את אוכלוסיית המזיקים כולה. במידה ותזדקקו לשירותי הדברת נמלים ברמת השרון, הדבר יכול להתאים ומאפשר להגיע למלכה בקלות, וגם אם תזמינו שירות ריסוס ג'וקים ברמת השרון, פעמים רבות נציע לכם את האפשרות הזאת (במיוחד במקרה של התיקן הגרמני).

 

הדברה ירוקה ברמת השרון

לקוחות רבים מתקשרים אלינו להזמין שירותי הדברה ושואלים האם זה לא מסוכן במקרה ויש תינוקות, ילדים קטנים, נשים בהריון, חיות מחמד, קשישים או נכים בבית. במקרה הזה אנחנו בדרך כלל נציע להם שיטות הדברה ירוקות אשר נחשבות לידידותיות לסביבה מאחר והן לא כוללות שימוש ברעלים כלשהם. אנו מציעים לכם כמה סוגים של הדברה ירוקה:

הדברה אורגנית – כוללת שימוש בחומרים על בסיס פרתרואידים טבעיים כך שהרעילות לאדם והסביבה אינה קיימת. אפשרות נוספת היא שימוש בפרומונים שמפיצים ריח שמבריח את המזיקים ולא משפיע על בני אדם וחיות מחמד.

הדברה ביולוגית – באמצעות שימוש באויבים טבעיים של המזיקים השונים. כך למשל, פיזור חיידקי בצילוס במקורות מים עומדים מחסל את ביצי היתושים במקום. ניתן לפזר גם מזיקים עקרים על מנת שאלו יחסלו מזיקים אחרים.

הדברה אלקטרונית – בשיטה זו מציבים מספר מכשירים בשטח אשר מייצרים גלי קול שהמזיקים השונים לא מסוגלים לסבול. אם תזדקקו לשירותי הדברת חולדות ברמת השרון או להדברת עכברים וחפרפרות, זוהי אפשרות יעילה מאוד שנוכל להציע לכם.

הדברה באמצעות מלכודות – זוהי עוד שיטה שמתאימה עבור הדברת מכרסמים ברמת השרון. עכברים, חולדות וחפרפרות הם בעלי חיים גדולים יחסית, שריסוס כנגדם לא ממש יעיל. המלכודות נחשבות למאוד יעילות כנגד מכרסמים.

 

הדברת צרעות ברמת השרון

צרעות שמופיעות פתאום במרפסות, בגינות, בבתי ספר ובגני ילדים, זהו תרחיש שבהחלט יכול לקרות באזורים רבים ברמה"ש. ואם יש צרעה אחת, במרבית המקרים ישנן עוד רבות מהן שנמצאות בקרבת מקום, ואולי אפילו קן שלם. צרעות הן מסוכנות ביותר וכדאי מאוד במקרים שכאלה לפנות למדביר מקצועי עם המלצות שימצא את הקן ויבצע הדברה ממוקדת.

טיפול בקן צרעות מתבצע תוך הרעלת המושבה (בעיקר באמצעות שימוש בפיתיונות) ולאחר מכן ביצוע ריסוס קל של הקן והרחקתו מהמקום. במידה ומדובר בקן קטן, עשוי המדביר לנתק אותו ממקומו ולהעבירו ללא פגע למקום מרוחק בטבע.

 

הדברה של טרמיטים ברמת השרון

פעמים רבות תתקשרו אלינו על מנת להזמין הדברה נגד נמלים ותגלו בסופו של דבר (ובדיוק בזמן) שמדובר בבעיה יותר חמורה – טרמיטים שחדרו לתוך הבית או העסק שלכם. הטרמיטים אומנם דומים מאוד לנמלים, אך מדובר במזיקים שונים לחלוטין.

טרמיטים, לעומת נמלים, פוגעים גם ברכוש ובמבנה עצמו ולא מהווים רק בעיה אסתטית. בעוד נמלים רק מחפשות מקום לבנות את הקן, הטרמיטים משחררים אנזימי עיכול לסביבה החיצונית ופוגעים בקירות, בעץ ואפילו בגבס. הדבר עלול לגרום לפגיעה חמורה למבנה ולרהיטים שבתוכו ואף להתבטא בריח רע ובסימני צואה בכל מקום.

אנחנו מציעים לכם שירות הדברת טרמיטים ברמת השרון ברמה הגבוהה ביותר, שכוללים ביצוע של מספר פעולות: ראשית כל שימוש בפיתיונות ולאחר מכן הזרמת ריסוס או גז רעיל לתוך מושבות הטרמיטים, לתוך האדמה, מתחת לריצוף, בתוך המשקופים ועוד.

