אנשים רבים זקוקים לשירותי הדברה ברחובות, במיוחד בתקופת הקיץ החמה והלחה, בה המזיקים מתחילים להיות יותר פעילים ומתרבים. אצלנו בפסט מאסטר תקבלו שירותי הדברה בעיר ובסביבתה במחירים משתלמים ביותר, אשר כוללים גם אחריות על העבודה.

בין אם מדובר בג'וקים ותיקנים שפלשו לבית שלכם ובין אם מדובר בנחש או חולדה שהופיעו בחצר של הבית או במחסן של העסק שלכם, נוכל לשלוח אליכם מדביר 24 שעות ולהדביר את המזיקים בצורה מהירה ובטוחה.

אילו סוגי מזיקים נפוצים בעיר ובסביבתה, אילו שיטות הדברה אנחנו מציעים לכם, כמה עולה הדברה וגם למה מדבירים ברחובות זה רק עם פסט מאסטר? הנה כל התשובות.

 

מדביר ברחובות מסביב השעון! (מחיר משתלם)

✔️ הדברת מזיקים ברחובות עושים עם פסט מאסטר

✔️ נותנים אחריות ומדבירים בחומרים בטוחים לשימוש

✔️ הדברה ברחובות במבחר שיטות ושירות מקצועי

✔️ לקבלת הצעה במחיר פגז >>

צלצלו: 050-8303463

 

הדברה ברחובות
שירותי ריסוס והדברה ברחובות 24 שעות

 

 

מחיר הדברה ברחובות

מחיר שירותי הדברה הוא דבר שתלוי במספר גורמים עיקריים:

#1 סוג המזיק – ישנם סוגי מזיקים שקל מאוד להדביר (למשל נמלים או ג'וקים) לעומת סוגי מזיקים אחרים דוגמת פשפשים, שמחייבים שימוש במספר שיטות וביותר מביקור אחד של המדביר, מה שמעלה את מחיר ההדברה.

#2 שיטת ההדברה – ישנן שיטות זולות מאוד (למשל הדברת ג'וקים ברחובות שמתבצעת באמצעות ריסוס או פיתיונות ג'ל) ואילו אחרות יקרות יותר, כגון ההדברה הירוקה.

#3 גודל השטח – הדברה בבית פרטי (כולל גינה) תהיה יקרה יותר מהדברה שמבוצעת בדירות אחרות ללא חצר ועם פחות חדרים. באותו האופן, גם הדברה לבניין ברחובות תהיה יקרה יותר ככל שמדובר ביותר קומות ובצורך להדביר גם את החניון וסביבת הבניין.

הדברה ברחובות מחיר לפי שירות (סוג מזיק)מחיר מומלץ
המחיר להדברה נגד פרעושים וקרציותהחל מ-250 ₪
מחירי הדברת מקקים / ג'וקים450 – 250 ₪
לוכד נחשים ברחובות מחיר ממוצע (כתלות במיקום הנחש והאם יש לאתרו)1,000 – 250 ₪
העלות להדברת נמלים ברחובות (בבית או בעסק)400 – 250 ₪
הדברת טרמיטים ברחובות (כתלות בכמות החומרים שיש להחדיר לקירות המבנה, הריצוף או בסביבת הבית)1,500 – 350 ₪
לוכד עכברים מחיר ממוצע (בהדברה במטבחים מוסדיים, המחיר עשוי להיות גבוה יותר)650 – 250 ₪
הדברה לדירת 3 חדרים מחיר ממוצע250-350 ₪
מה מחיר הדברה לדירת 4 חדרים?280-370 ₪
הדברת קרציות ופשפשים – מחיר ייקבע לפי חדרהחל מ-500 ₪
הדברת תיקן גרמני מחיר300-400 ₪

אזורי שירות ברחובות:

 • קרית משה
 • רחובות החדשה
 • שעריים
 • מרמורק
 • נווה עמית
 • אחוזת הנשיא
 • נווה יהודה
 • מערב העיר
 • גינות סביון
 • דניה
 • בראשית
 • ההולנדית
 • סלע
 • קרית ההגנה

 

מתי כדאי להזמין שירותי הדברה ברחובות?

רחובות היא עיר מגוונת מבחינת סוגי המבנים שנמצאים בה. ישנן שכונות עם בניינים רבי קומות, שכונות עם בתים פרטיים שכוללים חצרות וגינות וגם אזור תעשייה עם מספר רב של בתי עסק.

אל כל אחד מהמתחמים הללו יכולים לפלוש מזיקים שונים אשר יפגעו באסתטיקה והניקיון של המקום, יגרמו לתחושות גועל ופחד ואף עלולים לגרום למחלות, בעיות בריאות ונזקים לרכוש.

על מנת למנוע את חדירת המזיקים מלכתחילה חשוב כי תתקשרו אלינו כבר בסוף החורף ותחילת האביב ותזמינו מאיתנו שירות הדברת מזיקים מקצועי.

גם כאשר המזיק כבר פלש למתחם שלכם ואתם מחפשים מדביר באופן מיידי, תמיד תוכלו להתקשר אלינו ונוכל להגיע אליכם בכל שעה, 24 שעות ביממה, כולל סופי שבוע וימי חג.

 

הדברה ברחובות
לא צריך לחכות עד שהג'וקים בבית יתרבו כדי להזמין הדברה ברחובות – עדיף להקדים תרופה למכה!

 

מגוון סוגי הדברה ברחובות

לכל סוג מזיק שיטת הדברה משלו: הדברת מזיקים היא דבר שצריך להתבצע רק לאחר אבחון מסודר של המדביר באשר לסוג המזיק הספציפי. הסיבה לכך היא מאחר ולכל מזיק מתאימה הדברה ספציפית שאמורה לגרום לו להיכחד לגמרי מהבית או העסק שלכם. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להתקשר מראש רק עם מדביר מורשה.

אם אתם מחפשים מדבירים מורשים ברחובות והסביבה, תוכלו למצוא אותם אצלנו ולהיות רגועים לגבי בחירתכם. כל המדבירים שלנו עברו את כל ההסמכות הנדרשות, מה שמאפשר להם לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר ולא להתבלבל בין פרעושים לפשפשים, נמלים לטרמיטים, תיקן גרמני לאמריקאי, נחש ארסי ללא מסוכן, חולדה ועכבר וכו'.

הנה שיטות ההדברה הנפוצות לפי סוג המזיק, כפי שכל מדביר אצלנו מכיר ויודע לבצע:

✔️ פיתיונות ג'ל – זוהי אחת השיטות המובילות ביותר לחיסול חרקים שונים, ביניהם נמלים, טרמיטים, תיקן גרמני, צרעות ועוד. מדובר בפיתיונות מורעלים כך שהחרק שאוכל אותם מעביר אותם למקום המסתור שלו ולמעשה מרעיל את המושבה כולה.

✔️ ריסוס – של חומרים בשם פרטרואידים, שהם קוטלי חרקים יעילים וחזקים. משתמשים באפשרות הזאת כאשר לא ניתן להשתמש בפיתיונות בלבד, כמו במקרה של פשפשים, צרעות, יתושים, קרציות ועוד. כשצריכים שירותי ריסוס, העיר מציעה הרבה אפשרויות ודרכנו תוכלו להיות בטוחים שמדובר בחומרים אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה.

✔️ רעל – דומה מאוד לפיתיון אך הוא מיועד לבעלי חיים גדולים יותר דוגמת מכרסמים. משתמשים ברעל כנגד חולדות ועכברים וזאת כאשר מדובר בכמות גדולה שלהם ולא ניתן להשתמש במלכודות.

✔️ מלכודות – במהלך הדברה או לכידה של מכרסמים ברחובות, תמיד יהיה ניסיון להשתמש ראשית כל במלכודות ולא ברעלים וזאת מאחר וכך נמנעת הפגיעה באדם ובסביבה. ניתן למצוא סוגים שונים של מלכודות, ביניהן מלכודות דבק, מלכודות קפיץ ומלכודות כלוב. לוכד עכברים וחולדות ישתדל תמיד לבצע לכידה מוצלחת באמצעות מלכודת כלוב, שאינה מביאה למותו של המכרסם. יחד עם זאת, אם מדובר בכמות גדולה של מכרסמים (למשל, בבניין, בשטח חקלאי, בעליית גג וכו'), אין ברירה מלבד שימוש במלכודות זולות יותר או ברעל ושניהם גורמים להרג. במקרה של הזמנת לוכד נחשים ברחובות, הלכידה תתבצע באמצעות לוכדן מיוחד ושחרור הנחש במקום מרוחק.

 

הדברה ירוקה ברחובות

מדביר מומלץ ברחובות כמו שתמצאו אצלנו, תמיד ינסה להשתמש בשיטות הדברה שאינן פוגעות באדם. מבין האפשרויות הרבות ניתן למצוא חומרים ביולוגיים, הדברה באמצעות איטום או ייבוש מקורות מים וכמו כן, הדברה אורגנית עם חומרים טבעיים בלבד.

הדברה ירוקה עשויה להיות מעט יותר יקרה מהדברה רגילה באמצעות ריסוס למשל, אך היא בריאה יותר ולעיתים מחויבת המציאות כאשר בבית גרים נשים בהריון, ילדים קטנים, אנשים עם בעיות רפואיות קשות, או כאשר יש צורך לבצע הדברה במטבח, הדברה במסעדות וכו'.