 

הדברת פשפשים ברמת השרון

מתעוררים כל בוקר עם עקיצות בצורה מאוד ישרה וסימטרית לאורך הרגליים? מתגרדים ללא הפסקה בזמן השהייה במיטה? יתכן מאוד שאתם סובלים מפשפש המיטה שנמצא בבית שלכם, מה שמחייב אתכם לפעול כמה שיותר מהר. לעומת שירותי הדברה נגד פרעושים ברמת השרון שגם אותם אנחנו מציעים לכם ושבהם הרבה יותר קל לטפל, פשפשים הם הרבה יותר קשוחים ומחייבים טיפול מורכב יותר.

הטיפול כולל ביצוע של מספר פעולות שנועדו להיפטר מהמזיקים הקשוחים הללו על שלל גלגולי החיים שלהם:

✔️ שאיבה חזקה – על ידי שואב רב עוצמה שלוכד את הפשפשים והביצים על פני השטח.

✔️ שימוש בקיטור אדי מים חמים – על מנת להשמיד גם את הביצים שאינן גלויות אלא חבויות בתוך המצעים ואפילו עמוק בתוך המזרונים.

✔️ ריסוס – מה שיבטיח שלא נותרו כלל פשפשים בעלי פוטנציאל התרבות במקום.

הדברה נגד פשפשים היא מסובכת ומורכבת אך בזכות המדבירים המקצועיים שלנו תוכלו להיפטר מהם לצמיתות וגם לקבל אחריות על כך.

 

כמה עולים שירותי הדברה ברמת השרון?

מחיר הדברת מזיקים ברמת השרון הוא דבר שתלוי בעיקר בגודל השטח שרוצים להדביר ושיטת ההדברה הנבחרת. שיטת הריסוס הכימי נחשבת לזולה מכולן ואילו הדברה ירוקה ברמת השרון תעלה לכם יותר. ריסוס של בית פרטי עם גינה שגם אותה רוצים להדביר, יהיה יקר יותר מאשר ריסוס לבית ברמת השרון של 2-3 חדרים כנגד ג'וקים או נמלים, וכך גם לגבי סוגי מזיקים מסויימים שיותר קשה להיפטר מהם, דוגמת פשפשים. ריסוס לבית

עוד פרמטרים שמשפיעים על המחיר של שירותי הדברה ברמה"ש הם עונת השנה (בקיץ הביקוש גבוה יותר וכך גם המחירים), שעות לא שגרתיות (למשל, הזמנה של מדביר באופן דחוף בשעות הלילה או סופי השבוע) ובמידה ויש צורך ביותר מביקור אחד על מנת להיפטר מהמזיק. על מנת שתקבלו תמונה יותר ברורה באשר להוצאה הכספית הצפויה לכם, ריכזנו עבורכם את טווחי המחירים המומלצים לצרכן עבור הדברות ברמת השרון:

 

הדברה ברמת השרון מחיר לשירותמדביר ברמת השרון – מחיר מומלץ לצרכן
כמה עולה הדברת תיקן גרמני?300-400 ₪
המחיר להדברת נמלים בבית ברמת השרון250-400 ₪
הדברת טרמיטים בבית מחיר ברמת השרון350-1500 ₪
מהי עלות הדברה או ריסוס נגד פרעושים ברמה"ש450-700 ₪
העלות של ריסוס נגד עכברים בבית ברמת השרון350-750 ₪
כמה עולה שירות הדברת חולדות ברמה"ש (בניין מגורים)250-400 ₪
מחירי הדברת מזיקים בגן ילדים בעיר250-600 ₪
מחיר הדברת משרד ברמת השרון300-750 ₪

 

שירותי הדברה ברמת השרון – המחיר מצוין, אבל הוא לא הכל

כמובן שהמחיר מהווה שיקול מרכזי בבחירת חברת הדברה ואנחנו מבינים זאת, ועל כן מציעים לכם מחירים הוגנים. אך מעבר לזאת, ישנם יתרונות נוספים שתקבלו אם תזמינו מאיתנו שירותי הדברה ברמת השרון:

✔️ אחריות ארוכה – המחירים שלנו כוללים בתוכם גם אחריות ארוכת טווח, כך שאם המזיקים יחזרו תוך תקופת זמן קצרה, תמיד תוכלו להתקשר אלינו ולקבל ביקור נוסף של מדביר.

✔️ חומרי הדברה איכותיים – אנחנו דואגים להתקשר עם חברות שמספקות לנו חומרי הדברה איכותיים, שעומדים בכל התקנים שקבעו משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

✔️ שירות מסביב לשעון – שירותי ההדברה שלנו ניתנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שתמיד נוכל להגיע אליכם במהירות, במקרים דחופים.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.