 

הדברות ברחובות – המקרים המסובכים ביותר

ישנן הדברות שנחשבות לפשוטות מאוד כאשר הן מבוצעות על ידי מדבירים מקצועיים. למשל, מדבירי חרקים שצריכים לבצע הדברת קרציות, הדברת נמלים, הדברת תיקנים וג'וקים או לכידה של מכרסם או נחש בודד. אך ישנם גם סוגי מזיקים שההדברה שלהם נחשבת ליותר מורכבת ומסובכת ולכן תיקח זמן יותר. כמובן שגם בהם נדע לטפל בצורה המקצועית והיעילה ביותר:

* טרמיטים – אלו הם חרקים קטנים שנראים כמו נמלים זעירות אך לעומתן, הם גורמים נזק רב למבנה ורהיטים ויש לטפל בהם בהקדם. מדביר טרמיטים בעיר רחובות מספיק מקצועי, ידאג להשתמש בפיתיון ג'ל וריסוס גם יחד, לעיתים אף בתוך המשקופים, מתחת למרצפות ובתוך האדמה, על מנת להכחיד לגמרי את המזיק המציק הזה. עוד מידע כאן.

* צרעות ויתושים – במקרה של צרעות, פיתיון הג'ל אינו מספיק על מנת לחסל קן שלם. הוא אומנם יחסל חלק גדול מהמושבה אך לאחר ההרעלה הראשונית יש לרסס אותה בצורה מסודרת לאחר מספר ימים. במקרה של יתושים, ההדברה צריכה להתבצע בעיקר בלילה, מאחר ואילו שעות הפעילות העיקריות שלהם.

* דבורים – כל מדביר דבורים (כמו גם במקומות אחרים בארץ) כפוף לחוקי המדינה ולכן אסור לו לבצע ריסוס לקן על פי החוק. במקרים שכאלו המדביר ילבש בגדים מיוחדים ויעביר את הקן בשלמותו למקום מרוחק שאינו מיושב.

* פשפש המיטה – זהו אחד המזיקים העיקשים ביותר ועל כן אתם צריכים להתקשר עם מדביר פשפשים ברחובות שבאמת ידע לבצע את כל הפעולות הנדרשות עבור הדברה מוחלטת שלו. תהליך הדברה מקצועי של פשפשי מיטה אמור לכלול שאיבה חזקה, שימוש במכשיר קיטור ולאחר מכן ריסוס. מדובר בתהליך מורכב אך כזה המציע 100% יעילות כאשר הוא מבוצע בצורה נכונה.

* עכברים וחולדות – הזמנה של לוכד עכברים וחולדות ברחובות אמורה לפתור לכם את הבעיה באופן מהיר. יחד עם זאת, כאשר מדובר בכמות מאוד גדולה של מכרסמים או בשטח מאוד גדול הדורש לכידה והדברה, יהיה צורך בשימוש ברעל או במספר רב של מלכודות ולאחר מכן גם בפינוי הפגרים. על מנת שלא תסתבכו ותצטרכו לבצע את המשימה הלא נעימה הזאת בעצמכם, תמיד תוכלו להתקשר אלינו גם עבור השירות הזה.

 

הדברה ברחובות
הדברה ברחובות יעילה כנגד מזיקים נפוצים כמו תיקנים – אך בנוסף אנחנו מסוגלים להדביר ולהרחיק את כל סוגי המזיקים

 

מדבירים בעיר רחובות ועוד הרבה יותר…

המחירים שתמצאו אצלנו הם משתלמים מאוד וכוללים גם אחריות מלאה על העבודה, במידה והמזיקים יחזרו.

מעבר לזאת, ישנם עוד מספר היבטים שאמורים לגרום לכם להעדיף אותנו כשאתם מחפשים חברת הדברה ברחובות:

✔️ כל המדבירים שלנו הם בעלי הסמכה מקצועית ורישיון לעסוק בתחום מטעם המשרד להגנת הסביבה. יש הרבה מאוד חאפרים בתחום ועליכם להיזהר!

✔️ אנו דואגים להשתמש אך ורק בחומרי הדברה אשר מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. זהו היבט חשוב ביותר, למשל כאשר מעוניינים להזמין הדברה ביתית נגד ג'וקים ורוצים להיות בטוחים שיעשה שימוש בחומרי הדברה שלא מסוכנים לאדם ולסביבה.

✔️ אנו מציעים את השירותים שלנו 24 שעות ביממה, כולל בסופי שבוע ובימי חג ומתחייבים להגעה מהירה. נחש או חולדה הופיעו אצלכם בבית באמצע הלילה? דרכנו תמיד תוכלו למצוא לוכד נחשים או לוכד מכרסמים, כמו גם מדביר של חרקים לשעות הלילה המאוחרות או בימי החג, אם הדבר ממש הכרחי.

תוסיפו לכך הגעה מהירה ושירות אדיב, כמו שמעידות שלל חוות הדעת וההמלצות המפרגנות עלינו ברשת, ותבינו מדוע כדאי גם לכם להזמין שירותי הדברה מחברת פסט מאסטר. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

ראו גם: הדברה בראשון לציון, מדביר ביבנה, חברת הדברה בנס ציונה


favicon

פסט מאסטר מדבירים מורשים - מספר רישיון הדברה 3372 - כאן לשירותכם לכל שאלה, בעיה או עבודת הדברה נדרשת. אנחנו מספקים שירותי הדברה בכל אזורי הארץ במחירים נוחים והוגנים.